صفحه 51 از 58 نخست ... 4148495051525354 ... آخرین
نمایش نتایج: از 501 به 510 از 577

موضوع: گفتگوی بورسی کاربران بورسی

عضو فعال linux_linda آواتار ها
    تشکر شده 7,829 بار در 2,508 ارسال

پاسخ : گفتگوی بورسی کاربران بورسی

نقل قول نوشته اصلی توسط orumbourse نمایش پست ها
    واقعا؟!
    یعنی شما تا حالا سه چهار بار اخراج شدی بعد دوباره یه آیدی جدید ساختی؟ چه قدرتی دارم من و ازش بی اطلاعم!!!
    من برای خودم ترید میکنم ولی نمیدونم شما رو چرا از در میندازیم بیرون از پنجره تشریف میارید؟
    چرا نمیری با اون تایم های 15 دقیقه و ثانیه ات یه تاپیک بزنی و قدرت رو به رخ دیگران بکشی؟
    همون که ستران رو در اون شرایط میخری و فرداش میفروشی دیگه نشون دهنده اینه در چه وضعیتی هستی.تو اگه چیزی بارت بود نباید که حقوقی روت سیو سود میکرد.

نه من چند ساله همین یوزر رو دارم عوض نکردم
    اما فقط بخاطر اینکه گفتم خودرو با قیمت 250 ارزنده هست
    اما مرداد 97 تو گفتی نه بزودی این سهم آشغال میره که بره زیر قیمت 200 تومن
    بعد گزارش برای مدیر سایت زدی منو احراج کرد الانم داری تبلیغ خودرو 450 تومین میکردی
    چون خودت خریدیش تبلیغش رو میکنی
    اونم نه در قیمت 250 بلکه در قیمتی که سهم 450 تومنه

ستاره دار(1) trojan آواتار ها
    تشکر شده 5,332 بار در 846 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط kianoshparsa نمایش پست ها
    آمریکا برای هر چنگی نیاز به بهانه دارد واین بهانه باید به حدی بزرگ باشدکه جهانیان اگر کنارش قرار نگیرند حداقل مقابلش هم نباشند مثلا در شرایط بحرانی خاصی اقدام به زدنه برج های تجاری دوقولو خودش کرد واین اتفاقی بسیار بزرگ بود که نتیجه آن حمله به عراق و افغانستان بود که زندگی مردم هردو کشور وبه نوعی خاورمیانه را تا حد قابل ملاحظه ای دگرگون کرد. فعلا براساس مشاهدات خبرهای جنگی بیشتر از داخل صادر میشه تا از بیرون ، امریکایی ها فعلا بهانه دفاع از خود و جلوگیری از تحرک نیروهای ایرانی را در اولویت اقدامات تبلیغاتی خودشون فرار دادند احتمالا باید منتظر بهانه ای خاص باشیم که سناریوی آن توسط آمریکا نوشته شده است امیدوارم این موضوع به درستی مدیریت بشه وراه حل مناسبی برای آن در نظر گرفته بشه قطعا دشمنان ایران مثل عربستان و اسرائیل و دشمنان به ظاهر دوست ( منافق ) بیشترین سود را از این تنش خواهند برد حضور ناو های حنگی و هواپیماهای راهبردی بی 52 در خاورمیان و نزدیک مرزهای ایران چه معنی داره ؟
    منم اعتقاد دارم ترامپ واسه جنگ نيومده ولي به نظرم اومده گلوي ايران رو بيشتر فشار بده . ميتونه فشار رو با محدود كردن تجارت دريايي نفت و كالاي ايران بيشتر كنه . اينجا ممكنه ايران تحمل نكنه و درگيري از سمت ايران شروع بشه . ترامپ يه پيام واضح فرستاد كه هر گونه حمله اي از طرف خود سپاه يا عوامل اون رو به شدت پاسخ ميده . يعني دست ايران رو براي استفاده از نيروهاي نيابتي هم بسته . پس همه چي به نظرم برميگرده به سطح تحمل ايران . تا جايي كه ايران تحمل ميكنه اون ها فقط فشار رو افزايش مي دن و فقط منتظر يه لگد ايران واي مي ايستن و بعدش ...
    حالا ايران تا كجا تحمل ميكنه اين ميتونه محل بحث قرار بگيره ...
    در ضمن يادتان باشد درست بعد از برجام آزمايش موشكهاي ايران شروع شد و بعد از آن اتفاقات ديگر مثل قضيه سفارت عربستان و ...
    به نظرم زمان صحيح آزمايش اون موشكها قاعدتا الانه كه بمب افكن هاي آمريكايي داره مياد تو پايگاه هاي منطقه اما الان خبري از ازمايش موشكي و مانور نظامي نيست حالا چرا نمي دونم ؟
    ویرایش توسط trojan : 2019/05/12 در ساعت 13:54

3. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید trojan از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره دار (1) orumbourse آواتار ها
    تشکر شده 112,506 بار در 9,923 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط linux_linda نمایش پست ها
    نه من چند ساله همین یوزر رو دارم عوض نکردم
    اما فقط بخاطر اینکه گفتم خودرو با قیمت 250 ارزنده هست
    اما مرداد 97 تو گفتی نه بزودی این سهم آشغال میره که بره زیر قیمت 200 تومن
    بعد گزارش برای مدیر سایت زدی منو احراج کرد الانم داری تبلیغ خودرو 450 تومین میکردی
    چون خودت خریدیش تبلیغش رو میکنی
    اونم نه در قیمت 250 بلکه در قیمتی که سهم 450 تومنه

و بعدش تو اخراج شدی.الانم اخراجی هستی!!!پس چطور الان اینجایی؟ مگه اخراجی نبودی؟ وای برم به مدیر سایت یه پیغام بزنم بگم این شخصیت مهم رو چرا اخراج نکردی؟
    خودرو 200تومنی رو در مرداد ماه من نمیخرم چون هنوز وقت صعود شارپش نرسیده،بجاش بانکی و چند سهم دیگه خریدم تا با هر کدام حداقل 70-80 درصد سود کنم بعد که نوبت و وقت صعود شارپ خودرو شد در حوالی 20 تا 25بهمن ماه در محدوده 270 تا 280 تومن خریدم رجوع کن به صفحه 19 تاپیک قبلی.افتاد آیا؟
    http://forums.boursy.com/showthread.php?t=3898&page=19
    ویرایش توسط orumbourse : 2019/05/12 در ساعت 14:40
    "مطالب و پست های ارسالی اینجانب به هیچ وجه توصیه به خرید یا فروش برای کسی نیست، صرفا نظرات شخصی اینجانب درمورد سهام بازاربورس می باشد والبته ممکنه تمامی اون مطالب اشتباه هم باشد"

5. 9 کاربر به خاطر ارسال مفید orumbourse از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره دار (1) orumbourse آواتار ها
    تشکر شده 112,506 بار در 9,923 ارسال

آقا من خودروی 445 تومنی رو تبلیغ کردم و سهم امروز در 412 تومن صف فروش بود.بابت ده درصد افت ،معذرت میخوام فردا همه شون رو بفروشید.
    اصلا هم به صدها پستی که زیر 300تومن برای خرید خودرو زدم اشاره نکنید ملاک فقط همین یک پست در 445 تومن باشه!!!
    اوکی،راضي شدید جناب؟
    خوبه خودرو سهم کوچیکی نیست وگرنه میگفتند خودت در صف خرید انداختی به مردم و در رفتی.
    ویرایش توسط orumbourse : 2019/05/12 در ساعت 14:52
    "مطالب و پست های ارسالی اینجانب به هیچ وجه توصیه به خرید یا فروش برای کسی نیست، صرفا نظرات شخصی اینجانب درمورد سهام بازاربورس می باشد والبته ممکنه تمامی اون مطالب اشتباه هم باشد"

7. 10 کاربر به خاطر ارسال مفید orumbourse از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 3,818 بار در 907 ارسال

دوستان حرمت ها رو حفظ کنیم
    از کنار هم بودن و استفاده از نظرات وتحلیلها وتضاد آرا در باب بازار
    همه میتونیم نفع ببریم
    جناب لینوکس لطفا تمام کنید بحث های این چنینی جز کدورت و ذهنیت منفی عایدی دیگری نداره

9. 9 کاربر به خاطر ارسال مفید TAJ2014 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 1,526 بار در 410 ارسال

سال91در ادان تحلیل از پر ریسک پرسیدم سهم خوب سراغ داری معرفی کن بخریم گفت غمارگ از 416خریدم تا 320 اونجا کلی خریدم بعد از حدود 1.5اذیت کردن سهم بست 620تومان باز کرد ازش پرسیدم بفروشم گفت اگر پول داری بخر گفتم 100درصد کمتر از 2ماه سود گرفتم گفت من اعتقاد دارم تابالای1000تومان میره من نفروختم ولی جگر هم نکردم اضافه کنم فروردین رفت مجمع 80تومان سود داد تیرماه با میانگین 1100تومان فروختم. پارسال هم رو170فسپا را گفت بخرید الان در 900تومان هم میگه بخرید یک تحلیلگر را نمیشه برای خرید سهمی که اعتقاد به بالای سهم داره ازش ایراد بگیری ایشون داره میگه از270تومان سیگنال کرده چون اعتقاد داره به قیمتهای700تومانی این سهم انرا در 450تومان فرصت خرید میده الان همه میبینیم که دستوری برای کلیه بازار صف فروش میگذارند. 3میلیون چندروز پیش از سایپا برداشتند درست 20میلیون به صف فروشش اضافه کردند. یک تحلیل گر بنده خدا دیگه حریف این بازار دستوری نمیتونه بشه . چند روز پیش در گروه تلگرامی بورس دوست یکی از کاربران گفت دستور دادن بازار بریزه همه ریختند سرش که همچین چیزی غیر ممکنه ولی دیدیم حرفش درست از اب درامد چند تا ازدوستان خودم توپی وی ازش معذرت خواهی کردند. حالا تحلیل گر چیکار میتونه بکنه . بعد در ضمن به تحلیل گر بایدحداقل تو بازار ایران فرصت6ماهه داد تا ببینی چیکاره هست. همین فولای را که بازهم خدا خیرش بده محمد حسین پارسالرو140سیگنال خریدش را داد الان کمت از 1سال تا516پول من 3.5شد

11. 10 کاربر به خاطر ارسال مفید کمبوجیه از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 1,526 بار در 410 ارسال

1.5ماه

13. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید کمبوجیه از ایشان تشکر کرده است:

ستاره‌دار (۱۰) کریس گاردنر آواتار ها
    تشکر شده 19,463 بار در 2,880 ارسال

آقا من خودروی 445 تومنی رو تبلیغ کردم و سهم امروز در 412 تومن صف فروش بود.بابت ده درصد افت ،معذرت میخوام فردا همه شون رو بفروشید.
    اصلا هم به صدها پستی که زیر 300تومن برای خرید خودرو زدم اشاره نکنید ملاک فقط همین یک پست در 445 تومن باشه!!!
    اوکی،راضي شدید جناب؟
    خوبه خودرو سهم کوچیکی نیست وگرنه میگفتند خودت در صف خرید انداختی به مردم و در رفتی.
    سجاد جان من ۴۴۵ خریدم..۴۲۵ هم خریدم..

ضرر کردم فدای سر شما..
    بورس ضرر داره سود داره...
    حالا ده بار از رو دست شما خریدم سود کردم..
    یکبار هم ضرر کردم...
    تا حالا هم یادم نیست بخاطر سودی که کردم بیام از شما تشکر کنم..

و حالا بخوام با یک ضرر از شما انتقاد کنم...

کل بازار ریخته خودرو هم یکیش..
    اگر کل بازار یا گروه مثبت بود..جای انتقاد داشت..
    البته بنده چنین جسارتی نمی کنم.

15. 10 کاربر به خاطر ارسال مفید کریس گاردنر از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره‌دار (۱۰) کریس گاردنر آواتار ها
    تشکر شده 19,463 بار در 2,880 ارسال

ای بابا،چقدر سوال میکنیدشما؟!
    خوبه گفتم که برای خرید عجله نکنید.
    مگه نمیبینید بازار منفیه.هر وقت بازار برگشت ،اون وقت شما هم دو تومن بالاتر بخرید.
    عاشق این عصبانیت ات هستم..

17. 7 کاربر به خاطر ارسال مفید کریس گاردنر از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره‌دار(3) roya123 آواتار ها
    تشکر شده 30,129 بار در 5,476 ارسال

خب چرا این اقا که اینجوری جو و خراب می کنه رو بیرون نمی کنید؟؟؟ ما میخواییم از نظرات کسانی که تجربه دارن استفاده کنیماااااااا.

19. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید roya123 از ایشان تشکر کرده اند:

صفحه 51 از 58 نخست ... 4148495051525354 ... آخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 2 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 2 مهمان ها)