صفحه 24 از 58 نخست ... 142122232425262734 ... آخرین
نمایش نتایج: از 231 به 240 از 577

موضوع: گفتگوی بورسی کاربران بورسی

ستاره دار (1) orumbourse آواتار ها
    تشکر شده 112,506 بار در 9,923 ارسال

پاسخ : گفتگوی بورسی کاربران بورسی

نقل قول نوشته اصلی توسط orumbourse نمایش پست ها
    ستران(سیمان تهران)

اینروزها سیمان تهران غوغا میکنه سهم بسبب فروش یا تجدید ارزیابی زمین بزرگی که داره هر روز خریداران قویی به خود میبینه .
    سهم در مدت 5 ماه از 150 تومن تا به امروز که 545 تومن هست، بالا اومده.بنظر میاد سهم روند صعودی قویی داره.تجربه بمن نشون داده که معمولا اینگونه سهام اصلاح زیادی نمیکنند چون پول زیادی وارد اون شده و این پول قطعا بدون خبر رانتی یا بدون هماهنگی از اتفاقات داخل شرکت وارد هیچ سهمی نمیشه.در 4 ماه اخیر 500 میلیون سهم معامله شده این یعنی سی درصد کل سهام شرکت.
    از نظر تکنیک قیمتی ستران در محدوده 650 تا 670 تومن یه مقاومت داره ولی
    مقاومت خیلی قوی در محدوده 765 تا 785 تومن داره.
    من فکر میکنم این سهم با این روند هر دو مقاومت رو خواهد شکست ولی خب ممکنه هر چقدر قیمت بالا میره شناسایی سود توسط نوسانگیرها زیادتر بشه و سهم شارپ بالا نره و با نوسان بالا بره ولی به احتمال بالا مقاومت 785 تومن رو هم خواهد شکست.در صورت شکست 785 تومن اهداف بالای 1000 تومن رو هم میتونه ببینه.
    بنظر من سهم موج 4 اصلی خودش رو در 114 تومن تموم کرده و اکنون در موج 5 برای شکست 785 تومن حرکت میکنه ولی توجه داشته باشید مثل همیشه نمیتونه اینقدر شارپ بالا بیاد بنظرمن کم کم باید نوسانی بشه یا حتی بعضا دیده شده که سازمان برای کنترل سهام اینچنینی مدتی اون رو متوقف میکنه ولی بازگشایی اینچنین سهامی باز مثبت و قابل توجه بوده.
    ستران بی اعتنا به مقاومت 785 تومن.
    پیش بسوی اهداف بالای 1000 تومن.
    سهم هم میخرید یه همچین سهمی بخرید.وسلام
    "مطالب و پست های ارسالی اینجانب به هیچ وجه توصیه به خرید یا فروش برای کسی نیست، صرفا نظرات شخصی اینجانب درمورد سهام بازاربورس می باشد والبته ممکنه تمامی اون مطالب اشتباه هم باشد"

2. 14 کاربر به خاطر ارسال مفید orumbourse از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره دار(2) seraj آواتار ها
    تشکر شده 7,956 بار در 1,684 ارسال

4. 9 کاربر به خاطر ارسال مفید seraj از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره‌دار (2)
    تشکر شده 673 بار در 145 ارسال

سلام
    دوستان عزيز orumbourse عزيز و seraj عزيز لطف ميكنيد درمورد سخزر نظرتون رو بگيد
    سپاس

6. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید amir5151 از ایشان تشکر کرده اند:

نقل قول نوشته اصلی توسط amir5151 نمایش پست ها
    سلام
    دوستان عزيز orumbourse عزيز و seraj عزيز لطف ميكنيد درمورد سخزر نظرتون رو بگيد
    سپاس
    در کوتاه مدت براش افت میبینم حوالی 350 تومن ولی در میان مدت اهداف 600 تومنی براش متصورم.
    با شکست مقاومت 300 تومن از روند نزولی بلند مدت خارج شده. حد ضرر همون 300 تومن
    "مطالب و پست های ارسالی اینجانب به هیچ وجه توصیه به خرید یا فروش برای کسی نیست، صرفا نظرات شخصی اینجانب درمورد سهام بازاربورس می باشد والبته ممکنه تمامی اون مطالب اشتباه هم باشد"

8. 10 کاربر به خاطر ارسال مفید orumbourse از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال linux_linda آواتار ها
    تشکر شده 7,829 بار در 2,508 ارسال

آیا خمحرکه موج پنجی مثل ستران داره؟

10. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید linux_linda از ایشان تشکر کرده است:

باز وبصادر نسبت به وتجارت بازگشایی معقولانه و منطقی داشت،11 درصد مثبت قابل هضم هست ولی 30 درصد بازگشایی مثبت برای وتجارت هنوز برای من معماست اونم بازگشایی در ساعت 16 عصر!!!
    بهر روی من فعلا نه پیشنهادی روی وبصادر دارم و نه وتجارت.از نظر من اینا در شش هفت ماه گذشته زیادی رشد داشته اند و نیاز به درجا زدن یا اصلاح برای ادامه رشد دارند.من اینطور فکر میکنم ببینیم چی میشه؟ضمن اینکه وبصادر در 47 تومن مقاومت خیلی قویی داره.

12. 12 کاربر به خاطر ارسال مفید orumbourse از ایشان تشکر کرده اند:

سکرد(سیمان کردستان)

سکرد هم از اون دسته شرکت هایی هست که از بدو تاسیس تا حالا افزایش سرمایه از تجدید ارزیابی نداشته و با توجه به زیانده بودن شرکت مشمول معافیت افزایش سرمایه از طریق تجدیدارزیابی دارایی ها میشه.
    دیروز در 1644 ریال صف خرید ده میلیونی بخودش دید ولی بنظرم باز هم فرصت خرید خواهدداد، اهداف بالای 300 تومن میتونه بصورت پرنوسان داشته باشه.
    سهم 644 ریال زیان انباشته داره. تا وقتی بالای 115 تومنه پتانسیل صعود بالایی داره.بعید میدونم اونقدر عرضه بشه که منجر به افت زیاد بشه بلکه انتظار دارم حتی شارپ هم بالا بره.
    حالا ببینیم چی میشه.
    سکرد امروز نتونست با صف خرید کارش رو تموم کنه ولی مشکلی من در روند صعودی سهم نمیبینم بنظرم اگر با نوسانات 10-15 تومنی کاری نداشته باشید،همچنان میتونه به اهداف تحلیل بالایی برسه.

14. 13 کاربر به خاطر ارسال مفید orumbourse از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 1,526 بار در 410 ارسال

طبق برنامه ریزی ستاد عالی راهبری تولید ایران خودرو روز پنج شنبه مورخه 98.02.05 به صورت سه شیفت 《اضافه کار 》اعلام میگردد.

16. 6 کاربر به خاطر ارسال مفید کمبوجیه از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 1,526 بار در 410 ارسال

رئیس کل بانک مرکزی :

ارز و نقدینگی واحدهای تولیدی تأمین می‌شود

?بانک مرکزی با تمام توان تلاش خواهد کرد روند تامین ارز و نقدینگی واحدهای تولیدی متناسب با شرایط اقتصادی انجام شود.

18. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید کمبوجیه از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 104,284 بار در 31,906 ارسال

باز وبصادر نسبت به وتجارت بازگشایی معقولانه و منطقی داشت،11 درصد مثبت قابل هضم هست ولی 30 درصد بازگشایی مثبت برای وتجارت هنوز برای من معماست اونم بازگشایی در ساعت 16 عصر!!!
    بهر روی من فعلا نه پیشنهادی روی وبصادر دارم و نه وتجارت.از نظر من اینا در شش هفت ماه گذشته زیادی رشد داشته اند و نیاز به درجا زدن یا اصلاح برای ادامه رشد دارند.من اینطور فکر میکنم ببینیم چی میشه؟ضمن اینکه وبصادر در 47 تومن مقاومت خیلی قویی داره.
    به نظر میاد با توجه به زمان باقیمانده تا مجمع، و احتمالا سود سازی بهتر بانکها در 3 ماهه اول 98 نسبت به 97

یه رشد نسبی داشته باشن ! هرچند که بازگشایی نامناسب تجارت اوضاع رو تاحدی به هم ریخت !

20. 7 کاربر به خاطر ارسال مفید negarminavi از ایشان تشکر کرده اند:

صفحه 24 از 58 نخست ... 142122232425262734 ... آخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 2 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 2 مهمان ها)