صفحه 18 از 50 نخست ... 81516171819202128 ... آخرین
نمایش نتایج: از 171 به 180 از 492

موضوع: کارگاه تحلیل تکنیکال

عضو فعال توسکا آواتار ها
    تشکر شده 5,677 بار در 503 ارسال

پاسخ : کارگاه تحلیل تکنیکال

نقل قول نوشته اصلی توسط توسکا نمایش پست ها
    بیمه دانا :

امروز 28 بهمن این سهم در 2173 صف خرید شد...تکنیکالیستها را دعوت میکنم نگاهی به نمودار این سهم داشته باشند...

به شرط اینکه شرایط خاصی تو نمودارش حفظ بشه به نظرم پتانسیل صعود داره...

این سهم مدتی هست در روند نزولی قرار داره و از قیمتهای 380 تومنی چند ماهه که اصلاح قیمتی داشته تا رسیده به حوالی قیمت کنونی و مدتی هم هست در محدوده 210 تا 230 داره نوسان میکنه...

سهامداری فعلی این سهم که مدتی هست سهامدار هستن تا حالا که صبر کردن به نظرم کمی دیگر هم صبر کنند انشاالله نتیجه خوبی داشته باشه براشون...حد ضرر فراموش نشود...

کسانی هم که احیانا پس از بررسی نمودار این سهم خواستند این سهم را بخرند به نظرم سهم رو حداقل چند روزی رصد کنید و واکنش اش رو به مقاومتهای کوتاه مدتش ببینید، بعد تصمیم بگیرید که بخرید یا نه...

در چند روز آینده اگر عمری بود شاید این پست را بروز کردم...

همین!
    با سلام

مطلب فوق مربوط به 28 بهمن و بیمه دانا هست زمانیکه روی 217 معامله میشد...روزهای بعدش فکر کنم پایینتر هم اومد(تا حوالی 203 تومن)

در آخرین روز معاملاتی یعنی دیروز با صف خرید در قیمت 368 تومن همراه بود ....رشد نزدیک به 70 درصدی ظرف فقط 3 ماه...!

در آن زمان گفته بودم سهامدارهای فعلی سهم اگر صبر کنند انشاالله نتیجه خوبی داره براشون...که فکر کنم درست و دقیق گفته بودم...!

شروع رالی صعودی اخیر این سهم حدود 10 روز پس از ثبت مطلب فوق رخ داده است که به لحاظ تخمین و تحلیل زمانی هم معطلی کمی را داشته است...

بدیهی است هر خریدی اگر سه فاکتور زیر رو داشته باشه بهترین خریده :

1. رشد صعودی نسبتا خوب
    2. رشد سریع و اصطلاحا شارپ
    3. کمترین معطلی قبل از شروع موج صعودی

بیمه دانا به نظرم هر سه فاکتور را داشت.... شاید! بزودی! یک سهم دیگر با این خصوصیات معرفی شود...!

همین!
    مطالب اینجانب نظرات شخصی است و عاری از خطا نمیباشد لطفا آنرا ملاک تصمیم گیری خود نفرمایید.

آدرس
    کانال تحلیل تکنیکال توسکا در پیام رسان ایتا :
    https://eitaa.com/joinchat/1941439082C81d8779d33

2. 7 کاربر به خاطر ارسال مفید توسکا از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال توسکا آواتار ها

با سلام

بیمه آسیا

اگر بخوام خلاصه بگم به نظرم نمودارش پتانسیل خوبی رو برای صعود داره نشون میده... ظرف زمانی خودش رو هم پر کرده .... مدتی قابل توجهی هست که سهامدارهای این سهم منتظر صعود هستند و هی امروز و فردا میشه... به نظرم سهامدارای فعلی سهم اگر کمی دیگه حوصله کنند انشاالله نتیجه خوبی داشته باشه براشون.... اونهایی هم که میخوان بخرن با رعایت حد ضرر نقطه نسبتا خوبی برای ورود هست الان روی 240 و صفر تابلو داره معامله میشه....مهمترین ناحیه مقاومتی پیش روی این سهم محدوده 246 تا 262 هست و تارگت این سهم هم.......!

همین!
    مطالب اینجانب نظرات شخصی است و عاری از خطا نمیباشد لطفا آنرا ملاک تصمیم گیری خود نفرمایید.

آدرس

4. 10 کاربر به خاطر ارسال مفید توسکا از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال توسکا آواتار ها

با سلام

بیمه آسیا

اگر بخوام خلاصه بگم به نظرم نمودارش پتانسیل خوبی رو برای صعود داره نشون میده... ظرف زمانی خودش رو هم پر کرده .... مدتی قابل توجهی هست که سهامدارهای این سهم منتظر صعود هستند و هی امروز و فردا میشه... به نظرم سهامدارای فعلی سهم اگر کمی دیگه حوصله کنند انشاالله نتیجه خوبی داشته باشه براشون.... اونهایی هم که میخوان بخرن با رعایت حد ضرر نقطه نسبتا خوبی برای ورود هست الان روی 240 و صفر تابلو داره معامله میشه....مهمترین ناحیه مقاومتی پیش روی این سهم محدوده 246 تا 262 هست و تارگت این سهم هم.......!

همین!
    با سلام مجدد

در 2513 صف خرید شد...!

یکساعت پس از ثبت مطلب فوق صف خرید شد... که به نظرم تایید کننده صحت تحلیل فوق (جمله قرمز رنگ) است...

موفق باشید.

آدرس

6. 8 کاربر به خاطر ارسال مفید توسکا از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال توسکا آواتار ها

با سلام

همچنان قصد نوشتن و حضور فعال ندارم... البته سهمهایی هست که میشه راجع بهشون نوشت...شاید گهگاهی به بهانه برخی از این سهمها بنویسم...

یکی از این سهمها رو عرض میکنم :

سرمایه گذاری مس سرچشمه (نماد سرچشمه) :

این سهم را اخیرا قبل از افزایش سرمایه خریدم و البته بخش قابل توجهی از آن را برای خرید سهم دیگری فعلا فروختم...اما...

اتفاق تکنیکالی خاصی در نمودار این سهم رخ داده و پیک قبلی سهم یعنی سطح 478 تومنی در نمودار تعدیل شده فتح شده و امروز کلوز سهم در 493 تومن قرار داشت یعنی دو روز هست که بالای پیک قبلی سهم هستیم... و این اتفاق مثبتی هست...البته باید تثبیت بشه...

چون خودم قیمت پایینتر خریدم و در اون مقطع نشد که در موردش بنویسم لذا در این قیمتها توصیه به خرید نمیکنم...اما سهامدارهای فعلی اش اگر صبر کنند فکر میکنم نتیجه خوبی داشته باشه براشون....(میان مدتی)

لذا با اینکه سهم را ندارم (بجز مقدار کمی) اما خواستم این مطلب رو بنویسم...نظر تحلیلی فعلیم رو هم مینویسم بلکه بتونه مایه کمکی باشه :

سهم رو باید رصد کرد و دید آیا میتونه بالای 480 تثبیت شه یا نه ...؟ نمودارش که میگه احتمالش زیاده که بالای این سطح تثبیت کنه....پیش بینی ام اینه که برای مدتی حد فاصل 480 تا حوالی 530 بمونه که فرصت خوبیه برای تکنیکالیستهای حرفه ای تا شکل موجهاش رو تو تایم فریم های پایینتر ببینن تا معلوم شه چیکارست....(جهت افزایش درجه قطعیت صحت گرفتن پوزیشن) لذا توصیه ام برای کسانیکه سهم رو ندارند فعلا رصد و تحلیل ویو فرمیشن این سهم در تایم فریم های 15 دقیقه تا روزانه هست...

تاکید میکنم سهامدارهای فعلی سهم مادامی که سطح 470-480 حفظ شده با خیال راحت فعلا سهامداری کنید....اگر احیانا زیر این سطح اومد بپرسید نظرم رو بروز میکنم...

من معمولا راجع به یک سهم جملات تبلیغی یا تحریک کننده نمیزنم مخصوصا اگرسهم رو خودم داشته باشم...اما چون الان سهم روندارم و بعدا ممکنه بخوام داشته باشم میخوام یک جمله رو بگم چرا که شاید بعدا نتونم بگم :

به نظر من سرجشمه ای که بالای 480 تثبیت شده باشه(اگر و فقط اگر این شرط برقرار باشد) این سهم را وارد افق جدیدی از روندش در نمودار خواهد کرد...

موفق باشید

همین!

آدرس

8. 6 کاربر به خاطر ارسال مفید توسکا از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال توسکا آواتار ها

با سلام

فرآوري‌موادمعدني‌ايران‌ (فرآور)
    :

این سهم امروز در محدوده 3400 تا 3500 نوسان داشته است...به نظرم حرکت شارپی در پیش داشته باشه....احتمالا هم امروز صف خرید میشه...!

همین!

آدرس

10. 9 کاربر به خاطر ارسال مفید توسکا از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال توسکا آواتار ها

با سلام

فرآوري‌موادمعدني‌ايران‌ (فرآور)
    :

این سهم امروز در محدوده 3400 تا 3500 نوسان داشته است...به نظرم حرکت شارپی در پیش داشته باشه....احتمالا هم امروز صف خرید میشه...!

همین!
    با سلام

مطلب یک خطی بالا رو دیروز نوشتم...بعد از ثبت این مطلب همون دیروز فرآور صف خرید شد و صف خریدش تا پایان بازار پایدار باقی ماند...

قیمت 3400 تومن دیروز تقریبا کف قیمتی 3 ماه اخیر بود... و از نظر زمانی هم دیروز نقطه اپتیمم ورود محسوب میشد که در آینده نزدیک با فلشی که بروی کندل دیروز بر روی نمودار خواهم گذاشت، این موضوع مشخص خواهد شد ...

امروز هم همان اول وقت در قیمت 3765 تومن صف خرید شد و صف خرید هم تا پایان بازار پایدار باقی ماند...امروز عده ای تونستند تو صف بخرن ... تا حوالی 4200 که پیک تاریخی سهم هست ممکنه فرصت ورود بده علی الخصوص همان حوالی 4200 تومن ....

برخی شاید الان باورشون نشه ولی به نظر من این سهم این سقف تاریخ اش رو، رو به بالا میشکونه بد جور هم میشکونه....انشاالله.

کسانیکه مدتی هست بدلیل نوسانات خنثی سهم در 3 ماه اخیر خسته شده اند تا حالا که صبر کردند اگر کمی دیگر صبر کنند فکر میکنم نتیجه خوبی داشته باشه براشون....

مطالبی که بنده میگذارم صرفا نظرات تکنیکالی هست...لذا از تغییرات بنیادی این سهم واقعا آگاه نیستم فقط میدونم طبق اطلاعیه های شرکت که روی سایت کدال اومده، شرکت قصذ افزایش سرمایه 150 درصدی داره که هنوز داره مراحل تصویبش رو میگذرونه....

مستقل از این افزایش سرمایه که میتونه محرک خوبی برای سهم باشه نکته ای وجود داره که.... که گفتنش بمونه برای بعد....!

اینم تصویر صف خرید امروزش روی 3765 تومن که تا پایان بازار پایدار باقی موند...

یا علی
    ویرایش توسط توسکا : 2019/06/26 در ساعت 12:25

آدرس

12. 11 کاربر به خاطر ارسال مفید توسکا از ایشان تشکر کرده اند:

کاربران جدید
    تشکر شده 44 بار در 28 ارسال

ممنون از زحمات جنابعالی

14. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید parsa60 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال توسکا آواتار ها

با سلام

امروز شاخص کل منفی و فرآور هم داره روی -4% معامله میشه...

امروز برای خرید فرآور روی قیمت 3722 تومن ناز میکنند...! بزودی زود این پست را بالا می آورم...انشاالله.

همین!

آدرس

16. 11 کاربر به خاطر ارسال مفید توسکا از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال توسکا آواتار ها

با سلام

مدتی است نمی نویسم...الان هم به قصد نوشتن نیامده ام...

فقط چند کلمه...

اونایی که این تاپیک رو دنبال کرده اند می دونند که بنده معمولا تارگت برای سهمها و نمودارهاشون نمی دهم...

حالا چی میخوام بگم...؟

گاهی وقتا روی نمودار برخی سهمها تارگتهایی دیده میشه که حتی اگر اهل تارگت دادن هم بودم جرات نمیکردم چنین تارگتهایی بدهم...

این مطلب در مورد سهمهایی که تا به حال در موردشون در تاپیک نوشتم نیست یا بهتره بگم لزوما نیست...

در مورد اون نمودارهایی هم که چنین منظوری دارم و تا به حال در موردشون ننوشته ام (تک سهمهایی که اینگونه هستند و از آنها تا به حال نام نبرده ام) و مخصوصا یکیشون، اینقدر آش شوره که با اینکه به تحلیلم مطمئنم اما به خودم میگم یعنی چنین تارگتی...؟ محاله...!! حتما اشتباه میکنی...

آره حتما اشتباه میکنم...

بعد از مدتی ننوشتن اومدم بگم که اشتباه میکنم...جالبه نه....!

یا علی.

آدرس

18. 10 کاربر به خاطر ارسال مفید توسکا از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره دار (1)
    تشکر شده 2,342 بار در 380 ارسال

با سلام
    بنوسید لطفا
    استفاده میکنیم از نظرات و تحلیل هاتون

20. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید مباشر از ایشان تشکر کرده اند:

صفحه 18 از 50 نخست ... 81516171819202128 ... آخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)