صفحه 255 از 1004 نخست ... 155205245252253254255256257258265305355755 ... آخرین
نمایش نتایج: از 2,541 به 2,550 از 10039

موضوع: تمام نا تمام من و بازار

کاربر فعال
    تشکر شده 5,205 بار در 874 ارسال

پاسخ : تمام نا تمام من و بازار

یادش بخیر وقتی پالایشی ها خریدم و بعد با سود 500درصد از پالایشی ها خارج شدم و در همین تاپیک اعلام کردم بعضی ها گفتن این داره جو سازی میکنه و میخواد سهام از چنگ ما در بیاره یکی گفت اشتباه کردی و....
    خدا رو شکر بعد از خروج ما قیمت سهام بالاتر رفت و هر کس از ما خرید حداقل با 20 درصد سود میتونست بفروشه حالا الانم که وضعیت این گروه مشخصه.
    حالا دارم سهمی دیگه ای میخرم که انشالله بتونه یه سود حداقل 150 تا 200 درصدی در کوتاه مدت بده
    انشالله در این معامله هم بتونیم یه خاطره خوب مثل پالایشی با همراهان عزیز این تاپیک ایجاد کنیم
    جناب تمام اميدوارم همونطور كه خيلي از عزيزان اين تاپيك در پالايشيها با شما همراه شدند در سهم جديد هم ما را با خودتون همراه بفرماييد سپاس از شما

2. 12 کاربر به خاطر ارسال مفید shadi از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره‌دار(3) roya123 آواتار ها
    تشکر شده 30,149 بار در 5,488 ارسال

جناب تمام توی کانالشون این سه سهم رو واسه فردا گفتن بررسی کنید.
    آقا اجازه؟ ببخشید که گفتیم....
    کاوه کچاد کگل
    اگر اشتیاق شما برای موفق شدن بیشتر از ترس شما از شکست خوردن باشد
    شما حتما موفق خواهید شد. "آلبرت انیشتین"

4. 11 کاربر به خاطر ارسال مفید roya123 از ایشان تشکر کرده اند:

نقل قول نوشته اصلی توسط تمام نمایش پست ها
    سرانه خرید حقیقی ها 99/7/2

(در شروع رالی دفعه قبلی بازار سرانه های خرید کدهای حقیقی در نمادها مهم بازار بین 80 تا150 میلیون تومان برای هر کد بود

سهمی بخرید که سرانه خوبی داره و حداقل سرانه خریدش بالای 50 میلیون تومان باشه)

سرانه خریدها

فولاد 19 میلیون تومان
    فملی 14 میلیون تومان
    کاوه 44 میلیون تومان
    فخوز 20 میلیون تومان
    شگویا 26 میلیون تومان
    پترول 156 میلیون تومان
    وبصادر --- میلیون تومان
    وتجارت 15 میلیون تومان
    وبملت 24 میلیون تومان
    وغدیر 20 میلیون تومان
    کگل 19 میلیون تومان
    کچاد 25 میلیون تومان
    خودرو 16 میلیون تومان
    خساپا 14 میلیون تومان
    شبندر 25 میلیون تومان
    شپنا 22 میلیون تومان

...
    در روند صعودی
    -اگر سرانه خرید سهمی طی 3 روز متوالی نتوانست روی 20 میلیون تومان تثبیت گردد نشان از ضعف خریدار داشته و ادامه روند صعودی را با مشکل مواجه خواهد کرد
    -اگر سرانه خرید سهمی طی 3 روز متوالی نتوانست روی 30 میلیون تومان تثبیت گردد نشان از شروع ضعف در خریداران بوده و میتواند این مقدار به زیر 20 میلیون تنزل یاید
    -اگر سرانه خرید سهمی طی 3 روز متوالی بین 30 تا 50 میلیون تومان تثبیت گردد نشان از دو دلی بازیگران بزرگ برای ورود یا خروج از سهم را دارد
    -اگر سرانه خرید سهمی طی 3 روز متوالی بیشتر از 50 میلیون تومان تثبیت گردد نشان از قدرت خریدار داشته و میتواند به روند صعودی ادامه دهد
    -اگر سرانه خرید سهمی طی 3 روز متوالی بیشتر از 100 میلیون تومان تثبیت کردد نشان از قدرت بسیار زیاد خریدار داشته و حرکت صعودی سهم به صورت شارپ بوده و میتواند یکی از بیشترین بازدهی ها بازار را ثبت نماید
    این پستشون هم که اینجا هم گذاشتن دیگه.

6. 6 کاربر به خاطر ارسال مفید roya123 از ایشان تشکر کرده اند:

البته من خودم هم منتظرم که جناب تمام خودشون اون سهمی که میگن سود 150-200 درصدی در کوتاه مدت میده رو بشناسم.
    ای خدااااااااا که این سود کوتاه مدتی نصیب منم بشه...
    ویرایش توسط roya123 : 2020/09/25 در ساعت 21:07

8. 10 کاربر به خاطر ارسال مفید roya123 از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره‌دار(25)
    تشکر شده 2,304 بار در 671 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط تمام نمایش پست ها
    در واقع هست ولی چون نرخ خوراکش هم دلاری حساب میشه و دولت خیلی راحت میتونه با مصوبات لحظه ای سود این گروه را دستخوش تغییرات بزرگ بکنه پس اون بازدهی که بقیه سهام دلاری میتونن ایجاد کنن این گروه نداره ضمنا قیمت بنزین و فرآورده های پالایشگاهها در ایران نرخ دستوری داره پس نمیتونه به واسطه افزایش نرخ دلار افزایش نرخ بگیرن
    الان بنزین لیتری 3هزار تومان هم برای مردم گرونه و قطعا دولت نمیتونه به راحتی بنزین گرون کنه پس اگر کرک اسپرد بنزین گرون بشه دولت از جیبش پول اضافه به پالایشگاه نمیده
    در کل این افزایش نرخ دلار تاثیر چندانی در سود پالایشگاه نمیتونه داشته باشه چون بنزین و گازوئیل گرون نمیشه
    بالا و یا پایین رفتن نرخ داخلی بنزین تاثیری در سود این شرکتها ندارد
    بنزین ۱۰۰۰ تومان شد ۳۰۰۰ و این ربط به پالایشی ها ندارد فقط از بابت بهتر شدن نقدینگی دولت ممکنه دستش بازتر شود وگرنه نرخ فروش اینها متاثر از نرخ داخلی بنزین نیست.

10. 10 کاربر به خاطر ارسال مفید naderi1 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 68,789 بار در 12,931 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط naderi1 نمایش پست ها
    بالا و یا پایین رفتن نرخ داخلی بنزین تاثیری در سود این شرکتها ندارد
    بنزین ۱۰۰۰ تومان شد ۳۰۰۰ و این ربط به پالایشی ها ندارد فقط از بابت بهتر شدن نقدینگی دولت ممکنه دستش بازتر شود وگرنه نرخ فروش اینها متاثر از نرخ داخلی بنزین نیست.
    بله بنده هم گفتم بحث کرک اسپرد و قوانین لحظه ای دولت برای این گروه مشکل سازه
    مثلا شما فرض کن کرک اسپرد جهانی به واسطه بالا رفتن قیمتهای جهانی بشه مثلا 0.1 دلار حالا با قیمت دلار 30 هزار تومانی میشه قیمت فروش بنزین به مردم یعنی 3000 تومان
    حالا به نظر شما دولت میاد و عین لیتری 3000 تومان مبده به پالایشی ها
    جواب ساده است خیر
    دولت میاد قوانین جدید خلق میکنه که بازم سود پالایشی ها برگرده به قیمتهای قبل
    پس اینم ریسک گروه است ولی اگر میتونستن بنزین در ایران مطابق قیمتهای جهانی بالا ببرن خوب مشکل پالایشی ها هم حل شده بود ولی نمیشه
    خدا خواست و ما توانستیم
    تمام مطالب نوشته شده توسط بنده نظرات شخصی است که میتواند اشتباه باشد پس به استناد مطالب من به هیچ عنوان سهمی را نخرید. فقط با بررسی خودتان معامله کنید

12. 11 کاربر به خاطر ارسال مفید تمام از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی Bardia.Sh آواتار ها
    تشکر شده 187 بار در 41 ارسال

منهم یه سهم بازده 200 درصدی (شایدم بیشتر ؟) سراغ دارم مشخصاتش اینه:
    تازه افرایش از آورده داده ابتدای پرکردن گپ قیمتی هست و بسیار زیر ناوش
    با احتساب سود امسالش پی به ایش فقط از پترول یکم بیشتره
    با فرمول جناب تمام , که بازای هر 1000 تومن لااقل 100 تومن سود بده . این باید 4500 رو ببینه .
    دیگه اینکه .. صبح ها هم میره برای صاحبش نون تازه میگیره !

14. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید Bardia.Sh از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال

نقل قول نوشته اصلی توسط Omid11 نمایش پست ها
    اگر امکانش هست چند تا سهم دلاری که حدس میزنید پیشتاز باشند را نام ببرید
    به نظر من در گروه فلزاتی ها کاوه و فخوز و ارفع خوبن ولی مثلا فخوز خریدار خوبی براش نمیاد و دلیلش نمیدونم فولاد هم زیادی بزرگه
    در گروه پالایشی ها قبلا شخارگ عالی بود ولی الان نمیتونه صادرات کنه ولی زاگرش و نوری و پارس
    در گروه سنگی کچاد و کگل خوبن
    در گروه های دیگه هم باما و فرآور و فاسمین صادراتی هستن ولی قیمتهای جهانی این گروه خیلی نوسان میکنه و ممکنه روند حرکتی سهمو خراب کنه
    در کل به نظر من تمام صادراتی ها باید رشد خوبی داشته باشن فقط اینکه کدوم بیشتر بازدهی میده و تشخیص اون سخته
    خدا خواست و ما توانستیم
    تمام مطالب نوشته شده توسط بنده نظرات شخصی است که میتواند اشتباه باشد پس به استناد مطالب من به هیچ عنوان سهمی را نخرید. فقط با بررسی خودتان معامله کنید

16. 15 کاربر به خاطر ارسال مفید تمام از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال

نقل قول نوشته اصلی توسط shadi نمایش پست ها
    جناب تمام اميدوارم همونطور كه خيلي از عزيزان اين تاپيك در پالايشيها با شما همراه شدند در سهم جديد هم ما را با خودتون همراه بفرماييد سپاس از شما
    الان واقعا سهم خوب پیدا کردن و سود خوب گرفتن سخت شده ولی ما توکل به خدا میکنیم انشالله که بتونیم تا آخر سال یه سود خوب از بازار بگیریم

نقل قول نوشته اصلی توسط roya123 نمایش پست ها
    البته من خودم هم منتظرم که جناب تمام خودشون اون سهمی که میگن سود 150-200 درصدی در کوتاه مدت میده رو بشناسم.
    ای خدااااااااا که این سود کوتاه مدتی نصیب منم بشه...
    رویا خانوم من شخصا دارم هر روز ورود و خروج های پول بررسی میکنم از لحظ بنیاد سهم خوب زیاد داریم ولی برای گرفتن یه سود خوب و بازدهی بیشتر باید ببنیم پول داره وارد چه سهمی میشه
    این از همه مهم تره الان توی همون لیست سرانه خرید حقیقی ها اگر روزهای گدشته را نگاه کنید میبیند بعضی سهامها نمودار ورود پول سنگین حقیقی خوبی دارن و بعضی ها نوسان میدن
    مثلا پترول چهارشنبه سرانه خریدش عالی بوده ولی روزهای قبلش چندان خوب نبود و باید یکی دو روز آینده بررسی بیشه
    کاوه بغیر از یک روز اکثر روزها سرانه خوبی داشته و اگر امروز و فردا هم خوب باشه این سهم میتونه کاندیدای کسب بیشتر بازدهی گروهش بشه
    در نمادهایی که بنیادی خوبی دارن ولی سرانه ها خوب نیست ممکنه در رالی پیش رو بازدهی کمتری داشته باشن
    خدا خواست و ما توانستیم

18. 15 کاربر به خاطر ارسال مفید تمام از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 7,422 بار در 1,848 ارسال

سلام

به نظرم شگویا رو هو خوب میخرن

20. 8 کاربر به خاطر ارسال مفید بورس باز قهار از ایشان تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 8 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 8 مهمان ها)