صفحه 106 از 129 نخست ... 65696103104105106107108109116 ... آخرین
نمایش نتایج: از 1,051 به 1,060 از 1289

موضوع: __نقشه راه بازار سرمایه__

ستاره دار (1) orumbourse آواتار ها
    تشکر شده 112,506 بار در 9,923 ارسال

پاسخ : گاهنامه orumbourse

ولصنم صف خرید شد خوشا بحال اونی که دیروز در منفی 5 درصد از صف فروش در قیمت 425 تومن خرید کرد وایران هم همینطور داره صف خرید میشه خوشابحال اونی که 571 تومن خرید کرد.
    بفجر هم خوب معامله میشه منتظر شکست 1500 تومن هستیم

پارسال ما طی چند پستی نوشتیم داریم بسمتی میریم که زیر 200 تومن سهمی نداشته باشیم الان تقریبا در اون مقطع هستیم ولی الان ما داریم بسمتی میریم که زیر 1000 تومن سهم سود ده با سود انباشته ترجیحا با سرمایه زیر 2 میلیارد سهم نداشته باشیم

3. 26 کاربر به خاطر ارسال مفید orumbourse از ایشان تشکر کرده اند:

.
    .
    .
    یه نفر از این فروشنده های بفجر در این قیمت ها بپرسه از سهمی که رشدی کمتر از رشد بازار داشته ،چرا میترسید؟
    ویرایش توسط orumbourse : 2020/03/01 در ساعت 09:55

5. 23 کاربر به خاطر ارسال مفید orumbourse از ایشان تشکر کرده اند:

نقل قول نوشته اصلی توسط ali0700 نمایش پست ها
    جناب اروم بورس برا سرمایه گذاری چند ماهه بین ولصنم و بفجر کدوم توصیه می کنی
    اولویت با ولصنم هست.چون اون هر روز بالا میره و شما محدودیت زمانی دارید.ولی بهتر بود روز اولی که من روی 430 تومن گفتم میخرید البته الانم بد نیست،بفجر هم در این قیمت ها ارزشمند هست بالای 1500 تومن بیاد روند صعودی بخودش میگیره.

بفجر هم در حال صفیدن هست.
    یه رنج 1.4 میلیونی حجمی مثبت زده شده

هر چند اینجا منو بخاطر نگهداری خودرو مسخره میکنند حالا من اینو به حساب کم سوادی اونا میذارم ولی شرکت در مجمع افزایش سرمایه خودرو بازدهی خوبی میتونه داشته باشه ضمن اینکه نگهداری چند ماهه یا حتی یکساله خودرو پس از مجمع ،میتونه بازدهی خوبی بهمراه داشته باشه.

مدیر(ستاره دار 11) iligal آواتار ها
    تشکر شده 27,906 بار در 3,915 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط orumbourse نمایش پست ها
    هر چند اینجا منو بخاطر نگهداری خودرو مسخره میکنند حالا من اینو به حساب کم سوادی اونا میذارم ولی شرکت در مجمع افزایش سرمایه خودرو بازدهی خوبی میتونه داشته باشه ضمن اینکه نگهداری چند ماهه یا حتی یکساله خودرو پس از مجمع ،میتونه بازدهی خوبی بهمراه داشته باشه.

سلام و خدا قوت سجاد عزیز

تا زمانی که بنده در اینجا باشم در خدمت دوستان و سایت نمیذارم کسی بی دلیل جو سایت رو به هم بریزه و احترام متقابل جز اولویت های سایت هست
    و نکته دوم تحلیلهای شما قابل ستایش هست و هر کسی بر اساس استراتژی خودش خرید و فروش رو انجام میده و ادعایی نمیتونه داشته باشه

پس با قدرت به تحلیلهات ادامه بده و بدون مدیریت هواسش به شما هست

یا علی
    بخشنده باش و افتاده و با داشته های خودت فخر نفروش!

حواستون به صف فروش وساپا باشه بنظرم قیمت نازلی داره.نهایت 120 یا 115 تومنه.ولی ممکنه از اینجاها یه نوسانی بده.
    دوباره صف خرید خپارس عرضه شد.این عرضه بنظر من اتفاق منفی نیست بلکه میتونه با هماهنگی برای خرید خودی ها صورت گرفته باشه.سهم امروز مقاومت 135 تومن رو داره.بگمان من دیر یا زود این مقاومت شکسته میشه.بالای 145 یا 150 تومن بیاد اصلاحش تموم و ممکنه دیگه نوسان نکنه و با صف خرید بالا بره.
    فردا احتمال اینکه صف فروش سهامی که در این چند روز اخیر در صف فروش قفل بودند جمع بشه.

ورنا ...در محدوده 130 تا 135 تومن حمایت خوبی داره نهایت افت بنظرم 117 تومن میتونه باشه.
    وایران...فردا احتمال جمع آوری صف فروش بالاست.محدوده 230 تا 240 تومن محدوده حمایتی قوی هست.بعید میدونم این محدوده شکسته بشه اگر هم بنا به دلایلی شکسته بشه فروشنده اندکی زیر این محدوده خواهد بود و رقابت خریداران در زیر این محدوده بالا میتونه باشه.
    سهگمت... روی 700 تومن حمایت خط روند صعودی رو داره کلا محدوده 650 تا 700 تومن حمایت زیاد داره.سهم باارزش و آینده داریه.من اهداف خوبی براش میبینم مثلا بالای 1500 تومن.بنظرم هر روز این سهم رصد شود بهتره.این سهم افزایش سرمایه از انباشته و تجدید ارزیابی دارایی میتونه داشته باشه.
    یه تعداد در بفجر عمدا رنج منفی میزنند ولی عیبی نداره ما از این بازیها زیاد دیده ایم.زمان نشان خواهد داد فروشنده ها برنده اند یا خریدارها.

عضو فعال
    تشکر شده 3,818 بار در 907 ارسال

جناب سجاد تحلیلت از روند وبازگشایی خپارس چیه؟؟؟

همچنین تحلیلت از وساپا از بازار دوطرفه ؟؟؟

12. 8 کاربر به خاطر ارسال مفید TAJ2014 از ایشان تشکر کرده اند:

نقل قول نوشته اصلی توسط TAJ2014 نمایش پست ها
    جناب سجاد تحلیلت از روند وبازگشایی خپارس چیه؟؟؟

همچنین تحلیلت از وساپا از بازار دوطرفه ؟؟؟
    من اهداف بالایی برای خپارس میبینم اهدافی که الان باورش برای بازار ممکنه سخت باشه ولی من اعتقاد دارم در بازه بالای یک سال اهداف حداقل 800 تومنی میتونه ببینه البته ممکنه با اعمال افزایش سرمایه اعداد فرق میکنه ولی بازدهی همون مقداره.
    420 و 650 تومن مقاومت های مهم سهم میباشند .تا زمانیکه سهم بالای 170 تومنه این تحلیل معتبره.
    من اینطور فکر میکنم ،زمان نشون خواهد داد که پیش بینی من درسته یا غلط.
    در مورد بازار دو طرفه من بگم بازار دوطرفه بگمان من هیچ ثمری جز صدمه زدن به روندهای شارپ صعودی و نزولی و زیان رساندن به فعالان طماع و هیجانی بازار سرمایه نداره.بازار دوطرفه با خود روند پرنوسان صعودی و نزولی خواهد آورد.
    من اعتقاد دارم این بازدهی که ما اکنون یا حتی قبلنا ها در سهام داشتیم و در طول شش ماه یا یکسال با بازدهی 100 یا 150 درصد در روند صعودی سود میکردیم با اومدن بازار دوطرفه در هر سهمی این مدت طولانی تر خواهد شد.ضمن اینکه من فکر میکنم در معاملات short-buy احتمال مداخه زیاده همانگونه که در معاملات حق تقدم ها این مداخله بعضا دیده میشه زیرا محدودیت زمانی نیز در این معاملات وجود داره و نهادی که متعهد شده در صورت مشاهده زیان بیشتر ممکنه مداخلاتی در خلاف جریان ،زیان رسیدن خود انجام بده.
    منظورم اینه که وارد شدن هر سهمی در بازار دوطرفه به بیشتر نوسانی شدن اون سهم خواهد انجامید و طبیعیه که هم روند صعودی و هم روند نزولی پرنوسان و اهداف قیمتی اونا نیز دیر زمان حاصل خواهد شد.

14. 23 کاربر به خاطر ارسال مفید orumbourse از ایشان تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 4 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 4 مهمان ها)