صفحه 1 از 3 123 آخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 21

موضوع: ثبت نام سجام و هزینه دلخواه و نامشخص

ستاره دار(1)
    تشکر شده 2,767 بار در 660 ارسال

ثبت نام سجام و هزینه دلخواه و نامشخص

اول که سجام ثبتنام کردیم ۱۰هزار تومن هزینه آنلاین دادیم الانم که اعلام کردن برا تعین هویت بریم مراکز پیشخوان دولت و کارگزاری....
    همکارم رفته نزدیک خونشون و ۸ تومن داده اما من رفتم نزدیک محل کار ازم یه ۵ تومن گرفت و بعدم گفت ۱۰ تومن دیگه هزینه کارمزد بده.
    اعتراض کردم که همکارم کلا ۸ داده دید ضایه شد گفت شما هم ۳ تومن بکش ولی خودشون بعد ۷ تومن از حسابتون کم میکننوووو
    بنظرتون چطوری باید جلو این کلاهبرداری وایساد؟!
    مپنا/خاور/اتکام

2. 6 کاربر به خاطر ارسال مفید نادر کاظمی از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره‌دار (۱۳) mhjboursy آواتار ها
    تشکر شده 84,811 بار در 17,704 ارسال

پاسخ : ثبت نام سجام و هزینه دلخواه و نامشخص

نقل قول نوشته اصلی توسط نادر کاظمی نمایش پست ها
    اول که سجام ثبتنام کردیم ۱۰هزار تومن هزینه آنلاین دادیم الانم که اعلام کردن برا تعین هویت بریم مراکز پیشخوان دولت و کارگزاری....
    همکارم رفته نزدیک خونشون و ۸ تومن داده اما من رفتم نزدیک محل کار ازم یه ۵ تومن گرفت و بعدم گفت ۱۰ تومن دیگه هزینه کارمزد بده.
    اعتراض کردم که همکارم کلا ۸ داده دید ضایه شد گفت شما هم ۳ تومن بکش ولی خودشون بعد ۷ تومن از حسابتون کم میکننوووو
    بنظرتون چطوری باید جلو این کلاهبرداری وایساد؟!
    سلام.
    این اولین بار نیست که همچنین چیزی وجود داشته. آخری‌اش هم نیست.
    این‌قدر خاوری و بابک‌زنجانی زیاد شده که دزدهای کوچک هم دیگر از علنی دزدی کردن ترسی ندارند.
    یک بار یک سیم‌کارت هدیه رایتل گرفتم... بردم دفتر مربوطه (نمی‌دانم پیشخوان بود یا چه) کارم را که انجام دادم آمدم بیایم بیرون گفت فلان قدر باید بدهی... گفتم به او که من آگاه هستم تعرفه‌ی این حساب‌شده و رایگان است... فهمید که فهمیده‌ام دزد است... حالا از اینجا به بعد با پررویی می‌خواست هم بگوید همه دزد هستند و من یک کار عادی دارم می‌کنم و هم باز می‌خواست به زور دزدی‌اش را از من بگیرد! چرا؟ چون می‌داند مبلغ دزدی ۳۰ هزار ریال است و من اگر بخواهم بروم پی‌اش را بگیرم باید راحت یک ماه زمان بگذارم... آن هم در آخر معلوم نیست چه شود تهش!
    یک بار دیگر هم برای ثبت‌نام کارت ملی رفتم دفتر مربوطه (گمان کنم پیشخوان دولت بود باز هم) او هم باز دوباره یک هزینه‌ای از من گرفت... منتها آنجا نمی‌دانستم دارد پول دزدی ازم می‌گیرد وگرنه یک چیزی به آنها می‌گفتم که دیگر بعد از من هم، از دیگران چیزی ندزدد.
    آخر یکی دو جا هم نیست...
    به خدا داد آدم در می‌آید...
    اگر یکی دو نفر بودند آدم تذکر می‌داد... امر به معرف و نهی از منکر می‌کرد... در برابر دزدی و کثافت و ظلم می‌ایستاد...
    ولی وقتی چشم باز می‌کنی می‌بینی از بالا تا پایین کثافت دارد موج می‌زند چه کار می‌توانی بکنی؟ همین که نگذاری هر از چند گاهی دست در جیبت بکنند نهایت کاری است که می‌توانی انجام دهی...
    می‌دانید مشکل کجاست؟ مشکل اینجاست که همین‌اکنون برای من یک دزدی دست انداخته روی بزرگترین بخش از سرمایه‌گذاری‌ام... با پر رویی تمام در چشمم نگاه می‌کند و می‌خندد! با یاد و نام خدا و صلوات بر پیامبرش حقم را می‌خورد! و دست آخر از من هم شکایت می‌کند!
    مشکل اینجاست...
    مشکل اینجاست که نظارت نیست...
    مشکل اینجاست که آنکه باید نظارت کند خودش سردسته‌ است.
    ای آقا... چه بگویم...
    آدم شکایت از فلانی را به نزد پلیس می‌برد... شکایت از پلیس و قاضی را کجا بر دارد ببرد؟
    مشکل اینجاست...
    مشکل اینجاست که در خیلی از جمع‌های دوستانه و خانوادگی و در تاکسی و کلا در خیلی از جمع‌ها یک نفر می‌نشیند با افتخار سرنوشتِ از سربازی فرار کردن و قمار کردن و مست شدن و سیگار و مواد کشیدن و رشوه دادنش به مامور بانک و رشوه‌های گرفته‌اش تا کنون و زرنگی در صف‌ها و خوردن حق بقیه را تعریف می‌کند. و بقیه هم که از جنس همان هستند با لبخند و تکان دادن سر تایید می‌کنند و کودکانشان هم آرزو می‌کنند در آینده مانند عمو بشوند.

خوب... آدم چه کار می‌تواند بکند؟
    هیچ...
    در ابتدا یک مقدار ناراحت می‌شود...
    بعد می‌فهمد همین است دیگر...
    پس تا وقتی در ایران دارد زندگی می‌کند یک دست می‌گیرد جلو و یک دست می‌گیرد عقب (که نه از این ور بهش تجاوز کنند و نه از آن ور) و سپس با لبخندی بر لب در پیاده‌رو راه می‌رود! (ببخشید یک مقدار بی‌ادبانه شد...)
    راه دیگری هم بلد بودی به ما بگو.
    والا... آدم تنها کاری که می‌تواند بکند این است که کلاه خودش را نصفه‌نیمه بچسبد زیاد (تاکید می‌کنم: زیاد) سرش کلاه نگذارند و ازش دزدی نکنند.
    «محمد حسین» هستم.
    امیرالمومنین(ع):برای دنیایت چنان کار کن که گویا همیشه زندگی خواهی کرد و برای آخرتت چنان که گویا فردا خواهی مرد.

4. 9 کاربر به خاطر ارسال مفید mhjboursy از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره دار(1)
    تشکر شده 2,767 بار در 660 ارسال

کلیت حرفتونو قبول دارم اما باید جلو این کلاهبرداری وایسادوووو
    من اگه اعتراض نمیکردم ۷ تومن اضافه تر گرفته بود الان ۳تومن اضافه گرفته

راستی اگه میشه تاپیکو ببرید بخش اصلی سایت
    مپنا/خاور/اتکام

6. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید نادر کاظمی از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره دار(18) Aiming آواتار ها
    تشکر شده 14,107 بار در 2,540 ارسال

سلام

هزینه احراز هویت در پیشخوان دولت 5000 تومان است و منم همین قدر هزینه ازم مطالبه کردند و نه بیشتر.

ضمنا احراز هویت بجز دفاتر پیشخوان منتخب، داخل کارگزاری ها هم انجام میشود.
    وارن بافت :برای بدست آوردن بازدهی های فوق العاده نیازی نیست کارهای فوق العاده انجام بدیم.

8. 6 کاربر به خاطر ارسال مفید Aiming از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال چینی بند زن آواتار ها
    تشکر شده 2,011 بار در 385 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط Aiming نمایش پست ها
    سلام

هزینه احراز هویت در پیشخوان دولت 5000 تومان است و منم همین قدر هزینه ازم مطالبه کردند و نه بیشتر.

ضمنا احراز هویت بجز دفاتر پیشخوان منتخب، داخل کارگزاری ها هم انجام میشود.
    داخل همه کارگزاریها.
    با کمی صبر و حوصله بیشترین سود را میشه از بورس کسب کرد.

10. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید چینی بند زن از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال kh25 آواتار ها
    تشکر شده 3,688 بار در 679 ارسال

من که امروز رفتم یه کار گزاری سیستم قطع بود ولی عمدا برا کار مزد پرسیدم گفت هیچی نمیگیریم

تو ادرسها هم کار گزاری هست هم دفتر پیشخوان کار گزاری ها بهترند دفاتر به پول گرفتن عادت دارند از همین پولها درامد دارند ولی کار گزاریها چشم سیر ترند

12. 6 کاربر به خاطر ارسال مفید kh25 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال اسد-ص آواتار ها
    تشکر شده 722 بار در 292 ارسال

شمادرگیر 5 هزارتومنی اصلا سجام چکار میخواد بکنه ؟ حدود 10 سال پیش سپرده گذاری مرکزی با همین عناوین ایجاد شد ولی عدم همکاری شرکتهای بورسی و عدم ثبت نام عده ای حالاسجام اگر شرکتها همکاری نکنند به نتیجه اعلامی نمیرسه

14. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید اسد-ص از ایشان تشکر کرده اند:

من هم شنیده‌ام (و اگر اشتباه نکنم در سایت خودشان خواندم) که گویا هزینه رایگان است و این مبالغ ۵۰ و ۱۰۰ هزار ریال و کمتر و بیشتر همه انگار دروغ است.
    موضوع خود این پول‌ها نیست. ما که در بورس روزانه کلی جیبمان بالا پایین می‌شود... پس مطمئنا زمانی که برای این می‌گذاریم را اگر روی بورس می‌گذاشتیم نتیجه بهتری می‌گرفتیم. نه. موضوع این ۱۰۰ هزار ریال نیست. موضوع ذات دزدی و رانت و رشوه و کثافت‌کاری است. این است که اعصاب آدم را خرد می‌کند. (البته اگر هنوز غیرت و صداقت و پاکی درون آدم زنده مانده باشد.)
    یک فامیلی داریم ما آدم دقیقی است... می‌گفت رفته بودند بیمارستان... فرستاده بودنش صندوق بیمارستان... گفته بودند فلان قدر پول واریز کن... گفته بود باشد، فقط صورت هزینه‌ها و مبالغ را (فاکتور را، رسید را) می‌خواهم. چون با تعرفه‌های پزشکی آشنایی داشت. می‌گفت همان‌جا اوضاع برگشته بود و یارو به غلط کردن افتاده بود!
    ـــــــــــــــــــــــــ ــــــــــــــــــ
    داخل همه کارگزاری‌ها و دفاتر پیشخوان هم انگار نیست. در خود سایت سجام یک فهرست گذاشته که (من نگاه کردم) یک سری کارگزاری‌ها را معرفی کرده. احتمالا فقط همین‌ها می‌توانند این خدمت را انجام دهند.
    ویرایش توسط mhjboursy : 2018/12/29 در ساعت 22:24
    «محمد حسین» هستم.
    امیرالمومنین(ع):برای دنیایت چنان کار کن که گویا همیشه زندگی خواهی کرد و برای آخرتت چنان که گویا فردا خواهی مرد.

16. 7 کاربر به خاطر ارسال مفید mhjboursy از ایشان تشکر کرده اند:

اصلا در مورد همین سپرده‌گزاری مرکزی... ما یک بار رفته‌ایم دفاتر پیشخوان... برای سامانه‌ی دارا... مشخصات دادیم و احراز هویت شدیم... ماهایی که در آن ثبت‌نام کرده‌ایم بار دیگر برای چه باید برویم؟
    +
    یکی از دوستان می‌گفت میزان مشارکت بسیار پایین بوده. تا کنون یکی دو بار موعد مقرر را به تاخیر انداخته‌اند. احتمالا با این رویه باز هم به تاخیر می‌اندازند.
    +
    یکی از دوستان حرف جالبی می‌زد. می‌گفت ما رفته‌ایم کارت‌ملی‌هوشمند گرفته‌ایم و کلی در بوق و کرنا کرده‌اند که تمام کارهای اداری‌تان را زین‌پس با کارت ملی هوشمند انجام دهید... عکس گرفته‌اند و اثر انگشت گرفته‌اند و کلی بالا پایین کرده‌اند به این بهانه که تمام کارها با شماره‌ملی و کارت‌ملی‌هوشمند انجام شود. حالا چه شد پس؟
    +
    یکی دیگر هم می‌گفت اینها همه‌اش کاسبی است برای این ۱۰۰ هزار ریال - ۱۰۰ هزار ریال ها که اگر جمعش کنی کلی می‌شود...
    یکی دیگر هم می‌گفت اگر این وسط سپرده‌گزاری مرکزی واسطه شود و از این سودهای عظیم یک شب هم این پول‌ها در حسابش بماند کلی کاسبی می‌شود برای سپرده‌گزاری مرکزی...

ویرایش توسط mhjboursy : 2018/12/29 در ساعت 23:24
    «محمد حسین» هستم.

18. 6 کاربر به خاطر ارسال مفید mhjboursy از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره دار (1) hossein88 آواتار ها
    تشکر شده 3,146 بار در 630 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط mhjboursy نمایش پست ها
    اصلا در مورد همین سپرده‌گزاری مرکزی... ما یک بار رفته‌ایم دفاتر پیشخوان... برای سامانه‌ی دارا... مشخصات دادیم و احراز هویت شدیم... ماهایی که در آن ثبت‌نام کرده‌ایم بار دیگر برای چه باید برویم؟
    +
    یکی از دوستان می‌گفت میزان مشارکت بسیار پایین بوده. تا کنون یکی دو بار موعد مقرر را به تاخیر انداخته‌اند. احتمالا با این رویه باز هم به تاخیر می‌اندازند.
    +
    یکی از دوستان حرف جالبی می‌زد. می‌گفت ما رفته‌ایم کارت‌ملی‌هوشمند گرفته‌ایم و کلی در بوق و کرنا کرده‌اند که تمام کارهای اداری‌تان را زین‌پس با کارت ملی هوشمند انجام دهید... عکس گرفته‌اند و اثر انگشت گرفته‌اند و کلی بالا پایین کرده‌اند به این بهانه که تمام کارها با شماره‌ملی و کارت‌ملی‌هوشمند انجام شود. حالا چه شد پس؟
    +
    یکی دیگر هم می‌گفت اینها همه‌اش کاسبی است برای این ۱۰۰ هزار ریال - ۱۰۰ هزار ریال ها که اگر جمعش کنی کلی می‌شود...
    یکی دیگر هم می‌گفت اگر این وسط سپرده‌گزاری مرکزی واسطه شود و از این سودهای عظیم یک شب هم این پول‌ها در حسابش بماند کلی کاسبی می‌شود برای سپرده‌گزاری مرکزی...
    کاملا حق با شماست
    متاسفانه همه چیز شده فقط کاسبی از ملت
    برای صدور کارت ملی عکستو میگیرن اثر انگشت همه انگشتات رو میگیرن احراز هویت چشمی ازت میگیرن
    برای گواهینامه برای پایان خدمت برای صدور کد سهامداری برای گرفتن سوء پیشینه و ...

متاسفانه فقط وقت و مال مردم هست که ارزش نداره و پول بیت المال که هدر میشه با این کارهای موازی

20. 6 کاربر به خاطر ارسال مفید hossein88 از ایشان تشکر کرده اند:

صفحه 1 از 3 123 آخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)