سال نو مبارك و خجسته باد
صفحه 129 از 129 اولیناولین ... 2979119126127128129
نتایج از شماره 1,281 تا 1,288 از مجموع 1288

موضوع: __نقشه راه بازار سرمایه__

عضو فعال
    ارسال
    8,970
    تشکر شده 103,859 بار در 8,973 ارسال

پاسخ : __نقشه راه بازار سرمایه__

یه پیغامی برای یه نفر بفرستم بعنوان ختم کلام و اخرین مطلب.توی دلم مونده.
    در یک تاپیکی به یکی از کاربران فرمودن شجاعت شما قابل تحسینه نه عزیزم اون شجاعت نیست اون جهل و نادانی هست.آدم به مسایلی که بهش مربوط نیست ورود کنه نشانه شجاعت نیست.
    اینکه شما بیایید تمامی زحمت کشان سایت رو یکی یکی از سایت بیرون بیندازید شبیه به انقلابی میمونه که همواره فرزندان خودش رو میکشه.
    90 درصد این کاربرهای سبزرنگ بعد از من اومدن به سایت، حالا من برای حذف یه پست باید از اینا اجازه بگیرم یا همین بابک عزیز چقدر برای این سایت زحمت کشیده ولی باید بیاد ناز اینا رو بکشه ولی کور خوندید شان و شخصیت من اجازه نمیده برای یه کار جزیی منت شما رو بکشم اونم برای کسایی که بعد از من اومدن و در سایت برای خودشون میچرخند.
    طرف روی سهام 100-200 میلیون حجمی زوم کرده اونا هم با قدرت پول بالا اومدن فکر کرده خبریه.نه عزیزم خبری نیست ولی غگلت 6 میلیارد حجمی تا 3 هزار تومن قفل شد اون وقت خبری میشه.
    اینقدر هم برای هم نوشابه باز نکنید.اون زمان که من مدرک کارشناسی برق قدرتم رو میگرفتم شما اول دبیرستان هم نبودید.
    همین آقا چندی قبل اومده بود و بمن کنایه میزد مگه شما برای سایت چیکار کردید؟من کاری نکردم شما لطف کن روزی یه ساعت به سوالات کاربرها جواب بده بعد بیا واسه من شاخ شو.ترو چه به مدیریت؟!
    حالا دستت رو باز گذاشتم که این پست رو ببری پیش اقای جمالی تا مسدودم کنی.خیلی وقته چند نفرتون دنیال این بودید،حالا به مراد دلتون میرسید.
    سایت بورسی هم ارزونی خودتون.حیف اون وقت و اطلاعاتی که من برای این سایت گذاشتم
    آخرین ویرایش توسط orumbourse ، ۱۳۹۹/۰۱/۱۱ در ۰۸:۵۶.

2. 14 کاربر به خاطر ارسال مفید orumbourse از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره دار(11) بابک 52 آواتار ها
    ارسال
    14,380
    تشکر شده 55,427 بار در 13,434 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط iligal نمایش ارسال ها
    سلام و وقت به خیر و تبریک مجدد سال نو به شما و دیگر دوستان

اگه منظورتون با سهم غگل هست و اون رو بی بنیاد می پندارید
    واقعاٌ باید به این همه سال فعالیت شما تو بورس ایران انگشت تعجب به دهان گرفت و این رو میتوان در تمامی سهامی که افزایش سرمایه از تجدید ارزیابی داشتن مشاهده کرد و این خودش بنیادی ترین دلیل میتونه باشه اونم سهمی که سود ده هست و سهامدار عمده اون همیشه ار سهم حمایت کرده و در بازگشایی هم همه اینو دیدن !!!

حالا منظور شما از این صحبت و به حاشیه کشیدن سهم غگل رو نمیدونم
    با تمام احترامی که برای شما و کلیه کاربران قائل هستم نظر شما رو اشتباه میدونم و اگر دلیلی مستند بر بی بنیاد بودن غگل دارید ارائه بدید تا ما هم هوشیار بشیم و از این سهم دوری کنیم!!!
    با سلام و احترام . جناب سجاد خان ( orumbourse) بزرگوار فرموده بودند بنده در خصوص سهم غگل پاسخي ندهم ، ولي با توجه به موقعيت به وجود آمده لازم دانستم که پاسخ مناسبي به آنهايي که با بي ادبي سعي بر اثبات حرف خود دارند بدهم :

1) اولاً بنده خواهش مي کنم تحت هيچ شرايطي اين پست توسط هيچ يک از مديران پاک نشود تا چهره يک سري از مديران همينجا مشخص شود . جالب است که توهين کردن آنها به هيچ عنوان مشکلي نيست ولي اگر فردي کمي تند صحبت کرد سر به صحراي کربلا مي زنند.

2) آقاي ايليگال ، در خصوص اينکه براي بنده نوشتيد " بايد به اين همه سال فعاليت شما تو بورس ايران انگشت تعجب به دهان گرفت "، بايد عرض کنم شما در قد و اندازه اي نيستيد که براي تجربه بنده اظهار نظر کنيد. شما با اين صحبت به بنده علناً توهين کرديد ، کما اينکه قبلاٌ هم از سوي شما و ديگر مديران به بنده توهين شده بود که تمامي پستها موجود هست.

3) شما تصور کرديد براي اين سايت کار مهمي انجام داده ايد؟ بنده هم همانند شما سالها براي مسابقات اعلام زحمت کشيدم و اعلام نتايج کرده ام . جناب آقاي جمالي در جريان هستند، آن زمان که من با هزينه شخصي خود براي وبسايت تيزر ساختم شما کجا بوديد؟ آن زمان که بنده براي گرفتن اسپاسنر براي سايت روزها و ماهها زمان صرف کردم و به صدها شرکت نامه نگاري کردم شما کجا بوديد؟ سومين نفر در بهترين ارسال کننده ها بنده هستم !! بله بنده بودم که هميشه با ارسال خبرها وبسايت را بالا نگاه مي داشتم !! بيش از 55 هزار تشکر از پستهاي بنده شده که هشتمين نفر از لحاظ تعداد تشکرها اسم بنده هست. دومين نفر در بهترين شروع کننده موضوعات بنده هستم . منتها فقط و فقط توهين از سود آقاي مجيد رادمنش و جنابعالي و mhjboursy به صورت علني شنيدم!! که کيه پستهاي آن موجود هست . اين است جواب خوبي ها و زحمتهايي که بنده براي سايت کشيدم؟

4) آقاي ايليگال ، بنده در پستي که ارسال کردم اسمي از هيچ سهمي نياوردم. بنده گفتم غگل ؟؟!! اگر نامي از غگل برده شده پست را بالا بياوريد ببينم کجا عنوان شده غگل؟ اگر بنده مي خواستم سهم غگل را به چالش بکشم که علناً مي رفتم و در تاپيک خود غگل پست مي زدم! اگر خودتان دوست داريد شروع بحث و درگيري را در سايت ايجاد کنيد که قطعاً چنين هست خودتان اينطور خواستيد که بحث غگل باز شود.

5) بله اگر دوست داريد بايد بگويم حتي غگل از همين قيمت هم با سفته بازي و پولي که پشتش مي آيد دو برابر هم شود باز سهمهاي بسيار بهتري در اين گروه غذايي با توجه به تعداد سهامشان و EPS هايشان وجود دارند که در جدول ذيل آورده شده اند.

6) در گزارش شش ماهه غگل (گزارش فعاليت ماهانه 1 ماهه منتهي به 29/12/1398)، سود عملياتي ساخته شده بر روي کدال مبلغ 2،807،153 ميليون ريال مي باشد . حال اصلا فرض کنيم که در شش ماهه دوم کل سودي که مي سازد سه برابر همين مبلغ شود يعني سود عملياتي معادل 8،421،459 ميليون ريال شود . حال مطابق جدول ذيل حداکثر حداکثر سودي که براي سال بعد براي سهم غگل ساخته خواهد شد 206 ريال خواهد بود که عرض کردم اين حداکثر مبلغ مي باشد . حال با يک پي بر اي 40 هم به آن بدهيد حداکثر ارزندگي اين سهم 8،240 ريال خواهد بود آن هم زمان مجمع يعني 6 ماه ديگر، کما اينکه خيلي از سهمها در همين امروز در اين گروه با پي بر اي 18 و 20 و 22 و زير 30 در حال معامله هستند. ضمن آنکه خيلي از سهمها در گروه غذايي همچون غمارگ حجم مبناي آن هم با آنکه بازار ريخت ندادند در حاليکه غگل صف فروش هم شد . پس تعصبي روي سهم خاصي نداشته باشيم چون در گروه غذايي سهامي به مراتب بهتر از غگل همچون همانند غشهداب و غمارگ و تبرك و وبشهر و غويتا و غچين و غبشهر و ... هست.

7) حقوقي غگل در همين چند روزه و بعد از افزايش سرمايه تعداد 246 ميليون سهم خود را فروخته است . چون خود به راحتي مي داند که عرضه کردن در اين قيمتها به نفعش مي باشد و اگر سهم ارزشمند بود نه تنها سهمي به بازار عرضه نمي کرد ، بلکه حداقل چند حقوقي ديگر به نام يا چند حقيقي جزو سهامداران درصدي بودند ، در حاليکه اکثر سهامداران درصدي سهم همانند شركت صنعتي زر ماكارون و شركت توسعه ومديريت سرمايه صبا ، سهام خود را فروختند .

8) در خصوص ادعاي آقاي رادين مبني بر اينکه p بر e فاکتور خريد سهام نيست، بايد عرض کنم که در نهايت همانطور که عرض شد اگر هم p بر e فاکتور خريد سهام نباشد، باز بازار به سهامي در همين گروه روي مي آورد که p بر e دارند همانند غشهداب و غمارگ و تبرك و وبشهر و غويتا و غچين و غبشهر و ...

9) در خصوص ادعاي بعدي آقاي رادين که مدام وبهشر را با غگل مقايسه مي کنند و عنوان مي دارند که " باز هم تاکيد مي کنم وبشهري که در ۹۵۰ تومن صف خريد دارد مگر چقدر سود مي سازد مگر قرار است چقدر سود تقسيم کند که ارزنده تر از غگل باشد ." ، به اطلاع مي رساند که اولاً EPS وبشهر 417 ريال هست در حاليکه غگل خودش را بکشد EPS اش 206 ريال خواهد شد که در محاسبات جدول ذيل هم موجود هست . ثانياً وبشهر يک شرکت سرمايه گذاري هست و شرکتهاي سرمايه گذاري بر اساس NAV آنها معامله مي شوند NAV وبهشر اعلامي توسط خود شرکت در تاريخ 14/11/1398 برابر 10،500 ريال بوده است که از آن تاريخ به بعد با توجه به رشد زير مجموعه از آن ناريخ به بعد حداقل حداقل، 20 درصد رشد کرده و NAV آن به عدد 12،600 ريال رسيده است . حال وقتي وبشهر روي قيمت 9،712 ريال عامله مي شود که معادل 77 درصد NAV خود مي باشد ، چگونه وبشهر ارزشمند نيست و غگل را بهتر از وبشهر مي دانيد در حاليکه هم EPS آن 2.16 برابر غگل هست و هم قيمت آن بر اساس NAV مربوطه منظقي هست .

10) در پايان مجددا" تاکيد مي نمايم قطعا چه بنده و چه جناب سجاد خان دوست داريم همه سود کنند و هيچ فردي به ضرر احدي راضي نيست . پس وقتي هيمشه سهامي بهتر هستند نسبت به سهم خاصي نعصب بيجا نداشته باشيم و ضمناً به ديگران توهين نکنيم . حتي جناب شفاف سازي عزيز هم عنوان کردند که سهم غگل و تپکو و ... رشد آنچنان خود را کرده اند و به همه توصيه به عدم خريد اين سهام کردند که به مذاق خيلي ها خوش نيامد . مهم اين نيست که غگل چقدر ديگر رشد مي کند! بلکه مهم اين هست که سهام بسيار بهتري چون غشهداب و غمارگ و تبرك و وبشهر و غويتا و غچين و غبشهر و ... در گروه آن هستند .
    به اميد اينکه هميشه انصاف را رعايت کنيممن اصلا اسمي از غگل آوردم که شما به خودتان گرفتيد؟ جناب شفافسازي هم گفتند که اين سهم سفته بازي هست حالا ديگر چه داريد بگوييد؟ نکند باز هم ميگوييد غگل سهم بنيادي هست؟ اگر بنيادي بود الان همانند غمارگ و بسياري سهمهاي ديگر حتي در چنين بازاري صف خريد بود . اگر هم رشد آنچناني کرد فقط و فقط به دليل تعداد سهم کمش بود که سفته بازي پول بردند پشتش و بردند بالا . حالا چرا سهامدار عمده داره روزي 70 الي 80 ميليون سهم ميفروشه ؟ بله حالا ببريد تا 3000 تومان به قول دوستان !

تازه 206 ریال سود برای غگل بسیار بسیار دست بالا در نظر گرفته شده است !!!
    آخرین ویرایش توسط بابک 52 ، ۱۳۹۹/۰۱/۱۱ در ۱۱:۳۴.
    The greater the risk ، The greater the reward

هر چقدر ریسک بزرگتری کنی ، پاداش بزرگتری بدست میاری

4. 10 کاربر به خاطر ارسال مفید بابک 52 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال نجاT... آواتار ها
    ارسال
    2,123
    تشکر شده 7,965 بار در 1,968 ارسال

مشکل مملکت ما اینه که شایسته سالاری وجود نداره و افرادی سر کار هستن که نباید باشن، القاب دارن ریاست میکنن و بی سوادها! کسانی مثل سجاد عزیز که خاک خورده این بازار هستن و بی مزد و منت علم و دانششونو عرضه میکنن باید مدام تحت فشار باشن ولی یه عده که آیدی رنگی دارن دستشون واسه هرکاری بازه. دیگه گستاخی هم حدی داره، از مدیر سایت تقاضا دارم که رسیدگی کنه! افرادی مثل آیدی orumbourse وزنه ی سایت هستن و خیلی ها دارن استفاده میکنن. چقدر بی توجهین شما!! یا همین الان رسیدگی میکنید یا سری بعد حرفهای تندتری میزنم، حالا میخواید بنده هم مسدود کنید بکنید هیچ‌مهم نیست.
    Smn.nejat@gmail.com
    انتقال ثروت از كوتاه مدتي ها به بلند مدت ها !

6. 11 کاربر به خاطر ارسال مفید نجاT... از ایشان تشکر کرده اند:

عضو جدید
    ارسال
    11
    تشکر شده 87 بار در 11 ارسال

سلام و ارادت حضور اقا سجاد وهمه دوستان

بنده کلاشاید کمتر از 5 مطلب ارسال کردم

جناب نجا کاملا درست میفرمایید

هرموقع مطالب کاربرxکه اقابابک هم اشاره کردن رو میدیدم متعجب میشدم
    چون ایشون با کمال احترام فقط گزارشگری میکردن

حتی قدرت یک تحلیل ساده هم نداشتن

حالا ملاک انتخاب رنگ سبز برا ایشون چی بوده

همه بهتر میدونن بی توجهی به کیفیت محتوای ارسال مطالبه

لذا مدیریت به این نکته توجه داشته باشن خواسته اکثر کاربران بازنگری در انتخابه

امیدوارم این اتفاق بیافته

ای کاش گزینه ای بابت ارسال ارای اعضا جهت انتخاب افراد شایسته ایجاد بشه تا نتایج بهتری حاصل بشه

اقا سجاد ی نکته هم به شما بگم که کمی اروم بشید

نکته مهم اینه که اکثر اعضا میزان دانش و تحلیل شمارو میفهمن و قدر میدونن

پس لازم نیست ناراحت باشی دوست عزیز

تو نیکی میکن و در دجله انداز
    که ایزد دربیابانت دهد باز
    آخرین ویرایش توسط دوستدارشما ، ۱۳۹۹/۰۱/۱۱ در ۱۳:۳۹.

8. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید دوستدارشما از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی مهدی999 آواتار ها
    ارسال
    172
    تشکر شده 747 بار در 157 ارسال

با سلام و احترام و آرزوی سالی خوش
    یه زمانی تحلیلگرهای بنامی اینجا پست میزدند
    از جناب بهنام بگیر تا سایر اساتید و خود آقا سجاد
    و این آیدی های رنگی شاگردان و کاربران همان دوران
    تمثیل مشت نمونه خروار:این فروم در مقایسه با کل مملکت
    ایام به کام
    زندگی تاس خوب اوردن نیست تاس بد را خوب بازی کردن است.

10. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید مهدی999 از ایشان تشکر کرده است:

عضو فعال
    ارسال
    943
    تشکر شده 2,773 بار در 862 ارسال

سلام
    دوستان کسی آدرس سایت همسایه که آقا سجاد پست میگذارند را داره؟
    آن ها که به گوششان بیش از چشمشان اعتماد میکنند یک چیز بزرگ را از دست میدهند و آنهم حقیقت است.
    وقتی خودت را هم صدا با اکثریت دیدی، وقت آن است که بنشینی و عمیقا فکر کنی.

ستاره دار(1) roya123 آواتار ها
    ارسال
    2,983
    تشکر شده 16,449 بار در 2,962 ارسال

من یک سال هست توی این سایت فعال هستم.
    در این که کاربران قابل بسیاری در این سایت هستن شکی نیست.
    از جمله جناب ارومبورس و جناب بابک
    و همینطور جنابان وحید20 و مهدی 1400 و آباد و احسان و شفاف سازی و ایلیگال و محمدحسین و .... خیلی های دیگه که در حال حاضر حضور ذهن ندارم.
    اما تفاوت بعضی تحلیل گران که مدام میگن ما با تجربه و قابلیم با برخی کاربران با تجربه و قابل دیگر در این است که گروه اول میخوان امثال وحید20 و آباد و مهدی1400 و محمدحسین و ایلیگال رو با توهین های پشت سر همشون بیرون کنن و خودشون تو سایت با نهایت بی احترامی با کاربران جدید رفتار کنند. همانطور که اکنون من را جاهل و نادان خطاب کردند. شما جای پدر من هستید اما پدر من هم خداوند این اجازه رو بهش نداده که به من که فرزندش هستم توهین کنه. ولی هر بار حتی اگر سطحی ترین سوالات رو هم از جناب وحید20 و جناب آباد و جناب مهدی 1400 و جناب محمدحسین پرسیدم با نهایت احترام و با صبر و حوصله و نهایت تواضع پاسخم رو دادند و همواره تشویقم کردند و رفتارشان در جهت رشد سایت و کاربران جدید بوده. اما جناب ارومبورس هر بار ازشون سوال پرسیدم با نهایت توهین باهام برخورد کردند.
    حالا هر چقدر هم که تجربه بورسی داشته باشند وقتی توهین می کنند درست نیست.
    من دیروز هیچ پستی که اشاره به جناب ارومبورس داشته باشه نزدم. فقط از مدیران خواستم جناب ایلیگال رو برگردونن سایت و جناب مهدی هم فقط کمی از من تعریف کردند. این به آقای ارومبورس چه ارتباطی داشت که با اشاره به این موضوع من را جاهل و نادان خطاب کردند؟؟
    چه چیزی به ایشان اجازه توهین به این بزرگی ایشان به من را میدهد؟؟؟
    مهارت بورسی شان؟؟؟
    در ضمن جناب ایلیگال هم علیرغم اینکه بسیار جوان هستند اما سیگنال های خوبی می دهند. کاربری که خودشون میگن من 5 تا پست گذاشتم و میدونم که جناب ایلیگال هیچ پست مفیدی نزاشتن.
    با سیگنال و راهنمایی های جناب ایلیگال من در یک سهم در عرض 2 ماه و چند روز 220 درصد سود کردم.
    من در این مدت یک سال جز احترام از تک تک کاربران سبز رنگ چیزی ندیدم. و به نظرم که همه شون لیاقت و ظرفیت مدیر شدن رو دارند. چون نه تنها با نهایت احترام با کاربران رفتار میکنند که از نظر علم بورسی هم قوی هستند و همینطور سایت را به حاشیه نمی برند. حالا شاگردان کاربران قدیمی و قابل سایت هم باشند چه ایرادی دارد؟؟؟ مگه قرار نیست بقیه رشد کنند؟؟؟ به جوان ها هم باید فرصت داد. چه ایرادی دارد؟؟؟
    جناب ارومبورس ؟؟؟ شما بابت توهینی که به من کردید یک عذرخواهی به من بدهکار هستید... و نه مهارت بورسی تان و نه تجربه تان و سن تان این اجازه را به شما نخواهد داد که به من توهین کنید. با نهایت احترام.
    آخرین ویرایش توسط roya123 ، ۱۳۹۹/۰۱/۱۱ در ۱۵:۲۵.
    اگر می خواهید کاری به درستی انجام شود از زنان بخواهید. مارگارت تاچر

ستاره دار(3) کریس گاردنر آواتار ها
    ارسال
    1,384
    تشکر شده 8,404 بار در 1,367 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط majid664 نمایش ارسال ها
    سلام
    دوستان کسی آدرس سایت همسایه که آقا سجاد پست میگذارند را داره؟

تالار بورسforum.talarebourse.com
    سایت خوبی هست....به درد فحاشی و سیاست بازی می خوره....اگر احیانا مطالب به درد بخور و بورسی آنجا دیدید به ما هم اطلاع بدهید بیاییم آنجا فعالیت کنیم

14. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید کریس گاردنر از ایشان تشکر کرده است:

اطلاعات موضوع

Users Browsing this Thread

در حال حاضر 14 نفر از این موضوع دیدن می کنند (2 عضو و 12 مهمان)

1. Emad.Sh,
  2. NO BODY

بوک مارک ها

مجوزهای ارسال و ویرایش

• شما نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
  • شما نمی توانید به ارسال ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید ارسال های خود را ویرایش کنید
  •