صفحه 96 از 129 نخست ... 468693949596979899106 ... آخرین
نمایش نتایج: از 951 به 960 از 1289

موضوع: __نقشه راه بازار سرمایه__

ستاره دار (1) orumbourse آواتار ها
    تشکر شده 112,506 بار در 9,923 ارسال

پاسخ : گاهنامه orumbourse

نقل قول نوشته اصلی توسط roya123 نمایش پست ها
    سلام خدمت جناب ارومبورس. میشه توی این تحلیل به من کمک کنید لطفا؟؟؟؟. من واقعا گیج شدم.

جناب ارومبورس بر اساس moving average که طبق گفته ی شما برای کوتاه مدت 4 روزه و 9 روزه رو ترسیم کردم چیزی که داره نشون میده، سیگنال فروش هست. چون 4 روزه داره 9 روزه رو به سمت پایین قطع می کنه و همینطور قیمت زیر این دو میانگین هست. پس سیگنال فروش هست (البته هنوز مشخص نیست که این دو میانگین همدیگه رو چجوری قطع می کنه. ولی چیزی که من حس می کردم رو گفتم.)
    بر اساس کانال رگرسیون خطی که در تایم فریم هفتگی من ترسیم کردم در
    محدوده 300 یه مقاومت مهم داریم.
    و بر اساس چیزی که توی شکل هم نشون دادم این که قیمت داره کم میشه و حجم معاملات هم داره کم میشه که نشون میده روند نزولی در حالی ا ضعیف شدن هست و این یعنی
    سیگنال خرید .
    الان من واقعا چه نتیجه ای باید از این تحلیل هام بگیرم؟؟؟؟!!!
    یکی سیگنال فروش یکی سینگنال خرید ؟؟؟؟!!!!!!

اول اینکه ما گفتیم برای نوسانگیری کوتاه مدت از اون دو میانگین استفاده کنید،شما با تایم هفتگی نتیجه مطلوب از این روش نخواهید گرفت.اون روش برای تایم روزانه یا ساعتی یا نیم ساعتی بهتره.با تایم هفتگی چیز زیادی بدین روش بدست نمیارید.
    شما در همین نمودار یه الگوی ستاره شامگاهی رو میبینید که سیگنال فروش داده اگر مطابق اون الگو،فروش میزدید الان دو شمع جلو بودید.الان دیگه نمیتونید با روش تقاطع دو میانگین از تایم هفتگی سیگنال فروش بگیرید چون اون سیگنالش رو اونجا داده، الان شما برای سیگنال خرید به تایم پایینتر مراجعه کنید.
    ویرایش توسط orumbourse : 2019/10/24 در ساعت 20:06
    "مطالب و پست های ارسالی اینجانب به هیچ وجه توصیه به خرید یا فروش برای کسی نیست، صرفا نظرات شخصی اینجانب درمورد سهام بازاربورس می باشد والبته ممکنه تمامی اون مطالب اشتباه هم باشد"

حتما خپارس رو در سبد داشته باشید البته با وجود اینکه دیروز با صف خرید پرحجمی کارش رو تموم کرد ولی روی مقاومت ها نوسانی خواهد شد و فرصت ورود خواهد داد.
    .
    .
    .
    برای اونایی که تحمل دیدن بازار منفی رو ندارند و دچار استرس و اضطراب میشند اگر سهمشون در این مثبت یکی دو روز قبل نتونست مثبت قویی بخوره و فکر میکنند که سهمشون بازم تمایل به اصلاح بیشتر داره میتونند هفته آینده در مثبت نصفش رو بفروشند تا در قیمت های پایین جایگزین کنند. اینجوری دیدن بازار منفی هم براشون زیاد استرس و اضطراب نخواهد آورد زیرا با وجود اینکه سهامدار اون سهم هستند ولی تمایل دارند که قیمت پایین بیاد تا با پول حاصل از فروش نصف،در کف یا حمایت ها جایگزین کنند .اینجوری اتفاقا از منفی سهم هم استقبال خواهند کرد.
    "مطالب و پست های ارسالی اینجانب به هیچ وجه توصیه به خرید یا فروش برای کسی نیست، صرفا نظرات شخصی اینجانب درمورد سهام بازاربورس می باشد والبته ممکنه تمامی اون مطالب اشتباه هم باشد"

این تاپیک ،تاپیک سوال و جواب نیست هر کسی سوالی داره بره از مدیریت بپرسه.
    تمامی اونایی که با نظر من سهمی رو خریده بودند تحلیلشون رو براشون انجام دادم.بقیه سوال ها رو آیدی های سبز رنگ جواب بدهند.
    آقایون آیدی های سبز رنگ بیایید به سوالات جواب بدین.
    ضمنا اینجا گاهنامه هست.در سال هفت هشت تا سهم معرفی بشه کار مفیدی انجام شده .وسلام

ستاره‌دار(3) roya123 آواتار ها
    تشکر شده 30,129 بار در 5,476 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط orumbourse نمایش پست ها
    اول اینکه ما گفتیم برای نوسانگیری کوتاه مدت از اون دو میانگین استفاده کنید،شما با تایم هفتگی نتیجه مطلوب از این روش نخواهید گرفت.اون روش برای تایم روزانه یا ساعتی یا نیم ساعتی بهتره.با تایم هفتگی چیز زیادی بدین روش بدست نمیارید.
    شما در همین نمودار یه الگوی ستاره شامگاهی رو میبینید که سیگنال فروش داده اگر مطابق اون الگو،فروش میزدید الان دو شمع جلو بودید.الان دیگه نمیتونید با روش تقاطع دو میانگین از تایم هفتگی سیگنال فروش بگیرید چون اون سیگنالش رو اونجا داده، الان شما برای سیگنال خرید به تایم پایینتر مراجعه کنید.
    اوکی. مرسی از توضیحات کامل و جامع تون.
    توی تایم فریم دو ساعته همین میانگین 4 و 9 روزه رو نگاه کردم احتمال میره که 4 روزه به زودی 9 روزه رو قطع کنه. هنوز قطع نکرده. اونجوری باشه با تحلیل های دیگه سازگاری داره.
    در ضمن اون ستاره شامگاهی که می فرمایید رو من اصلا بلد نیستم. اما باید بگم که خوشبختانه این سهم رو در زمان مناسب یعنی روی قله فروختم. الان واسه ورود مجدد دارم رصد می کنم. پس نظر شما هم اینه که چند وقت دیگه می تونم ورود کنم مجدد. درسته؟؟؟ یعنی هنوز اصلاح می کنه؟؟؟
    اگر اشتیاق شما برای موفق شدن بیشتر از ترس شما از شکست خوردن باشد
    شما حتما موفق خواهید شد. "آلبرت انیشتین"

5. 10 کاربر به خاطر ارسال مفید roya123 از ایشان تشکر کرده اند:

واااااای........ یا ابرفرز ........ منم سوال می پرسم..... الفرااااااااااار
    آقا سجاد حالا جواب اوشون و ندین که بهتون بی احترامی کردن. جواب من و بدین ولی...
    خب شما تحلیل گر قوی ای هستید. من به شخصه دوس دارم در کنار یه تحلیل گر قوی تحلیل یاد بگیرم. نه همینجوری خودم نفهمم چی به چیه.
    تو رو خدا دعوا نکنیدااااااااا..... اول یه لیوان آب خنک بخورید بعد اگه صلاح دونستید پاسخ پست من و بدید لطفا....

7. 6 کاربر به خاطر ارسال مفید roya123 از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره‌دار (۱۰) کریس گاردنر آواتار ها
    تشکر شده 19,463 بار در 2,880 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط roya123 نمایش پست ها
    واااااای........ یا ابرفرز ........ منم سوال می پرسم..... الفرااااااااااار
    آقا سجاد حالا جواب اوشون و ندین که بهتون بی احترامی کردن. جواب من و بدین ولی...
    خب شما تحلیل گر قوی ای هستید. من به شخصه دوس دارم در کنار یه تحلیل گر قوی تحلیل یاد بگیرم. نه همینجوری خودم نفهمم چی به چیه.
    تو رو خدا دعوا نکنیدااااااااا..... اول یه لیوان آب خنک بخورید بعد اگه صلاح دونستید پاسخ پست من و بدید لطفا....

9. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید کریس گاردنر از ایشان تشکر کرده اند:

نقل قول نوشته اصلی توسط کریس گاردنر نمایش پست ها
    ترس و لرزهاش واسه ما ..... خنده هاشم واسه جناب کریس

11. 6 کاربر به خاطر ارسال مفید roya123 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی
    تشکر شده 278 بار در 67 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط orumbourse نمایش پست ها
    بازار هفته بعد دو روز تعطیلی در روزهای یکشنبه و سه شنبه داره،در چنین هفته هایی معمولا خریداران دست به خرید پرحجم نمیزنند.
    اگر شنبه و دوشنبه قیمت ها همون حوالی یک دو درصد مثبت تا یکی دو درصد منفی با شاخص اندک منفی همراه باشه بهتره از مثبت اندک شاخص هست یا شاخص مثبت نشه یا میشه بهتره مثبت قوی بشه.
    فعلا بازار بیشتر تمایل به خرید سهامی داره که افزایش سرمایه از تجدید ارزیابی داراریی دارند خپارس و فباهنر اخیرا مورد توجه قرار گرفته اند در مورد خپارس روزهای قبل مطلب زدیم هر کدوم فرصت داد برای شرکت در افزایش سرمایه ورود کنید.
    حتی اگه بازار منفی شدید هم بشه مثل دفعه قبل همگی در صف فروش یا صف های فروش پرحجم نخواهد بود پرنوسان میتونه باشه.البته برخی سهام راهشون رو از بازار جدا خواهند کرد.
    بنظر من در این قیمت ها هر وقت اردر فروش رو همراه با تردید فعال میکنید ،یادتون باشه که فعلا تنها بازار پویا در ایران،بازار بورس هست.بازار دلار و سکه و ساختمان تقریبا خوابیده اند ولی بازار بورس هنوز جایی زیادی برای رشد داره البته هنوز در اصلاحه.
    مسکن بیدار شده رئیس، رشد معاملات مسکن در مهر ۱۷٪ بیشتر از شهریور

13. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید farrokhi از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 6,006 بار در 1,243 ارسال

سجاد عزیز
    در قلب ما هستی
    بورس بهانه اس

در پناه خدا باشی

15. 18 کاربر به خاطر ارسال مفید سکه شانس از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال امام قلی خان آواتار ها
    تشکر شده 5,371 بار در 1,383 ارسال

پا گنده خان چرا باز اروم بورسی را اذیت می نمایی؟
    برو خوب بگرد.
    با تشکر
    نه محقق بود نه دانشمند چارپایی بر او کتابی چند
    از هم ندوشیم.
    با هم بنوشیم.

17. 8 کاربر به خاطر ارسال مفید امام قلی خان از ایشان تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 4 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 4 مهمان ها)