صفحه 84 از 129 نخست ... 34748182838485868794 ... آخرین
نمایش نتایج: از 831 به 840 از 1289

موضوع: __نقشه راه بازار سرمایه__

عضو عادی
    تشکر شده 223 بار در 71 ارسال

پاسخ : گاهنامه orumbourse

نقل قول نوشته اصلی توسط orumbourse نمایش پست ها
    درود
    منظورتون بیمه پارسیانه؟
    اگه بیمه پارسیان منظورتون باشه احتمال اینکه در 259 تومن اصلاحش تموم شده باشه یاده یا اگرم تموم نشه نهایت تا محدوده 220 تا 230 تومن میتونه اصلاح کنه.من فکر میکنم اهداف بالای 500 تومن داره ولی نیازه به کمی زمان داره.
    اولین مقاومت محدوده 300 تا 320 تومن هست.
    هر چقدر تا 10 ابان ماه بالای 320 تومن خودش رو نگه داره زمان شروع رالی صعودی نزدیکترخواهد بود ولی تا اون تاریخ زیر پایینتر باشه نیاز به گذشت زمان خواهد بود البته بعید میدونم از اون محدوده ای که گفتم پایینتر بیاد.
    در کل من موافق نگهدارش هستم ولی در کل نیاز به کمی صبر داره.

بله منظورم بیمه پارسیان بود... بار قبل که معرفی کردین سود خوبی داد و من نصفشو فروختم. نصفشو نگه داشتم.

متشکرم

2. 6 کاربر به خاطر ارسال مفید samanzz از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره‌دار(3) roya123 آواتار ها
    تشکر شده 30,129 بار در 5,476 ارسال

هر سهمی امروز نتونه صف خرید بشه و در مثبت سه چهار درصدی نوسان میکنه و یا حتی هنوز منفیه یعنی سهم فروشنده داره و فروشنده ها فکر میکنند که بازم میتونه پایینتر بیاد بنابر این غلبه خریدار بر فروشنده در منفی و مثبت صورت نمیگیره.در چنین شرایطی چنانچه شاخص در روزهای اینده تمایل به منفی پیدا کنه اینا اولین سهامی خواهند بود که منفی یا صف فروش میشند.
    جناب ارومبورس؟ یعنی سهامی که امروز صف خریدن دیگه بعد از اصلاح مجدد شاخص اصلاح نمی کنن؟؟ یعنی اصلاح اونها تموم شده؟ چون یه سری سهام هست زیر نظر گرفتم واسه اضافه کردن یا ورود مجدد. میخوام بدونم بازم اصلاح می کنن یا نه؟ اخه الان صف خریدن.
    اگر اشتیاق شما برای موفق شدن بیشتر از ترس شما از شکست خوردن باشد
    شما حتما موفق خواهید شد. "آلبرت انیشتین"

4. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید roya123 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال linux_linda آواتار ها
    تشکر شده 7,829 بار در 2,508 ارسال

بنظر میرسه بازار امروز صرفا یک نوسان مثبت باشه

6. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید linux_linda از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره دار (1) orumbourse آواتار ها
    تشکر شده 112,506 بار در 9,923 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط roya123 نمایش پست ها
    جناب ارومبورس؟ یعنی سهامی که امروز صف خریدن دیگه بعد از اصلاح مجدد شاخص اصلاح نمی کنن؟؟ یعنی اصلاح اونها تموم شده؟ چون یه سری سهام هست زیر نظر گرفتم واسه اضافه کردن یا ورود مجدد. میخوام بدونم بازم اصلاح می کنن یا نه؟ اخه الان صف خریدن.
    من فکر میکنم برخی سهام به کف دیروز ممکنه نرسند البته بمحض منفی شدن شاخص اکثر سهام منفی خواهند شد ولی دیر یا زود ممکنه برخی از سهام با شاخص در منفی همراه نشند البته ممکنه صف خرید نشند ولی منفی قویی هم نخورند مثلا در یه محدوده ای نوسان کنند یا اندک منفی یا اندک مثبتی روزانه بخورند تا اصلاح شاخص تموم شه.
    من اینطور فکر میکنم باید دید چی میشد؟من 60 درصد احتمال میدم اینطوری بشه
    "مطالب و پست های ارسالی اینجانب به هیچ وجه توصیه به خرید یا فروش برای کسی نیست، صرفا نظرات شخصی اینجانب درمورد سهام بازاربورس می باشد والبته ممکنه تمامی اون مطالب اشتباه هم باشد"

8. 10 کاربر به خاطر ارسال مفید orumbourse از ایشان تشکر کرده اند:

در صورت مثبت شدن شاخص طی فردا و روزهای آینده مقاومت مهم پیش روی اون 311300 واحد.

در صورت عبور شاخص از 311 هزار واحد مقاومت بعدی 314600 و 318500 واحد.
    "مطالب و پست های ارسالی اینجانب به هیچ وجه توصیه به خرید یا فروش برای کسی نیست، صرفا نظرات شخصی اینجانب درمورد سهام بازاربورس می باشد والبته ممکنه تمامی اون مطالب اشتباه هم باشد"

10. 10 کاربر به خاطر ارسال مفید orumbourse از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره دار(2) eps آواتار ها
    تشکر شده 2,564 بار در 407 ارسال

بازار اصلاح زیاد قیمتی رو کرده از این قیمت ها یا باید یه نوسان مثبتی بده یا اینکه بصورت خیلی فرسایشی نوسان با شیب خیلی ملایم رو یه پایین بکنه مثلا پرنوسان در یک ماه ده درصد افت کنه که اینم بعیده ،بنظرم پیش بینی اول محتمل تره،بدین صورت که بازار از فردا برای چند روز مثبت بشه و سهام یه 10-15 درصدی بالا برند و بعد دوباره بازار تمایل به منفی پیدا کنه تا اصلاح شاخص تموم بشه.
    سجاد خان عزیز

با تشکر از شما و همراهی و دلگرمی دادن شما توی بازار منفی به سهامداران تازه وارد

توی این ارسال تون اشاره کردین که بعد از یه مثبت 10 الی 15 درصدی شاخص و بازار دوباره منفی میشه

به نظرتون اصلاح شاخص روی چه عددی و یا چه محدوده ای تمام میشه ؟

ممنون و موفق باشین

12. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید eps از ایشان تشکر کرده اند:

فردا روز جدال فروشنده ها با خریداران در مثبت بنظرم خواهد بود.فکر میکنم فردا فروشنده زیاد باشه.ببینیم خریداران میتونند از پسشون بر بیان یا نه؟
    واقعیتش قیمت ها در این مدت زیادی افت کرده اند،این قیمت ها ارزش سهامداری داره.

14. 13 کاربر به خاطر ارسال مفید orumbourse از ایشان تشکر کرده اند:

نقل قول نوشته اصلی توسط eps نمایش پست ها
    سجاد خان عزیز

با تشکر از شما و همراهی و دلگرمی دادن شما توی بازار منفی به سهامداران تازه وارد

توی این ارسال تون اشاره کردین که بعد از یه مثبت 10 الی 15 درصدی شاخص و بازار دوباره منفی میشه

به نظرتون اصلاح شاخص روی چه عددی و یا چه محدوده ای تمام میشه ؟

ممنون و موفق باشین
    درود
    یه نظری در مورد شاخص گذاشته ام.باید برید در صفحات قبل پیدا کنید.چند روز پیش بود نوشتم.

16. 10 کاربر به خاطر ارسال مفید orumbourse از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره‌دار(3) roya123 آواتار ها
    تشکر شده 30,129 بار در 5,476 ارسال

جناب ارومبورس؟ نظرتون در مورد نیرو چیه؟ از بازار پایه است. دارمش. میخوام تکلیفش و روشن کنم. یه تصمیمی واسش بگیرم. امکان بررسی دارید؟؟
    اگر اشتیاق شما برای موفق شدن بیشتر از ترس شما از شکست خوردن باشد
    شما حتما موفق خواهید شد. "آلبرت انیشتین"

18. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید roya123 از ایشان تشکر کرده اند:

هر کسی اعتقادی به بازار نداره ،تحمل بازار منفی رو نداره،استرس بهش وارد میشه میتونه امروز با قبول زیان یا سیو سود از بازار خارج بشه.
    برای من که شغل اصلیم بازار بورس هست منفی هم جزوی از بازار بورسه.طبیعیا که وقتی بازار منفی میشه منم ناراحت میشیم ولی من خودم رو با شرایط بازار وفق داده ام و بدون تحمل کوچکترین استرسی باهاش کنار اومدم ،پس هر کسی وارد این بازار میشه اینو در نظر بگیره این بازار هم سود داره هم زیان.فکر نکنه که همیشه میتونه سود بکنه و از زیان فرار کنه نه همچینین چیزی وجود نداره همونطور که در سود کردن سر از پا نمیشناسی باید تحمل دیدن بازار منفی و احتمالا زیان رو هم داشته باشی.

20. 14 کاربر به خاطر ارسال مفید orumbourse از ایشان تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 4 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 4 مهمان ها)