سال نو مبارك و خجسته باد
صفحه 2 از 2 اولیناولین 12
نتایج از شماره 11 تا 13 از مجموع 13

موضوع: فروشگاه‌های زنجیره‌ای افق کوروش (افق)

عضو فعال hossein88 آواتار ها
    ارسال
    516
    تشکر شده 2,416 بار در 510 ارسال

پاسخ : فروشگاه‌های زنجیره‌ای افق کوروش (افق)

فردا فروشگاه زنجيره اي افق كوروش بورسی می شود

به اطلاع کليه فعالان محترم بازار سرمايه مي رساند، در روز شنبه مورخ 27/11/1397 تعداد 50 ميليون سهم معادل 5 درصد از سهام شرکت فروشگاه هاي زنجيره اي افق كوروش ( افق)به عنوان پانصدوبيست و ششمين شرکت پذيرفته شده براي اولين بار پس از پذيرش و درج نام شرکت در فهرست شرکت‌هاي پذيرفته شده در بورس اوراق بهادار تهران در بخش خرده فروشي،به استثناي وسايل نقليه موتوري ، گروه و طبقه خرده فروشي انواع مواد غذايي،نوشيدني و غيره در فهرست نرخ‌هاي بازار دوم و در نماد افق به شيوه ثبت سفارش جهت کشف قيمت عرضه خواهد شد.مديريت عمليات بازار شركت بورس اوراق بهادار تهران

2. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید hossein88 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال hossein88 آواتار ها
    ارسال
    516
    تشکر شده 2,416 بار در 510 ارسال

رکورد تعداد متقاضی در عرضه اولیه ها باز هم شکسته شد 386 هزار و 817 نفر در عرضه افق کوروش شرکت کردند!! علی برکت اله،
    به هر کد فقط ۱۳۲ سهم تخصیص یافت...

4. 6 کاربر به خاطر ارسال مفید hossein88 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    ارسال
    565
    تشکر شده 674 بار در 373 ارسال

سازمان بورس از نظر من کار خوبی نمیکند . خوب همه ما میدانیم که بازار سرمایه جایی هست که شرکتها پایینتر از ارزش ذاتیشان معامله میشود . خوب ولی تازه واردان مواظب باشید این صحبت من دلیل نمیشود که شما هر سهمی بخرید در کوتاه مدت سود میبرید پس مواظب باشید . عرض من خدمت همه اساتید این است که اگر قرار باشد سازمان تصمیم بگیرد که مثلا افق 16950 ریال عرضه اولیه شود پس دیگر نماد قاسم در قیمت 300 تومان خیلی کم هست . چون من فکر میکردم افق حداکثر 700 تومان عرضه اولیه میشود ولی سازمان بورس تصمیم میگیره افق را با فلان قیمت عرضه کند و تا یکی یا دو ماه به کسی نمیگوید اول بی سروصدا قاسم را دوبرابر میکنند بعد به مردم میگویند افق 16950 ریال . خدایا شاید من اشتباه میکنم قضاوت نمیکنم ولی حق داریم ما سهامداران حداقل از چند ماه پیش سازمان بورس تصمیم خودش را در مورد قیمت عرضه اولیه سهام اعلام کند . فقط دارم آه میکشم . نمیدانم دوستان درک میکنند چی میگویم یا نه . ولی افسوس و صد افسوس. خدایا حداقل کمک کن من نان حلال بخورم . سازمان بورس هم مرا حلال کند شاید کلمات خوبی ننوشتم. ولی خداییش اگر کسی دستش میرسد به گوششان برساند . من قبلا شماره تلفن حراست و همه را داشتم ولی الان نه .

6. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید irandarab از ایشان تشکر کرده اند:

صفحه 2 از 2 اولیناولین 12

اطلاعات موضوع

Users Browsing this Thread

در حال حاضر 1 نفر از این موضوع دیدن می کنند (0 عضو و 1 مهمان)

بوک مارک ها

مجوزهای ارسال و ویرایش

• شما نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
  • شما نمی توانید به ارسال ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید ارسال های خود را ویرایش کنید
  •