صفحه 38 از 58 نخست ... 283536373839404148 ... آخرین
نمایش نتایج: از 371 به 380 از 577

موضوع: گفتگوی بورسی کاربران بورسی

عضو فعال
    تشکر شده 7,999 بار در 882 ارسال

پاسخ : گفتگوی بورسی کاربران بورسی

درود از بازار لذت ببرید...حد ضرر رو بیارید بالای مقاومت های قدر شکسته شده مثال وبملت (320)-خودرو (480 یک مقاومت سنگین چندین ساله رو شکوند) ....و با خیال راحت سهامداری کنید....با یک منفی و اصلاح بی قراری نکنید

یه نکته هم بگم ...بازیگر ستران خروج زده مواظب باشید

2. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید hasan666 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 1,876 بار در 506 ارسال

سلام
    طبق خبری که دارم قراره تا آخر این هفته گزارش شاراک بیاد روی کدال
    گزارشش هم بسیار عالی هست و چون سهم زیاد رشد نکرده احتمالا و به راحتی فاصله بین ارائه گزارش تا مجمع بتوان سود خیلی خوبی ازش گرفت
    شاراک سهمی هست که خیلی خوب سود تقسیم می کنه و همچنین تا یکماه بعد هم سود را تقسیم می کند حتی با این سهم میشه به مجمع رفت و گپ سود به راحتی در عرض چند روز پر می شود
    طبق برآورد شاراک در سال 98 حدود 200 تومن سود میسازه
    شایان ذکر است که یه مدتی هم هست حقوقی داره حجم بالایی هم میخره
    سجاد جان لطفا یه بررسی بفرمائید
    ویرایش توسط National : 2019/05/04 در ساعت 19:17

4. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید National از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره‌دار (27) بابک 52 آواتار ها
    تشکر شده 63,384 بار در 15,430 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط orumbourse نمایش پست ها
    ثتران هم بنظر من باید بره بالا تقریبا از گروه عقب مونده.تحلیلش در تاپیک قبلی موجوده،مطابق اون تحلیل عمل کنید
    بازار اشتباه میکنه که در 155 تومن برای ثتران صف فروش میچینه.
    زمان نشان خواهد داد که ثتران چه قیمتی میتونه داشته باشه.

پاسخ : analysis of the orumbourse

ثتران (سرمایه گذاری مسکن تهران)

ثتران در آخرین روز معاملاتیش با رنج های مثبت پرحجم در قیمت 114 تومن به صف خرید نشست.برداشت من از نمودار این سهم اینه که این سهم تمایل داره از روند نزولی 5 سال اخیر خود که از 400 تومن شروع و تا 63 تومن پایین اومده
    (در نمودار تعدیل شده)،خارج بشه.
    تثبیت و رویت سهم در بالای 150 تومن یعنی خروج از روند نزولی 5 ساله.
    بنظرمن این اتفاق به احتمال زیاد خواهد افتاد و سهم پس از شکست 150 تومن خیلی پرنوسان اهداف بالای 250 تومن رو نشانه خواهد گرفت و در بازه بلند مدت حتی قیمت های بالای 300 تومن رو خواهد دید البته ممکنه افزایش سرمایه بده و قیمت 300 تومن با افزایش سرمایه تغییر کنه ولی همون بازدهی رو خواهد داشت.
    بنظرم هر کسی این سهم رو داره،اگر نگران نوسانات سهم نباشه ،میتونه سود ببره.
    حد ضرر این سهم 90 تومنه.

ثتران در 1440 ریال سنگین خرید شد.
    ویرایش توسط بابک 52 : 2019/05/04 در ساعت 19:21
    The greater the risk ، The greater the reward

هر چقدر ریسک بزرگتری کنی ، پاداش بزرگتری بدست میاری

6. 13 کاربر به خاطر ارسال مفید بابک 52 از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره دار (1) orumbourse آواتار ها
    تشکر شده 112,519 بار در 9,926 ارسال

به به آقا بابک.خوش اومدی.
    احوالات چطوره ؟
    یه مدت نبودی و پستی نمیزدی ،فکر کردم شاید بخاطر تحلیل من در مورد وسکاب بوده که رنجیده ات کرده ،بهرحال خوشحالم پستت رو دیدم.
    "مطالب و پست های ارسالی اینجانب به هیچ وجه توصیه به خرید یا فروش برای کسی نیست، صرفا نظرات شخصی اینجانب درمورد سهام بازاربورس می باشد والبته ممکنه تمامی اون مطالب اشتباه هم باشد"

8. 14 کاربر به خاطر ارسال مفید orumbourse از ایشان تشکر کرده اند:

با سلام و احترام

بنده چندین بار و به کرار از زحمات سجاد عزیز و دوست داشتنی تشکر کردم . با اینکه تشکر خالی هیچ جبرانی از زحمات سجاد خان نمیکنه و همونطور که ایشان به کرار عرض کردند ، یقینا ایشان دوست دارند همه بزرگواران در این تاپیک شرکت کنند و پست بگذارند و نظرات همدیگر رو رد یا تایید کنند و نمودار بگذارند و تحلیل کنند .

متاسفانه شرکت اعضاء در این تاپیک بسیار بسیار کم هست !! پستهای سجاد عزیز در دو تاپیک analysis of the orumbourse و سهامی که احتمال تشکیل روند صعودی و یا نزولی دارند و بررسی این دو تاپیک و همین تاپیک نشاندهنده علم بسیار بالای ایشان و لطف ایشان در اطلاع رسانی رایگان به اعضاء هست . هر فردی جای ایشان بود می توانست به راحتی یه کانال تلگرامی بزنه و کانال رو پولی کنه و لی ایشان صادقانه و خالصانه وقت می گذارند و به جرات می توان گفت بالای 99 درصد کلیه سهامی معرفی شده از سوی ایشان هدفهای خود را به راحتی محقق کرده و حتی فراتر رفته اند .

جا داره مجدداً از زحمات خالصانه ایشان صمیمانه تشکر کنم و درود فراوان بفرستم برای ایشان و خانواده محترمشان

بهترینها را که همان سلامتی هست برایتان آرزومندم سجاد خان

امیدوارم همیشه در آرامش و سلامتی و شادابی و تندرستی باشید

ارادتمند شما - بابک 52

10. 17 کاربر به خاطر ارسال مفید بابک 52 از ایشان تشکر کرده اند:

به به آقا بابک.خوش اومدی.
    احوالات چطوره ؟
    یه مدت نبودی و پستی نمیزدی ،فکر کردم شاید بخاطر تحلیل من در مورد وسکاب بوده که رنجیده ات کرده ،بهرحال خوشحالم پستت رو دیدم.

سلام بزرگوار . بنده ارادت خاص دارم . مزاح میکنی برادر؟ همه تحلیلهای شما برای بنده بسیار محترم هست . خداشاهده به اندازه برادرانم دوستت دارم . چون انسان بزرگی هستی . خدا شاهده من از دست احدی ناراحت نیستم . وسکاب هم درسته اون سودی که بنده گفتم را محقق نکرد ولی ضرری به کسی نزد و بازی کثیف حقوقی موجب این امر شد . بگذریم . انشاء الله که با کمک همه عزیزان بتوانیم سودهای خوبی بکنیم . درود فراوان بر شما سجاد عزیز و دوست داشتنی . کتوکای نازنین رو در 375 تومان صف فروش میلیونی کرده بودند . بنده شکربن رو به شدت در قیمتهای 480 تومان تاکید داشتم و فسپای 500 تومانی و ...

12. 14 کاربر به خاطر ارسال مفید بابک 52 از ایشان تشکر کرده اند:

نقل قول نوشته اصلی توسط بابک 52 نمایش پست ها
    با سلام و احترام

بنده چندین بار و به کرار از زحمات سجاد عزیز و دوست داشتنی تشکر کردم . با اینکه تشکر خالی هیچ جبرانی از زحمات سجاد خان نمیکنه و همونطور که ایشان به کرار عرض کردند ، یقینا ایشان دوست دارند همه بزرگواران در این تاپیک شرکت کنند و پست بگذارند و نظرات همدیگر رو رد یا تایید کنند و نمودار بگذارند و تحلیل کنند .

متاسفانه شرکت اعضاء در این تاپیک بسیار بسیار کم هست !! پستهای سجاد عزیز در دو تاپیک analysis of the orumbourse و سهامی که احتمال تشکیل روند صعودی و یا نزولی دارند و بررسی این دو تاپیک و همین تاپیک نشاندهنده علم بسیار بالای ایشان و لطف ایشان در اطلاع رسانی رایگان به اعضاء هست . هر فردی جای ایشان بود می توانست به راحتی یه کانال تلگرامی بزنه و کانال رو پولی کنه و لی ایشان صادقانه و خالصانه وقت می گذارند و به جرات می توان گفت بالای 99 درصد کلیه سهامی معرفی شده از سوی ایشان هدفهای خود را به راحتی محقق کرده و حتی فراتر رفته اند .

جا داره مجدداً از زحمات خالصانه ایشان صمیمانه تشکر کنم و درود فراوان بفرستم برای ایشان و خانواده محترمشان

بهترینها را که همان سلامتی هست برایتان آرزومندم سجاد خان

امیدوارم همیشه در آرامش و سلامتی و شادابی و تندرستی باشید

ارادتمند شما - بابک 52
    یاشا قارداش(زنده باشی برادر)
    مرسی
    "مطالب و پست های ارسالی اینجانب به هیچ وجه توصیه به خرید یا فروش برای کسی نیست، صرفا نظرات شخصی اینجانب درمورد سهام بازاربورس می باشد والبته ممکنه تمامی اون مطالب اشتباه هم باشد"

14. 12 کاربر به خاطر ارسال مفید orumbourse از ایشان تشکر کرده اند:

نقل قول نوشته اصلی توسط hasan666 نمایش پست ها
    درود از بازار لذت ببرید...حد ضرر رو بیارید بالای مقاومت های قدر شکسته شده مثال وبملت (320)-خودرو (480 یک مقاومت سنگین چندین ساله رو شکوند) ....و با خیال راحت سهامداری کنید....با یک منفی و اصلاح بی قراری نکنید

یه نکته هم بگم ...بازیگر ستران خروج زده مواظب باشید
    درود بر شما و سپاس از فعالیت شما در تاپیک خودتون
    تا اونجایی که من اطلاع دارم یکی از بازیگران سهم خروج زده.ما هم روزی که منفی شد گفتیم اصلاح داره،فردا هم رفتارش رو نسبت به اولین حمایت میبینیم و سعی میکنیم روند کوتاه مدتش رو یه بررسی تازه ای بکنیم ولی همچنان من اعتقاد به ستران بالای هزار تومن دارم اما باید دید این اصلاح کی تموم میشه البته بیشتر از اصلاح قیمتی،اصلاح زمانیش فکرم رو درگیر کرده.مطمئنا معاملات فردا اطلاعات تازه ای بهمون خواهد داد.

16. 12 کاربر به خاطر ارسال مفید orumbourse از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره‌دار (۱۰) کریس گاردنر آواتار ها
    تشکر شده 19,463 بار در 2,880 ارسال

ممنون سجاد جان
    از ساختمانی وثنو دارم..
    خوبه؟

18. 8 کاربر به خاطر ارسال مفید کریس گاردنر از ایشان تشکر کرده اند:

نقل قول نوشته اصلی توسط National نمایش پست ها
    سلام
    طبق خبری که دارم قراره تا آخر این هفته گزارش شاراک بیاد روی کدال
    گزارشش هم بسیار عالی هست و چون سهم زیاد رشد نکرده احتمالا و به راحتی فاصله بین ارائه گزارش تا مجمع بتوان سود خیلی خوبی ازش گرفت
    شاراک سهمی هست که خیلی خوب سود تقسیم می کنه و همچنین تا یکماه بعد هم سود را تقسیم می کند حتی با این سهم میشه به مجمع رفت و گپ سود به راحتی در عرض چند روز پر می شود
    طبق برآورد شاراک در سال 98 حدود 200 تومن سود میسازه
    شایان ذکر است که یه مدتی هم هست حقوقی داره حجم بالایی هم میخره
    سجاد جان لطفا یه بررسی بفرمائید
    درود بر شما

برای مجمع رفتن خوبه ولی در این مقطع زمانی، بجهت زمزمه و شایعه تحریم صادرات محصولات پتروشیمی من نظری روی سهامداری سهم ندارم.

20. 12 کاربر به خاطر ارسال مفید orumbourse از ایشان تشکر کرده اند:

صفحه 38 از 58 نخست ... 283536373839404148 ... آخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 2 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 2 مهمان ها)