صفحه 24 از 129 نخست ... 14212223242526273474124 ... آخرین
نمایش نتایج: از 231 به 240 از 1289

موضوع: __نقشه راه بازار سرمایه__

عضو عادی
    تشکر شده 572 بار در 151 ارسال

پاسخ : گاهنامه orumbourse

جناب orumbourseسلام ببخشید مزاحمتان می شوم اگر امکان دارد بگویید بین این سه سهم برای خرید کدام بهتر است ذوب بانک تجارت بانک صادرات

2. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید شهرقدس از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی
    تشکر شده 574 بار در 109 ارسال

سلام سجادجان. شرمنده دوباره مزاحمت میشم برای اینکه تقریبا تصمیمم نهایی شده خواستم باشما مشورت کنم .راستش معاملات امروز کسرا بنظرم بااینکه مثبت کامل بود اما فشار با فروشنده بود تصمیم گرفتم شنبه باذوب عوضش کنم که هم ریسکم کمتر بشه و هم اگر احتمال اینکه کسرا بره توموج چهار فکرکنم خیلی نزدیکه باتوجه به فشارفروش.. ممنون میشم نظرتون را برا آخرین بار بگین. مرسی

4. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید danaisp از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره دار (1) orumbourse آواتار ها
    تشکر شده 112,518 بار در 9,926 ارسال

بنده وقتم رو در جایی که چپ و راست بهم توهین میشه،نمیذارم.
    همین الان که دارم اینو مینویسم یکی از سهامداران ستراک رفته یه تاپیک قدیمی و پست توهین آمیز برای من نوشته،فقط اسم من رو نیاورده، منظورش من هستم.
    آدم باید دیوونه باشه هم وقت و اطلاعات و تجربه اش رو رایگان در جایی بذاره هم بهش چپ و راست توهین کنند.این دفعه هم آقای جمالی ازم خواست بیام بنویسم وگرنه قصدی برای نوشتن نداشتم ولی با رفتار دیروز ایشون هم متوجه شدم در این سایت جایگاهی ندارم.
    ضمن اینکه من با هیچ کس رودرواسی ندارم سهم گرون رو اخطار گرون بودن میدم حالا چه اون سهم ،سهامدارش مدیر سایت باشه چه برادرم باشه.سهم ارزون هم مدام سیگنال خرید میدم.
    هر کسی هم بهم توهین کنه جوابش رو هم میدم.
    در مکتب من مدارا و این جور چیزها وجود نداره. سکوت بمعنای پررو شدن طرف مقابله.
    وسلام
    ویرایش توسط orumbourse : 2019/09/12 در ساعت 10:39
    "مطالب و پست های ارسالی اینجانب به هیچ وجه توصیه به خرید یا فروش برای کسی نیست، صرفا نظرات شخصی اینجانب درمورد سهام بازاربورس می باشد والبته ممکنه تمامی اون مطالب اشتباه هم باشد"

عضو فعال
    تشکر شده 6,006 بار در 1,243 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط orumbourse نمایش پست ها
    همین الان که دارم اینو مینویسم یکی از سهامداران ستراک رفته یه تاپیک قدیمی و پست توهین آمیز برای من نوشته،فقط اسم من رو نیاورده، منظورش من هستم.
    آدم باید دیوونه باشه هم وقت و اطلاعات و تجربه اش رو رایگان در جایی بذاره هم بهش چپ و راست توهین کنند.این دفعه هم آقای جمالی ازم خواست بیام بنویسم وگرنه قصدی برای نوشتن نداشتم ولی با رفتار دیروز ایشون هم متوجه شدم در این سایت جایگاهی ندارم.
    ضمن اینکه من با هیچ کس رودرواسی ندارم سهم گرون رو اخطار گرون بودن میدم حالا چه اون سهم ،سهامدارش مدیر سایت باشه چه برادرم باشه.سهم ارزون هم مدام سیگنال خرید میدم.
    وسلام
    درود
    امیدوارم به زودی کدورت ها بر طرف بشه باز از دانش شما برخوردار بشیم

و جناب جمالی گرامی
    هم با اندیشه ای که می کنند نسبت به نداوم خوبی ها و ترویج ان در بین اعضای محترم سایت
    به قنای هر چه بیشتر این مجموعه و تداوم ان با بودن همه خوبان
    کمک نمایند
    کار سختی نیست

در پناه خدا باشید

7. 18 کاربر به خاطر ارسال مفید سکه شانس از ایشان تشکر کرده اند:

عضو جدید
    تشکر شده 14 بار در 1 ارسال

با سلام و عرض ادب
    ضمن تشکر و قدردانی از زحمات بی دریغ و لطف بیکران شما.
    جناب ارومبورس عزیز سواد و نیت خیر شما بر کسی پوشیده نیست
    امیدوارم ناسپاسی و گاها غرض ورزی عده ای رو نادیده بگیرید و لطف حضورتان را از دوستان دریغ نفرمایید.
    با تشکر فراوان

9. 14 کاربر به خاطر ارسال مفید amirara از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 1,675 بار در 399 ارسال

به نام خدا .
    ترامپ با پیشنهاد مکرون در مورد ایران موافقت کرد . شنبه بازار عالیه به امید خدا .شاد باشید .

11. 7 کاربر به خاطر ارسال مفید آگراداد از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره‌دار (27) بابک 52 آواتار ها
    تشکر شده 63,384 بار در 15,430 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط orumbourse نمایش پست ها
    وسلام
    با سلام خدمت سجاد عزیز

برادر عزیز و دوست داشتنی من، جواب این افراد رو نده و حرص هم نخور .

اینها ارزش جواب دادن هم ندارند!!

اگه عرضه دارند بیان رو سهمهای بزرگ نظر بدهند چه تکنیکالی چه بنیادی !!

شما خیلی وقتها روی سهمهای بزرگ نظر دادی همانند کچاد و کگل و فولاد و بانک ملت و بسیار بسیار سهمهای دیگه

یه مشت جوجه که از بازار بورس ذره ای نمی فهمند رفتند روی یه سهم ختراک که تعداد سهمش هم بسیار بسیار کمه و سهامدار عمده اش هم فروشنده نیست و دارند توی قیمتهای نجومی تبلیغ می کنند !!!

کدوم سهامدار با تجربه ای می ره توی افزایش سرمایه از آورده شرکت کنه !!! الان خودرو تو همین قیمت ارزشمند تره یا ختراک؟ چرا باید با اینکه خودرو چند روزه صف خریده ، ختراک صف نباشه؟

شما جوجه سهامدارها اگه حالیتون میشه بیایید روی سهام بزرگ کار کنید و نظر بدید!!

بنده هم سهامدار عمده کفپارس و کتوکا بودم . یه بار اومدم اینجا ادعای سهامدار عمده ای بکنم؟ طرف عین بچه کوچولوها میاد میگه دارم میشم سهامدار عمده و باید توی مدیریت سهم ختراک نظر بدم!!! تو بهتره پستونکت رو بخوری عزیز من !!

بنده متاسفم برای مدیریت سایت که موجب آزرده خاطر فرد عزیزی همچون شما در مقابل یک مشت جوجه سهامدار میشن !!

عرضه دارید خبر رانت رو کنید و تکنیکالی بیایید نظر بدید و جواب سوالهای اعضاء رو بدید .

آیا می آیید و وقت بذارید برای مردم آن هم مجانی !!! اگر مرد هستید و توانش رو دارید بیایید و تاپیک بزنید و جواب سوال اعضاء رو بدهید و سهمهای ارزشمند مختلف با بازدهی های توفانی معرفی کنید!

مدیریت سایت اینو خوب به خاطر بسپره که کسانی که موجب آزرده خاطر شدن افرادی همچون سجاد عزیز می شوند، فقط و فقط دارند به وبسایت بورسی لطمه می زنند .

اصلا هر کی بیاد راجع به سهمتون نظر بده . شما غلط می کنید و بیجا می کنید توهین کنید . هر فردی کاملا مختار هست بیاد راجع به هر سهمی نظر بده، مگر سهم با صحبت یه نفر بالا یا پایین میره!! اصلا ختراک بشه 50000 تومان، شما بیجا می کنید به سجاد عزیز که این همه داره توی این وبسایت زحمت می کشه توهین کنید .

اون زمان که بنده و امثال بنده توی همین سایت زحمت می کشیدیم شماها توی قنداق هم نبودید. مدیریت سایت خود به خوبی می داند که از دست دادن امثال سجاد خان ، به شدت به ضرر وبسایت هست .

جناب آقای مهندس جمالی " ادمین اصلی سایت بورسی" ، بارها به بنده گفتند با کاربر جعفر ملقب به " پر ریسک " تماس بگیرم و بگویم برگردند به وبسایت بورسی و مطلب بنویسند . برگردند که همانند سجاد" orumbourse " توهین بشنوند؟

به خدا هزاران افسوس بابت از دست دادن کاربرانی همانند سجاد خان !!

شما ها بمانید با ختراکتان تا ببینیم برای مدیریت وبسایت بورسی، تبلیغ سهم ختراک مهمتره و به نفع وبسایته و یا توهین به کاربران ارزشمندی همچون سجاد خان که چون در خصوص ختراک نظر دادند باید توهین بشنوند .

از قدیم گفتند " خلایق هر چه لایق " و واقعا از دست دادن کاربرانی همچون سجاد عزیزحقتونه و این جمله را باید آب طلا گرفت
    ویرایش توسط بابک 52 : 2019/09/13 در ساعت 18:53
    The greater the risk ، The greater the reward

هر چقدر ریسک بزرگتری کنی ، پاداش بزرگتری بدست میاری

13. 22 کاربر به خاطر ارسال مفید بابک 52 از ایشان تشکر کرده اند:

كاربر فعال
    تشکر شده 3,737 بار در 646 ارسال

جناب بابک
    از وسکاب خبر جدیدی داری؟
    هنوز روی این سهم هستی؟؟

15. 6 کاربر به خاطر ارسال مفید aminian از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره‌دار (۶) بورث آواتار ها
    تشکر شده 1,211 بار در 240 ارسال

باسلام
    کاش دوستان وزین اندکی تامل داشتند، هدف همگرائی است نه سنگ پراکنی، اگر سوال بی ربط بود یا توهین بهترین حمله دفاعه، تعجب میکنم چرا واکنش نشون میدید عصبانی میشید. اونی که قدر اطلاعات شما رو بدونه میدونه نیازی به دفاع نیست.
    کاش همه دوستانی که حرفی برای گفتن داشتند برگردند. بهنام ، سید یاسرشریعت ، مرادی ، وخیلی ها یی که الف بای بورس رو با اونها یاد گرفتیم. و قدردان دوستانی چون نوام و اروم و آباد و بابک هستم.

17. 16 کاربر به خاطر ارسال مفید بورث از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 1,675 بار در 399 ارسال

به نام خدا
    الهی به امید تو . انشاالله بازاری سرتاسر سبز را امروز شاهد باشیم .

19. 7 کاربر به خاطر ارسال مفید آگراداد از ایشان تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 7 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 7 مهمان ها)