صفحه 47 از 129 نخست ... 37444546474849505797 ... آخرین
نمایش نتایج: از 461 به 470 از 1289

موضوع: __نقشه راه بازار سرمایه__

ستاره دار (1) orumbourse آواتار ها
    تشکر شده 112,506 بار در 9,923 ارسال

پاسخ : گاهنامه orumbourse

نقل قول نوشته اصلی توسط roya123 نمایش پست ها
    در کل جناب ارومبورس مایی که سهامدار بازار پایه هستیم که اصل سرمایه مون نرفته. هنوزم توی سود هستیم. من خودم از نظرات اساتید این سایت استفاده می کنم برای خرید سهام. ولی قانونی که وضع شد، قانون مسخره ای است. ایراد از تحلیل گر نیست. و الان با این اتفاق ذره ای اعتمادم و اعتقادم به اساتیدی که بهم سهم معرفی کردن کم نشده. خدایی قبول کنید که قانون بسیار بی منطقی است. درست نیست تحلیل گر را زیر سوال ببریم.
    قوانین که مسخره هست در اون صحبتی نیست البته شما فکر میکنید که قوانین فعلی مسخره هست ولی بنظرمن قوانین قبلی مسخره تر بوده که این چنین فاجعه ای به بار آورده نه قوانین فعلی.
    وقتی سهمی شفافیت مالی نداره چرا باید اجازه ده درصد نوسان مثبت و منفی داشته باشه در حالیکه سهم هایی که شفافیت مالی دارند فقط اجازه 5 درصد نوسان داشتند و دارند؟
    اتفاقا قوانین فعلی کمی منطقی تر هستند.سه درصد نوسان برای سهمی که شفافیت مالی نداره بد نیست ولی ده درصد فاجعه بود،نمونه فاجعه هم این منفی های فعلی هست.
    اما در مورد تحلیلگر، من اسم کسی رو نبردم ولی تحلیلگری که چند قدم از بازار جلو نباشه،بهتره پیشنهاد نده.وسلام
    ویرایش توسط orumbourse : 2019/09/21 در ساعت 12:17
    "مطالب و پست های ارسالی اینجانب به هیچ وجه توصیه به خرید یا فروش برای کسی نیست، صرفا نظرات شخصی اینجانب درمورد سهام بازاربورس می باشد والبته ممکنه تمامی اون مطالب اشتباه هم باشد"

2. 20 کاربر به خاطر ارسال مفید orumbourse از ایشان تشکر کرده اند:

برخلاف تصور برخی از دوستان ،من از منفی خوردن سهمی لذت نمیبرم حتی برای اون سهم تحلیل نزولی زده باشم.
    برخی ها فکر میکنند که من فقط دنبال اینم که فلان سهم منفی بشه و بگم "دیدید، گفته بودم".
    نه عزیزم دنبال بگم بگم هم نیستم ،هدف من کمک به دوستان سهامدار و آگاه کردن از روند کوتاه مدت سهم بود که برخی ها نتونستند اون رو درک کنند .
    حالا درست بوده یا نه زمان نشان خواهد داد.البته تا حالا که درست بوده.
    ویرایش توسط orumbourse : 2019/09/21 در ساعت 12:22
    "مطالب و پست های ارسالی اینجانب به هیچ وجه توصیه به خرید یا فروش برای کسی نیست، صرفا نظرات شخصی اینجانب درمورد سهام بازاربورس می باشد والبته ممکنه تمامی اون مطالب اشتباه هم باشد"

ستاره‌دار(3) roya123 آواتار ها
    تشکر شده 30,129 بار در 5,476 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط orumbourse نمایش پست ها
    قوانین که مسخره هست در اون صحبتی نیست البته شما فکر میکنید که قوانین فعلی مسخره هست ولی بنظرمن قوانین قبلی مسخره تر بوده که این چنین فاجعه ای به بار آورده نه قوانین فعلی.
    وقتی سهمی شفافیت مالی نداره چرا باید اجازه ده درصد مثبت و منفی نوسان داشته باشه در حالیکه سهم هایی که شفافیت مالی دارند فقط اجازه 5 درصد نوسان داشتند و دارند؟
    اتفاقا قوانین فعلی کمی منطقی تر هستند.سه درصد نوسان برای سهمی که شفافیت مالی نداره بد نیست ولی ده درصد فاجعه بود،نمونه فاجعه هم این منفی های فعلی هست.
    اما در مورد تحلیلگر، من اسم کسی رو نبردم ولی تحلیلگری که چند قدم از بازار جلو نباشه،بهتره پیشنهاد نده.وسلام
    با نهایت احترام به قول یکی از دوستان من به عنوان یک مبتدی، هیج منطقی در قوانین حال حاضر بازار پایه پیدا نمی کنم.
    البته استاد ارومبورس؟؟؟ من هم اسم تحلیل گری رو نیاوردم که. کلی صحبت کردم.
    من برای کسانی که وسیله ای برای روزی رسیدن به من بودن و هستن احترام زیادی قائل هستم. همین. ایضا برای شما که از سیگنال شما اون روز فسپا خریدم و با پست های شما و تحلیل تون خودرو رو سهامداری می کنم.
    زمانی من توی کار پخش لوازم جانبی گوشی بودم. از عمده فروش می خریدم و به خرده فروش می فروختم. بعد از دو سال که دیگه اون شغلم و رها کرده بودم به یکی از عمده فروش ها جهت خرید گوشی برای پدرم مراجعه کردم و چون اعتماد داشتم بهشون قیمت رو سرچ نکردم. بعد از خرید متوجه شدم که 175 تومن بالاتر از قیمت بازار به من فروخته. بهشون تماس گرفتم عصبانی شدن که برو اتحادیه شکایت کن. اما من یادم بود که زمانی وسیله روزی من ایشون بودن. و قید 175 تومن رو زدم و اون کار و نکردم. اخرش خودشون حتی ازم عذرخواهی هم کردن و 50 تومنش و هم بهم برگردوندن. گویا زمانی که قیمت ها بالا بوده خریده بودن و به ناچار گرون تر فروخته بودن.

خداوند همیشه به وسیله دستانش روی زمین روزی ما رو میرسونه. گاهی این دست ها خیلی خیلی قدرتمند هستن و باید بخاطرشون سپاسگذار و قدردان باشیم.

اگر اشتیاق شما برای موفق شدن بیشتر از ترس شما از شکست خوردن باشد
    شما حتما موفق خواهید شد. "آلبرت انیشتین"

5. 13 کاربر به خاطر ارسال مفید roya123 از ایشان تشکر کرده اند:

نقل قول نوشته اصلی توسط roya123 نمایش پست ها
    با نهایت احترام به قول یکی از دوستان من به عنوان یک مبتدی، هیج منطقی در قوانین حال حاضر بازار پایه پیدا نمی کنم.
    البته استاد ارومبورس؟؟؟ من هم اسم تحلیل گری رو نیاوردم که. کلی صحبت کردم.
    من برای کسانی که وسیله ای برای روزی رسیدن به من بودن و هستن احترام زیادی قائل هستم. همین. ایضا برای شما که از سیگنال شما اون روز فسپا خریدم و با پست های شما و تحلیل تون خودرو رو سهامداری می کنم.
    زمانی من توی کار پخش لوازم جانبی گوشی بودم. از عمده فروش می خریدم و به خرده فروش می فروختم. بعد از دو سال که دیگه اون شغلم و رها کرده بودم به یکی از عمده فروش ها جهت خرید گوشی برای پدرم مراجعه کردم و چون اعتماد داشتم بهشون قیمت رو سرچ نکردم. بعد از خرید متوجه شدم که 175 تومن بالاتر از قیمت بازار به من فروخته. بهشون تماس گرفتم عصبانی شدن که برو اتحادیه شکایت کن. اما من یادم بود که زمانی وسیله روزی من ایشون بودن. و قید 175 تومن رو زدم و اون کار و نکردم. اخرش خودشون حتی ازم عذرخواهی هم کردن و 50 تومنش و هم بهم برگردوندن. گویا زمانی که قیمت ها بالا بوده خریده بودن و به ناچار گرون تر فروخته بودن.

خداوند همیشه به وسیله دستانش روی زمین روزی ما رو میرسونه. گاهی این دست ها خیلی خیلی قدرتمند هستن و باید بخاطرشون سپاسگذار و قدردان باشیم.

اینایی که شما نوشتید حرفای خوب خوبه.آدم میگه بشینه فقط گوش بده ولی چیکار کنم که تصور میکنم پدری سرمایه چندین ساله عمرش رو آورده بورس و در بازار پایه با حرف تحلیلگری در بالا خرید داشته و با ریزش اخیر تا مرز سکته هم رفته و زن و بچش هم دچار افسردگی شده اند.این با حرف های خوب خوب درست نمیشه.

7. 21 کاربر به خاطر ارسال مفید orumbourse از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال arad700 آواتار ها
    تشکر شده 16,140 بار در 2,952 ارسال

دقیقا با جناب اروم‌ بورس موافقم
    می شناسم شخصی را که متاسفانه به دلیل زیان در بورس تا مرز سکته رفته و زندگی خانوادگی این شخص متاسفانه دچار اختلال شده.
    دلیلش هم اینه که با حرف افراد غیر متخصص وارد سهمی شده و ضرر کرده.
    متاسفانه این بازار پر از تحلیل گر نما است. کسانی که به دروغ سیگنال میدن ولی متاسفانه باعث زیان دیگران میشن.
    واسه همینه که معتقدم باید قدر تحلیلگران واقعی و اساتید بورس از جمله جناب احسان mey اروم بورس و ... را دانست و قدردان زحماتشان بود.
    Honesty is the best policy

9. 19 کاربر به خاطر ارسال مفید arad700 از ایشان تشکر کرده اند:

دوستی در مورد بازار پایه در پیغام خصوصی سوال کرده که وضعیت چه جور میشه و چیکار باید بکنیم؟ و اینکه سهام کفرآور و ثزاگرس داره.

اول اینکه دوست عزیز اعتماد بنفس تون رو از دست ندین .شما کسب و کاری رو انتخاب کردین که همراه با ریسک و استرس زیاده پس اول چیزی که باید بدونید اینه که تا وقتی در بازار بورس هستید استرس و ریسک با شماست پس بجای مقابله با اون باهاش کنار بیایید و سعی کنید استرس رو از خودتون دور کنید حتی اگر در زیان خیلی زیاد هم هستید.
    پس حتی وقتی سهمتان هر روز منفی میخوره و نمیتوانید کاری بکنید بدون توجه به اون سعی کنید وارد استرس منفی اون سهم نشید.بر اعصابتون مسلط باشید و با انرژی مثبت به فردا نگاه کنید.
    هیچ سهمی تا مدت زیادی در صف فروش قفل نخواهد بود، قطعا هر چقدر هم سهام بازار پایه پرریسک باشند در قیمت هایی ارزنده هستند و خریداران مترصد وارد شدن به اون سهام در اون قیمت ها هستند.هیچ سهمی تا ابد بد نیست و هیچ سهمی تا ابد خوب نیست بلکه قیمت اونهاست که از اونها سهام خوب یا بد میسازه.همانطور که اکنون کفرآور در 1066 تومن صف فروش 10 میلیون حجمی داره کم کم به حمایت های مهمی میرسه که انتظار میره خریداران برای خرید از منفی ها با هم رقابت کنند.اولین حمایت فرداست 1040 تومن ولی انتظار ندارم فردا بتونند بر فروشنده ها غلبه کنند ممکنه واکنش خیلی زیاد مثبتی نداشته باشند ولی محدوده 920 تومن یه حمایت فوق العاده قوی هست و منتظر واکنش باید بود.
    کفرآور اونقدر ها هم سهم بدی نیست انتظار دارم در اون حمایت ها یه موج صعوی تشکیل بده.
    از هیچ چیزی نترسید و به فردا امیدوار باشید اگر امروز در زیان هستید روزهای سود هم خواهد رسید.اما سعی کنید وارد سهام پرریسک نشوید زیرا زمان شما محدود هست.عمر و جوانیتان رو در سهام پر ریسک هدر ندید.
    ثزاگرس هم نمودارش رو ندارم.
    یک سهم خوب بنیادی دارای روند صعودی پیدا کنید و مثل شیر سهامداری کنید.

11. 20 کاربر به خاطر ارسال مفید orumbourse از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال linux_linda آواتار ها
    تشکر شده 7,829 بار در 2,508 ارسال

هرکس البته مسئول معاملات خودشه و اونایی که رفتن کنار سازمان بورس تجمع کردن قبلا قوانین بازار پایه رو امضا کردن و شروع کردن به خرید سهام
    پس ایرادی به سازمان وارد نیست

بازار پایه دیگه به گل نشسته
    شیر این گاو رو دوشیدن رفت
    برین رو سهام بازار اصلی

13. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید linux_linda از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 7,909 بار در 863 ارسال

سلام به همه دوستان
    در مورد بازار پایه فک میکنم همه بخاطر یک شبه پولدار شدن طمع کردند و مشاوران غیر تخصصی داشتند
    سازمان قبلا چندین بار هشدار داده بود گرچه تصمیم شون همیشه غلط بوده
    اما چرا وقتی در بازاری شفافیت وجود نداره بچه دلیلی سهمی مثل شمواد 100 برابر بشه؟
    چرا کسی نمیرود یاد بگیرد سهام فاندی یعنی چی؟
    قصدم ناراحت کردن سهامداران بازار پایه نیست بخدا
    هدفم اگاه کردن هست اینکه باید اموزش دید و در این راه هزینه داد و تجربه کسب کرد
    تو بازار اصلی هم سهمایی هستن که یه نگهبان و یک سگ دارند و قیمتشون حباب اندر حباب که دیر یا زود خواهد ترکید!

15. 6 کاربر به خاطر ارسال مفید hasan666 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال H.samimi آواتار ها
    تشکر شده 6,539 بار در 1,907 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط orumbourse نمایش پست ها
    از کنار این پست بی تفاوت رد نشید این اتفاق مهمی هست.
    سلام/ توی این سطح ریسکش زیاد نیست؟ مقاومت بعدی کجاست؟

17. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید H.samimi از ایشان تشکر کرده اند:

نقل قول نوشته اصلی توسط H.samimi نمایش پست ها
    سلام/ توی این سطح ریسکش زیاد نیست؟ مقاومت بعدی کجاست؟
    درود بر شما

فکر نمیکنم ریسکش زیاد باشه.بیش از 8 ساله که اومده زیر این مقاومت (260تا 265 تومن) و در اون مدت چندین بار در شکست این مقاومت ناکام مونده ولی امروز بالای این مقاومت اومده بنظر من حتی اگر امروز و فردا هم نشکنه در دو سه روز آینده احتمال شکست بالاست.مقاومت بعدی محدوده 313 تا 318 تومن.

19. 19 کاربر به خاطر ارسال مفید orumbourse از ایشان تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 7 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 7 مهمان ها)