صفحه 186 از 1004 نخست ... 86136176183184185186187188189196236286686 ... آخرین
نمایش نتایج: از 1,851 به 1,860 از 10036

موضوع: تمام نا تمام من و بازار

عضو فعال
    تشکر شده 68,784 بار در 12,927 ارسال

پاسخ : تمام نا تمام من و بازار

... ☘☘☘
    ماییم که از باده ي بی‌جام خوشیم
    هر صبح منوریم و هر شام خوشیم
    گویند سرانجام ندارید شما
    ماییم که بی‌هیچ سرانجام خوشیم.
    ... ☘☘☘
    (سود بورس یه روز تو جیب منه یه روز تو جیب تو. اما در آخر تو جیب کسی میمونه که ازش استفاده ای در زندگی کرده باشه)
    خدا خواست و ما توانستیم
    تمام مطالب نوشته شده توسط بنده نظرات شخصی است که میتواند اشتباه باشد پس به استناد مطالب من به هیچ عنوان سهمی را نخرید. فقط با بررسی خودتان معامله کنید

2. 13 کاربر به خاطر ارسال مفید تمام از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال

نقل قول نوشته اصلی توسط تمام نمایش پست ها
    من برای دلار در همین تاپیک و کانال خودم تحلیل‌های متعهدی از دلار قرار دادم میتونید مطالعه کنید
    ولی اگر خلاصه بگم روند دلار صعودی است
    تحلیلی که تابستان گذشته و با دلار 11 تومان انجام دادم هدف آخر سال 89 را 15500 دیده بودم که محقق شد و انتظار قیمت 20تومان برای آخر سال 99 داشتم که متاسفانه الان محقق شده
    هدف بعدی دلار محدوده 27 هزار تومان است که انشالله آخر تابستان محقق نشه و حداقل تا آخر سال طول بکشه.
    در صورت شکسته شدن 27 تومان هدف دلار 60 هزار تومان خواهد بود
    البته این اعداد بر فرض ثابت بودن شرایط فعلی سیاسی و اقتصادی حاکم بر کشور است
    متاسفانه دلار داره با قدرت 21 رد میکنه و سکه هم در فکر شکستن 10 میلیون است
    واقعا برای کشورم مردمم و همه کارگران و حقوق بگیران کشورم نگرانم ناراحتم
    درسته تو بورس سود میکنیم
    ولی حال خوبی ندارم
    خدایا خودت به مردم رحم کن
    ویرایش توسط تمام : 2020/07/02 در ساعت 12:23
    خدا خواست و ما توانستیم
    تمام مطالب نوشته شده توسط بنده نظرات شخصی است که میتواند اشتباه باشد پس به استناد مطالب من به هیچ عنوان سهمی را نخرید. فقط با بررسی خودتان معامله کنید

4. 21 کاربر به خاطر ارسال مفید تمام از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 4,887 بار در 1,039 ارسال

درسته تو بورس سود میکنیم
    ولی حال خوبی ندارم
    مردم خودشون به خودشون رحم نمیکنند شما هم خودتو نگران نکن دوست عزیز
    وگرنه عزیزان مرز نشین به اسم ته لنجی لنج رو تا خرخره پر نمیکردند این ارز برای تامین کجا میاد ؟؟ بله بازار ازاد اینطوری میشه که ترمز دلار میبره اگر ما میفهمیدیم با خرید یک جنس مثل ساید بای ساید حدود 3 هزار دلار از ایران خارج میکنیم وضع امروزمون این نبود
    چه بخوایم چه نخوایم داریم تیشه به ریشه خودمون میزنیم
    مردم ژاپن امروز اگر شدن این مال این بود که یکزمان برای کاهش فشار جنگ اقتصادی آشپزخونه های خودشون رو تعطیل کنند یا اگر هند شد این مال این هست که یکروز مردمش حاضر شدند جای لباس گونی بر تن کنند هنوز خیلی مونده مردم بفهمن با خودشون چه میکنن
    در این جنگ اقتصادی فقط روشن فکری مردم میتونه نجاتمون بده
    همین طوری خوبه ادامه بده ...

6. 11 کاربر به خاطر ارسال مفید رامین حیاتی از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره‌دار (۱۰) کریس گاردنر آواتار ها
    تشکر شده 19,463 بار در 2,880 ارسال

درسته تو بورس سود میکنیم
    ولی حال خوبی ندارم
    اتفاق خوبی هست..مرگ یکبار شیون هم یکبار.....بگذازید تکلیف این دولت بی بخار با این مردم روشن شود.....
    مردم ما اگر به این روز افتاده اند فقط بخاطر بی تفاوت بودن به مسائل کشورشان بوده.....
    ایران تبدیل به ویرانه شد.....مقصر هم مردم هستند بگفته برخی مردم کوته فکر.....
    در ایران همیشه مردم مقصر بوده...حتی در مسائل کرونا............در امریکا آمار بالای کرونا بخاطر بی کفایتی دولتش هست....اما در ایران بخاطر عدم رعایت مردم هست......
    دولتمان هم پاکترین دولت هاست........
    گدازاده های دیروز شده اند آقازاده های امروز..............گدازاده هایی که سالی یکبار از دهاتشان به شهر هم نمی رفتند الان به برکت نظام بچه هایشان در غرب زندگی می کنند و یه مشت اندیشمند هم مردم به پوشیدن گونی تشویق می کنند....
    از آدم ها بُت نسازید، این خیانت است!هم به خودتان، هم به خودشان.خدایی می‌شوند که، خدایی کردن نمی‌دانند!
    وَ شما در آخر می‌شوید، سر تا پا کافرِ خدایِ خود ساخته...!

8. 13 کاربر به خاطر ارسال مفید کریس گاردنر از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال

نقل قول نوشته اصلی توسط کریس گاردنر نمایش پست ها
    اتفاق خوبی هست..مرگ یکبار شیون هم یکبار.....بگذازید تکلیف این دولت بی بخار با این مردم روشن شود.....
    مردم ما اگر به این روز افتاده اند فقط بخاطر بی تفاوت بودن به مسائل کشورشان بوده.....
    ایران تبدیل به ویرانه شد.....مقصر هم مردم هستند بگفته برخی مردم کوته فکر.....
    در ایران همیشه مردم مقصر بوده...حتی در مسائل کرونا............در امریکا آمار بالای کرونا بخاطر بی کفایتی دولتش هست....اما در ایران بخاطر عدم رعایت مردم هست......
    دولتمان هم پاکترین دولت هاست........
    گدازاده های دیروز شده اند آقازاده های امروز..............گدازاده هایی که سالی یکبار از دهاتشان به شهر هم نمی رفتند الان به برکت نظام بچه هایشان در غرب زندگی می کنند و یه مشت اندیشمند هم مردم به پوشیدن گونی تشویق می کنند....
    دوست عزیز زندگی را برایمان سخت کرده اند رفتار برخی مردم سخت ترش کرده اونهم با ایجاد تقاضای کاذب در جای جای اقتصاد

10. 6 کاربر به خاطر ارسال مفید رامین حیاتی از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره‌دار (۱۰) کریس گاردنر آواتار ها
    تشکر شده 19,463 بار در 2,880 ارسال

.........
    ویرایش توسط کریس گاردنر : 2020/07/02 در ساعت 15:31
    از آدم ها بُت نسازید، این خیانت است!هم به خودتان، هم به خودشان.خدایی می‌شوند که، خدایی کردن نمی‌دانند!
    وَ شما در آخر می‌شوید، سر تا پا کافرِ خدایِ خود ساخته...!

12. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید کریس گاردنر از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره دار(1) trojan آواتار ها
    تشکر شده 5,334 بار در 847 ارسال

در همه جای دنیا (ایران ، آنگولا ، سوئیس ، برزیل و ... ) و در همه دوران ها و زمانها ( الان ، 100 سال پیش ، قبل از میلاد و ... ) رفتار و واکنش مردم به علت دیدگاه های متفاوتشون باهم فرق میکنه و همیشه مسئولیت مدیریت آرامش روانی جامعه به عهده حاکمین اون جامعه بوده

الان هم مقصر به هیچ عنوان مردم نیستند چون نگران خودشون و نسل بعدشون هستند و روانشون به بازی گرفته شده و تو این شرایط هر تصمیمی برای بقای طولانی تر می گیرند و این کاملا صحیح و طبیعی است . اما اون آقایی که روی دلار 4 تومن گفت دلار بالا نداره و همین حرف رو روی دلار 5 و 6 و 8 و 10 و 13 و 15 و 18 و الان هم روی 20 داره تکرار میکنه ، مقصره دست کم به خاطر دروغ هایی که تا الان گفته مقصره .

یکی با خرید خودرو می خواد خودش رو نجات بده یکی با دلار یکی با سهام ، لطفا مردم رو به غلط قضاوت نکنیم ...

14. 10 کاربر به خاطر ارسال مفید trojan از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال

نقل قول نوشته اصلی توسط trojan نمایش پست ها
    در همه جای دنیا (ایران ، آنگولا ، سوئیس ، برزیل و ... ) و در همه دوران ها و زمانها ( الان ، 100 سال پیش ، قبل از میلاد و ... ) رفتار و واکنش مردم به علت دیدگاه های متفاوتشون باهم فرق میکنه و همیشه مسئولیت مدیریت آرامش روانی جامعه به عهده حاکمین اون جامعه بوده

الان هم مقصر به هیچ عنوان مردم نیستند چون نگران خودشون و نسل بعدشون هستند و روانشون به بازی گرفته شده و تو این شرایط هر تصمیمی برای بقای طولانی تر می گیرند و این کاملا صحیح و طبیعی است . اما اون آقایی که روی دلار 4 تومن گفت دلار بالا نداره و همین حرف رو روی دلار 5 و 6 و 8 و 10 و 13 و 15 و 18 و الان هم روی 20 داره تکرار میکنه ، مقصره دست کم به خاطر دروغ هایی که تا الان گفته مقصره .

یکی با خرید خودرو می خواد خودش رو نجات بده یکی با دلار یکی با سهام ، لطفا مردم رو به غلط قضاوت نکنیم ...
    بله در اینکه برای بقا این کار رو انجام میدهند صحیح وخود شخص من وشما هم این دیدگاه رو دارید منتها من وشما راه صحیح رو اومدیم با افزایش شاخص و... ضرری به خودمون وطبقه پایین نمیزنیم
    اما کارهایی مثل خرید دلار خرید خودرو وحتی اقلام مصرفی مثل لیمو ترش دیگه واقعا کار نسنجیده ایست اینکه از فردا پول رو بریزیم توی خرید گندم وآرد ونان وبگیم چه اشکال داره میخام ارزش پولم حفظ بشه کار بسیار غلطی است وهر روز بدبخت خواهیم شد وفشار رو بر طبقه پایین افزایش خواهیم داد
    باز هم میگم در سرمایه گذاری اخلاق شرط اول است باید دید یدونه هزاری که وارد سرمایه گذاری میکنید به کسی یا خودتون ضرر میزند یا نه

16. 6 کاربر به خاطر ارسال مفید رامین حیاتی از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال

متاسفانه سایتها و کانالهای مطرح بازار با دستکاری در اعداد و ارقام میخوان بازار را گول بزنن (البته شاید کلا معنی ارزش جایگزینی را نمیدونم که اینم خیلی بعیده)
    این جدول یا باید بگیم پر از اشتباهه یا پر از دروغ مغرضانه
    میگن اینو با دلار 18500 تومان حساب کردن
    حداقل چندتاش که خودم حساب کردم میدونم اشتباهه یا دروغه
    خدا خواست و ما توانستیم

18. 8 کاربر به خاطر ارسال مفید تمام از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال

زمانی که من در همین تاپیک ارزش جایگزینی پالایشی ها را حساب کردم هنوز مد نشده بود کسی تو پالایشی از اینکارها بکنه
    حالا ابدیتش کردیم با دلار 18500 تومان ببینیم چقدر با جدول TSE PRESS اختلاف داره

ارزش جایگزینی براساس آخرین قیمت

ارزش جایگزینی بر اساس قیمت های سایت TSE PRESS

ویرایش توسط تمام : 2020/07/03 در ساعت 10:06
    خدا خواست و ما توانستیم

20. 10 کاربر به خاطر ارسال مفید تمام از ایشان تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 13 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 13 مهمان ها)