صفحه 2 از 129 نخست 123451252102 ... آخرین
نمایش نتایج: از 11 به 20 از 1289

موضوع: __نقشه راه بازار سرمایه__

ستاره‌دار(3) roya123 آواتار ها
    تشکر شده 30,129 بار در 5,476 ارسال

پاسخ : گاهنامه orumbourse

جناب ارومبورس میشه لطفا سیمرغ رو هم در موردش نظرتون بگید؟؟؟ کلا موندم نگهش دارم یا بفروشمش.

2. 7 کاربر به خاطر ارسال مفید roya123 از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره دار (1) orumbourse آواتار ها
    تشکر شده 112,506 بار در 9,923 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط orumbourse نمایش پست ها
    چهار ماه پیش وقتی وتجارت روی 45 تومن باز شد من یکی از مخالفین سرسخت خرید این سهم بودم و اعتقاد داشتم بالا باز شده، طی پست های زیادی هم اعلام کردم که خریدش اشتباهه و عملا خواب سرمایه رو خواهد داشت.حالا پس از چهارماه میبینیم سهم در این بازار سراسر سبز هیچ جایی نرفته و هر کی سهامداری کرده از رشد بازار عقب مونده ولی اکنون من اعتقاد دارم باید با نگاه مثبت به وتجارت نگاه کرد از نظر من وتجارت و خیلی از سهام بزرگ مانند فملی و فولاد و فخوز و غیره از رشد بازار عقب مونده اند و باید کمی بالا بیان.
    من فکر میکنم خرید 42 تومن با حد ضرر 35 تومن برای وتجارت بد نباشه البته 40 تومن هم بیاد برای خرید باز بهتره.
    انشالله با شکست 46 تومن میریم برای اهداف حداقل 60 تومن.
    وتجارت در واچ باشه بالای 45 تومن بیاد مفهومش میتونه اتمام اصلاح باشه و میریم باشکست سقف 476 ریالی انشالله گاماس گاماس 60 تومن.
    "مطالب و پست های ارسالی اینجانب به هیچ وجه توصیه به خرید یا فروش برای کسی نیست، صرفا نظرات شخصی اینجانب درمورد سهام بازاربورس می باشد والبته ممکنه تمامی اون مطالب اشتباه هم باشد"

نقل قول نوشته اصلی توسط roya123 نمایش پست ها
    جناب ارومبورس میشه لطفا سیمرغ رو هم در موردش نظرتون بگید؟؟؟ کلا موندم نگهش دارم یا بفروشمش.
    نظری ندارم.
    "مطالب و پست های ارسالی اینجانب به هیچ وجه توصیه به خرید یا فروش برای کسی نیست، صرفا نظرات شخصی اینجانب درمورد سهام بازاربورس می باشد والبته ممکنه تمامی اون مطالب اشتباه هم باشد"

5. 14 کاربر به خاطر ارسال مفید orumbourse از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 6,006 بار در 1,243 ارسال

درود
    حال بازار وقتی خوش هست و سالم هست که سهام بنیادین رشد کرده باشه
    نه اینکه هر چی سهم زیانده چنذین در صد رشد کرده
    که با یه تغییر قانون ابکی صف فروش بشن
    با یه عطسه یه مسولی صف خرید
    هر چند هزاری هم بهترین دلایل اورده بشه ...حال این بازار دو ریالی بهتر از این نمیشه
    کش بالا و پایین رفتنش جای دیگری است

7. 9 کاربر به خاطر ارسال مفید سکه شانس از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 1,984 بار در 386 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط roya123 نمایش پست ها
    خانم رويا ماهي به دمش رسيده بازار با توجه به هفته بعد كه بازار انچناني نيستش فردا هم كه اخرين روز اين هفتس شما كه صبر كردي تا اخر اون هفته رو هم صبر كن منم خريدمش اما خيلي نوسانگير توشه راه بيوفته كه ميوفته به يه هفته صبر كردنش بقول اقاي قراتي مي ارزه ضمنا شرمنده با ادرس اپلود شما نتونستم عكس رو قرار بدم ببخشيد

9. 14 کاربر به خاطر ارسال مفید rezasatari از ایشان تشکر کرده اند:

نقل قول نوشته اصلی توسط سکه شانس نمایش پست ها
    درود
    حال بازار وقتی خوش هست و سالم هست که سهام بنیادین رشد کرده باشه
    نه اینکه هر چی سهم زیانده چنذین در صد رشد کرده
    که با یه تغییر قانون ابکی صف فروش بشن
    با یه عطسه یه مسولی صف خرید
    هر چند هزاری هم بهترین دلایل اورده بشه ...حال این بازار دو ریالی بهتر از این نمیشه
    کش بالا و پایین رفتنش جای دیگری است
    درود

من همیشه استراتژی بازار بورسم این بوده که هر سهمی رو انتخاب میکنم کمترین استرس رو بهم منتقل کنه روی همین اصل یا روی سهام با بنیادی کار میکنم یا اگر سهم زیان دار بخرم باید در کف بخرم من هیچوقت نمیخوام سهمی بخرم که فروشنده روی من سیو سود صد دویست درصدی بکنه،.
    سهمی که بدون پشتوانه هر روز ده درصد میخوره بهمان سرعت هم میاد پایین.تازه روی این سهام مگه میشه سرمایه گذاری بزرگ کرد؟نه
    نهایت میشه 50 میلیون سرمایه گذاری کرد ولی روی سهام با بنیادی خوب چندین میلیارد سرمایه گذاری کن و برو مسافرت،با خیال راحت.

ستاره‌دار(3) roya123 آواتار ها
    تشکر شده 30,129 بار در 5,476 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط rezasatari نمایش پست ها
    خانم رويا ماهي به دمش رسيده بازار با توجه به هفته بعد كه بازار انچناني نيستش فردا هم كه اخرين روز اين هفتس شما كه صبر كردي تا اخر اون هفته رو هم صبر كن منم خريدمش اما خيلي نوسانگير توشه راه بيوفته كه ميوفته به يه هفته صبر كردنش بقول اقاي قراتي مي ارزه ضمنا شرمنده با ادرس اپلود شما نتونستم عكس رو قرار بدم ببخشيد
    مرسی جناب ستاری. خیلی ممنون از پاسختون. اوکی نگهش میدارم. راستش فکرش و می کنم چیز دیگه ای هم نمیشه تو این شرایط جایگزین کنم به جاش. ایشالا که رشد کنه.

12. 10 کاربر به خاطر ارسال مفید roya123 از ایشان تشکر کرده اند:

افزایش سرمایه 62% #فولاد از محل سود انباشته.

#فولاد گزارش توجیهی هیئت مدیرة به منظور پیشنهادافزایش سرمایه از مبلغ 130,000,000,000,000 ریال به مبلغ 210,000,000,000,000 ریال از محل سود انباشته به منظور اصلاح ساختار مالي به منظور تامين مخارج انجام شده بابت تکميل طرح هاي در دست اجرا و مشارکت انجام شده در افزايش سرمايه شرکت هاي فرعي و وابسته و حفظ و تقويت سرمايه در گردش شرکت به منظور تامين و ذخيره الکترود مورد نياز و تامين مکفي ذخيره سنگ آهن که در تاریخ 1398/06/11 به تصویب هیئت مدیره رسیده و جهت اظهارنظر به حسابرس و بازرس قانونی ارسال شده، ارائه می گردد

عضو فعال
    تشکر شده 2,189 بار در 399 ارسال

جناب اورم بورس خوشحالم که دوباره مینویسید.بنده بارها با کمک و راهنمایی شما سود خوبی نصیبم شد.امیدوارم سلامت و پرسود باشید.

15. 13 کاربر به خاطر ارسال مفید رستا از ایشان تشکر کرده اند:

وتوکا امروز به 550 تومن هم رسید.
    پارسال روی 90 تا 100 تومن فکر کنم 50-60 تا پست در مورد ارزندگیش درج کردم.

صفحه 2 از 129 نخست 123451252102 ... آخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 11 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 11 مهمان ها)