صفحه 25 از 129 نخست ... 15222324252627283575125 ... آخرین
نمایش نتایج: از 241 به 250 از 1289

موضوع: __نقشه راه بازار سرمایه__

ستاره‌دار(3) roya123 آواتار ها
    تشکر شده 30,129 بار در 5,476 ارسال

پاسخ : گاهنامه orumbourse

خودرو هم صف خرید 50 میلیونی. مرسی از جناب ارومبورس که این سهم و اولین بار با سیگنال های ایشون توی سایت خریدم و مرسی از ایشون که هر چند کمی عصبانی بهم گفتن سهم رو نفروش (که البته عصبانیتشون و هم میزاریم به حساب با تجربه بودنشون و عصبانی شدن از بی صبری های ما بی تجربه ها) ولی بالاخره سهامداری روی این سهم رو بهش تأکید کردن و بهم یاد دادن.
    هر کسی به ما حتی یک جمله بیاموزد استاد ماست و قابل احترام برای ما.
    اگر اشتیاق شما برای موفق شدن بیشتر از ترس شما از شکست خوردن باشد
    شما حتما موفق خواهید شد. "آلبرت انیشتین"

2. 16 کاربر به خاطر ارسال مفید roya123 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 2,132 بار در 569 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط orumbourse نمایش پست ها
    درود
    کاذر.......

سهم باارزشیه ولی قیمتش اخیرا شارپ بالا اومده شاید برای کوتاه مدت نیاز به استراحت یا اصلاح اندکی داشته باشه .احتمال اینکه موج سه رو تموم کرده باشه و وارد موج 4 شده باشه،هست یا اگر تمومم نکرده در اخرهاش هست.
    یکی از دوستان بنیادی کار سود 120 تومنی براش درآورده بود.اگر امسال 120 تومن بتونه سود بسازه قطعا سال آینده سودهای بالاتری خواهد ساخت.من فکر میکنم کاذر بالا خواهد رفت ولی برای کوتاه مدت کمی تردید دارم ولی میان مدت بله .
    اما اگر مطمئن بشم که اصلاحش شروع شده میتونم براتون هدف اصلاح و همچنین حمایت های قوی رو در بیارم .
    ...........
    سلام.

به نظرم وارد موج اصلاحی 4 شده... آخه این موج خیلی فریبنده و زمان بر است...

تا نظر سجاد عزیز چه باشد..

4. 12 کاربر به خاطر ارسال مفید محمدیان50 از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره دار (1) orumbourse آواتار ها
    تشکر شده 112,506 بار در 9,923 ارسال

صف خرید امروز در وتجارت و ذوب تقدیم به دوستانی میشه که سرمایه بالای یک میلیارد تومن دارند و میخواهند با یکی دو سهم سود کنند.صف خرید امروز این دو سهم حرف های زیادی برای گفتن داره و با صف خرید ماهها و هفته های گذشته فرق داره.
    گفتیم 4 ماه پولتون روی وتجارت نخوابه کمتر از یک هفته مونده به حرکت سیگنالش رو دادیم.
    اونایی که در منفی فسپا رو می فروشند پشیمانان روزهای آینده خواهند بود، حال خود دانید میخواید آتیش به مالتون بزنید. پارسال همین موقع ها من روی 140 تا 150 تومن حنجره ام رو پاره کردم برای خرید وپترو .الان ببینید قیمتش چنده؟پست هاش توی تاپیکش موجوده.
    با ثمسکن و پارسیان وایران وساپا خودرو خبهمن خساپا ختوقا خزامیا و... سهامداری کنید و از منفی هاش نترسید.تا زمانیکه حد ضرر رو نشکسته با سهام بمونید.
    ویرایش توسط orumbourse : 2019/09/14 در ساعت 10:19
    "مطالب و پست های ارسالی اینجانب به هیچ وجه توصیه به خرید یا فروش برای کسی نیست، صرفا نظرات شخصی اینجانب درمورد سهام بازاربورس می باشد والبته ممکنه تمامی اون مطالب اشتباه هم باشد"

ستاره دار (1) سهم دوست آواتار ها
    تشکر شده 659 بار در 138 ارسال

سلام جناب orumbourse
    نظرتون در مورد سمگا چیه؟ علی رغم شکستن مقاومت 800 تومن حرکت خاصی نمی کنه توی این بازار سبز
    ماییم و نوای بی نوایی *** بسم لله اگر حریف مایی

7. 7 کاربر به خاطر ارسال مفید سهم دوست از ایشان تشکر کرده اند:

نقل قول نوشته اصلی توسط شهرقدس نمایش پست ها
    جناب orumbourseسلام ببخشید مزاحمتان می شوم اگر امکان دارد بگویید بین این سه سهم برای خرید کدام بهتر است ذوب بانک تجارت بانک صادرات
    درود

هر سه خوبند ولی اگه سهم شارپ و تند وتیزتر مد نظرتون باشه بگمان من از بین این سه تا ذوب میتونه گزینه بهتری باشه.ذوب سهم چغریه یهویی دیدی 50 درصد رفت بالا ولی وتجارت و وبصادر معمولا با شتاب کمتر بالا میان.

[QUOTE=danaisp;778065]سلام
    نقل قول نوشته اصلی توسط سهم دوست نمایش پست ها
    سلام جناب orumbourse
    نظرتون در مورد سمگا چیه؟ علی رغم شکستن مقاومت 800 تومن حرکت خاصی نمی کنه توی این بازار سبز
    درود
    سهم خوبیه ولی کمی کار داره.کوتاه مدت بعید میدونم صعود قویی داشته باشه ولی میان مدت یا بلند مدت من 1300 تومن هم براش میبینم ولی کوتاه مدت یا درجا زدن یا اصلاح.
    پیش بینی من از کوتاه مدتش اینه ،خدا کنه درست نباشه و کوتاه مدت هم بالا بره ولی سخته.چون 900 تومن یه مقاومت قوی هست خورده به اون بعید میدونم با برخورد اول بتونه اون رو بشکنه.بنابر یا باید مدتی در اینجاها درجا بزنه یا کمی اصلاح کنه تا انرژی لازم برای شکست اون مقاومت رو کسب کنه و برگرده اون رو بشکنه.
    "مطالب و پست های ارسالی اینجانب به هیچ وجه توصیه به خرید یا فروش برای کسی نیست، صرفا نظرات شخصی اینجانب درمورد سهام بازاربورس می باشد والبته ممکنه تمامی اون مطالب اشتباه هم باشد"

عضو عادی
    تشکر شده 499 بار در 117 ارسال

با سلام .. در صورت امکان در خصوص شکربن هم راهنمایی کنید . با تشکر فراوان

10. 9 کاربر به خاطر ارسال مفید babakkeshavarz از ایشان تشکر کرده اند:

نقل قول نوشته اصلی توسط babakkeshavarz نمایش پست ها
    با سلام .. در صورت امکان در خصوص شکربن هم راهنمایی کنید . با تشکر فراوان
    شکربن سهم خوبیه و یکی از سهم های مورد علاقه من در حوالی 300 تومن بود.بارها هم در مورد ارزندگی سهم اون زمان پست ها زدیم و خون دل ها خوردیم.خوشبختانه امروز به جایگاه اصلیش رسیده.
    شکربن بزرگترین تولیده کننده دوده صنعتی کشور هست اخیرا از اوضاع ریز بنیادیش اطلاعات دقیق ندارم ولی اگر اون مشکل زیست محیطی که بهش گیر داده بودند حل شده باشه یکی از سهم هایی هست که میشه باهاش سالها سهامداری رو تجربه کرد.
    اما از منظر تکنیکالی در وضعیت فعلی شکربن خوب تونسته خودش رو اون بالاها نگه داره، این نشون میده که هم فروشنده میدونه سهمش ارزشمنده و در هر قیمتی فروش نمیزنه و هم خریدار میدونه که در منفی ها سهم رو جارو کنه.
    احتمالا شکربن از 6-7 ماه پیش در یه موج اصلاحی چهارمی گیر افتاده که بشکل مثلث طی میکنه.
    بگمان من تا زمانیکه زیر 1750 تومن نیومده(که احتمالش اندکه بیاد) با سهم بمونید اما اگر این دفعه بره بالای 2425 تومن و تثبیت کنه خودش رو یعنی حرکت بسمت شکست مقاومت سقف 2530 تومن خواهد کرد با هدف حداقلی 3200 تومن.

قیمت این سهم هم در میان مدت بالای 500 تومنه ولی به کسی سود خواهد داد که بی خیال سهم بشه،چون شکربن بازیگران حقوقی فریبکاری داره ممکنه باز هم بازیش بدن و حتی زیر 300 تومن هم بیارنش و یا ممکنه از همین فردا یهویی بزنن زیرش و روند صعودیش شروع بشه.نمیشه دستشون رو خوند ولی اگه ایندفعه از هر جا که شروع به صعود کنه بره بالای 360 تومن،به احتمال زیاد ایندفعه دیگه مقاومت حوالی 380 تا 390 تومن رو خواهد شکست.یادتونه فباهنر زیر 200 تومن چقدر موج های صعودی و اصلاحی سی چهل تومنی داشت نوسان اینم از اون قماشه.

به هر روی، قیمت فعلی شکربن 314 تومنه،280 تومن حمایت سابقه دار سهم هست.

عضو عادی
    تشکر شده 499 بار در 117 ارسال

شکربن سهم خوبیه و یکی از سهم های مورد علاقه من در حوالی 300 تومن بود.بارها هم در مورد ارزندگی سهم اون زمان پست ها زدیم و خون دل ها خوردیم.خوشبختانه امروز به جایگاه اصلیش رسیده.
    شکربن بزرگترین تولیده کننده دوده صنعتی کشور هست اخیرا از اوضاع ریز بنیادیش اطلاعات دقیق ندارم ولی اگر اون مشکل زیست محیطی که بهش گیر داده بودند حل شده باشه یکی از سهم هایی هست که میشه باهاش سالها سهامداری رو تجربه کرد.
    اما از منظر تکنیکالی در وضعیت فعلی شکربن خوب تونسته خودش رو اون بالاها نگه داره، این نشون میده که هم فروشنده میدونه سهمش ارزشمنده و در هر قیمتی فروش نمیزنه و هم خریدار میدونه که در منفی ها سهم رو جارو کنه.
    احتمالا شکربن از 6-7 ماه پیش در یه موج اصلاحی چهارمی گیر افتاده که بشکل مثلث طی میکنه.
    بگمان من تا زمانیکه زیر 1750 تومن نیومده(که احتمالش اندکه بیاد) با سهم بمونید اما اگر این دفعه بره بالای 2425 تومن و تثبیت کنه خودش رو یعنی حرکت بسمت شکست مقاومت سقف 2530 تومن خواهد کرد با هدف حداقلی 3200 تومن.
    با تشکر فراروان ..البته منم سهم رو از 300 تومن خرید دارم.ولی یه مدت طولانیه رو اعصابه و موج اصلاحیش تموم نمیشه ..بازم ممنون از وقتی که گذاشتید ..

13. 10 کاربر به خاطر ارسال مفید babakkeshavarz از ایشان تشکر کرده اند:

نقل قول نوشته اصلی توسط babakkeshavarz نمایش پست ها
    با تشکر فراروان ..البته منم سهم رو از 300 تومن خرید دارم.ولی یه مدت طولانیه رو اعصابه و موج اصلاحیش تموم نمیشه ..بازم ممنون از وقتی که گذاشتید ..
    ماشالله به این سهامداری، از جنس خودمی.موفق باشی سهامدار.
    انشالله زود اصلاحش تموم میشه.

امروز آخر وقت صف خرید خساپا و خزامیا خبهمن وساپا عرضه شد ولی خودرو همچنان پابرجا موند.
    هیچکدوم جای نگرانی نداره . قاعدتا باید اینطوری با عرضه بالا بیان، انتظار ندارم شارپ بالا بیان .

بهرحال من که موافق نگهداری و سهامداری همشون هستم.
    اما از بین اینا بنظرم وساپا واقعا عقب مونده ،بگمانم بازی وساپا بعد از شکست مقاومت 170 تومن شروع میشه .حداقلش 240 تومن رو شاخشه.
    ببینیم چی میشه؟
    ضمن اینکه فردا خودرو با مقاومت 700 تومن درگیره.از خیلی وقت پیش 700 تومن رو در ذهن خیلی از سهامدارها جا انداخته اند که مقاومت قوی هست،پس ممکنه فردا عرضه نوسانگیرها زیاد باشه طوریکه در پیش گشایش فروشنده ها در صف خرید یا پایینتر بر خریداران غلبه کنند یا در ابتدا یا اواسط معاملات فردا صف خرید عرضه بشه ولی بگمان من اگر این چنین بشه فقط میتونه یه نوسان ده بیست تومنی به سهم بده و من احتمال میدم که این مقاومت بزودی مثل سایرین شکسته بشه، اما اگردر صورت وقوع عرضه صف خرید یا نوسانی شروع کردن سهم،خرید در منفی ها بنظرم بد نباشه.

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 4 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 4 مهمان ها)