صفحه 61 از 1004 نخست ... 11515859606162636471111161561 ... آخرین
نمایش نتایج: از 601 به 610 از 10036

موضوع: تمام نا تمام من و بازار

عضو فعال
    تشکر شده 68,784 بار در 12,927 ارسال

پاسخ : تمام نا تمام من و بازار

در نماد فباهنر و فنفت طی روزهای آینده تحلیل ارائه میکنیم

2. 6 کاربر به خاطر ارسال مفید تمام از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال

فباهنر
    سهم کاملا در روند صعود قرار گرفته و بر فراز ابرهای ایچیمو در حرکت است
    به نظر میرسد سهم در گام اول تا محدود 2300 تومان رشد خواهد کرد
    در صورت شکست این سقف میتوان سقف کانال را در محدود 3700 تومان لمس نماید

خدا خواست و ما توانستیم
    تمام مطالب نوشته شده توسط بنده نظرات شخصی است که میتواند اشتباه باشد پس به استناد مطالب من به هیچ عنوان سهمی را نخرید. فقط با بررسی خودتان معامله کنید

4. 7 کاربر به خاطر ارسال مفید تمام از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال

فاهواز در کانال صعودی قرار گرفته که سقف کانال محدود 400 تومان است
    ولی سهم در 1648 ریال به مقاومت اول برخورد میکنه که شاید اصلاح قیمتی ایجاد کنه

خدا خواست و ما توانستیم
    تمام مطالب نوشته شده توسط بنده نظرات شخصی است که میتواند اشتباه باشد پس به استناد مطالب من به هیچ عنوان سهمی را نخرید. فقط با بررسی خودتان معامله کنید

6. 7 کاربر به خاطر ارسال مفید تمام از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره دار(2) eps آواتار ها
    تشکر شده 2,564 بار در 407 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط linux_linda نمایش پست ها
    حذف صفرها از ریال ایران کاری رو درست نمیکنه
    بدتر بیماری اقتصاد ایران رو مخفی میکنه
    تنها تا جاییکه مردم قدرت خرید داشته باشند تورم میتونه جلو بره
    توی مملکتی که روزانه ۱۱۰۰ میلیارد نقدینگی تولید میشه تورم تا بینهایت می تونه ادامه داشته باشه

حذف صفرها از پول هم نه تنها باعث کم شدن تورم نمیشه بلکه چون اعداد به سمت بالا گرد می شوند قطعا تورم افزایش بیشتری خواهد داشت

این وسط احتمالا فقط بار روانی کوچک شدن اعداد و قدرتمند شدن ظاهری پول مد نظر مجریان این طرح هستش که اونم به طور موقت و ظاهری هست و پس از مدت کوتاهی ابر تورم بزرگی صفرهای قبلی رو به پول ملی بر می گردونه

8. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید eps از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره دار(2) eps آواتار ها
    تشکر شده 2,564 بار در 407 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط تمام نمایش پست ها
    موج شماری 100 ساله قیمت دلار:

با بررسی های تاریخی و جمع آوری اطلاعات این نمودار ایجاد شد
    چون دیتایی از قیمت دلار قبل از سال 1300 پیدا نکردیم پس موج شماری از این سال به بعد تقدیم میگردد
    موج 1 از سال 1300 و با قیمت 13 ریال شروع و در سال 1330 و با قیمت 130 ریال خاتمه پیدا کرد
    موج 2 از همان سال شروع و تا سال 1357 و در قیمت 7 تومان خاتمه پیدا کرد
    موج 3 از سال 57 و با قیمت 7 تومان شروع و تا سال 1397 ادامه پیدا کرد در سال 1366 و قیمت 150 ریز موجها را ایجاد کرد یک اصلاح تا 120 تومان و مجدد تا سال 77_78 به 900 رسید و بعد اصلاح تا 700 و مجدد تا سال 1392 و در قیمت 3600-3800 تومان رشد کرده سپس اصلاح تا 3100 تومان و مجدد رشد نهایی تا 19000 تومان در تابستان سال 97 انجام و در نهایت اتمام موج 3 بزرگ بوده است
    موج 4 از 19000 تومان تا 9800 تومان تکمیل شد
    اصلاح قیمت‌ها در موج 3 همیشه در حد 20 درصد بوده است
    ولی موج 2 و موج 4 اصلاحی در حد 45تا50 درصد داشتیم
    که به واسطه بزرگ بودن این اصلاح ها ما آنها را امواج اصلی اصلاحی در موج 2و موج4 در نظر گرفتیم
    و اکنون باید منتظر شکل گیری موج 5 بزرگ باشیم
    موج 1 جهش 10 برابری داشته و حدودا 30 سال طول کشیده
    موج 2 حدودا 27 سال طول کشید
    موج 3 جهش عجیب 2700 برابری داشته و حدودا 40 سال طول کشید
    در دههای اخیر اینقدر سرعت جریانات و اتفاقات سیاسی و اجتماعی سریع شده که من به شخصه انتظار بازه های زمانی بیشتر از 10 سال را برای تکمیل امواج ندارم
    موج 4 از لحاظ زمانی باید بین بین 5 تا 10 سال طول بکشه هر چند با سرعتی که تغییرات خاور میانه داره این موج میتونه یکی دو ساله هم خاتمه پیدا کنه بعد از شروع رشد مجدد باید موج 5 بزرگ در بازه زمانی 10 ساله تکمیل بشه و تا محدوده 100 هزار تومان هم افزایش داشته باشه
    البته اگر این موج هم 2-3 ساله تکمیل شد جای تعجب نخواهد داشت
    قبلا در همین کانال علل بنیادی و مقایسه ای رسیدن قیمت دلار به 100 هزار تومان را توضیح دادیم
    در ضمن بی ارزش شدن پول ملی عاملی برای تسریع در اجرایی شدن حدف صفرهای پول ملی است و قطعا تا این فشار بر دولت و مجلس زیاد نشود اقدامی در زمینه حدف صفرها نخواهند کرد

یه سوال دوست عزیز

شما بهتر از بنده میدونید که بین قیمت دلار و شاخص کل بورس یه همگرایی مثبت هست

اگه قرار باشه دلار به قیمتهای گفته شده توسط شما برسه اونوقت به نظر شما شاخص کل میتونه چه اعدادی رو ببینه ؟؟

10. 6 کاربر به خاطر ارسال مفید eps از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال

نقل قول نوشته اصلی توسط eps نمایش پست ها
    یه سوال دوست عزیز

شما بهتر از بنده میدونید که بین قیمت دلار و شاخص کل بورس یه همگرایی مثبت هست

اگه قرار باشه دلار به قیمتهای گفته شده توسط شما برسه اونوقت به نظر شما شاخص کل میتونه چه اعدادی رو ببینه ؟؟
    بستگی به وضعیت سیاسی کشور داره
    یعنی اگر دلار بره بالا و مملکت آرام و امنیت برقرار باشه میشیم مثل ونزوئلا و شاخص کل رشد چند صد درصدی میکنه
    اما اگر اوضاع و امنیت کشور بهم ریخت اون وقت دو نوع سرمایه گذاری بدترین خواهند بود یکی سهام و دومی که بدتر میشه ملک و زمین خواهد بود
    در اون شرایط چون دیگه احتمالا دلار و ارزهای خارجی گیر نمیاد بهترین سرمایه گذاری طلا خواهد بود
    خدا خواست و ما توانستیم

12. 7 کاربر به خاطر ارسال مفید تمام از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال

افزایش نرخ بنزین اجتناب ناپذیر بود
    و به سنت هر سال بنزین که گرون میشه همه چیز گرون میشه
    و مطابق معمول با یه وقفه سهامهای بازار هم سود بیشتری خواهند ساخت اگر بتوانند قیمت‌های فروش را حسابی تو پاچه مردم بدبخت بکنن
    خدا خواست و ما توانستیم

14. 6 کاربر به خاطر ارسال مفید تمام از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 2,444 بار در 902 ارسال

افزایش نرخ بنزین اجتناب ناپذیر بود
    و به سنت هر سال بنزین که گرون میشه همه چیز گرون میشه
    و مطابق معمول با یه وقفه سهامهای بازار هم سود بیشتری خواهند ساخت اگر بتوانند قیمت‌های فروش را حسابی تو پاچه مردم بدبخت بکنن
    سلام..چرا افزایش در این زمان نزدیک به انتخابات انجام شد؟
    باعث نمیشه احزاب مخالف از این افزایش در جهت تخریب دولت و تبلیغ برای خودشون استفاده کنن؟
    توهمات من میگه دولت احتمالا برنامه هایی تو آستین داره که که به مرور در جهت افزایش رفاه قشر متوسط و ضعیف رو میکنه؟
    ممکنه نزدیک انتخابات خبر مثبتی مبنی بر توافق نسبی مثل رفع تحریم فروش نفت ایران اعلام بشه؟
    دیگه سوالی ندارم

16. 6 کاربر به خاطر ارسال مفید ارادت از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال

نقل قول نوشته اصلی توسط ارادت نمایش پست ها
    سلام..چرا افزایش در این زمان نزدیک به انتخابات انجام شد؟
    باعث نمیشه احزاب مخالف از این افزایش در جهت تخریب دولت و تبلیغ برای خودشون استفاده کنن؟
    توهمات من میگه دولت احتمالا برنامه هایی تو آستین داره که که به مرور در جهت افزایش رفاه قشر متوسط و ضعیف رو میکنه؟
    ممکنه نزدیک انتخابات خبر مثبتی مبنی بر توافق نسبی مثل رفع تحریم فروش نفت ایران اعلام بشه؟
    دیگه سوالی ندارم
    وقتی شما پولی در بساط نداری فقط چند وقتی میتونی با سیلی صورت خودت سرخ نگه داری
    شما فکر میکنی دلار را از 15،16 به 11 رساندن از کجا بوده دلاری وارد شده؟؟
    خیر با بگیر و ببند و تحریک دلارهای خانگی به فروش اینکار کردن من در کانال خودم هشدار دادم که بزرگترین اشتباه همتی جمع کردن دلارهای خانگی است
    چرا که این دلارهای تو بالشتی پشتوانه روزها خطیر جامعه است و نباید به این زودی مصرف شود که شد.
    من با بررسی های نقدینگی و تورم و قیمت دلار در سال‌های گذشته به این نتیجه رسیدم که قیمت دلار در پایان سال 98 باید محدود 15 هزار تومان باشد کمتر از آن ارزان فروشی و بیشترش گران است
    و برای سال 99 قیمت دلار محدود 20 هزار تومان است
    ولی اینکه دولت دستکاری قیمتی میکنه و قیمت پایین نگه میداره را دیگه کاری نداره ولی اگر هم بتونه تا سال 1400 دلار را در محدود 12 تومان نگه داره باز مجدد در. دولت جدید دلار با یک جهت عجیب به مرز 30 هزار تومان خواهد رسید و چه بسا در شرایط هیجانی اعداد بالاتر را هم ثبت نماید
    با وجود استیضاح ترامپ من معتقدم مجدد رای میاره مگر اینکه از استیضاح زنده بیرون نیاد
    خدا خواست و ما توانستیم

18. 10 کاربر به خاطر ارسال مفید تمام از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال

فباهنر
    سهم کاملا در روند صعود قرار گرفته و بر فراز ابرهای ایچیمو در حرکت است
    به نظر میرسد سهم در گام اول تا محدود 2300 تومان رشد خواهد کرد
    در صورت شکست این سقف میتوان سقف کانال را در محدود 3700 تومان لمس نماید

حقوقی فباهنر در منفی 5 سنگین خریدار شده
    این سیگنال مهمی برای سهامدار است که اعلام نماید کف سهم بسته شده است و بازی باید در محدود صفر تابلو ادامه دار شود
    خدا خواست و ما توانستیم

20. 7 کاربر به خاطر ارسال مفید تمام از ایشان تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 14 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 14 مهمان ها)