صفحه 8 از 11 نخست ... 567891011 آخرین
نمایش نتایج: از 71 به 80 از 108

موضوع: فرآورده‌های سیمان شرق (کفرآور)

عضو فعال نوام چامسکی آواتار ها
    تشکر شده 33,365 بار در 3,463 ارسال

پاسخ : فرآورده هاي سيمان شرق. کفرآور

نقل قول نوشته اصلی توسط مرشد نمایش پست ها
    ای کاش سهامداری را می آموختم

از طمع تا وحشت

ترجمه احسان سپهریان رو بخون

خیلی کمکت میکنه

‎«عوامل انسانی» کلک‌های بسیاری برای سرمایه‌گذاران در آستین دارند. تعجب نکنید اگر بگویم که بزرگ‌ترین دشمن شما در موضوع سرمایه‌گذاری همان کسی است که هر روز صبح در آینه او را می‌بینید! بله درست است: خودتان! چون اجازه می‌دهید احساساتتان رهبری شما را به دست گیرند. طمع، اعتیاد افراطی به آرامش و سازگاری، ادراک انتخابی، خود فریبی و مهم‌تر از همه ترس، شاید هم وحشت تکلیف تصمیمات سرمایه‌گذاری شما را تعیین می‌کنند.
    ‎اشتباه نکنید؛ هیچ کس قادر نیست خود را از احساسات و معاملات احساسی مبرا کند، چه بورس‌کاران حرفه‌ای، چه سبدگردانان بزرگ، چه مدیران صندوق‌ها و حتی سرمایه‌گذاران موفق اسطوره‌ای مثل وارن بافت و یا جورج سوروس. این‌ها هم احساساتی می‌شوند ولی بهتر از بقیه آن را در کنترل خود دارند.
    ‎موضوع کتاب از طمع تا وحشت هم همین است: چگونه احساسات خود، یعنی محرک‌های تصمیم‌گیری در معاملات را بشناسیم و کنترل کنیم. خاموش کردن احساسات ابداً امکان‌پذیر نیست و ابداً سعی نکنید آن‌ها را خاموش کنید، مگر آنکه باور داشته باشید به جای انسان، ربات یا کامپیوتر هستید. کافیست خود را بشناسید تا به این ترتیب جلوی بسیاری از خطاهایتان در بورس‌ گرفته شود.

http://forums.boursy.com/showthread.php?t=2936

2. 17 کاربر به خاطر ارسال مفید نوام چامسکی از ایشان تشکر کرده اند:

کاربر فعال آذرآبادگان آواتار ها
    تشکر شده 5,651 بار در 1,096 ارسال

--------------------------------------------------------------------------------------
    کفرآور : پس از یه استراحت و اجرای الگوی اصلاحی 15 روزه ، از سقف کانال قبلی زده بیرون و فعلا میتونه به سمت هدف 930 حرکت کنه
    در سرزمینی که سایه آدمهای کوچک بزرگ شد،در آن سرزمین آفتاب در حال غروب است!!!(( دکتر شریعتی ))

4. 9 کاربر به خاطر ارسال مفید آذرآبادگان از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره‌دار(3) roya123 آواتار ها
    تشکر شده 30,147 بار در 5,486 ارسال

یک شنبه هفته پیش با پولی که تا اخر هفته هم بهش نیاز داشتم یه نوسان توپ از این سهم گرفتم. در عرض دو روز بورسی 3 میلیون و پانصد ازش کشیدم بیرون. بعدش دیدم عه خیلی خوبه این سهم. به جای فروش همه ی اون مقداری که به هدف نوسان از این این سهم خریده بودم یه مقداریش و از سهم خودرو ام فروختم و پولی که نیاز داشتم رو آزاد کردم. با رشد امروز خودرو من فقط 150 تومن از سود خودرو عقب افتادم. اما در عوض 3.5 میلیون سود اونجا بردم. افرین به من.

6. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید roya123 از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره‌دار (۱۰) کریس گاردنر آواتار ها
    تشکر شده 19,463 بار در 2,880 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط roya123 نمایش پست ها
    یک شنبه هفته پیش با پولی که تا اخر هفته هم بهش نیاز داشتم یه نوسان توپ از این سهم گرفتم. در عرض دو روز بورسی 3 میلیون و پانصد ازش کشیدم بیرون. بعدش دیدم عه خیلی خوبه این سهم. به جای فروش همه ی اون مقداری که به هدف نوسان از این این سهم خریده بودم یه مقداریش و از سهم خودرو ام فروختم و پولی که نیاز داشتم رو آزاد کردم. با رشد امروز خودرو من فقط 150 تومن از سود خودرو عقب افتادم. اما در عوض 3.5 میلیون سود اونجا بردم. افرین به من.
    آفرین بر شما
    تریدر موفق یعنی این
    بجای اینکه به سهم تعصب داشته باشیم به سرمایه مان تعصب داشته باشیم.
    هدفمان پول در آوردن از این بازار باید باشه نه ازدواج با سهام
    موفق باشی
    از آدم ها بُت نسازید، این خیانت است!هم به خودتان، هم به خودشان.خدایی می‌شوند که، خدایی کردن نمی‌دانند!
    وَ شما در آخر می‌شوید، سر تا پا کافرِ خدایِ خود ساخته...!

8. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید کریس گاردنر از ایشان تشکر کرده اند:

نقل قول نوشته اصلی توسط کریس گاردنر نمایش پست ها
    آفرین بر شما
    تریدر موفق یعنی این
    بجای اینکه به سهم تعصب داشته باشیم به سرمایه مان تعصب داشته باشیم.
    هدفمان پول در آوردن از این بازار باید باشه نه ازدواج با سهام
    موفق باشی
    مرسی جناب گاردنر. من زمانی که توی بورس نبودم هم توی بازار بودم و سودهای خیلی خوبی می گرفتم از بازار. مثلا زمانی که تو نمایشگاه سرویس خوابمون بودم (الان داداشم به تنهایی اونجا رو اداره می کنه) زمانی که طرح های جشنواره میخورد به تشک ها من یهو 30-50 تومن تشک با تخفیف مثلا 65 درصدی می خریدم. و بعد من تشک هام رو با تخفیف 30 تا 35 درصدی می فروختم و هیچ کس تو بازار نمی تونست با من رقابت کنه. و چون به مشتری روی تشک تخفیف خوب میدادم تمام خریدهاش رو از خودم می کرد.

10. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید roya123 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 5,164 بار در 758 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط roya123 نمایش پست ها
    سلام

خدا رو شکر

پس شما توانستی بدون کمک و راهنمایی دوستی
    خودت تصمیم بگیری

این سود بسیار شیرین است

چون یا تحلیل خودت سود کردی و نوش جونت
    حالا حق اعتراض داری!!!

اعتماد به نفس بهت میده

سعی کن سوداتو از بازار بکشی بیرون

اینو حتما گوش کن.. .خروج سود از بازار

امیدوارم که همیشه سود کنی
    ویرایش توسط امیر محمد ۲ : 2019/08/17 در ساعت 23:59

12. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید امیر محمد ۲ از ایشان تشکر کرده است:

این سهم هم امروز باز شده. 10 درصدش و پر کرده. مجددا ممنوع شد. چرا؟؟

مجددا باز شد. قضیه چیه تا 19 درصد؟؟؟ مگه نوسان بیش از 10 درصد هم داریم. بالاترین قیمتش هم از این کمتره که.

واووووووو....... مگه داریم؟؟؟ مگه میشه؟؟؟

یه سوال فنی برام پیش اومده. اینایی که می تونن بالاتر از قیمت سقف معاملاتی امروز رو بزنن کیا هستن؟ من که نمی تونم سفارش بزارم اینجوری؟ سیستم ارور میده که. البته قصدم نیست سفارش فروش بزارم. واسم سوال پیش اومده فقط.

و الان خیلی خوشحالم که کفرآور و نگهش داشتم و به جاش پولی که لازم داشتم رو از خودرو و مبین فروختم. کفرآور به محض باز شدن سود خودرو رو که جبران کرد و قطعا در روزهای آتی ازش پیشی می گیره. هر چند همین امروز هم پیشی گرفت. خودرو از اون روز فقط 6.5 درصد رشد کرده. مبین هم که الان قیمتش پایین تر از قیمتی هست که اون روز فروختم. خدایا شکرت. خدایا شکرت. خدایا شکرت.

با خودم میگم کاش همون 17 تومنی هم که کفرآور فروختم نفروخته بودم از مبین و خودرو فروخته بودم. اما اشکال نداره. من هدفم نوسان بود که 3.5 نوسان گرفتم. همون 9 تومنه هم که نفروختم و به جاش مبین و خودرو فروختم شکر.
    ویرایش توسط roya123 : 2019/08/19 در ساعت 10:02

کاربر فعال آذرآبادگان آواتار ها
    تشکر شده 5,651 بار در 1,096 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط آذرآبادگان نمایش پست ها

--------------------------------------------------------------------------------------
    کفرآور : پس از یه استراحت و اجرای الگوی اصلاحی 15 روزه ، از سقف کانال قبلی زده بیرون و فعلا میتونه به سمت هدف 930 حرکت کنه
    -------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    آپدیت : کفرآور ... در عرض 6 روزی که معامله شد با بیش از 45 درصد رشد هدف اول رو زد ... با اندکی استراحت میریم واسه هدف بعدی محدوده 1220
    ------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    در سرزمینی که سایه آدمهای کوچک بزرگ شد،در آن سرزمین آفتاب در حال غروب است!!!(( دکتر شریعتی ))

17. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید آذرآبادگان از ایشان تشکر کرده اند:

صفحه 8 از 11 نخست ... 567891011 آخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)