صفحه 2 از 2 نخست 12
نمایش نتایج: از 11 به 11 از 11

موضوع: مشکل لاگین کردن در سایت

عضو عادی
    تشکر شده 625 بار در 209 ارسال

پاسخ : مشکل لاگین کردن در سایت

با سلام و عرض ادب جناب جمالی ..خسته نباشید
    یه موضوع رو لازم میدونم بازگو کنم
    سایت بورکس قدیم از سال 85 ( یا 84 فکر کنم )شرو ع بکار کرد و من از اواسط سال 85 عضو شدم ....یه بار 88 با مشکل مواجه شد یه بار 91 سال 91 تمام آرشیو سال های قبل از بین رفت فکر کنم ...سال 95 ( اگر اشتباه نکنم ) هم کلا به تاریخ پیوست آنهمه مطلب و اطلاعات و تحلیل از اقتصادی و مالی (حسام حسینی و محمود الوندی و ...) تا فلسفی و عرفانی ( شاهین اردلان و ...) همه و همه از بین رفت که رفت ... یعنی زحمتهای عده زیادی از متخصصین که نوشته بودند و آرشیو شده بود نابود شد ....البته دلایل سیاسی هم فکر میکنم داشت ...

تالار بورس اقای صراحتی با روشهایی ...( فروش پک های آموزشی و ...) و ( شاید عدم ارسال مطالب غنی و پربار سیاسی) سر پا مونده و اطلاعات قدیمی اون هم سر جاش هست هاستش داخلی هست یا نه نمیدونم ...اما به هر حال هست ... ضمن اینکه همه نوع اطلاعاتی داخلش پست میکنند اما به لحاظ محتوای علمی به پای بورکس قدیم نمیرسه ...

یه خواهشی دارم از شما ...این سایت رو ... ***فروم بورسی ***...به هر طریق ممکن حفظ کنید حق عضویت بگیرید... محدودیت بزارید ...نمیدونم ...خلاصه حفظش کنید ...اگر هاست داخلی هست به نظرم یه بکاپ خارجی هم باشه ... یا هر روش دیگه ای .....
    حیفه که بعد سالها در نهایت خدای ناکرده مثل بورکس بشه ...
    ( اسامی که نام بردم از حافظه بود که خاطره شده ...)

موفق و موید باشید.
    البته همین مشکل میشه برای کانالهای تلگرامی هم پیش بیاد ..اونجا چطور میشه پشتیبان گرفت نمیدونم

2. 7 کاربر به خاطر ارسال مفید 20reza از ایشان تشکر کرده اند:

صفحه 2 از 2 نخست 12

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)