صفحه 33 از 50 نخست ... 233031323334353643 ... آخرین
نمایش نتایج: از 321 به 330 از 492

موضوع: کارگاه تحلیل تکنیکال

عضو فعال توسکا آواتار ها
    تشکر شده 5,677 بار در 503 ارسال

پاسخ : کارگاه تحلیل تکنیکال

نقل قول نوشته اصلی توسط sooroosh1315 نمایش پست ها
    سلام ووقت بخیر جناب توسکا

سهم سهرمز رو از زاویه تکنیکال چطور می بینید؟
    سلام و عرض ادب

ممنون . عاقبت شما به خیر.

میگن رسم ادب نیست سوال را با سوال جواب بدی...

حالا ضمن رعایت ادب، یکبار رسم ادب(و نه خود ادب را) را محض طرب بجا نیاوریم طوری نمیشه که؟ میشه؟

و سوال :

1. یهو چی شد تو این منفی بازار سراغ این سهم رفتید؟

2. شما ماشاالله خودتان صاحب نظرید، نظر خود شما چیه؟

3. دارید سهم را یا میخواهید بخرید و یا می خواهید بفروشید؟

رسم ادب را حسابی بجا آوردم در جواب یک سوال ، سه سوال!

درود
    مطالب اینجانب نظرات شخصی است و عاری از خطا نمیباشد لطفا آنرا ملاک تصمیم گیری خود نفرمایید.

آدرس
    کانال تحلیل تکنیکال توسکا در پیام رسان ایتا :
    https://eitaa.com/joinchat/1941439082C81d8779d33

ستاره‌دار (۲) sooroosh1315 آواتار ها
    تشکر شده 15,256 بار در 3,560 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط توسکا نمایش پست ها
    سلام و عرض ادب

ممنون . عاقبت شما به خیر.

میگن رسم ادب نیست سوال را با سوال جواب بدی...

حالا ضمن رعایت ادب، یکبار رسم ادب(و نه خود ادب را) را محض طرب بجا نیاوریم طوری نمیشه که؟ میشه؟

و سوال :

1. یهو چی شد تو این منفی بازار سراغ این سهم رفتید؟

2. شما ماشاالله خودتان صاحب نظرید، نظر خود شما چیه؟

3. دارید سهم را یا میخواهید بخرید و یا می خواهید بفروشید؟

رسم ادب را حسابی بجا آوردم در جواب یک سوال ، سه سوال!

درود
    ارادت داریم جناب توسکا

سهم ندارم نقدینگی هم ندارم برای ورود .....یک برنامه ای چند رو گذشته روش کار کردم این سهمو معرفی کرد ..... قصد بهینه کردن برنامه را دارم (برنامه میگه بزودی بر میگرده شده در حد یک نوسان کوتاه مدت یک روزه ) ولی خودم نمودارش را نگاه کردم بنظرم اومد کف روند صعودی شکسته ( نمی دونم درست دیدم یا اشتباه ... گفتم از شما که خبره هستین نظر بگیرم )

دلیلم برای اینکه بنظرم اومد روند صعودی شکسته اینه که روی حمایت بوده امروز و بالا خریدن بجهت حرکت مثبت.... اما نتونستن حرکت کنن و برگشته پایین و حمایت شکسته (درست و غلطش نمی دونم)

از دی که گذشت هیچ ازو یاد مَکن،فردا که نیامده ست فریاد مَکن،بر نامده و گذشته بنیاد مکن،حالی خوش باش و عمر بر باد مَکن،

3. 17 کاربر به خاطر ارسال مفید sooroosh1315 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال توسکا آواتار ها

ارادت داریم جناب توسکا

سهم ندارم نقدینگی هم ندارم برای ورود .....یک برنامه ای چند رو گذشته روش کار کردم این سهمو معرفی کرد ..... قصد بهینه کردن برنامه را دارم (برنامه میگه بزودی بر میگرده شده در حد یک نوسان کوتاه مدت یک روزه ) ولی خودم نمودارش را نگاه کردم بنظرم اومد کف روند صعودی شکسته ( نمی دونم درست دیدم یا اشتباه ... گفتم از شما که خبره هستین نظر بگیرم )

دلیلم برای اینکه بنظرم اومد روند صعودی شکسته اینه که روی حمایت بوده امروز و بالا خریدن بجهت حرکت مثبت.... اما نتونستن حرکت کنن و برگشته پایین و حمایت شکسته (درست و غلطش نمی دونم)

ارادت متقابل...

و این هم یک سوال دیگر منتها برای پاسخ دادن بهتر...

کوتاه مدت سهرمز را میخواهید بدانید، میان مدتش را و یا بلند مدتش را...

نکنه هر سه را می خواهید؟

درود
    مطالب اینجانب نظرات شخصی است و عاری از خطا نمیباشد لطفا آنرا ملاک تصمیم گیری خود نفرمایید.

آدرس

5. 12 کاربر به خاطر ارسال مفید توسکا از ایشان تشکر کرده اند:

ارادت متقابل...

و این هم یک سوال دیگر منتها برای پاسخ دادن بهتر...

کوتاه مدت سهرمز را میخواهید بدانید، میان مدتش را و یا بلند مدتش را...

نکنه هر سه را می خواهید؟

درود
    قطعا کوتاه مدت ! (شده در حد 5-6 درصد !)
    از دی که گذشت هیچ ازو یاد مَکن،فردا که نیامده ست فریاد مَکن،بر نامده و گذشته بنیاد مکن،حالی خوش باش و عمر بر باد مَکن،

7. 13 کاربر به خاطر ارسال مفید sooroosh1315 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال توسکا آواتار ها

سلام ووقت بخیر جناب توسکا

سهم سهرمز رو از زاویه تکنیکال چطور می بینید؟
    در مورد کوتاه مدت سهرمز پرسیده ایذ و این هم پاسخ...البته آمادگی پاسخ در مورد میان مدت و بلند مدتش هم بود که خودتان نخواستید

قبل از هرچیز توصیه من اینه که فعلا بازار رصد بشه...البته هیچ وقت مطالبی که نوشته میشه توصیه به خرید و فروش نیست الان اصلا نیست. با این توضیح :

کوتاه مدت سهرمز :

فعلا تو تایم روزانه نگاه کردم در پست بعدی اگر نکته ای در تایم فریم 15 دقیقه ای هم داشت می نویسم.

اخیرا از 1900 شروع به افت کرد و امروز روی 1537 در -5 درصد و با صف فروش اندک به کار خودش پایان داده... البته بر خلاف برخی از سهمها خیلی جو منفی سنگینی روش نیست...

همینجایی که هست یه حمایت داره منتها احتمالش کمه که باعث افت بیشتر نشه... من یه افت ملو با شیب کم میبینم تو این سهم ...اگر طی 11 کندل روزانه آتی نره زیر 1350 پتانسیل صعود داره...زیر 1350 روند کوتاه مدتش نیاز به تحلیل مجدد داره...

در تایم فریم روزانه باید 8 تا 10 کندل آتی رو دید بعد از اون میشه نظر دقیقی داد، اگرچه من تخمین و حدسم اینه که فعلا تا وقوع یک ریز موج مثبت با شیب ملایم افت داریم....اینکه کجا این ریز موج مثبت رو میزنه تو تایم روزانه مشخص نیست...ولی احتمالا همزمان باشه با موج مثبت بازار...

اینکه پرسیدید آیا روند صعودی اش را شکسته یا نه؟ نزدیکترین خط روند که زیر سیگنال وجود داره نقطه برخورد احتمالیش با سیگنال حوال 1500-1510 هست...پس فعلا شکستی از این نظر نیست...اما اینکه آیا از این حمایت بر میگرده یا نه با قطعیت نمیتونم بگم...

باقی اش اگر چیزی تو تایم فریم پایینتر دیدم میگم...

یک نکته هم که من ازش خوشم نیامد اینه که امروز سومین روزی یه که پایینتر از سطح 1622 قرار داره...که من نپسندیدم.

در مورد روند میان مدتش و بلند مدتش نظرم بصورت مشروط مثبته....یعنی اگر شروطی در نمودار محفوظ باقی بماند نظرم کاملا مثبته...که البته توضیحش مفصله که چون شما هم نخواستید بمونه تا بعد!

توصیه اکیدم هم راجع به این سهم و سهمهای دیگه بازار فعلا رصد کردن هست...

یاعلی

آدرس

9. 16 کاربر به خاطر ارسال مفید توسکا از ایشان تشکر کرده اند:

در مورد کوتاه مدت سهرمز پرسیده ایذ و این هم پاسخ...البته آمادگی پاسخ در مورد میان مدت و بلند مدتش هم بود که خودتان نخواستید

قبل از هرچیز توصیه من اینه که فعلا بازار رصد بشه...البته هیچ وقت مطالبی که نوشته میشه توصیه به خرید و فروش نیست الان اصلا نیست. با این توضیح :

کوتاه مدت سهرمز :

فعلا تو تایم روزانه نگاه کردم در پست بعدی اگر نکته ای در تایم فریم 15 دقیقه ای هم داشت می نویسم.

اخیرا از 1900 شروع به افت کرد و امروز روی 1537 در -5 درصد و با صف فروش اندک به کار خودش پایان داده... البته بر خلاف برخی از سهمها خیلی جو منفی سنگینی روش نیست...

همینجایی که هست یه حمایت داره منتها احتمالش کمه که باعث افت بیشتر نشه... من یه افت ملو با شیب کم میبینم تو این سهم ...اگر طی 11 کندل روزانه آتی نره زیر 1350 پتانسیل صعود داره...زیر 1350 روند کوتاه مدتش نیاز به تحلیل مجدد داره...

در تایم فریم روزانه باید 8 تا 10 کندل آتی رو دید بعد از اون میشه نظر دقیقی داد، اگرچه من تخمین و حدسم اینه که فعلا تا وقوع یک ریز موج مثبت با شیب ملایم افت داریم....اینکه کجا این ریز موج مثبت رو میزنه تو تایم روزانه مشخص نیست...ولی احتمالا همزمان باشه با موج مثبت بازار...

اینکه پرسیدید آیا روند صعودی اش را شکسته یا نه؟ نزدیکترین خط روند که زیر سیگنال وجود داره نقطه برخورد احتمالیش با سیگنال حوال 1500-1510 هست...پس فعلا شکستی از این نظر نیست...اما اینکه آیا از این حمایت بر میگرده یا نه با قطعیت نمیتونم بگم...

باقی اش اگر چیزی تو تایم فریم پایینتر دیدم میگم...

یک نکته هم که من ازش خوشم نیامد اینه که امروز سومین روزی یه که پایینتر از سطح 1622 قرار داره...که من نپسندیدم.

در مورد روند میان مدتش و بلند مدتش نظرم بصورت مشروط مثبته....یعنی اگر شروطی در نمودار محفوظ باقی بماند نظرم کاملا مثبته...که البته توضیحش مفصله که چون شما هم نخواستید بمونه تا بعد!

توصیه اکیدم هم راجع به این سهم و سهمهای دیگه بازار فعلا رصد کردن هست...

یاعلی
    دم شما گرم جناب توسکا
    بسیار عالی

11. 16 کاربر به خاطر ارسال مفید sooroosh1315 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال توسکا آواتار ها

با سلام

روال همیشگی بنده بر بررسی تعداد قابل توجهی نمودار در روز هست که این سهمها هر کدوم به یک دلیلی میان تو واچ لیست... با اینکه فرمول نویسی در این بین نقش مهمی داره ولی...ولی رو بعد از جمله پایین میگم...

هر از چند گاهی وقت میشه که وضعیت سهمهای بازار را بصورت دسته ای و در تعداد بالا بررسی کنم...یعنی خیلی بیشتر از اون نمودارهایی که بصورت روزانه بررسی می شوند...این آخر هفته ای هم شروع کردم به بررسی دسته ای تعدادی از سهمها و با اینکه این بررسی دسته ای هنوز تمام نشده و در ابتدای اون هستم ولی(این ولی ادامه ولی بالا هم هست) نکته ای که تا حالا توجهم رو جلب کرده اینه که بسیاری از سهمها اتفاقات تکنیکالی مهمی در اونها رخ داده، بعدش اتفاقات تکنیکالی دیگه ای تو نمودارشون افتاده و تقریبا من تو این مدت این نمودارها را ندیده بودم...یعنی نه توجهم رو جلب کرده بودند و نه به نوعی تو فرمول نویسی و فیلترها اومده بودند...

برخی با رشد ارزش معاملات و یا رشد کل ارزش ریالی بازار میگن بازار بزرگ شده که غلط هم نیست...اما من جور دیگه ای فکر میکنم :

جملات بالا رو نوشتم که بگم از منظر تکنیکالی و به نظر من بازار بزرگ شده اما نه صرفا بدلیل رشد ارزش معاملات و ارزش بازار بلکه بدلیل اینکه رصد تکنیکالی بازار خیلی سخت شده و حتی با ابزار های فیلترینگ و فرمول نویسی هم وقایع تکنیکالی را به خوبی نمیشه رصد کرد، چیزی که در سالهای گذشته به این شدت و حدت نبود...یک دلیلش را هم شاید بشه بالاتر رفتن سرعت وقوع تحولات بازار در سهمها و صنایع مخلتف دانست...حقیقتش حس من اینه که این سرعت بیشتر هم میشه... لذا یا باید متمرکز شد بر بخش یا بخشهای خاصی از بازار و یا روشها و ابزارها را بروز تر کرد...

شب خوش

آدرس

13. 15 کاربر به خاطر ارسال مفید توسکا از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال توسکا آواتار ها

با سلام

بعد از مدتی...تاپیک را از صفحه دوم آوردم بالا!

نمودارهای زیر مربوط به بیمه کوثر هست...یادم یه زمانی زیر 300 تومن این سهم رو تحلیل براش گذاشته بودم...

الان اومده بالای 3000 تومن...

دیروز منفی بود و تا 2859 تومن هم منفی شده بود...

الان 3040 تومن و کلوزش هم بالای 3000 تومن هست...

حالا شکلهای زیر را ببینید...

این سهم به نظر من وقتی در محل مثلث سبز رنگ آمده بالای خط روند قرمز وارد دنیای جدیدی شده...! شکل را ببینید...گویاست...

مدتی هست در محدده مستطیل نارنجی رنگ در محدوده 2380 الی 2950 داره درجا میزنه...دیروز تلاش کرد سطح 2950 را بریک آپ کنه... امروز اومده بالای سطح 2950 و کلوز سهم 3018 تومن...(نمودار مربوط به دیروزه)

این مطلب به منزله خرید و یا فروش نیست و صرفا یک نظر شخصی است که مصون از خطا نمی باشد...

همین!

اینهم بزرگنمایی شده شکل :

آدرس

15. 21 کاربر به خاطر ارسال مفید توسکا از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال توسکا آواتار ها

با سلام

نماد کهمدا هم اکنون در صفر تابلو و در قیمت 4281 تومان معامله میشه...

پیک قبلی سهم محدوده 4900 بوده... آیا این نماد از پیک قبلی خود بالاتر خواهد آمد؟

همین!

آدرس

17. 17 کاربر به خاطر ارسال مفید توسکا از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال توسکا آواتار ها

با سلام

بعد از مدتی...تاپیک را از صفحه دوم آوردم بالا!

نمودارهای زیر مربوط به بیمه کوثر هست...یادم یه زمانی زیر 300 تومن این سهم رو تحلیل براش گذاشته بودم...

الان اومده بالای 3000 تومن...

دیروز منفی بود و تا 2859 تومن هم منفی شده بود...

الان 3040 تومن و کلوزش هم بالای 3000 تومن هست...

حالا شکلهای زیر را ببینید...

این سهم به نظر من وقتی در محل مثلث سبز رنگ آمده بالای خط روند قرمز وارد دنیای جدیدی شده...! شکل را ببینید...گویاست...

مدتی هست در محدده مستطیل نارنجی رنگ در محدوده 2380 الی 2950 داره درجا میزنه...دیروز تلاش کرد سطح 2950 را بریک آپ کنه... امروز اومده بالای سطح 2950 و کلوز سهم 3018 تومن...(نمودار مربوط به دیروزه)

این مطلب به منزله خرید و یا فروش نیست و صرفا یک نظر شخصی است که مصون از خطا نمی باشد...

همین!

اینهم بزرگنمایی شده شکل :

با سلام مجدد

بیمه کوثر در قیمت 3086 تومن صف خرید شد...

همین!

آدرس

19. 15 کاربر به خاطر ارسال مفید توسکا از ایشان تشکر کرده اند:

صفحه 33 از 50 نخست ... 233031323334353643 ... آخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 3 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 3 مهمان ها)