صفحه 44 از 129 نخست ... 34414243444546475494 ... آخرین
نمایش نتایج: از 431 به 440 از 1289

موضوع: __نقشه راه بازار سرمایه__

عضو فعال
    تشکر شده 3,818 بار در 907 ارسال

پاسخ : گاهنامه orumbourse

نقل قول نوشته اصلی توسط roya123 نمایش پست ها
    رفتم پیداش کردم. تو صفحه انلاین اون جایی که اسممون هست کنارش تنظیمات هست. (البته من کارگزاری آگاه هستم اینجوریه. بقیه کارگزاری ها نمیدونم کجاست) رو تنظیمات که کلیک کنی باز میشه یه گزینه داره توافق نامه ها. اون جا گزینه تأیید می کنم و موافق نیستم داره. من میترسم که الان موافق نیستم رو بزنم بعدا نتونم معاملات بازار پایه رو انجام بدم.
    فعلا کاری نکنید
    ولی من خودم چند سبد در دستم هست همشونو تا رو عدم پذیرش زدم و مشکلی نداشت سهم پایه دارم رد پذیرش زدم صفحات انلاین بالا میاد و میشه معاملات انجام داد

2. 8 کاربر به خاطر ارسال مفید TAJ2014 از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره‌دار(3) roya123 آواتار ها
    تشکر شده 30,135 بار در 5,478 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط TAJ2014 نمایش پست ها
    برای همه این بیانیه روی صفحه آنلاین منتشر شده بود همون اول صبح
    متاسفانه سازمان بسیار غیر شفاف و به علت عدم اطلاع رسانی و سو استفاده از سهامداران چنین کارهای کثیفی انجام میده تا همه ناخواسته وبدون هیچ اطلاعی ازشون امضای تایید قوانین وپذیرشش رو بگیره
    اگر برای کسی ارسال نشده که بعید هست ولی ممکنه سهم پایه نداشتن یا شنبه ارسال بشه
    شاید
    به هر حال اطلاع رسانی کنید تا هیچ کس تایید نکنه
    خب همیشه وقتی که باز می کنی یه سری پنجره ها باز میشه . من اصولا نمی خونمشون می بیندم. امروزم یه دونه باز شد. زیرش یه ضربدر داشت. نمی دونم شایدم بالاش بود. اون و زدم بستمش.
    اگر اشتیاق شما برای موفق شدن بیشتر از ترس شما از شکست خوردن باشد
    شما حتما موفق خواهید شد. "آلبرت انیشتین"

4. 6 کاربر به خاطر ارسال مفید roya123 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 3,818 بار در 907 ارسال

امروز در کارگزاریها صحبت همین بوده که اگر این اعتراضات به همین شکل عدم پذیرش زیاد بشه کار به مسایل قضایی و پیگیری قضایی کشیده میشه
    به هر کسی که میدونید اطلاعی از این موضوع نداره اطلاع رسانی کنید

6. 9 کاربر به خاطر ارسال مفید TAJ2014 از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره دار (1) orumbourse آواتار ها
    تشکر شده 112,518 بار در 9,926 ارسال

دونالد ترامپ⁩، رییس جمهوری آمریکا: «بیانیه‌ای در مورد نحوه پاسخ به حمله آرامکو منتشر خواهیم کرد. ما در موقعیت بسیار قدرتمندی هستیم و گزینه‌های زیادی داریم. جنگ گزینه آخر است. جزییات تحریم‌های جدید علیه ایران تا ۴۸ ساعت آینده اعلام می‌شود.»
    "مطالب و پست های ارسالی اینجانب به هیچ وجه توصیه به خرید یا فروش برای کسی نیست، صرفا نظرات شخصی اینجانب درمورد سهام بازاربورس می باشد والبته ممکنه تمامی اون مطالب اشتباه هم باشد"

8. 10 کاربر به خاطر ارسال مفید orumbourse از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال arad700 آواتار ها
    تشکر شده 16,145 بار در 2,953 ارسال

در حضور اساتید جسارت می کنم
    نظر من راجع به قضایای اخیر به این شرح است:
    ببینید وقایع و اقدامات سیاسی امنیتی کشورها را باید در بستر منافع اقتصادی آنها تفسیر کنیم.
    آمریکا از تحریم و تنش کنترل شده با ایران چه منافعی می بره؟
    ۱. آمریکا تصمیم داره تا سال ۲۰۲۵ تولید نفت خودش را به حدود ۲۵ میلیون بشکه در روز برساند.لازمه رسیدن به این هدف اینه که قیمت نفت در سطوحی باشه که برای تولید کنندگان نفت شیل به صرفه باشه.از طرفی از آنجایی که صنایع دیگر آمریکا مصرف کننده نفت و فراورده های نفتی هستند قیمت نفت نباید ببش از اندازه افزایش یابد یعنی قیمت باید در حدی باشه که واسه هردوی اینها اقتصادی باشه.
    ۲.در یکی دو سال اخیر هر زمان نفت از محدوده حدود ۶۰ دلار بالاتر رفته و یا پایینتر اومده ترامپ با روشهای مختلف نفت را به این محدوده برگردانده بنابراین قیمت نفت در این حدود خواهد ماند.
    ۳.لازمه کنترل بهای نفت با توجه به اینکه قراره آمریکا تولیدش را به میزان زیادی افزایش بده (در سالهای گذشته تولید آمریکا از حدود ۱۰ میلیون بشکه به ۱۴ رسیده و قراره تا سال ۲۰۲۵ به ۲۵ میلیون بشکه برسه) اینه که جلوی عرضه نفت در جای دیگه گرفته بشه .چون قراره از یه طرف تولید افزایش یابد پس از طرف دیگه باید تولید کاهش یابد که بتونه جلوی کاهش شدید قیمت نفت به دلیل افزایش عرضه نفت گرفته بشه.
    ۴. بنابراین ترامپ باید ایران را تحریم می کرد و از برجام بیرون می رفت که جلوی تولید نفت تا حد ممکن گرفته بشه.واسه ونزولا هم هنینطور شد.
    ۵.اگه آمریکا به ایران حمله کنه حتما همین ۵۰۰ هزار بشکه که ایران به چین و چند کشور دیگه به صورت قاچاق و ... می فروشه قطع میشه و ایران هم مسلما چاه های عربستان را منهدم می کنه اونوقت نفت افزایش شدید قیمت خواهد یافت و این به ضرر صنایع مصرف کننده نفت در آمریکاست. همچنین از بین بردن و انهدام لولو خرخره ایران باعث میشه که کشورهای خلیج فارس دیگه قراردادهای میلیاردی اسلحه با غربی ها نبندند.پس اینهم به ضرر کارخانجات اسلحه ساز آمریکاست.
    نتیجه این میشه که حمله نظامی در کار نخواهد بود.
    تنش ها در سطح کنترل شده باقی خواهد ماند.
    تا همین الان هم ترامپ گفته حمله نظامی آخرین گزینه است یعنی اینکه حمله بی حمله.
    پس به نظرم ترس از حمله نظامی صحیح نیست.
    این نظر من بود و ممکنه درست نباشه .دوستان خودشان بررسی فرمایند.
    Honesty is the best policy

10. 20 کاربر به خاطر ارسال مفید arad700 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال arad700 آواتار ها
    تشکر شده 16,145 بار در 2,953 ارسال

افت ۸۰۰۰ واحدی شاخص یک حرکت طبیعی بود به ویژه بعد از افزایش هایی که در ماه های اخیر داشت.
    ولی وجود پارامترهای سیاسی باعث تشدید این اصلاح شد. در ۲ روز حدود ۱۳ هزار واحد افت شاخص و حجم معاملات هم خیلی زیاد بود.
    این یعنی اینکه فروشنده زیاد بود و از طرفی خریدار هم زیاد بود یعنی اینکه خیلی از کسانی که به هردلیل قصد فروش سهام داشتند موفق به فروش شدند و نقد شدند.
    سهمی را در نظر بگیرید که مثلا حجم مبنای ۴۰۰ هزار داشته. وقتی در ۲ روز کاری و در منفی کامل حدود ۱۰ برابر ححم مبنا فروخته شده و صف فروش جمع شده این سهم دیگه واقعا اگه بنیادی هم باشه جای فروش نداره.
    به نظرم اگر دوستان موافقت فرمایند جهت گیری نوشته ها را مجددا به سمت تحلیل سهام مختلف ببریم و به این بحث احتمال حمله نظامی و یا احتمال ریزش شدید بازار که احتمالات غیر منطقی هستند خاتمه بدیم.
    برای شروع مجدد شخصا پیشنهاد بررسی وبشهر را دارم
    شخصا نتونستم اطلاعات بنیادی کاملی راجع به سهم پیدا کنم
    سپاسگزار خواهم شد اگر دوستان تشریک مساعی فرمایند.
    Honesty is the best policy

12. 12 کاربر به خاطر ارسال مفید arad700 از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره دار (1)
    تشکر شده 2,342 بار در 380 ارسال

اتفاقا من دو تا سهم پایه دارم که دیروز میخواستم سفارش فروش بزارم اصلا قبول نمیکرد سیستم پیغام میداد بیانیه پذیرش ریسک پذیرفته نشده زنگ زدم کارگزاری همون مراحلی که خانم رویا گفتن رو میبایست انجام میدادم و تیک گزینه پذیرش ریسکو میزدم
    یادمه سال گذشته هم برا اولین بار که میخواستم خکاوه بخرم همین پیغامو داد و ثبت سفارش نمیشد و باید او تیک رو برمیداشتم تا بتونم خرید و فروش کنم به هر صورت ان شاله مشکل سهامداران پایه یه جوری حل بشه چون میشناسم افراد تازه کاری که تا الان سرمایشون تو این بازار پایه و با این قوانین مسخره نصف شده

14. 10 کاربر به خاطر ارسال مفید مباشر از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره دار (1) orumbourse آواتار ها
    تشکر شده 112,518 بار در 9,926 ارسال

احتمالا در یکی دو روز اول هفته بازار با مثبت اندک مثلا بین هزار تا سه هزار واحد در هر روز شروع بشه .
    بنظر من اگر اونطوری شد اون وقت اون مثبت میتونه جاش رو به منفی اواخر هفته بده.
    بگمان من اگر قصد نوسانگیری ساعتی داربد میشه در منفی شنبه خرید انجام بگیره و یکشنبه دوشنبه در مثبت فروخته شه ولی برای خرید میان مدت و بلند مدت روی سهامی که اخیرا خیلی زیاد بالا رفته اند و در این دو سه روز صف فروش بوده اند،بگمانم عجله نکنید بهتره.
    منظورم اینه که هنوز مطمئن نیستیم که اصلاح شاخص تموم شده تا خرید بقصد سهامداری انجام بگیرد ولی نوسانگیری ساعتی یا یکی دو روزه بد نیست.
    البته گفتم سهام هایی که اخیرا زیادی رشد کرده اند نه سهام هایی که رشدی زیادی نداشته اند و یا بنیادی مناسبی دارند.
    "مطالب و پست های ارسالی اینجانب به هیچ وجه توصیه به خرید یا فروش برای کسی نیست، صرفا نظرات شخصی اینجانب درمورد سهام بازاربورس می باشد والبته ممکنه تمامی اون مطالب اشتباه هم باشد"

16. 24 کاربر به خاطر ارسال مفید orumbourse از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 1,675 بار در 399 ارسال

به نظر میرسه شرایط بهتر شده ومیتوان سهم های خوب را بادید میان مدت انتخاب کرد .

18. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید آگراداد از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال linux_linda آواتار ها
    تشکر شده 7,864 بار در 2,523 ارسال

آیا فردا سهام بانکی نظیر وبصادر منفی هستن؟

20. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید linux_linda از ایشان تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 3 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 3 مهمان ها)