صفحه 50 از 58 نخست ... 4047484950515253 ... آخرین
نمایش نتایج: از 491 به 500 از 577

موضوع: گفتگوی بورسی کاربران بورسی

عضو عادی farshidn آواتار ها
    تشکر شده 620 بار در 132 ارسال

پاسخ : گفتگوی بورسی کاربران بورسی

نقل قول نوشته اصلی توسط orumbourse نمایش پست ها

جواب ابلهان خاموشیست.
    مجبور نیستم جواب تو رو بدهم ،من برای برخی ها مینویسم نه برای شما.اینو توی کله پوکت فرو کن.
    من برخی مواقع، فرصت های نوسان رو به واسطه پست فرستادن از دست دادم ولی یک بار به این موضوع هم اعتراض نکردم اما بحث قضاوت من برای شما خیلی گنده هست تو در حدی نیستی که منو قضاوت کنی چون سواد بورسیت در اون حد نیست که از من ایراد بگیری.
    تو یه آدمی هستی که شعور بورسیت در حد مبتدی هست قرار نیست من بیام با تو کل کل کنم.پس تو درست میگی راحت باش.
    دو سه بار در تاپیک های قبلی انداختم بیرون ولی رو نیست که سنگ پاست، دوباره میای.اگه من هیچی بلد نیستم خیلی بیخود میکنی میای اینجا
    سلام سجاد جان
    جداً بعضیها بیمار هستند، یکی نیست بگه آخه آدم نادان اگر به نظرت اینجا مطلب مفیدی برات نیست چرا تحلیلهارو میخونی. تو این اوضاع و احوال واقعاً تحمل این افراد سخته.
    برادر خدا بهت صبر بده

2. 9 کاربر به خاطر ارسال مفید farshidn از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره دار (1) orumbourse آواتار ها
    تشکر شده 112,519 بار در 9,926 ارسال

پس نگید قتی بازار منفی میشه چرا اورم بورس نیست،بفرما اینم حضور ما و واکنش ایشون.
    اقا من اصلا دانشمند بورس نیستم خدای بورسم،ترو سننه؟!
    مجبورت کردم بیای از رودست من خرید کنی؟!اسلحه گذاشتم رو سرت گفتم باید بیای با نظر من خرید کنی؟
    "مطالب و پست های ارسالی اینجانب به هیچ وجه توصیه به خرید یا فروش برای کسی نیست، صرفا نظرات شخصی اینجانب درمورد سهام بازاربورس می باشد والبته ممکنه تمامی اون مطالب اشتباه هم باشد"

4. 10 کاربر به خاطر ارسال مفید orumbourse از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال محمد 66 آواتار ها
    تشکر شده 10,024 بار در 2,640 ارسال

این زاگرس عجب شرکتیه، 2 سال پیش 1500 قیمت سهمش بود الان 1500 سود تقسیم کرده

6. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید محمد 66 از ایشان تشکر کرده اند:

نقل قول نوشته اصلی توسط farshidn نمایش پست ها
    سلام سجاد جان
    جداً بعضیها بیمار هستند، یکی نیست بگه آخه آدم نادان اگر به نظرت اینجا مطلب مفیدی برات نیست چرا تحلیلهارو میخونی. تو این اوضاع و احوال واقعاً تحمل این افراد سخته.
    برادر خدا بهت صبر بده
    بابا به پیر به پیغمبر به هر چی که ایمان دارید من دارم براتون صادقانه مطلب میزنم.
    بخدا سهمی بوده که من سهامدارش بودم ولی در اینجا گفتم بذار ده درصد هم بیاد پایین تا بگم دوستان بخرم.
    آخه من به این چی بگم؟
    اقا من ضرر زدم به ایشون.با مدرک به من نشون بده.پست منو با اردر خرید و فروشش نشون بده، تا من هر کاری از دستم بر میاد براشون انجام بدم.
    "مطالب و پست های ارسالی اینجانب به هیچ وجه توصیه به خرید یا فروش برای کسی نیست، صرفا نظرات شخصی اینجانب درمورد سهام بازاربورس می باشد والبته ممکنه تمامی اون مطالب اشتباه هم باشد"

8. 15 کاربر به خاطر ارسال مفید orumbourse از ایشان تشکر کرده اند:

آدم نمیدونه منفی بازار رو تحمل کنه یا حرف های نیش دار برخی ها.
    برخی ها فکر میکنند من خدای بورس هستم حق اشتباه کردن ندارم.نه داداش بنده هیچی نیستم ادعایی هم ندارم.

10. 11 کاربر به خاطر ارسال مفید orumbourse از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال linux_linda آواتار ها
    تشکر شده 7,864 بار در 2,523 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط orumbourse نمایش پست ها

جواب ابلهان خاموشیست.
    مجبور نیستم جواب تو رو بدهم ،من برای برخی ها مینویسم نه برای شما.اینو توی کله پوکت فرو کن.
    من برخی مواقع، فرصت های نوسان رو به واسطه پست فرستادن از دست دادم ولی یک بار به این موضوع هم اعتراض نکردم اما بحث قضاوت من برای شما خیلی گنده هست تو در حدی نیستی که منو قضاوت کنی چون سواد بورسیت در اون حد نیست که از من ایراد بگیری.
    تو یه آدمی هستی که شعور بورسیت در حد مبتدی هست قرار نیست من بیام با تو کل کل کنم.پس تو درست میگی راحت باش.
    دو سه بار در تاپیک های قبلی انداختم بیرون ولی رو نیست که سنگ پاست، دوباره میای.اگه من هیچی بلد نیستم خیلی بیخود میکنی میای اینجا
    میری پشت سر مدیر سایت قائیم میشی خودتو مظلوم نشون میدی که کاربران رو بگیره اخراج کنه
    برای خودت ترید بزن
    ضمنا ستران سر به سر فروش روز بعد فروختم
    اینقدری سواد دارم که تایم فریم 15 دقیقه و 30 ثانیه وتا برسه به هفتگی و کار کندل ها چیه
    اینجوری تارگت های بلند برای کاربران نمیدم که گیج و هیچ بشن

عضو فعال
    تشکر شده 2,133 بار در 570 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط TAJ2014 نمایش پست ها
    معاملات خاور خیلی مشکوک هست
    ..........

کلا معاملات مشکوک هست

نقل قول نوشته اصلی توسط linux_linda نمایش پست ها
    میری پشت سر مدیر سایت قائیم میشی خودتو مظلوم نشون میدی که کاربران رو بگیره اخراج کنه
    برای خودت ترید بزن
    ضمنا ستران سر به سر فروش روز بعد فروختم
    اینقدری سواد دارم که تایم فریم 15 دقیقه و 30 ثانیه وتا برسه به هفتگی و کار کندل ها چیه
    اینجوری تارگت های بلند برای کاربران نمیدم که گیج و هیچ بشن
    واقعا؟!
    یعنی شما تا حالا سه چهار بار اخراج شدی بعد دوباره یه آیدی جدید ساختی؟ چه قدرتی دارم من و ازش بی اطلاعم!!!
    من برای خودم ترید میکنم ولی نمیدونم شما رو چرا از در میندازیم بیرون از پنجره تشریف میارید؟
    چرا نمیری با اون تایم های 15 دقیقه و ثانیه ات یه تاپیک بزنی و قدرت رو به رخ دیگران بکشی؟
    همون که ستران رو در اون شرایط میخری و فرداش میفروشی دیگه نشون دهنده اینه در چه وضعیتی هستی.تو اگه چیزی بارت بود نباید که حقوقی روت سیو سود میکرد.

14. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید orumbourse از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 2,133 بار در 570 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط رادین1 نمایش پست ها
    به نظر میاد اگر بازار قرار بود برگرده و اصلاحش تموم شده باشه ! الان باید صف خودرو یی ها جمع شده بود و در منفی یکی دو درصد معامله می شدند و همچنین سایر صفها در گروه سیمان و ... باید جمع میشد . بنابراین احتمالا فردا هم اصلاح ادامه دارد هر چند ممکنه تعداد محدودی سهام کوچک در مثبت معامله بشه! اگر بازار سریعا به مدار صعود بر نگردد فشار فروش در روزهای بعد حتی ممکنه بیشتر هم بشه!

........

به نظر میاد.... اما

این بازار می تواند در چند دقیقه از صف فروش به صف خرید برود.

حالا با هر دلیلی....حتی دلیل بی خود و واهی جنگ ....که کاربران

از آن به عنوان دلیل ادامه ریزش شاخص صحبت می کنند.

همان گونه که رکورد شکنی های سریالی شاخص و مثبت بودن تقریبا هر روز همه سهم ها.

تحریم و مذاکره سیاست چند ساله فعلی غرب است....

اما تهدید نظامی تاریخ مصرفش تمام شده و هیچ کاربرد اجرایی ندارد.چون اگر داشت مذاکره و تحریم موصوعیتی نداشت.

دولت امریکا خوب می داند آسمان..دریا..و ..... ایران به هیچ وجه امن نیست و منافع متحدانش در منطقه..

پایگاههای نظامی امریکا در 5000 کیلومتری هم امن نیستند.

حالا هرکس شرایط را با تشخیص خودش تحلیل می کندو تصمیم می گیرد.

من می مانم و بازار را نگاه می کنم.

16. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید محمدیان50 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال kianoshparsa آواتار ها
    تشکر شده 6,194 بار در 1,188 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط negarminavi نمایش پست ها
    ترامپ در یکی از شوهای انتخاباتیش در مورد جنگ گفته بود اگر روزی در زمان ریاست جمهوری من شنیدید که امریکا جنگی به راه انداخته ! بدانید که ترامپ دیگر رئیس جمهور نیست !

جنگ در نزدیکی انتخابات خیلی بعیده ! و هیچ نفعی برای ترامپ نداره !

حتی قرار به تقابل نظامی هم باشه به هر دلیلی ، به نظر من تقابل با کره شمالی به تقابل با ایران ترجیح داره !
    آمریکا برای هر چنگی نیاز به بهانه دارد واین بهانه باید به حدی بزرگ باشدکه جهانیان اگر کنارش قرار نگیرند حداقل مقابلش هم نباشند مثلا در شرایط بحرانی خاصی اقدام به زدنه برج های تجاری دوقولو خودش کرد واین اتفاقی بسیار بزرگ بود که نتیجه آن حمله به عراق و افغانستان بود که زندگی مردم هردو کشور وبه نوعی خاورمیانه را تا حد قابل ملاحظه ای دگرگون کرد. فعلا براساس مشاهدات خبرهای جنگی بیشتر از داخل صادر میشه تا از بیرون ، امریکایی ها فعلا بهانه دفاع از خود و جلوگیری از تحرک نیروهای ایرانی را در اولویت اقدامات تبلیغاتی خودشون فرار دادند احتمالا باید منتظر بهانه ای خاص باشیم که سناریوی آن توسط آمریکا نوشته شده است امیدوارم این موضوع به درستی مدیریت بشه وراه حل مناسبی برای آن در نظر گرفته بشه قطعا دشمنان ایران مثل عربستان و اسرائیل و دشمنان به ظاهر دوست ( منافق ) بیشترین سود را از این تنش خواهند برد حضور ناو های حنگی و هواپیماهای راهبردی بی 52 در خاورمیان و نزدیک مرزهای ایران چه معنی داره ؟
    مهم نیست که چقدر در جاده اشتباه پیش رفته ای! همین الان دور بزن
    kianosh.parsa@yahoo.com

18. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید kianoshparsa از ایشان تشکر کرده اند:

صفحه 50 از 58 نخست ... 4047484950515253 ... آخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 2 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 2 مهمان ها)