صفحه 6 از 58 نخست ... 34567891656 ... آخرین
نمایش نتایج: از 51 به 60 از 577

موضوع: گفتگوی بورسی کاربران بورسی

ستاره‌دار (۱۰) کریس گاردنر آواتار ها
    تشکر شده 19,463 بار در 2,880 ارسال

پاسخ : گفتگوی بورسی کاربران بورسی

نقل قول نوشته اصلی توسط (نامحدود) نمایش پست ها
    جناب....
    خنصیر هم بدجوری کنترل میشه....
    هر لحظه ممکنه فنرش در بره
    داشتم با خودم کل کل میکردم ..بخرم نخرم...فنرش در رفت
    امیدوارم شدوص جناب mey بترکونه...

2. 7 کاربر به خاطر ارسال مفید کریس گاردنر از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره دار (1) orumbourse آواتار ها
    تشکر شده 112,506 بار در 9,923 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط (نامحدود) نمایش پست ها
    داشتم با خودم کل کل میکردم ..بخرم نخرم...فنرش در رفت
    امیدوارم شدوص جناب mey بترکونه...
    نمودار تعدیل شده خنصیر رو نداشتم بخاطر همون جوابی ندادم
    "مطالب و پست های ارسالی اینجانب به هیچ وجه توصیه به خرید یا فروش برای کسی نیست، صرفا نظرات شخصی اینجانب درمورد سهام بازاربورس می باشد والبته ممکنه تمامی اون مطالب اشتباه هم باشد"

4. 11 کاربر به خاطر ارسال مفید orumbourse از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره‌دار (۱۰) کریس گاردنر آواتار ها
    تشکر شده 19,463 بار در 2,880 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط orumbourse نمایش پست ها
    نمودار تعدیل شده خنصیر رو نداشتم بخاطر همون جوابی ندادم
    فدای سرت ....

6. 9 کاربر به خاطر ارسال مفید کریس گاردنر از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی
    تشکر شده 672 بار در 89 ارسال

درود بر دوستان عزیز
    ماشاالله چه تاپیک پر رونقی شد ،همه خوبا جمعن اینجا
    با قدرت ادامه بده اروم بورس عزیز ، من چراغ خاموش تاپیک های قبلی شمارو هم دنبال میکردم و سواد بورسی و اخلاق مداری شما خیلی با ارزشه.
    با آرزوی موفقیت از صمیم قلب

8. 14 کاربر به خاطر ارسال مفید Mnm1990 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 7,902 بار در 861 ارسال

یکی از گروه های پیش رو در سال 98 گروه بانک خواهد بود...حتمادر پرتفو داشته باشید....یحتمل فردا تجارت باز خواهد شد امیدوارم پایین باز کنند بعد سهم رو به بالا باشد...اینطوری به نفع گروه و بازار خواهد بود...حدودای 40 باز شود بهتر خواهد بود

10. 11 کاربر به خاطر ارسال مفید hasan666 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال linux_linda آواتار ها
    تشکر شده 7,829 بار در 2,508 ارسال

این خساپا کی میخواد حرکت کنه 6 ماه میشه تو این قیمت زیر 150 مونده

12. 6 کاربر به خاطر ارسال مفید linux_linda از ایشان تشکر کرده اند:

نقل قول نوشته اصلی توسط Mnm1990 نمایش پست ها
    درود بر دوستان عزیز
    ماشاالله چه تاپیک پر رونقی شد ،همه خوبا جمعن اینجا
    با قدرت ادامه بده اروم بورس عزیز ، من چراغ خاموش تاپیک های قبلی شمارو هم دنبال میکردم و سواد بورسی و اخلاق مداری شما خیلی با ارزشه.
    با آرزوی موفقیت از صمیم قلب

درود بر شما

مرسی عزیز.خودت هم فعال باش.راستی یکی از دوستا که در تاپیک قبلی فعال بوده هنوز پستی درج نکرده.ما منتظرم اقای چارتیست،بکوب تحلیل ها رو.

نقل قول نوشته اصلی توسط hasan666 نمایش پست ها
    یکی از گروه های پیش رو در سال 98 گروه بانک خواهد بود...حتمادر پرتفو داشته باشید....یحتمل فردا تجارت باز خواهد شد امیدوارم پایین باز کنند بعد سهم رو به بالا باشد...اینطوری به نفع گروه و بازار خواهد بود...حدودای 40 باز شود بهتر خواهد بود
    درود بر شما

من وتجارت رو داشتم از 110 اینا و روی 181 تومن فروختم.
    با اون قسمت که" فرمودین پایین باز کنند بعد بکشند بالا" موافقم.نه از لحاظ اینه این سهم رو من ندارم و پایینتر بخرم ،نه .فقط از لحاظ اینکه مثبت باز کنند بنظر من فشار فروش خواهد داشت.الان تعداد سهامش 223 میلیارد سهم شده،حدود 55 میلیارد سهم شناور داره!!! حجم بالاییه.
    من شخصا نظرم اینه که فردا اگر بازگشایی حتی در مثبت هم باشه بعید میدونم ادامه دار باشه ولی صفر روی 35 تومن باز بشه بر روی حمایت ها باید نظزی انداخت اولیش 31 تومنه.
    حالا امیدوارم هر جور باز میکنه سهامدارنش رو خوشحال کنه.
    ویرایش توسط orumbourse : 2019/04/14 در ساعت 21:13
    "مطالب و پست های ارسالی اینجانب به هیچ وجه توصیه به خرید یا فروش برای کسی نیست، صرفا نظرات شخصی اینجانب درمورد سهام بازاربورس می باشد والبته ممکنه تمامی اون مطالب اشتباه هم باشد"

14. 15 کاربر به خاطر ارسال مفید orumbourse از ایشان تشکر کرده اند:

نقل قول نوشته اصلی توسط linux_linda نمایش پست ها
    این خساپا کی میخواد حرکت کنه 6 ماه میشه تو این قیمت زیر 150 مونده
    منم نمیدونم فقط اینو میدونم اومدن خودرو به بالای 400 تومن برای خساپا هم خریدار در مثبت خواهد آورد.

16. 16 کاربر به خاطر ارسال مفید orumbourse از ایشان تشکر کرده اند:

یکی از سهم هایی که از بازار عقب مونده مداران هست.یه دوسالی میشه این حوالی بالا پایین میشه الان روی 365 تومن منفی معامله میشه بعید میدونم زیاد پایین بیاد محدوده 340 تا 360 تومن حمایت خوبی برای مداران هست.اخیرا اندک اندک براش خریدار اومده، بالای 420 تومن بیاد میره برای شکست خط روند نزولی در 460 تومن.بنظرم اگه راه بیفته حداقل 560 تومن رو میتونه ببینه.
    تا وقتی زیر 306 تومن نیومده این تحلیل معتبره.

18. 15 کاربر به خاطر ارسال مفید orumbourse از ایشان تشکر کرده اند:

من بارها با خودم اندیشیده ام که علت و ریشه اصلی عقب مانده گی ما ایرانی ها در چیه؟
    شاید براتون عجیب باشه ولی یکی از بزرگترین دلایل عقب موندگی ما ایرانیا ادب هست!!!
    ما همیشه به ادب خیلی اهمیت میدیم خیلی زیاد و اون رو در تمامی عرصه های اقتصادی و سیاسی و ورزشی وارد کرده ایم و به اون افتخار هم میکنیم اینم چیز بدی نیست ولی اون زمان بد میشه که بین ادب و تخصص،ادب رو انتخاب میکنیم و اینجاست که مرگ ایران رو رقم میزنیم.
    مثلا یه آدمی رو میزارند سر یه کاری، تا یکی میپرسه چه جور آدمیه؟همه میگند آدم خوبیه،خیلی باانصاف خیلی مردم دار هست خیلی اله هست بله هست،دریغ از یک کلمه صحبت در مورد تخصصش!!!
    مثال بورسی میزنم فکر کنید شما سهمی رو 500 تومن و در بالاترین قیمت خریدید و پس از خرید شما دچار روند نزولی شده.از یه نفر که تخصص و آشنایی کامل به بورس داره و مسلط هست و اخلاقش معمولی و گاها بد هم هست میپرسید چیکار کنم من اینو؟ایشون هم بدون سلام و تعارف میگه ردش کن بره به درد نمیخوره،آفتابه گرفته بودی بهتر از این بود! و شما هم از این اخلاق ایشون ناراحت نمیشید و نمیفروشید.به سراغ یکی دیگه میرید که اطلاعات کمی در بورس داره ولی فوق العاده انسان با ادب و با شخصیتی هست.از اون سوال میکنید ایشون با خوشروریی و کلی سلام و تعارف و قربون صدقه رفتن شما، میگه سهم خوبیه نگه دار،بنیادی خوبی داره بالاخره در این قیمت ها نمی مونه نترس.امیدت به خدا باشه.انشالله بالاتر میره میفروشی .من بهترین ها رو براتون آرزو میکنم.براتون شب سر نماز دعا میکنم.
    بعد از اظهار نظر این دو تا شما تحت تاثیر حرف های نفر دوم تصمیم میگیرید که سهم تون رو نگه دارید. دو سال سهامداری میکنید ،بعد از دوسال قیمت سهم به 150 تومن رسیده،در این مدت شما در خانواده به مشکل برخورد کرده اید اخلاقتون خراب شده،مشکل روحی روانی پیدا کرده اید و با تمامی فامیل دعواتون شده و خلاصه زندگیتون جهنم شده.در این لحظه با خودتون میگید خدایا کاش اون زمان که نفر اول میگفت بفروش میفروختم و این مشکلات برام پیش نمیومد، اینجاست که فرق تخصص و ادب نمایان میشه.
    دیرزمانیست که ادب وارد حوزه تخصص شده و ول کن هم نیست ولی تخصص کاری به ادب نداره.
    یاد بگیریم گه ادب همه چیز نیست کار رو کاردان و کارشناس بلند میکنه نه ادب.
    البته من مثال رو بورسی زدم که بیشتر متوجه بشید و فکر نکنید که برای خودم زدم.
    خیلی از افرادی که در ایران سر کار دولتی یا حتی خصوصی هستند اگر در موردشون بخواهیم نظر بدیم،بجای اینکه بگیم متخصصان وارد و خوبی هستند میگیم انسان های خوب و با ادبی هست!!!

20. 12 کاربر به خاطر ارسال مفید orumbourse از ایشان تشکر کرده اند:

صفحه 6 از 58 نخست ... 34567891656 ... آخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 2 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 2 مهمان ها)