صفحه 215 از 1002 نخست ... 115165205212213214215216217218225265315715 ... آخرین
نمایش نتایج: از 2,141 به 2,150 از 10019

موضوع: تمام نا تمام من و بازار

عضو فعال
    تشکر شده 68,764 بار در 12,917 ارسال

پاسخ : تمام نا تمام من و بازار

نقل قول نوشته اصلی توسط تمام نمایش پست ها
    یکشنبه آینده زدشت به سقف میخوره
    خیلی مراقب باشید این سهم هم متاسفانه بازیگر محور است و چندین بازیگر دارد
    باید مراقب باشید به سرنوشت ثفارس ثتران غپاک دچار نشه
    معمولا وقتی بین این حضرات اختلاف پیش میاد سهمو نابود میکنن
    مثل غپاک که از 3 تومان به 1900 رساندن
    یا ثفارس الان برای زدشت با هم هماهنگ شدن ولی اگر هفته بعدی یکیشون لایی بکشه سهم نابود میکنن در غیر اینصورت الان که براش لفظ 20 تومان میان وسط
    خوب طبق پیش بینی که کردیم این سهم در محدود 7600 تومان با دعوای طرفین همراه شد و حجمهای سنگین نشان از خروج یکی یا دوتا از بازیگران سهم داشت
    ولی اینکه آخر وقت مجدد سهمو صف خرید سنگین کرده و عرضه نشد نشون داد یکی از طرفین مقتدرانه موفق به بیرون کردن بقیه شده
    من در مورد زدشت هیچ اطلاعات بنیادی ندارم ولی اگر این خریدار که حالا خودش تنها شده در سهم بخواد با سهم هرکاری میکنه
    شاید ببره به همون 20 تومان
    بازم تاکید میکنم زدشت سهم بازیگر محور است
    ریسک بد خوابیدن بازیگر و یا ناخوش بودن یا حوصله نداشتن بازیگر و یا دندون درد ایشون را باید قبل از خرید قبول کرد
    خدا خواست و ما توانستیم
    تمام مطالب نوشته شده توسط بنده نظرات شخصی است که میتواند اشتباه باشد پس به استناد مطالب من به هیچ عنوان سهمی را نخرید. فقط با بررسی خودتان معامله کنید

2. 12 کاربر به خاطر ارسال مفید تمام از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره دار (1) میلاد سودی آواتار ها
    تشکر شده 6,002 بار در 997 ارسال

شپنا پیشنهاد هیئت مدیره به مجمع عمومی فوق العاده در خصوص افزایش سرمایه شرکت پالايش نفت اصفهان
    درصد افزایش سرمایه: ۴۹ درصد
    محل تامین: سود انباشته

فزایش سرمایه از تجدید ارزیابی دارایی ها هم در راهه پس از این افزایش سرمایه
    بازار بورس محلی برای گرفتن پول افراد بی علم و بی تجربه و انتقال اون پول به افراد با علم و با تجربه است

4. 8 کاربر به خاطر ارسال مفید میلاد سودی از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال

وخارزم و معادن طلا
    ... ☘☘☘
    وخارزم سهامدار 95درصدی شرکتی است به نام توسعه معادن صدر جهان که این شرکت در زمینه اکتشاف و بهره برداری معادن مس و طلا فعالیت دارد
    در بین معادن این شرکت مهمترین آن که به بهره برداری رسیده است معدن شادان در خوسف خراسان جنوبی است
    با ظرفیت قطعی 27میلیون و 860 هزار تن کانسگ طلا با عیار 0/55 در هر تن.
    این ذخیره قطعی فقط حاصل یک آنومالی زمین شناسی در این منطقه است و برآورد می‌شود ذخیره این معدن پس از بررسی آنومالی های بعدی به 80 میلیون تن بالغ گردد
    طلای استخراج شده این معدن برای شروع در سال 1.46 تن خواهد بود. که به خاطر نوع معدن به سرعت می‌تواند به دوبرابر افزایش یابد
    کل ذخیره طلای موجود در این معدن برای آنومالی اول معادل 15.8 تن و برای کل ذخیره 44 تن میباشد
    ... ☘☘☘
    بررسی های اولیه این معدن را جز معادن کم عیار تشخیص داده و لذا این معدن جز معادن روباز با هزینه کم برای بهره برداری تلقی می‌گردد
    عیار طلا در این منطقه در بعضی نواحی به 0/8 در هر تن نیز بالغ می‌گردد و احتمال وجود آنومالی با عیار بالاتر نیز وجود دارد
    ولی در برآورد طلای موجود کمترین عیار محاسبه شده است.
    ... ☘☘☘
    طلای بدست آمده از این معادن ، 24 عیار است و با قیمت‌های فعلی هر گرم حدودا 1.5 میلیون تومان ارزش خواهد داشت
    در نتیجه این معدن سالانه حدود 2200 میلیارد تومان فروش خواهد داشت. و سهم وخارزم از این فروش بدون کسر هزینه ها 166 تومان به ازای هر سهم خواهد بود.
    ارزش طلای موجود در این معدن با قیمت‌های فعلی معادل 66 هزار میلیارد تومان خواهد بود.
    ... ☘☘☘
    این تحلیل پس از بررسی دیگر معادن شرکت تکمیل خواهد شد.
    دوستان عزیزی که در مورد سود وخارزم از محل معدن طلا پرسیده بودن باید اعلام کنم این عدد 166 تومان که اعلام کردیم سهم فروش طلا برای وخارزم است نه سود وخارزم از فروش طلا.
    یعنی چون شرکت مالک 90تا95 درصدی شرکت توسعه معادن صدر جهان است
    پس کل فروش نهایی معدن حساب شده. و 95 درصد به عنوان سهم فروش وخارزم درج شده است
    ... ☘☘
    و قطعا سود وخارزم از محل این معدن کمتر خواهد به مطالب زیر توجه کنید تا خودتون بتونید سود لازم را به خاطر نوسان قیمت طلا محاسبه کنید
    1.هنوز تولید معدن در مراحل اولیه است و قرار است اولین شمش 1 کیلویی تا آخر شهریور استخراج گردد و چون هنوز شرایط کاملا آماده نیست تولید اصلی 1.4 تن برای سالهای بعدی است
    2.طلای تولید شده با عیار 24 است و قیمت امروز 1.38 میلیون تومان برای هر گرم است که چند روز پیش حدود 1.5 میلیون تومان بوده و محاسبه شده است
    3.هزینه های استخراج از معدن بین 25تا35 درصد از کل فروش خواهد بود
    4.حدودا 20درصد مالیات باید از فروش کسر گردد
    5.سهم دولت (بهره مالکانه) باید محاسبه و کسر گردد
    6.تمام موارد فوق در شرکت زیرمجموعه توسعه معادن صدر جهان انجام خواهد شد و می‌بایست مالیات شرکت اصلی نیز کسر گردد
    ... ☘☘☘
    در نهایت به نظر میرسد چیزی که در آخر بعنوان سود در صورتهای مالی وخارزم درج خواهد شد بیشتر از 40درصد از عدد اعلام شده نباشد
    به این ترتیب سود هر سهم وخارزم از محل معدن شادان سالانه عددی در حدود 66 تومان به ازای هر سهم خواهد بود
    ولی توجه کنید که به خاطر نوپا بودن معدن هزینه های نادیده و محاسبه نشده بسیار زیاد است و این سود، امسال به هیچ عنوان محقق نخواهد شد وسال بعدی نیز ممکن است بیشتر از 50درصد از 66 تومان را محقق نکند.
    و در آخر به نظر می‌رسد پروانه معدن به نام شرکت دیگری است که هزینه های آن و حق آن شرکت نیز باید از معدن کسر گردد
    خدا خواست و ما توانستیم
    تمام مطالب نوشته شده توسط بنده نظرات شخصی است که میتواند اشتباه باشد پس به استناد مطالب من به هیچ عنوان سهمی را نخرید. فقط با بررسی خودتان معامله کنید

6. 14 کاربر به خاطر ارسال مفید تمام از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 1,361 بار در 541 ارسال

گزارش روزانه بازار ارزهای دیجیتال : همه نوسانات و تحولات روزانه بازار ارزهای دیجیتال را همراه با جداول محاسبه آنلاین تغییرات ماهانه، سالانه و ... در این گزارش بخوانید

• بورس

1,999,853.5(3.26%) 65,257.1
    • انس طلا

1,956.5270.76 (3.62%

گزارش روزانه بازار ارزهای دیجیتال : همه نوسانات و تحولات روزانه بازار ارزهای دیجیتال را همراه با جداول محاسبه آنلاین تغییرات ماهانه، سالانه و ... در این گزارش بخوانید

• بورس

1,999,853.5(3.26%) 65,257.1
    • انس طلا

1,956.5270.76 (3.62%

8. 6 کاربر به خاطر ارسال مفید Deutschland از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال

انس طبق تحلیلهای قبلی که داشتیم به سقف رسید و اون شکست حالا نمیدونم قصد داره دسته فنجان بسازه یا میخواد بدون توقف به سمت اهداف بزرگ اعلام شده در 3600 دلار حرکت کنه
    انس
    چنان پرقدرت سقف را شکست که دیگه داشتم از تشکیل دسته فنجان نامید میشدم
    من افت فعلی انس جهانی را در قالب پولبک به سقف 1930 دلاری میبینم ولی اگر 1930 دلار هم مانع ریزش نشد میشه گفت انس جهانی داره دسته فنجان کامل میکنه
    در این صورت تا 1800 دلار میتونه افت کنه و نهایت اصلاح میتونه 1600 دلار باشه و تمام این اصلاح در قالب ایجاد دسته است وبعدش باید منتظر یه دوران باشکوه برای انس جهانی باشیم
    ممکنه طلا برای سالها سلطان بازارهای مالی بشه و در صورت فتح هدف 3600 دلار باید به اعداد 5300 دلار برای طلا و انس جهانی فکر کرد
    با فرض دلار 23 هزار تومانی فعلی در صورت رشد قیمتهای جهانی تا محدود 3600 دلار هدفی که برای طلای 18 عیار در محدود هر گرم 1.85 میلیون تومان دادیم هم محقق خواهد شد
    کماکان برای دوستان فعال در حوزه ارز و طلا سرمایه گذاری در طلا را به مراتب بهتر و با بازدهی بیشتر از دلار پیش بینی میکنیم

خدا خواست و ما توانستیم

10. 16 کاربر به خاطر ارسال مفید تمام از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 44,860 بار در 2,843 ارسال

دوستان عزیزی که در مورد سود وخارزم از محل معدن طلا پرسیده بودن باید اعلام کنم این عدد 166 تومان که اعلام کردیم سهم فروش طلا برای وخارزم است نه سود وخارزم از فروش طلا.
    یعنی چون شرکت مالک 90تا95 درصدی شرکت توسعه معادن صدر جهان است
    پس کل فروش نهایی معدن حساب شده. و 95 درصد به عنوان سهم فروش وخارزم درج شده است
    ... ☘☘
    و قطعا سود وخارزم از محل این معدن کمتر خواهد به مطالب زیر توجه کنید تا خودتون بتونید سود لازم را به خاطر نوسان قیمت طلا محاسبه کنید
    1.هنوز تولید معدن در مراحل اولیه است و قرار است اولین شمش 1 کیلویی تا آخر شهریور استخراج گردد و چون هنوز شرایط کاملا آماده نیست تولید اصلی 1.4 تن برای سالهای بعدی است
    2.طلای تولید شده با عیار 24 است و قیمت امروز 1.38 میلیون تومان برای هر گرم است که چند روز پیش حدود 1.5 میلیون تومان بوده و محاسبه شده است
    3.هزینه های استخراج از معدن بین 25تا35 درصد از کل فروش خواهد بود
    4.حدودا 20درصد مالیات باید از فروش کسر گردد
    5.سهم دولت (بهره مالکانه) باید محاسبه و کسر گردد
    6.تمام موارد فوق در شرکت زیرمجموعه توسعه معادن صدر جهان انجام خواهد شد و می‌بایست مالیات شرکت اصلی نیز کسر گردد
    ... ☘☘☘
    در نهایت به نظر میرسد چیزی که در آخر بعنوان سود در صورتهای مالی وخارزم درج خواهد شد بیشتر از 40درصد از عدد اعلام شده نباشد
    به این ترتیب سود هر سهم وخارزم از محل معدن شادان سالانه عددی در حدود 66 تومان به ازای هر سهم خواهد بود
    ولی توجه کنید که به خاطر نوپا بودن معدن هزینه های نادیده و محاسبه نشده بسیار زیاد است و این سود، امسال به هیچ عنوان محقق نخواهد شد وسال بعدی نیز ممکن است بیشتر از 50درصد از 66 تومان را محقق نکند.
    و در آخر به نظر می‌رسد پروانه معدن به نام شرکت دیگری است که هزینه های آن و حق آن شرکت نیز باید از معدن کسر گردد
    درود

با تشکر از جناب تمام عزیز بابت توضیحات جامع و کاملی که ارایه نمودند

خوب در محاسبات فوق سهم بهره مالکانه هنوز برای ما دارای ابهام هستش

ضمن اینکه مالیات صرفا یکبار در شرکت صدر جهان محاسبه می شود و به شرکت اصلی از بابت مالیاتی تعلق نمی گیره

ان چیزی که در این مرحله برای ما اهمیت داره اول محاسبه سود این شرکت که جناب تمام انجام دادند

و سپس محاسبه ارزش و nav معدن طلای صدر جهان برای وخارزم هستش

طلای استخراج شده این معدن برای شروع در سال 1.46 تن خواهد بود. که به خاطر نوع معدن به سرعت می‌تواند به دوبرابر افزایش یابد
    کل ذخیره طلای موجود در این معدن برای آنومالی اول معادل 15.8 تن و برای کل ذخیره 44 تن میباشد
    اگر آن چیزی که جناب تمام گفتند رو ملاک قرار بدهیم سود وخارزم از محل معدن صدر جهان در سال اول 66 تومان

و برای سال های بعد با توجه افزایش تولید به دو برابر یعنی 132 تومان می رسه یعنی سود خالص معدن طلای صدر جهان

می تواند در سال های بعد به 16.500 میلیارد تومان می رسه

اگر با توجه به پی به ای های نجومی حال حاضر بازار ما اگر صرفا یک پی به ای 20 به این شرکت بدهیم ارزش معدن طلا به 330.000 میلیارد تومان می رسه

یعنی ارزش این معدن به ازای هر سهم وخارزم میشه 2.640 تومان

این محاسبات صرفا یک پیش بینی و تخمین از معدن طلای صدر جهان است و ممکنه به هیج عنوان با واقعیت هیچگونه تطابقی نداشته باشه

و شاید ممکنه این شرکت به مشکل بخوره و یا سود آنچنانی در میان نباشه لذا این محاسبات در تصمیم های خودتون جهت خرید و یا فروش لحاظ نکنید

من یک زمانی که واحیا 1000 تومان بود این محاسبات رو برای معدن سنگ آهن احیا انجام می دادم و به nav های نجومی برای واحیا می رسدم

نه خودم باورم می شد و نه جرات می کردم در تاپیک بنوسم و می گفتم 100 درصد این محاسبات اشتباهه اگر واحیا 10 - 15 هزارتومان ارزش داره

چرا دارن به 1000 تومان می فروشند فوق فوقش 2-3 هزار تومان میارزه

ولی الان که قیمت واحیا رو می بینیم که بدون احتساب افزایش سرمایه رسیده به 40.000 تومان به خودم می گم ای کاش فقط 5 درصد به محاسبات

اون زمان خودم اعتماد می کردم و حداقل 10-20 درصد واحیاها رو نگه می داشتم و نمی فروختم
    ویرایش توسط شفاف سازی : 2020/08/11 در ساعت 22:17

12. 16 کاربر به خاطر ارسال مفید شفاف سازی از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال

خوب طبق پیش بینی که کردیم این سهم در محدود 7600 تومان با دعوای طرفین همراه شد و حجمهای سنگین نشان از خروج یکی یا دوتا از بازیگران سهم داشت
    ولی اینکه آخر وقت مجدد سهمو صف خرید سنگین کرده و عرضه نشد نشون داد یکی از طرفین مقتدرانه موفق به بیرون کردن بقیه شده
    من در مورد زدشت هیچ اطلاعات بنیادی ندارم ولی اگر این خریدار که حالا خودش تنها شده در سهم بخواد با سهم هرکاری میکنه
    شاید ببره به همون 20 تومان
    بازم تاکید میکنم زدشت سهم بازیگر محور است
    ریسک بد خوابیدن بازیگر و یا ناخوش بودن یا حوصله نداشتن بازیگر و یا دندون درد ایشون را باید قبل از خرید قبول کرد
    زدشت امروز با قبول ریسکش و توصیحاتی که دادم کسی خواست بخره
    من شخصا مقدار کمی خریدم تا در این بازی شرکت کنم
    سهم امروز و یا فردا برای نوسان 50درصد بسته میشه
    خدا خواست و ما توانستیم

14. 12 کاربر به خاطر ارسال مفید تمام از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال

در حال خرید سنگین اخابر هستیم
    خدا خواست و ما توانستیم

16. 12 کاربر به خاطر ارسال مفید تمام از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال

اون حلقه قدرت که نوشته بودید را من قرمز کردم
    چون خیلی نکته مهمی است
    ایا این حلقه قدرت پول کافی برای جمع کردن صفهای فروش نداشته؟؟
    قطعا داشتن ولی صف فروش جمع نکرد
    ولی چیزی که مهمتره مطلب شماست که اینها خودشون تو صف فروش بودن این یعنی دنبال راهی بودن تا خالی کنن
    و بهترین راه تدارک مصاحبه وزیر در صدا و سیمان بوده
    الان لابی های قدرت در بورس به شددت قدرتمند شده
    نمونه اش چند روز پیش که ثشاهد عرضه شد از ظهر در خیلی از خبرگزاری های رسمی شروع به تبلیغات این سهم کردم و نتیجه هم داشت و این سهم مجدد صف خرید شده
    حالا ابعاد پالایشی ها خیلی بزرگتره پس رفتن سراغ وزیر
    انشالله که این خبر فرصت فروش برای خودشون نباشه
    ولی دیگه این اعتمادی که از بازار گرفتن به راحتی برنمیگرده
    اینجور سهامها را فقط کدهای تازه وارد در این قیمتها میخریدن و سهامداران قدیمی تمایلی به خرید در این قیمتها ندارن
    حالا فردا کاری به صف فروشنده نداریم که بفروشن یا نفروشن
    سوال اینکه ایا خریداری میاد برای این گروه ها یا نه
    در هر حال بازار فردا قطعا یکی از پرنوسان ترین بازارهای ماههای اخبر بازار خواهد بود
    منتظر هستیم تا نتیجه معلوم شود
    بازار امروز همان شد که میترسیدیم بشه و عنوان کرده بودیم
    بازار امروز فرصت فروش برای خودی ها بود
    کاملا واضح مشخص بود که بازار ترسیده الان کمتر کسی را میشه پیدا کرد که سهام پالایشی و یا سهامی از صندوق های دولتی نداشته باشه حالا اگر همه فروشنده بشن اوضاع از کنترل خارج میشه
    باز هم توصیه میکنم فعلا از سهام دولتی توی صندوقهای ETF و سهام وابسته به اینها دوری کنید
    خدا خواست و ما توانستیم

18. 9 کاربر به خاطر ارسال مفید تمام از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال

کسی هست که بتونه بگه شهرهای کشور چند کیلومتر طول خیابان و کوچه داره؟؟
    طول خیابانهای کشور چه شهرها چه روستا و تمام کوچه پس کوچه های کشور و حتی جاده های سراسر کشور ارتباط مستقیم با ارزش جایگزینی اخابر داره
    کسی میدونه ارتباطش چیه؟؟
    محاسبه طول تمام خیابانهای کشور یه چالش بزرگ برای اخابر کبیر است
    ویرایش توسط تمام : 2020/08/12 در ساعت 14:43
    خدا خواست و ما توانستیم

20. 12 کاربر به خاطر ارسال مفید تمام از ایشان تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 7 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 7 مهمان ها)