صفحه 125 از 129 نخست ... 2575115122123124125126127128 ... آخرین
نمایش نتایج: از 1,241 به 1,250 از 1289

موضوع: __نقشه راه بازار سرمایه__

عضو فعال bourse آواتار ها
    تشکر شده 8,270 بار در 1,295 ارسال

پاسخ : __نقشه راه بازار سرمایه__

نقل قول نوشته اصلی توسط bourse نمایش پست ها
    خکاوه صفش عرضه شد خرید کنید چارتش تا ظهر میزارم

سقف قبلی بزنه تا مدتها ممکنه تو صف خرید قفل بشه

2. 20 کاربر به خاطر ارسال مفید bourse از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره دار (1) orumbourse آواتار ها
    تشکر شده 112,506 بار در 9,923 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط توسکا نمایش پست ها
    علاوه بر بکهنوج و بفجر، فکر میکنم بزاگرس هم نمودار خوبی داره (آینده تکنیکالی خوبی دارند)...

البته من در مورد هر سه تا شون فکر میکردم فعلا در جا میزنن که فعلا بینشون بکهنوج پرید...

الان بفجر روی 1412 متعادل معامله میشه و بزاگرس روی 900 تومن...

بزاگرس ممکنه مدت بیشتری نسبت به دو تا سهم دیگه در جا بزنه و ممکنه تا....... هم پایین بیاد...پوزیشن گیری مطمئن وقتی یه که بالای 1050 تومن تثبیت شده باشه...

یا علی
    بله بزاگرس هم خوبه،من بفجر رو بخاطر خیلی عقب موندگیش تاکید میکنم وگرنه بزاگرس هم بد نیست ،یادمه بزاگرس رو قبلا یه تحلیلی کرده بودم.نمیدونم کدوم صفحه هست؟الان یادم اومد یکی از دوستان سوال کرد اون زمان هم داشت خط روند صعودی رو در 550 تومن میشکست گفتم نگران نباش بعید میدونم زیاد پایین بیاد زیر 500 تومن ارزش خرید داره و از 460 تومن برگشت. فکر کنم هدفش رو 900 تومن گفته بودم ولی تا بالای 1000 تومن هم اومده.جدیدا نگاه نکردم ولی وقت کنم نگاه میکنم.
    "مطالب و پست های ارسالی اینجانب به هیچ وجه توصیه به خرید یا فروش برای کسی نیست، صرفا نظرات شخصی اینجانب درمورد سهام بازاربورس می باشد والبته ممکنه تمامی اون مطالب اشتباه هم باشد"

نقل قول نوشته اصلی توسط bourse نمایش پست ها

سقف قبلی بزنه تا مدتها ممکنه تو صف خرید قفل بشه

جناب بورس خودتون که واقف هستید روی خکاوه قبلنا ها من چقدر تحلیل و نظر مثبت داده بودم شاید صدها پست از من در مورد خکاوه در 60-80-100 تومن وجود داره
    یه چیزی رو بگم خکاوه اهداف بالایی داره من خکاوه رو 1000 تومن هم میبینم ولی چون برخی ها روی خودرویی ها منو اذیت کردند و منتظرم من در خوردویی ها زمین بخورم ،این تارگت رو بین خودمون باشه،شما سهامداری کنید ببینید چقدر سود خواهید کردید
    "مطالب و پست های ارسالی اینجانب به هیچ وجه توصیه به خرید یا فروش برای کسی نیست، صرفا نظرات شخصی اینجانب درمورد سهام بازاربورس می باشد والبته ممکنه تمامی اون مطالب اشتباه هم باشد"

نقل قول نوشته اصلی توسط orumbourse نمایش پست ها

جناب بورس خودتون که واقف هستید روی خکاوه قبلنا ها من چقدر تحلیل و نظر مثبت داده بودم شاید صدها پست از من در مورد خکاوه در 60-80-100 تومن وجود داره
    یه چیزی رو بگم خکاوه اهداف بالایی داره من خکاوه رو 1000 تومن هم میبینم ولی چون برخی ها روی خودرویی ها منو اذیت کردند و منتظرم من در خوردویی ها زمین بخورم ،این تارگت رو بین خودمون باشه،شما سهامداری کنید ببینید چقدر سود خواهید کردید

درست میفرمایید دوست عزیز . خیلی وقتها نظرات مخالفی که مخصوصا هیچ تحلیلی پشتش نیس آدم اذیت میکنه مثلا میگن چون سهم زیان دست پس این تارگت دست نیافتنیه در صورتی که اگه به گذشته بازار نگاه کنیم خیلی وقت ها چه بسا سهم های زیانده بیشتر از سهم های سود ده رشد کردن و تو پیک قیمتی اخبار بنیادی هم خودشونو نشون داده . بنده همچنان با میانگین قیمتی 60 تومن عمده سهامم خکاوست و سهامداری میکنم . ممنون از شما

عضو فعال
    تشکر شده 1,675 بار در 399 ارسال

لطفا در مورد خگستر هم نظر کارشسناسی اعلام بفرمایید.

7. 8 کاربر به خاطر ارسال مفید آگراداد از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال MOSTAFAVI آواتار ها
    تشکر شده 21,427 بار در 4,805 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط توسکا نمایش پست ها
    علاوه بر بکهنوج و بفجر، فکر میکنم بزاگرس هم نمودار خوبی داره (آینده تکنیکالی خوبی دارند)...

البته من در مورد هر سه تا شون فکر میکردم فعلا در جا میزنن که فعلا بینشون بکهنوج پرید...

الان بفجر روی 1412 متعادل معامله میشه و بزاگرس روی 900 تومن...

بزاگرس ممکنه مدت بیشتری نسبت به دو تا سهم دیگه در جا بزنه و ممکنه تا....... هم پایین بیاد...پوزیشن گیری مطمئن وقتی یه که بالای 1050 تومن تثبیت شده باشه...

یا علی
    توی گروه نیروگاهی وسنا هم به نظر توی این قیمت ها خوب باشه.مخصوصا بعد از راه اندازی نیروگاه خرم آباد

9. 16 کاربر به خاطر ارسال مفید MOSTAFAVI از ایشان تشکر کرده اند:

زمزمه هایی از برخی منابع غیرموثق شنیده می شود که آمریکا بخش هایی از تحریم نفتی و بانکی را برای مدتی محدود لغو کرده است خبری که هنوز تایید رسمی نشده اما اظهارات رئیس کل بانک مرکزی نیز آن را تایید میکرد . باید منتظر انتشار کامل خبرو شرایط خاص و جزئیات ان بود.
    بتاسهم

نقل قول نوشته اصلی توسط آگراداد نمایش پست ها
    لطفا در مورد خگستر هم نظر کارشسناسی اعلام بفرمایید.
    درود بر شما
    خگستر هم خیلی بالا رفته،حداقل برای کوتاه مدت توی لیست خرید من جا نمیگیره .الان بخاطر افزایش سرمایه متوقف شده صفرش روی 130 تومن میفته با 39 میلیارد سهم و 35 درصد شناوری.
    بنظر من این سهم بعد از بازگشایی ،اگر بزودی فروش بانک پارسیان را در دستور کار قرار بده میتونه بازم بالا بره و حداقل 200 تومن رو هم ببینه ولی غیر این باشه برای کوتاه مدت ممکنه درجا بزنه یا اندک اصلاحی بکنه.
    پارسال 35 میلیارد تومن سود خالص داشته که با سرمایه فعلی زیر یک تومن سود به ازای هر سهم میفته.

13. 19 کاربر به خاطر ارسال مفید bourse از ایشان تشکر کرده اند:

برو بچه های #وتجارت به روز شدند. وتجارت اعلام کرده است 1 میلیارد دلار تراز ارزی مثبت دارد ...
    بتاسهم

15. 20 کاربر به خاطر ارسال مفید orumbourse از ایشان تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 3 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 3 مهمان ها)