صفحه 290 از 1002 نخست ... 190240280287288289290291292293300340390790 ... آخرین
نمایش نتایج: از 2,891 به 2,900 از 10019

موضوع: تمام نا تمام من و بازار

عضو فعال
    تشکر شده 68,764 بار در 12,917 ارسال

پاسخ : تمام نا تمام من و بازار

امروز انقدر بازار خراب بود که صف خرید شپنا هم تا آخر بازار عرضه شد
    حالا اگر هفته بعدی باز شاهد صف خرید سنگین بودیم باید رسما تمام بازار رها کنیم بچسبیم به شپنا
    خصوصا که صندوق پالایشی قراره اول ابان قابل معامله بشه
    دولت نمیتونه این صندوق رها کنه حداقل باید روزهای اول خریداران صندوق توی سود باشن
    و الان با این قیمتهای پالایشی و با لحاظ کردن همون 30% تخفیف و قیمتی که صندوق باز میشه (چون قیمت معامله صندوق حداقل 20% پایین تر از ناو خواهد بود مثل دارایکم)
    همه خریداران صندوق پالایشی در ضرر هستن
    دولت راهی نداره جز اینکه از این گروه حمایت کنه تا بیشتر از این آبرو ریزی نشه
    خدا خواست و ما توانستیم
    تمام مطالب نوشته شده توسط بنده نظرات شخصی است که میتواند اشتباه باشد پس به استناد مطالب من به هیچ عنوان سهمی را نخرید. فقط با بررسی خودتان معامله کنید

2. 16 کاربر به خاطر ارسال مفید تمام از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال

شبندر
    حد ضرر 3500 تومان را حتما در معاملات خودتون لحاظ کنید
    سهم در حال شکستن مثلث نزولی است در صورت تثبیت روی آن اولین هدف 4570 تومان است انتظار داریم در صورتی که این مقاومت مهم در سهم شکسته شود بتواند مجددا محدوده سقف قبلی در 5700-6200 تومان را لمس کند

خدا خواست و ما توانستیم
    تمام مطالب نوشته شده توسط بنده نظرات شخصی است که میتواند اشتباه باشد پس به استناد مطالب من به هیچ عنوان سهمی را نخرید. فقط با بررسی خودتان معامله کنید

عضو فعال

حکایت فروش دلار و نبود خریدار
    میگن یه سگ وحشی و هار رو کردن تو قفس ، قلاده سگم بستن به ستون وسط قفس ، بعد رفتن براش پوزه بند هم خریدن و زدن دهن سگ
    بعد آمدن گفتن سگ وحشی را رام کردیم نه پارس میکنه نه گاز میگیره نه فرار میکنه و قتی بیرون قفس باشی حمله هم میکنه
    ...
    حالا این شده داستان فروش 78 میلیون دلاری که دولت فروخته و فقط براش 1.5 میلیون خریدار آمده
    باور کنید با این روش نمیشه جلوی سگ هار دلار را گرفت این سگ را شما با روش بالا رام کردید ولی اگر یه روزی فرار کنه میدونید یه ملت تیکه پاره میکنه
    شما میگی صرافی خریدار نبود خوب مگر انتظار داشتید باشه؟؟
    این صرافی بخواد اون دلار بخره باید بفروشه و این یعنی باید از خریدارش شماره ملی تلفن و.... بگیره
    اصلا شما فکر کردی آیا مردم عادی میرن دلار میخرن؟؟
    اصلا مردم بیچاره پولی دارن که بخواد دلار بخرن و توی بازار تاثیر داشته باشن؟؟
    ندارن آقا ندارن.
    شما میخوای بدونی واقعا خریدار هست یا نه بیا دلار بفروش بدون گرفتن کارت ملی بعد اگر واقعا برای دلارهات خریدار نیامد اون وقت بگو سگ دلار رام کردم
    الان دست و پای خریدار بسته شده و هر کد ملی فقط میتونه 2-3 هزار دلار بخره بعد بفروشه تو بازار
    ولی دقت نکردی که 90% مردم حتی پول خرید 2000 دلارم ندارم که اینکار بکنن
    اونهایی که داشتن رفتن دلار خریدن گذاشتن خونه و یا فروختن
    شما مریضی رو درمان نکردید فقط مسکن زدید
    ویرایش توسط تمام : 2020/10/14 در ساعت 14:53
    خدا خواست و ما توانستیم

عضو فعال
    تشکر شده 24,046 بار در 4,293 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط تمام نمایش پست ها
    میگن یه سگ وحشی و هار رو کردن تو قفس ، فلاده سگم بستن به ستون وسط قفس ، بعد رفتن براش پوزه بند هم خریدن و زدن دهن سگ
    بعد آمدن گفتن سگ وحشی را رام کردیم نه پارس میکنه نه گاز میگیره نه فرار میکنه و قتی بیرون قفس باشی حمله هم میکنه
    ...
    حالا این شده داستان فروش 78 میلیون دلاری که دولت فروخته و فقط براش 1.5 میلیون خریدار آمده
    باور کنید با این روش نمیشه جلوی سگ هار دلار را گرفت این سگ را شما با روش بالا رام کردید ولی اگر یه روزی فرار کنه میدونید یه ملت تیکه پاره میکنه
    این صرافی بخواد اون دلار بخره باید تو بفروشه و یعنی باید از خریدارش شماره ملی تلفن و.... بگیره
    ندارن آقا ندارن.
    شما میخوای بدونی واقعا خریدار هست یا نه بیا دلار بفروش بدون گرفتن کارت ملی بعد اگر واقعا برای دلارهات خریدار نیامد اون وقت بگو سگ دلار رام کردم
    الان دست و پای خریدار بسته شده و هر کد ملی فقط میتونه 2-3 هزار دلار بخره بعد بفروشه تو بازار
    از بس اینها دروغ گفتن !(یک روده راست تو شکمشون نیست) اگر بگویند ماست سفید است باید به احتمال 99/99999 درصد بهش شک کرد!
    اگر واقعا شما عرضه کننده دلار هستید اگر قصدتان کاهش نرخ دلار است . بفرمایید هر کسی از فردا هر چقدر دلار خواست با نرخ 20 هزار تومن از صرافی ها بخرد !دیگه حنای همتی رنگی ندارد دست اینها رو شده باور کنید ذخایر ارزی موجود و قابل دسترس بانک مرکزی را کلش را همین اعضای یکی از تاپیکهای فروم بورسی نه همه تاپیکها! می توانند از همتی بخرند

6. 16 کاربر به خاطر ارسال مفید رادین1 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال

سرانه خرید حقیقی ها 99/7/23

(در شروع رالی دفعه قبلی بازار سرانه های خرید کدهای حقیقی در نمادها مهم بازار بین 80 تا150 میلیون تومان برای هر کد بود)

سرانه خریدها

فولاد 10 میلیون تومان
    فملی 11 میلیون تومان
    کاوه 31 میلیون تومان
    فخوز 16 میلیون تومان
    شگویا 12 میلیون تومان
    پترول 13 میلیون تومان
    تاپیکو 20 میلیون تومان
    وبصادر 13 میلیون تومان
    وتجارت -- میلیون تومان
    وبملت 14 میلیون تومان
    وغدیر 13 میلیون تومان
    کگل 9 میلیون تومان
    کچاد 13 میلیون تومان
    خودرو 5 میلیون تومان
    خساپا 3 میلیون تومان
    خگستر 3 میلیون تومان
    شبندر 17 میلیون تومان
    شپنا 37 میلیون تومان
    شتران 18 میلیون تومان

...
    در روند صعودی
    -اگر سرانه خرید سهمی طی 3 روز متوالی نتوانست روی 20 میلیون تومان تثبیت گردد نشان از ضعف خریدار داشته و ادامه روند صعودی را با مشکل مواجه خواهد کرد
    -اگر سرانه خرید سهمی طی 3 روز متوالی نتوانست روی 30 میلیون تومان تثبیت گردد نشان از شروع ضعف در خریداران بوده و میتواند این مقدار به زیر 20 میلیون تنزل یاید
    -اگر سرانه خرید سهمی طی 3 روز متوالی بین 30 تا 50 میلیون تومان تثبیت گردد نشان از دو دلی بازیگران بزرگ برای ورود یا خروج از سهم را دارد
    -اگر سرانه خرید سهمی طی 3 روز متوالی بیشتر از 50 میلیون تومان تثبیت گردد نشان از قدرت خریدار داشته و میتواند به روند صعودی ادامه دهد
    -اگر سرانه خرید سهمی طی 3 روز متوالی بیشتر از 100 میلیون تومان تثبیت کردد نشان از قدرت بسیار زیاد خریدار داشته و حرکت صعودی سهم به صورت شارپ بوده و میتواند یکی از بیشترین بازدهی ها بازار را ثبت نماید
    خدا خواست و ما توانستیم

عضو فعال

سرانه خرید خودور در سه روز گذشته که به صف فروش سنگین امروز ختم شد به شرح زیر بوده
    قیمت 358 تومان خرید هر کد حقیقی 24 میلیون تومان(حجم معاملات 1.6 میلیارد سهم)
    قیمت 373 تومان خرید هر کد حقیقی 20 میلیون تومان(حجم معاملات 3.3 میلیارد سهم)
    قیمت 388 تومان خرید هر کد حقیقی 19.5 میلیون تومان(حجم معاملات 2 میلیارد سهم)
    ..........
    اگر به سرانه ها دقت کنید کاملا میشه که ضعف خریدار حقیقی را دید و علت تاکید ما به این سرانه ها را امروز در نماد خودرو میشد به وضوح دید
    البته به نظر من دستکاری که دیروز روی تابلو انجام دادن هم کاملا مشخص بود
    و سهمی که سرانه خریدش میره زیر 20 میلیون خطرناک میشه
    و اگر پشت سهم پدر سوخته بازی هم باشه نتیجه خودرو امروز میشه
    خدا خواست و ما توانستیم

عضو فعال

سرانه خرید شپنا بعد بازگشایی تا امروز به قرار زیر بوده
    قیمت 1862 تومان خرید هر کد حقیقی 24 میلیون تومان(حجم معاملات 272 میلیون سهم)
    قیمت 1954 تومان سرانه خرید هر کد حقیقی 50 میلیون تومان(حجم معاملات 418 میلیون سهم)
    قیمت 2051 تومان سرانه خرید هر کد حقیقی 37 میلیون تومان( حجم معاملات 633 میلیون)
    ....
    در این نماد هنوز سرانه خرید روی 30 میلیون تومان است
    اما اگر در معاملات هفته بعدی این سرانه رفت زیر 30 میلیون اولین هشدار صادر میشه و اگر رفت زیر 20 میلیون خطرناک میشه
    در معاملات امروز قدرت خریدار قابل قبول بود و فعلا خطری احساس نمیشه
    ولی در معاملات هفته بعدی باید به طور لحظه ای سرانه ها کنترل بشه
    ویرایش توسط تمام : 2020/10/14 در ساعت 18:03
    خدا خواست و ما توانستیم

عضو فعال MOSTAFAVI آواتار ها
    تشکر شده 21,428 بار در 4,805 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط تمام نمایش پست ها
    میگن یه سگ وحشی و هار رو کردن تو قفس ، قلاده سگم بستن به ستون وسط قفس ، بعد رفتن براش پوزه بند هم خریدن و زدن دهن سگ
    ...
    این صرافی بخواد اون دلار بخره باید بفروشه و این یعنی باید از خریدارش شماره ملی تلفن و.... بگیره
    ندارن آقا ندارن.
    جناب تمام با سلام،کجای دنیا شما می تونی بدون ثبت مدارک هویتیت،پول جا به جا کنی؟هیچ جای دنیای به شما اجازه نمی دن بیشتر از ده تا دوازده هزار دلار پول نقد همراهت داشته باشی.متاسفانه ج .ا دیر دوزاریش افتاد والا مفت خورها،20میلیاردلار رو در عرض چند ماه هاپولی نمی کردن!!ضمنا کسی که بخواد همین الان هم دلار بخره ،تهیه کارت ملی و سیم کارت،با گذاشتن یکی دو تا چک پول کف دست انبوه جماعت بی پول و بی کار،کار سختی نیست.
    به نظرم فروش نرفتن دلارهای عرضه شده نشون می ده،قیمت هایی که برای دلار می دن،واقعی نیست.شاید اگر دلار هم حجم مبنا داشت،قیمتش این نبود
    آدم رندی نوشته بود،دلار رو به عنوان سهام در بورس عرضه کنید تا ملت ظرف چند روز چنان صف فروشی واسش درست کنن که بیا و ببین

11. 13 کاربر به خاطر ارسال مفید MOSTAFAVI از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال

نقل قول نوشته اصلی توسط amirmostafavi72 نمایش پست ها
    جناب تمام با سلام،کجای دنیا شما می تونی بدون ثبت مدارک هویتیت،پول جا به جا کنی؟هیچ جای دنیای به شما اجازه نمی دن بیشتر از ده تا دوازده هزار دلار پول نقد همراهت داشته باشی.متاسفانه ج .ا دیر دوزاریش افتاد والا مفت خورها،20میلیاردلار رو در عرض چند ماه هاپولی نمی کردن!!ضمنا کسی که بخواد همین الان هم دلار بخره ،تهیه کارت ملی و سیم کارت،با گذاشتن یکی دو تا چک پول کف دست انبوه جماعت بی پول و بی کار،کار سختی نیست.
    به نظرم فروش نرفتن دلارهای عرضه شده نشون می ده،قیمت هایی که برای دلار می دن،واقعی نیست.شاید اگر دلار هم حجم مبنا داشت،قیمتش این نبود
    آدم رندی نوشته بود،دلار رو به عنوان سهام در بورس عرضه کنید تا ملت ظرف چند روز چنان صف فروشی واسش درست کنن که بیا و ببین
    سلام
    از نظر من نهایت قیمت دلار بین 20تا22 تومان است
    ولی وقتی بازار هیجانی شده باید جلوی اینرا بگیرن
    درست شده مثل سهامی که چون سهامش تو بازار نیست رشد میکنه و بازار بدون توجه به ارزش واقعی اون میخره و تا زمانی که توسط سهامداران اصلی سهام عرضه نشه قیمت اصلاح نمیکنه
    الان ارزش دلار خیلی پایین تر هست(به تناسب نقدینگی کشور)
    ولی تاوقتی که این سگ هار در قفس است و اجازه نداره خارج بشه
    چطور میشه رام بشه؟؟
    من طرف صحبتم بانک مرکزی است که چرا نمیزاره
    وقتی بانک مرکزی هم پای بازار قیمت فروش میزنه دلال هم نمیره کارت ملی پیدا کنه و ارزن تر بخره و گرون تر بفروشه
    ولی مشکل اینکه وقتی دولت پایین تر هم عرضه می‌کرد بازم قیمت دلار آزاد رشد میکرد و دلال دلار با کارت ملی اجاره ای میخرید و تو بازار آزاد میفروخت
    پس میبینی که یه جای کار لنگ میزنه
    علتش چیه؟؟
    به نظر من الان دیگه علتش فقط ترسیدن بیخودی مردم از سگ تو قفسه
    دولت باید بفهمه این سگ ضعیف شده قدرتی نداره آزادش کنید تا خیال مردم هم راحت بشه
    ....
    در مورد جابجا کردن دلار بدون مدارک هویتی
    باید خدمت شما بگم در عراق و افغانستان که الان 10 ساله پول ملی اونها در برابر دلار ثابت مانده از ایران هم خرتوخر تره
    اونجا اصلا نیمیدونن کارت هویتی چی هست چه رسد به اینکه حساب کتابی برای کسی که میخره یا میفروشه وجود داشته باشه
    ولی خوب الان عراق ارزش پول ملی کشورش از 400 هزار دینار در برابر دلار به 110 هزار دینار رسیده طی 17 سال گذشته
    من در عراق و افغانستان پروژه داشتم و بحث جابجایی ارز در این دو کشور را از نزدیک دیدم
    ولی همین کشورها که ما اونها را به حساب نمیاریم ارزش پول ملیشون در برابر دلار ثابت مانده
    سال 92 هر دینار عراق 2500 تومان بود الان شده 25 هزار تومان
    هر افغانی 40 تومان بود الان شده 390 تومان
    تو همین دوتا کشور دیدم که 200 و 300 هزار دلار را کسانی معامله میکنن که حتی بلد نیستن اسم خودشون درست بنویسن چه رسد به اینکه بدونن مدارک هویتی چی هست هیچ کس هم اونجا نظارت نمیکنه
    شاید باور نکنید من 2 سال در نجف و کربلا کار کردم ولی هیچ کس و واقعا هیچ کس را ندیدم که در بانک حساب باز کنه و یا کار بانکی انجام داده باشه
    اصلا من بانکی در این دوشهر ندیدم فقط میدونم یک بانک در نجف وجود داشت ولی از هر عراقی که پرسیدم میگفتن ما چیزی از بانک نمیدونیم هیچ کدام از مردم اعتقادی به کار کردن با بانک ندارن
    دقيقا با گونی معامله میکنن
    حالا با تمام این اوصاف دلار در کشورشون نرخ تقریبا ثابت دارد
    ویرایش توسط تمام : 2020/10/14 در ساعت 23:11
    خدا خواست و ما توانستیم

13. 11 کاربر به خاطر ارسال مفید تمام از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی
    تشکر شده 323 بار در 88 ارسال

در صورت پیروزی جو بایدن در انتخابات دلار افت خواهد کرد و به تبع آن بورس ما منفی خواهد شد.

گاردین:
    پیشتازی جو بایدن در نظرسنجی ها نسبت به ترامپ افزایش یافته و به 17 درصد در آرای کلی آمریکا رسیده است

15. 9 کاربر به خاطر ارسال مفید hamed_seyd از ایشان تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 8 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 8 مهمان ها)