صفحه 4 از 50 نخست 123456714 ... آخرین
نمایش نتایج: از 31 به 40 از 492

موضوع: کارگاه تحلیل تکنیکال

عضو فعال ابشار آواتار ها
    تشکر شده 7,847 بار در 1,375 ارسال

پاسخ : کارگاه تحلیل تکنیکال

منم تکنیکال بلد نیسم ولی دوستانی که میگن دور خودرو وبانکیه دیگه؟ رافعلا قبول ندارم شاید ماه بعداین اتفاق بیفته وفکرکنم ابان خوبی نداشته باشیم ونوسانی کل بازار بالا پایین بشه واخرای این ماه یا اول اذر استارت بازارو بزنن واگربانظر دولت از همین فردا برای یک مدت شاخص رشد 20تا30هزاری بخاد بزنه فرصت استفاده وفرار از بازار در اخرای رشدش برای دوره 2تا3ماهه واستفاده از تک سهمها واین نظر یه بورس باز مبتدی بود که شاید از اساس اشتباه باشه بهرحال اقتصاد وبورس ایران الان دمدمی مزاجه وهرچند سرتعظیم دربرابر تکنیکال باید فرواورد

2. 6 کاربر به خاطر ارسال مفید ابشار از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال توسکا آواتار ها
    تشکر شده 5,677 بار در 503 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط ابشار نمایش پست ها
    منم تکنیکال بلد نیسم ولی دوستانی که میگن دور خودرو وبانکیه دیگه؟ رافعلا قبول ندارم شاید ماه بعداین اتفاق بیفته وفکرکنم ابان خوبی نداشته باشیم ونوسانی کل بازار بالا پایین بشه واخرای این ماه یا اول اذر استارت بازارو بزنن واگربانظر دولت از همین فردا برای یک مدت شاخص رشد 20تا30هزاری بخاد بزنه فرصت استفاده وفرار از بازار در اخرای رشدش برای دوره 2تا3ماهه واستفاده از تک سهمها واین نظر یه بورس باز مبتدی بود که شاید از اساس اشتباه باشه بهرحال اقتصاد وبورس ایران الان دمدمی مزاجه وهرچند سرتعظیم دربرابر تکنیکال باید فرواورد
    سلام بر شما

از اینکه مشارکت کردید و نظرتون رو گفتید متشکرم...البته کسی حداقل در این تاپیک نگفته دور دور خودرو و بانکی هست یا نیست...

درود
    مطالب اینجانب نظرات شخصی است و عاری از خطا نمیباشد لطفا آنرا ملاک تصمیم گیری خود نفرمایید.

آدرس
    کانال تحلیل تکنیکال توسکا در پیام رسان ایتا :
    https://eitaa.com/joinchat/1941439082C81d8779d33

4. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید توسکا از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال Abad آواتار ها
    تشکر شده 42,137 بار در 6,946 ارسال

اگر بتوانیم تحلیل را به یک ترید موفق تبدیل کنیم کارمان ارزنده است ....
    از دوستان تقاضا می کنم کنار تحلیل های خود خرید ها و فروش های خود را با ذکر قیمت و میزان سود در یک زمان مشخص را اعلام فرمایند تا از این طریق بتوان بین تحلیل و عمل پل زد و میزان استحکام پل را سنجید .

با پوزش از بزرگواران تعداد کمی از دوستان قیمت و میزان سود را اعلام می کنند ......

در مورد سوال شما :

نظرم را در تاپیک شاخص داده ام و به نظر هنوز اصلاح تمام نشده : یعنی گزینه 2
    Abad (گروه سرمایه گذاری آباد )
    تصمیم ساز است ، تصمیم گیری و مسئولیت آن با شماست. هر تصمیمی برای آینده امکان خطا دارد

6. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید Abad از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال توسکا آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Abad نمایش پست ها
    از دوستان تقاضا می کنم کنار تحلیل های خود خرید ها و فروش های خود را با ذکر قیمت و میزان سود در یک زمان مشخص را اعلام فرمایند تا از این طریق بتوان بین تحلیل و عمل پل زد و میزان استحکام پل را سنجید .

با پوزش از بزرگواران تعداد کمی از دوستان قیمت و میزان سود را اعلام می کنند ......

در مورد سوال شما :

درود بر جناب آباد عزیز

ممنون از مشارکت حضرتعالی....

در مورد استحکام پل مد نظرتان سایر دوستان که طبعا پلهای مستحکمی دارند و شکسته نفسی میفرمایند که موضوع مد نظر شما را اعلام نمیکنند....در مورد بنده حقیر هم آن پل مد نظر اگر فرضا وجود هم داشته باشد بیش از یک پل چوبی کهنه که صدای جیر جیر کردنش زیر پای رهگذاران از فرسخها آن طرف تر گوشها را مینوازد، چیز بهتری نخواهد بود.

ارادتمند
    مطالب اینجانب نظرات شخصی است و عاری از خطا نمیباشد لطفا آنرا ملاک تصمیم گیری خود نفرمایید.

آدرس

8. 6 کاربر به خاطر ارسال مفید توسکا از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال Abad آواتار ها
    تشکر شده 42,137 بار در 6,946 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط Abad نمایش پست ها

در مورد سوال شما :

http://forums.boursy.com/showthread....l=1#post757470
    Abad (گروه سرمایه گذاری آباد )
    تصمیم ساز است ، تصمیم گیری و مسئولیت آن با شماست. هر تصمیمی برای آینده امکان خطا دارد

10. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید Abad از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال توسکا آواتار ها

یه نظر :

از خرید سهمهایی که هیاهوی زیاد روشون هست پرهیز کنیم....تجربه خود من نشون میده سود های بزرگ در آرامش بدست میاد و سودهای کوچک و احیانا فعال شدن حد ضرر ها در هیاهو رخ میده....

پی نوشت :
    جمله فوق مبنای تکنیکال داره هم به لحاظ موج شماری و هم به لحاظ اندیکاتوری و ...

آدرس

12. 7 کاربر به خاطر ارسال مفید توسکا از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 104,284 بار در 31,906 ارسال

من پیشنهاد میکنم دوستان از هر گروه از شرکتهای بازار 1-2 سهم که بهترین وضعیت برای رشد رو دارن انتخاب کنن

و بررسی های نموداری روی این سهام انجام بشه به مرور زمان !

14. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید negarminavi از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال توسکا آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط negarminavi نمایش پست ها
    من پیشنهاد میکنم دوستان از هر گروه از شرکتهای بازار 1-2 سهم که بهترین وضعیت برای رشد رو دارن انتخاب کنن

و بررسی های نموداری روی این سهام انجام بشه به مرور زمان !

سلام و عرض ادب

ممنون از پیشنهاد شما که پیشنهاد خوبیه ...

البته پیش از این هم موضوعیت تاپیک همین تعریف شده....

دو مدل بررسی نموداری میشه گذاشت که قبلا در موردش عرض شده :

که یکی مرور گذشته نمودارهاست و تحلیل علتهای تکنیکال صعود و نزول سهمهاست که بیشتر جنبه یادگیری و تمرین داره
    و دیگری هم تحلیل راجع به وضعیت آتی نمودارهاست...

اصلا همانطور که قبلا گفتم این تاپیک چون کارگاهه مطالب بهتره نمودار محور باشه یعنی تلاش بشه حرفها روی نمودار گفته بشه، البته شخصا نمیخواهم محدودیتی بگذارم فقط دارم از اولویت و ترجیحها حرف می زنم.

درود

آدرس

16. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید توسکا از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال توسکا آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط توسکا نمایش پست ها
    در 23 مهرماه در مورد کلیت بازار و شاخص کل نوشته بودم :

در 2 آبان ماه پیرو متن فوق در مورد کلیت بازار و شاخص کل نوشته بودم :

و اکنون 14 آبان :

امروز شاخص کل تاکنون رشد 1331 واحدی را تجربه کرده است...

در روز مثبت شاخص مینویسم که پیرو پیش بینی های قبلی عرض می شود که هنوز اصلاح شاخص کل به پایان نرسیده است...

همین !

این متن رو همین امروز ضمن بازار و وقتی بازار جو مثبت نسبتا شدیدی داشت نوشتم.... علی الخصوص که بانکیها و خودرویی ها جو مثبت فوق العاده ای داشتند...

خوب یه سوال داشتم.... اینجا کارگاهه دیگه و بد نیست یک چالش لایو رو با هم تجربه کنیم.... و اما سوال؟ میخواستم ببینم چند نفر هستند که مثل من معتقدند هنوز اصلاح شاخص کل تموم نشده؟

لطفا بصورت بله و خیر و غیر مشروط و بدون توضیح و تفسیر اظهار نظر بفرمایید که کدامیک از دو گزینه زیر درست است ؟ بالاخره یکی از دو گزینه زیر درسته..

گزینه 1، اصلاح شاخص کل تمام شده و هم اکنون در یک موج صعودی قرار داریم

گزینه 2. اصلاح شاخص کل تمام نشده است و اصلاح قیمتی (ویا) زمانی در پیش است

دو تا خواهش دارم :

اول اینکه : دوستانی که نظرشون مبنای تکنیکالی داره نظر بدهند

دوم اینکه : لطفا اگر نظر میدهید این متن را نقل قول بفرمایید و فقط بدون توضیح و تفسیر و شرط بفرمایید نظرتان گزینه 1 است یا گزینه 2....

نظر من طبق اظهار نظر امروز عبارتست از:

گزینه 2
    سلام به همه

این پیامهایی است که قبلا نوشته شده اند....

امروز شاخص 812 واحد منفی شده است و بر روی عدد 184287 قرار دارد.....به نظر میرسه که منفی امروز نشانه هایی از وقوع پیش بینی های فوق می باشد که کم کم نمود بیشتری می یابد...

امروز پالایشی کلا منفی بودند، پترویی ها تقریبا منفی بودند، فلزیها نیمی مثبت نیمی منفی بودند....

صف خرید بانکیها و خودرویی ها عرضه شد و...

اینها نشانه هایی اولیه از وقوع پیش بینی های تکنیکال فوق هستند...

تا درودی دیگر

آدرس

18. 8 کاربر به خاطر ارسال مفید توسکا از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال توسکا آواتار ها

با سلام به همه

چند روزی نبودم مجددا در جمع شما عزیزان هستم.

وبملت :

این سهم امروز و هم اکنون در قیمت 2711 صف خرید 80 میلیونی داره . این سهم حوالی همین نقطه کنونی تا سطح 279 تومانی ناحیه مقاومتی داره که به نظر من نمیتونه از اون عبور کنه علی الخصوص که واگرایی سیگنال با RSI، در تایم روزانه، در شکل زیر کاملا مشهوده . پیش بینی ام این است که قیمت امروز و یا روز آتی این سهم فعلا پیک قیمتی هست......! این نطر منه و البته مخاطب گرامی توجه کنه که نظر من ممکنه از اساس نادرست باشه!!!

متن فوق مربوط به یک پیش بینی در مورد وبملته که 9 آبان نوشته بودم.... این پیش بینی هم تقریبا بوقوع پیوست....چرا که وبملت اگرچه توانست بالای 279 تومن نفوذ کند اما عملا یک کندل روزانه بالای این سطح بیشتر دوام نیاورد... البته کمی طول کشید تا پیش بینی فوق بوقوع بپیوندد ولی صف فروش 70 میلیونی امروز وبملت روی 276 تومن که در پایان بازار پا برجا ماند نشان از میل به اصلاح این سهم میدهد.... گفتن این حرف امروز و با این صف فروش راحته اما اون روزی که متن فوق رو نوشتم سهم 80 میلیون صف خرید داشت و صف خریدش تا 100 میلیون هم رفت .....اونروز جو شدیدا مثبتی روی بانکیها بود ...اونروز به خودم میگفتم با چه دلی میخوای این تحلیل رو بگذاری !!!

البته هنوز هم هستند کسانیکه که این افت را یکی دو روزه تصور میکنند که به نظر من نادرسته....بهر حال اون تحلیل و پیش بینی هم به وقوع پیوست....تحلیلی که مبنای اصلی تکنیکالش واگرایی بین RSI و قیمت بود که بالاخره کار دست این سهم داد که اینهم قابل توجه عزیزانی هست که اعتقاد زیادی به تحلیلهای مبتنی بر اندیکاتورها ندارند...

بعید میدونم اونایی که اونروز تو صف 100 میلیونی خرید بوده باشند تونسته باشند در بهترین حالت چند درصد سود کرده باشند و البته بعید میدونم اونروز اگر متن تحلیل منو دیده باشه از صف خرید بیرن اومده باشن یا بعدش قید خرید سهم رو زده باشند....

وبملت اکنون میره برای یک اصلاح قیمتی یا زمانی که در مورد گرایش این سهم به اصلاح قیمتی یا زمانی پس از دیدن کندلهای آتی انشاالله نظر خواهم داد....

پی نوشت :
    تصویر زیر صف فروش سهم در انتهای بازار امروز است.

تا درودی دیگر

آدرس

20. 8 کاربر به خاطر ارسال مفید توسکا از ایشان تشکر کرده اند:

صفحه 4 از 50 نخست 123456714 ... آخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)