صفحه 1 از 6 1234 ... آخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 51

موضوع: بیمه زندگی خاورمیانه (بخاور)

ستاره‌دار (۱۳) mhjboursy آواتار ها
    تشکر شده 84,811 بار در 17,704 ارسال

بیمه زندگی خاورمیانه (بخاور)

بیمه زندگی خاورمیانه(50%تأدیه) (بخاور)

بسم‌الله‌الرحمن‌الرحیم.

پیوند تارنمای بورس (مدیریت فناوری) :
    http://www.tsetmc.com/Loader.aspx?ParTree=151311&i=45452485689363029
    کدال: http://codal.ir/ReportList.aspx?1=%D...6=-1&17=-1&18=

«محمد حسین» هستم.
    امیرالمومنین(ع):برای دنیایت چنان کار کن که گویا همیشه زندگی خواهی کرد و برای آخرتت چنان که گویا فردا خواهی مرد.

2. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید mhjboursy از ایشان تشکر کرده اند:

پاسخ : بیمه زندگی خاورمیانه (بخاور)

عنوان موضوع افشاء: ساير اطلاعات بااهميت - - گروه ب
    • نسبت به كل دارايي ها در سال مالي قبل
    21
    درصد
    • تاريخ رويداد
    1397/09/01
    • شرح رویداد
    خرید ملک واقع در خیابان احمد قصیر، خیابان هفتم از طریق مزایده شرکت توسعه صنعتی ایران(سهامی عام) از طریق روزنامه- این ملک جهت دفتر مرکزی شرکت استفاده خواهد شد.

__________________________________________________ __________________

پیام ناظر

امكان انجام معاملات و توقف نماد (بخاور1)

09:41:24 1397/09/07

کارگزاران محترم عضو فرابورس ايران،به اطلاع مي رساند؛ مطابق اطلاعيه منتشره در تارنماي كدال در خصوص تاديه مبلغ باقيمانده هر سهم شركت بيمه زندگي خاورميانه از تاريخ 1397/09/08، نماد معاملاتي (بخاور1) امروز چهارشنبه مورخ 1397/09/07 آماده انجام معامله است. همچنين نماد مذكور در پايان معاملات امروز چهارشنبه مورخ 1397/09/07 جهت آغاز فرآيند تاديه متوقف مي گردد.مدير عمليات بازار و اعضا فرابورس ايران

«محمد حسین» هستم.
    امیرالمومنین(ع):برای دنیایت چنان کار کن که گویا همیشه زندگی خواهی کرد و برای آخرتت چنان که گویا فردا خواهی مرد.

4. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید mhjboursy از ایشان تشکر کرده اند:

همین اکنون بخاور را ۵۵۰ می‌دهند. احتمالا قیمتش خوب است.
    «محمد حسین» هستم.

6. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید mhjboursy از ایشان تشکر کرده اند:

اگر اشتباه نکنم امروز در قیمت‌های ۵۵۰ و ۵۴۸ ریال خرید کردم.
    حجم بسیار زیادی دارد می‌خورد.
    چون دیروز برنگشت احتمالا خرید امروزم زیاد جالب نبوده... یعنی اشتباه باید باشد... ولی من سرمست از نوسانی که دیروز گرفتم این خطر را کردم.
    «محمد حسین» هستم.

8. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید mhjboursy از ایشان تشکر کرده اند:

ای بابا... برای مسابقه انتخابش کرده بودم که جناب navasan گفتند قابل انتخاب نمی‌باشد چون بسته است! رفتم کدال دیدم چیزی ننوشته. رفتم پیام ناظر دیدم این را نوشته:

امكان انجام معاملات و توقف نماد (بخاور1) 97/9/7 09:41
    کارگزاران محترم عضو فرابورس ايران، به اطلاع مي رساند؛ مطابق اطلاعيه منتشره در تارنماي كدال در خصوص تاديه مبلغ باقيمانده هر سهم شركت بيمه زندگي خاورميانه از تاريخ 1397/09/08، نماد معاملاتي (بخاور1) امروز چهارشنبه مورخ 1397/09/07 آماده انجام معامله است. همچنين نماد مذكور در پايان معاملات امروز چهارشنبه مورخ 1397/09/07 جهت آغاز فرآيند تاديه متوقف مي گردد. مدير عمليات بازار و اعضا فرابورس ايران
    اکنون وضع چطور می‌شود؟ نمی‌دانم پیشتر وضع مشابهی داشته‌ایم؟ یا نه؟ چقدر طول می‌کشد؟
    «محمد حسین» هستم.

10. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید mhjboursy از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 68,764 بار در 12,917 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط mhjboursy نمایش پست ها
    ای بابا... برای مسابقه انتخابش کرده بودم که جناب navasan گفتند قابل انتخاب نمی‌باشد چون بسته است! رفتم کدال دیدم چیزی ننوشته. رفتم پیام ناظر دیدم این را نوشته:

اکنون وضع چطور می‌شود؟ نمی‌دانم پیشتر وضع مشابهی داشته‌ایم؟ یا نه؟ چقدر طول می‌کشد؟
    سعی کن فعلا این سهم نخری اگر بخری تا 15 روز دیگه باید 50 تومان به ازای هر سهمش به حساب شرکت واریز کنی هرچند بسته است
    اگر فردا 50 تومان بخری قیمتش برات 100 تومان درمیاد
    کلا خیلی انتظار ندارم قیمت بره زیر 50 تومان چون هر کس پرداخت نکنه شرکت سهامش عرضه میکنه تا 50 تومانش بگیره
    پس زیر 50 تومان منطقی نیست
    بزارید بازی سهم تمام بشه
    شرکت به زودی سهام در بازار عرضه میکنه

12. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید تمام از ایشان تشکر کرده اند:

نقل قول از سرمد سابق از تارنمای همسایه:
    این شرکت و فعالیت آن در نزد بازار سرمایه مغفول مانده است شرکت وفق دستور العمل بیمه مرکزی با سرمایه 120میلیارد تومان در اواخر سال 94 تاسیس شد سهامداران نصف آن را یعنی 60میلیارد تومان را واریز کرده اند و نصف دیگر آن در تعهد آنها باقی مانده که تا دیماه سال جاری می بایست الباقیه مبلغ که همان 50تومان را واریز کنند
    گفته می شود ممکن است از بیمه مرکزی مهلت پرداخت به ازای هر سهم 50تومان را به مدت یک سال بعد تمدید کنند
    سهم شرکت طی شهریور ماه سال جاری از بازار ج به بازار ب صعود کرده است و هم اکنون در این بازار معامله می شود
    گفته می شود که چندین قرار داد دیگر منعقد کرده است که احتمالا در گزارش ششماهه منعکس می شود
    روز گذشته شاهد صف خرید در این شرکت بودیم و احتمالا خریداران از وقوع یک اتفاق مهم و تاثیر گذار خبر داشته اند
    شرکت فقط در زمینه بیمه زندگی فعالیت می کند که سود آورترین رشته بیمه ای محسوب می شود
    شرکت سعی میکند بر خلاف سایر شرکت های بیمه ای بدون استفاده از فضای فیزیکی و صرفا از طریق شبکه فروش که توسط نمایندگان حقیقی و حقوقی در سرتاسر کشور هدایت می شود به عرصه محصولات بیمه ای خود بپردازد که این امر باعث کاهش هزینه های مترتبه می شود
    گویا شرکت در نخستین مجمع 22ریال و در مجمع دوم 50ریال سود بین سهامداراش توزیع کرده است
    وجود چندین سهامدار حقیقی بالای یک درصد که همزمان اداره شرکت را بر عهده دارند قوت قلب و اطمینان خاطری است که احتمال رشد سود آوری شرکت را تداعی می کند
    راست می‌گوید... دیدم ۱۲-۱۳ درصد شرکت را این چهار حقیقی دارند قوت قلب گرفتم!

«محمد حسین» هستم.

14. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید mhjboursy از ایشان تشکر کرده اند:

آگهی شرکت بیمه زندگی خاورمیانه (سهامی عام) با شماره ثبت 503148 و شناسه ملی 14006444985 "جهت تأدیه الباقی سرمایه پرداختی"

در اجرای مفاد ماده 5 اساسنامه شرکت در خصوص تأدیه مبلغ باقی‌مانده هر سهم، بدین‌وسیله به اطلاع کلیه سهامداران محترم شرکت بیمه زندگی خاورمیانه (سهامی عام) می‌رساند به موجب مصوبه مورخ 26/08/1397 هیأت‌مدیره شرکت مقرر گردید مبلغ 500 ریال به ازای هر سهم، از سهامداران محترم مطالبه گردد. لذا از سهامداران محترم تقاضا می‌شود از تاریخ 1397/9/8 لغایت 1397/9/22 نسبت به واریز بدهی خود به میزان 500 ریال به ازای هر سهم به حساب شماره 100710810707073123 (شماره شبا: IR350780100710810707073123) نزد بانک خاورمیانه شعبه بخارست کد 1007 یا از طریق کلیه دستگاههای خودپرداز به شماره کارت 6963-1001-4770-5859 به نام شرکت بیمه زندگی خاورمیانه اقدام نمایند و رسید واریز وجه را به همراه مشخصات کامل سهامدار و اطلاعات تماس به دفتر مرکزی شرکت واقع در تهران، خیابان شهید بهشتی، خیابان احمد قصیر (بخارست)، خیابان ششم، پلاک 7 (شماره تماس: 02141363200) ارائه یا به شماره‌های 88734483 یا 88731183 فکس و یا به پست الکترونیکی شرکت به نشانی saham@melico.ir ارسال نمایند. ضمناً توجه سهامداران محترم به مفاد مواد 35 تا 38 لایحه قانونی اصلاح قسمتی از قانون تجارت مبنی بر تعلق خسارت دیرکرد به مبلغ مورد مطالبه و اختیار شرکت جهت فروش سهام متعلق به سهامدارانی که نسبت به پرداخت بدهی خود اقدام ننمایند، جلب می‌گردد.
    هیأت مدیره شرکت بیمه زندگی خاورمیانه (سهامی عام)
    «محمد حسین» هستم.

16. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید mhjboursy از ایشان تشکر کرده اند:

نقل قول نوشته اصلی توسط تمام نمایش پست ها
    سعی کن فعلا این سهم نخری اگر بخری تا 15 روز دیگه باید 50 تومان به ازای هر سهمش به حساب شرکت واریز کنی هرچند بسته است
    اگر فردا 50 تومان بخری قیمتش برات 100 تومان درمیاد
    کلا خیلی انتظار ندارم قیمت بره زیر 50 تومان چون هر کس پرداخت نکنه شرکت سهامش عرضه میکنه تا 50 تومانش بگیره
    پس زیر 50 تومان منطقی نیست
    بزارید بازی سهم تمام بشه
    شرکت به زودی سهام در بازار عرضه میکنه
    سلام.
    متشکرم.
    البته گویا مانند حق تقدم احتمال اینکه تمدید بشود هم هست.
    فقط خدا کند زیاد طول نکشد. چون من اکنون مقداری خریده‌ام و دارم.
    «محمد حسین» هستم.

18. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید mhjboursy از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره دار(19) Mehdi1400 آواتار ها
    تشکر شده 20,126 بار در 2,850 ارسال

اطلاعیه شرکت برای واریز هر چه سریعتر تادیه 50 درصدی
    بجنبید جا نمونید

ویرایش توسط Mehdi1400 : 2018/12/16 در ساعت 22:00

20. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید Mehdi1400 از ایشان تشکر کرده است:

صفحه 1 از 6 1234 ... آخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)