صفحه 99 از 129 نخست ... 498996979899100101102109 ... آخرین
نمایش نتایج: از 981 به 990 از 1289

موضوع: __نقشه راه بازار سرمایه__

ستاره دار (1) orumbourse آواتار ها
    تشکر شده 112,506 بار در 9,923 ارسال

پاسخ : گاهنامه orumbourse

مشکل همینجاست که منم فکر میکردم اینجا خونه منه ولی دیدم نه اینطور نیست.
    اینجا من حمالی بیش نیستم وقتی من روزی حداقل دو یا سه ساعت وقتم رو برای سایت میذارم و نمودارها رو بررسی میکنم نتیجه اش رو اعلان میکنم و یا به سوالات برخی کاربران جواب میدم در حالیکه هیچ کدومشون رو نمیشناسم و در مواقع بحث و جدل صدها پست در مورد نحوه اداره تاپیک میزنم و میگم که اقا یکی صدای منو بشنوه ولی کسی اهمیتی نمیده ،در اونطرف هم یه آیدی سبز رنگی که 3.5 ساله که وارد سایت نشده و رفته پی زندگیش ولی اونقدر قدرت داره که میتونه منو براحتی مسدود کنه اون وقته که میفهم من سرکاری بودم.
    زبون من مو درآورد گفتم اقا به حرف من توجه کنید.
    بهر حال هر چی بوده تموم شده.مسئله رو کش ندیم.
    از دوستان خواهش میکنم کسی تاپیک رو بالا نیاره.انشالله که همگی پر سود باشید.سپاسگزار
    "مطالب و پست های ارسالی اینجانب به هیچ وجه توصیه به خرید یا فروش برای کسی نیست، صرفا نظرات شخصی اینجانب درمورد سهام بازاربورس می باشد والبته ممکنه تمامی اون مطالب اشتباه هم باشد"

نقل قول نوشته اصلی توسط orumbourse نمایش پست ها
    حتی اگر بدانیم که بازار اصلاحیه نباید سهامداران رو بترسونیم بلکه منتظر فرصتی برای مثبت شدن بازار شد تا برای اونا بگیم یا بفروشید یا منتظر پایان اصلاح باشید.
    بدی فروم ها و کانال های بورسی هم همینه.یه جوی فراگیر میشه که بازار رفت و اله شد و به له شد .نه بابا بازار همون بازار یک ماه قبله ولی ما خودمون باعث خرابی بازار میشیم با تصمیم گیری های هیجانی.
    سهمی که تا دیروز بالای ده میلیون صف خرید داشت امروز بدون اینکه اتفاق خاصی در بنیادیش بیفته بعد از بیست درصد اصلاح باز صف فروشه.قبول کنید که کمی زیاده روی میکنیم در تحلیل بازار.
    بازار ایران هنوز پتانسیل قویی برای صعود داره ولی از ماست که بر ماست.
    هیجان کاذب ندیم،بگیم بنیادی سهام تغییری نکرده ولی فعلا خریداراها در بازار تمایل به خرید در مثبت ندارند اینجوری حداقل سهامدارها میگند بهتره چند روزی صبر کنیم و نتیجه اش متعادل شدن بازار میشه ولی داد بزنیم که بفروش در رو نتیجه اش این صف های فروش میشه.

اگر سهمتون ارزنده هست نگران نباشید اینا درسته قیمت رو پایین میارند ولی نمیتونند تا زمانی که نفروختید بشما زیان بزنند.روزهای سبز هم میرسه و همینا در صف های خرید خواهند نشست.
    بدون اینکه به خودتون استرس بدین سعی کنید با آرامش منتظر روزهای سبز باشید.
    استرس شما رو ممکنه تا مرز سکته هم ببره.پس ارام باشید و امیدوار.
    من بشما قول میدم بزودی صف های خرید رو خواهیم دید.
    یه نکته ای رو هم بگم هر چقدر این بازار این جوری روی اعصابه و صف فروش میشه،روزی که برگرده شما اصلا نخواهید فهمید که چطور این قدر افت بزودی جبران شد.
    خاصیت بازار ما اینه اگه صبور باشی سود میکنی ولی اگر عجول باشی و سر در گم ،زیان میکنی.پس اگر نفروخته اید منتظر پایان اصلاح باشید.اصلا هم نگران نباشید.
    البته هنوز هم من به بازار هفته اینده امیدوارم.
    سیمان

با توجه به صف فروش چند روز اخیر سیمانیا،به نمودار چند تا از اونا نگاه کردم برخی ها روی خط روند صعودی هستند برخی فقط یک شمع زیر خط روند صعودی اومدند و برخی هاروی حمایت های قوی هستند.
    انتظار دارم فردا (به احتمال زیاد) یا پس فردا صف فروش اونا جمع بشه و حداقل یه نوسان مثبت برای یگی دو روز بده.برای اونایی که نوسان ساعتی و چند درصدی میگیرند بنظرم رصد معاملات فردا بد نباشه ولی برای اونایی که میان مدت کار میکنند یک سوم از حجم مورد نظر میشه خرید و اگر پایین تر اومد تا دو سوم دیگه رو اضافه کرد یا اینکه منتظر باشند هر وقت بازار برگشت خرید گنده انجام بدهند.من فکر میکنم فردا یا پس فردا یه نوسانی بدهند ولی 60 درصد هم احتمال میدم پس از این نوسان مثبت برگردند و کمی هم پایین بیان ولی نه زیاد مثلا 10 درصد از این حمایت ها پایینتر.

سفارس... فردا وارد محدوده حمایتی 418 تا 428 میشه انتظار یه واکنش بصورت نوسان مثبت میشه ولی اگر این محدوده هم نتونست جلوی این اصلاح بگیره نهایت افت 350 تومن،سیگنال خرید سفارس در تاپیک قبلی روی 278 تومن بوده با تاکید زیاد.

ستران... ممکنه فردا یه نوسانی بده ولی اگه نوسان نده جای نگرانی نداره حمایت های 1230 تومن و محدوده 1075 تا 1115 تومن حمایت های قوی هستند بعید میدونم زیر 1075 تومن بیاد.سیگنال خرید در 545 تومن ارائه شده بود با اهداف بالای 1000 تومن.

سشرق... فردا یا پس فردا با حمایت خط روند صعودی روبرو میشه محدوده 214 تا 200 تومن حمایت قویی داره.اگر این محدوده نتونه اصلاح سهم رو متوقف کنه نهایت اصلاح 175 تومن میتونه باشه.سیگنال خرید این سهم در 160 تومن داده شده بود.

ساراب... یک شمع زیر خط روند صعودی معامله شده ولی هنوز نمیشه بطور قطع گفت خط روند صعودی رو شکسته ولی اگه صف فروش سیمانیا جمع بشه ،صف فروش ساراب هم جمع میشه.روز قبل روی 418 تومن صف فروش بود حتی اگر خط روند صعودی رو هم بشکنه من بعید میدونم خیلی افت کنه محدوده 370 تا 350 تومن محدوده حمایتی قویی هست.پیشنهاد خرید این سهم در 190 تومن داده شده بود.

سدور... فردا با حمایت خط روند صعودی در 245 تومن رو برو میشه انتظار نوسان مثبت هست .حتی اگر خط روند رو بشکنه بنظر من حمیات قوی در 215 تومن داره.

سپاها... بنظرم یا فردا روی 208 تومن صف فروش جمع میشه یا در محدوده 205 تا 195 تومن متعادل میشه.اگر این حمایت ها نتونه جلوی اصلاح سهم رو بگیره نهایت افت 180 تومن.

ساروم... در معاملات دیروز روی حمایت 605 تومن بود چند روزه سهم رو خوب جمع میکنندممکنه فردا صف فروش نشه با از منفی اندک شروع کنه.انتظار نوسان مثبت ازش میره ولی اگر این اصلاح در این قمیت ها متوقف نشه به حمایت های 560 تومن و 470 تومن دقت شود.

سکرد... در معاملات دیروز (259 تومن)روی حمایت بود ولی انتظار افت زیاد ندارم فکر یمکنم یه نوسانی فردا یا پس فردا بده نهایت افت 215 تومن.پیشنهاد خرید روی 164 تومن در تاپیک قبلی داده شده بود.

ارزش هر کدوم از این پست ها چندین میلیارد تومنه ولی حیف.

عضو عادی M0rteza آواتار ها
    تشکر شده 310 بار در 38 ارسال

سلام خدمت orumbourse عزیز
    به شخصه با اینکه مدت کمی است عضو این انجمن شده ام ولی اکثر پست های شما رو مطالعه کردم و استفاده کردم و واقطعا متاسف شدم که دیگر فعال نیستید.
    اگر در جای دیگری فعال هستید لطفا لینک آن را اعلام کنید.
    باتشکر

4. 21 کاربر به خاطر ارسال مفید M0rteza از ایشان تشکر کرده اند:

نقل قول نوشته اصلی توسط M0rteza نمایش پست ها
    سلام خدمت orumbourse عزیز
    به شخصه با اینکه مدت کمی است عضو این انجمن شده ام ولی اکثر پست های شما رو مطالعه کردم و استفاده کردم و واقطعا متاسف شدم که دیگر فعال نیستید.
    اگر در جای دیگری فعال هستید لطفا لینک آن را اعلام کنید.
    باتشکر
    درود بر شما
    نمیخوام یه برچسبی هم بهم بچسبونند که اومد و کاربرهای اینجا رو فراری داد ولی کسی که بخواد دنبال من بگرده خیلی راحت میتونه پیدام کنه.
    اما برای جبران مزاحمتی که امروز برای سایت بورسی ایجاد کردم،اینه که نظرم روی ولصنم مثبته البته من از 280 تومن خرید زده ام ولی هر کسی از اینجاها هم بخره (430 تومن)بازم سود خوبی داره.با رعایت حد ضرر سهامداری کنید.انشالله که همگی موفق باشید.

.

.

با نگاه کردن به قیمت برخی سهام آدم خوف برمیداره.کتوکای 6000 تومنی چه توجیهی برای خرید داره؟!(البته من خودم روی 400 تومن یا حتی زیر 400 تومن صدها پست در مورد ارزندگی کتوکا زده ام ولی این قیمت ها برای کتوکا خیلی گرونه)،فرابورس 7500 تومنی چه توجیهی برای خرید داره؟!بورس 6700 تومنی چه توجیهی برای خرید داره؟!
    بجای خرید این سهام بیایید روی سهامی که پتانسیل رشد حداقل 100-200 درصدی دارند، سرمایه گذاری کنید.
    واقعا قیمت برخی سهام خیلی خیلی گرون شده.
    من ولصنم رو تبلیغ نمیکنم ولی اگر من انتخاب میکردم که آیا سهمی که هر روز 5 درصد مثبت میخوره ولی خیلی گرون هست رو انتخاب کنم یا سهمی که پتانسیل رشد حداقل 100 درصد رو داره ولی ارزون هست رو،قطعا دومی رو انتخاب میکردم.
    در هر بازاری مراقب پول و سرمایه تان باشید حتی اگر بازار شدید گاوی مثل این باشد.
    وای به روزی که بازار برگردد.بنظر شما اون سهامی که خیلی خیلی زیاد باد شده اند ،وقتی بازار برگرده،چی میشند؟!
    ویرایش توسط orumbourse : 2020/02/25 در ساعت 22:44

مدیر(ستاره دار 11) iligal آواتار ها
    تشکر شده 27,906 بار در 3,915 ارسال

سلام سجاد عزیز خوش اومدی مجدداً،اگه موردی چیزی دیدی بهم منتقل کن در اسرع وقت مطابق قوانین سایت برخورد میکنم.همونطور که همیشه گفتم احترام به یکدیگر چه تحلیل گر و چه عضو عادی جز قوانین سایت هست و شما که تو تحلیلهاتون تبحر خاصی دارید احترامتون واجبه

خواستم نظرت رو در مورد فاذر و انرژی۳ بپرسم
    بخشنده باش و افتاده و با داشته های خودت فخر نفروش!

8. 22 کاربر به خاطر ارسال مفید iligal از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره‌دار (۲) sooroosh1315 آواتار ها
    تشکر شده 15,256 بار در 3,560 ارسال

سلام، خوش اومدین

نظرتان در مورد شاخص کل بلند مدت هم لطفا بیان کنید. شما هم به شاخص 600 هزار و 1 میلیون واحدی نظر مثبت دارین؟

دلار را برای 1400 چه نرخی متصور هسین؟
    از دی که گذشت هیچ ازو یاد مَکن،فردا که نیامده ست فریاد مَکن،بر نامده و گذشته بنیاد مکن،حالی خوش باش و عمر بر باد مَکن،

10. 16 کاربر به خاطر ارسال مفید sooroosh1315 از ایشان تشکر کرده اند:

نقل قول نوشته اصلی توسط iligal نمایش پست ها
    سلام سجاد عزیز خوش اومدی مجدداً،اگه موردی چیزی دیدی بهم منتقل کن در اسرع وقت مطابق قوانین سایت برخورد میکنم.همونطور که همیشه گفتم احترام به یکدیگر چه تحلیل گر و چه عضو عادی جز قوانین سایت هست و شما که تو تحلیلهاتون تبحر خاصی دارید احترامتون واجبه

درود بر شما
    فاذر که خوراک خودمه یه زمانی زیر 300 تومن خرید داشته ام روی فاذر و صدها پست از من در تاپیکش هست.
    در وضعیت فعلی فاذر اینجوریه ،با همراهی بازار خوب بالا میره .کاملا مشخصه که در موج سه هست ،واقعیتش من دقیق نمیدونم تا کجا خواهد رفت ولی من محدوده 2000 تا 2100 تومن یه مقاومت میبینیم براش.اخیرا در منفی حجم دیدم این میتونه حتی خالی کردن بخشی از پول قوی هم باشه ،من نظرم اینه که اگر منفی قویی با حجم بالا مشاهده کردید و متعاقبش اون دوباره منفی شد،اون بمعنای ورود به موج 4 میتونه باشه ولی تا زمانیکه بالا میره شما هم همراه سهم باشید ولی دست به ماشه هم باشید.
    درمورد انرژی سه باید بیشتر وقت بذارم.

نقل قول نوشته اصلی توسط sooroosh1315 نمایش پست ها
    سلام، خوش اومدین

نظرتان در مورد شاخص کل بلند مدت هم لطفا بیان کنید. شما هم به شاخص 600 هزار و 1 میلیون واحدی نظر مثبت دارین؟

دلار را برای 1400 چه نرخی متصور هسین؟
    درود بر شما

خیلی رک و رواست میگم نه میدونم شاخص تا کجا خواهد رفت نه اهمیتی به این موضوع میدم ولی کاهش قدرت روند صعودی بازار رو هر چند وقت یکبار چک میکنم.
    بنظر من دنبال عدد سقف شاخص نباشید بجای اون دنبال سیگنال های کاهش قدرت روند صعودی یا سیگنال های تکنیکالی خروج از بازار باشید.من اعتقاد دارم الان کسی نمیتونه دقیق بگه شاید از کجا برخواهد گشت شاید کسی شانسی بگه ولی تحلیلی من فکر میکنم هر کسی درسته بگه کار بزرگی کرده.
    این بازار با عرضه برنخواهد گشت(چون پول زیادی در بازاره و هر عرضه ای رو میبلعه) بلکه با دستور از بالا یا بامسایل سیاسی غیرقابل پیش بینی میتونه برگرده.همین
    دلار من فکر میکنم حداقل 20 تا 22 هزار تومن رو میتونه ببینه.

عضو فعال homework آواتار ها
    تشکر شده 3,130 بار در 655 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط iligal نمایش پست ها

احسنت به این گوهر شناسی یکی از مدیران محترم
    دنیا دو روز است ... روزی برای تو ، روزی علیه تو

14. 18 کاربر به خاطر ارسال مفید homework از ایشان تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 3 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 3 مهمان ها)