صفحه 103 از 352 نخست ... 35393100101102103104105106113153203 ... آخرین
نمایش نتایج: از 1,021 به 1,030 از 3517

موضوع: تاپیک معاملاتی آماتور ها و فقیر فقرای بورسی

ستاره‌دار (۱۳) mhjboursy آواتار ها
    تشکر شده 84,811 بار در 17,704 ارسال

پاسخ : تاپیک معاملاتی آماتور ها و فقیر فقرای بورسی

داستان فاذر
    ------------

نقل قول نوشته اصلی توسط roya123 نمایش پست ها
    جناب علیرضا در مورد این سوالی که الان می پرسم هم پاسخ دادند.
    گزارشی که روانه کدال کرد (گزارش 12 ماهه)
    تأثیر این گزارش رو مثبت یا منفی قلمداد می کنید .
    توی تاپیک فاذر در موردش گفتیم.

ببینید... من اصلا بنیادی حقیقتش حالی‌ام نمی‌شود. (بلد نیستم دستی بررسی کنم. در بررسی رایانه‌ای (خودکار) هم باز مهارت کافی ندارم.)
    در مورد فاذر... برداشتی که من ازش دارم.. این است که... شرکت ول است... صاحب ندارد... از زمانی که (در نیمه‌ی سال نود و هفت) قلعه‌بانی را آوردند گذاشتند پای کار (با آن بنده‌خدا مدیرعامل جدید که نامش را یادم رفته) وضع بهتر شد... ولی عالی نشد... نمی‌دانم چرا؟ انگار هنوز جان نگرفته شرکت... یا جان گرفته و هنوز کارهایی که کرده به عرصه ظهور نرسیده...
    من چند وقت پیش سهامدارش بودم...
    خیلی قراردادهای عالی‌ای بست و شرکت عملا متحول شد....
    ولی نمی‌دانم چرا بازار عکس‌العملی که باید را نشان نداد...
    ما هم دیدیم بازار زیاد با آن حال نمی‌کند ما هم گذاشتیم رفتیم...
    اکنون دوباره یک مقدار خریده‌ام... ولی کم است...
    -------------------------------------------
    داستان شرکت هم این بود که... این شرکت را دادند به یک سفته‌بازی به نام پرنا (؟)(اگر اشتباه نکنم.) و آن هم یک مدت انگار برد و خورد و شرکت را بدبخت کرد... و دولت آمد از دست او بگیرد کار خراب‌تر هم شد (از یک طرف شرکت ماند بی‌صاحب و از طرف دیگر هم یک مقدار دست او بود و یک مقدار نبود و از سوی دیگر هم پروژه‌ها خوابید و معلوم نشد چه به چه است و از یک طرف هم که او یک چیزهایی را برداشته بود و کلا این حالت ادامه داشت...) تا اینکه بانک کشاورزی در دادگاه به خاطر بخشی از دزدی‌های پرنا شرکت را مالک شد... و بانک کشاورزی هم که عرضه مدیریت نداشت (عملا هم خودشان می‌گفتند) و این شد که تصمیم بر فروش گرفتند... ولی حالا تا بیایند بفروشند انگار سال‌ها طول می‌کشد (چون عرضه این کار را هم درست و حسابی ندارند) و انگار به فکر افتادند که اول شرکت را درست کنند و بعدا سهامشان را تجمیع کنند و بفروشند. (اگر می‌فروختند یا اگر در آینده بفروشند عالی می‌شد. اگر یک بزرگی مانند هولدینگ خلیج فارس می‌آمد می‌خریدش دیگر نانشان در روغن بود و هرچه قرارداد بود تا صد سال تضمین شده تو جیبشان بود...)
    (این داستان را حقیقتش با این حافظه ضعیفم گفتم... خودم هم دقیقا نمی‌دانم اشتباه داشته باشد یا نه؟ دقیقش را از جناب علیرضا بخواهید که هم بیشتر از من سهامدار بوده‌اند و هم بهتر از من جزئیات را دنبال می‌کرده‌اند و هم احتمالا مانند من مشکل حافظه نداشته باشند!) (پیر شده‌ایم رفته‌است پی کارش خواهر... ? حافظه‌ام بود حافظه‌های قدیم!)
    توضیحات دیگر را هم که دادم خدمتتان... (اینجا احتمالا کف است. ?? و احتمال خوبی وجود دارد که یک رشد خوب داشته باشیم.)
    در میان‌مدت هم اگر بتواند سقف۰٫۱۴ را بشکند دیگر چیزی پیش رویش نیست و به یکی از بهترین‌های بازار تبدیل می‌شود (برای بلند مدت خودش).
    «محمد حسین» هستم.
    امیرالمومنین(ع):برای دنیایت چنان کار کن که گویا همیشه زندگی خواهی کرد و برای آخرتت چنان که گویا فردا خواهی مرد.

2. 9 کاربر به خاطر ارسال مفید mhjboursy از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره‌دار(3) roya123 آواتار ها
    تشکر شده 30,129 بار در 5,476 ارسال

جناب محمدحسین؟
    واژه ی پیر شدیم رو هیچوقت استفاده نکنید.
    واقعا پیرتون می کنه هاااااااااااااااااااااا
    اگر اشتیاق شما برای موفق شدن بیشتر از ترس شما از شکست خوردن باشد
    شما حتما موفق خواهید شد. "آلبرت انیشتین"

4. 9 کاربر به خاطر ارسال مفید roya123 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 14,825 بار در 2,680 ارسال

صبح به خیر رویا خانم عزیز....

پیر طریقت این بازار شدن اجتناب ناپذیره و نمیشه بر این حقیقت سرپوش گذاشت! ما فقیران و مسکیننان این تاپیک از بس نوسان میگیریم و سود کسب میکنیم لاجرم در این راه پیر هم میشیم دیگه!

نقل قول نوشته اصلی توسط roya123 نمایش پست ها
    جناب محمدحسین؟
    واژه ی پیر شدیم رو هیچوقت استفاده نکنید.
    واقعا پیرتون می کنه هاااااااااااااااااااااا

6. 11 کاربر به خاطر ارسال مفید سهامدار 67 از ایشان تشکر کرده اند:

نقل قول نوشته اصلی توسط i177177 نمایش پست ها
    صبح به خیر رویا خانم عزیز....

پیر طریقت این بازار شدن اجتناب ناپذیره و نمیشه بر این حقیقت سرپوش گذاشت! ما فقیران و مسکیننان این تاپیک از بس نوسان میگیریم و سود کسب میکنیم لاجرم در این راه پیر هم میشیم دیگه!
    صبح بخیر بر جناب آی بزرگوار
    شما هم از واژه فقیران و مسکینان استفاده نکنید فقیر و مسکینتان می کنه
    یکی نیست به خودم بگه از فلان واژه ها استفاده نکن
    وقتایی که ناامید میشم البته
    اما الان هیچ چیزی نسبت به چند روز پیش توی زندگی من عوض نشده
    فقط دوباره دارم تلاش می کنم که افکارم و گفتارم و درست کنم
    تا دوباره همه چی درست بشه.

8. 12 کاربر به خاطر ارسال مفید roya123 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 14,825 بار در 2,680 ارسال

شکلر:
    شکلر سه خبر تأثیر گذار مهم داره یکی همین حذف ارز 4200 تومنی! و دیگری افزایش نرخ 25% محصولات شیمیایی و شوینده و خبر مهم رانتی مؤثق افزایش سرمایه 3500% از تجدید ارزیابی دارایی ها که مورد تأیید قرار گرفته است!! شکلر می‌تونه این بار با این اخبار و موج عظیم نقدینگی که به سمت سهم در حال ورود هست به راحتی هدف 7000 تومانی را در کوتاه مدت با چاشنی صبر و اعتماد به ثبت برساند! انشاء الله

10. 12 کاربر به خاطر ارسال مفید سهامدار 67 از ایشان تشکر کرده اند:

شپاس هم خوب است. (دیروز البته نگاهش کردم.) (صفش سنگین هم نیست احتمالا می‌رسد.)
    سدبیر هم چند روز پیش نگاهش می‌کردم خوب بود.
    --------------------
    وساپا دقیقا حالا که به ما رسید درآمد افشاء کرد. (بی‌شعور! ) خوب عزیز من می گذاشتی دو روز دیگر....
    مثلا به هوای خساپا این را گرفته بودم... هر روز خساپا می‌رفت بالا و این عزیز کم شعور در جا می‌زد... امروز هم که این‌جور...
    ویرایش توسط mhjboursy : 2020/06/21 در ساعت 17:48
    «محمد حسین» هستم.
    امیرالمومنین(ع):برای دنیایت چنان کار کن که گویا همیشه زندگی خواهی کرد و برای آخرتت چنان که گویا فردا خواهی مرد.

12. 12 کاربر به خاطر ارسال مفید mhjboursy از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 5,164 بار در 758 ارسال

جوانی گمنام عاشق دختر پادشاهی شد. رنج این عشق او را بیچاره کرده بود و راهی برای رسیدن به معشوق نمی یافت. مردی زیرک از ندیمان پادشاه که دلباختگی او را دید و جوانی ساده و خوش قلبش یافت، به او گفت پادشاه ، اهل معرفت است، اگر احساس کند که تو بنده ای از بندگان خدا هستی ، خودش به سراغ تو خواهد.
    جوان به امید رسیدن به معشوق ، گوشه گیری پیشه کرد و به عبادت و نیایش مشغول شد. به طوری که اندک اندک مجذوب پرستش گردید و آثار اخلاص در او تجلی یافت.

روزی گذر پادشاه بر مکان او افتاد ، احوال وی را جویا شد و دانست که جوان ، بنده ای با اخلاص از بندگان خداست. در همان جا از وی خواست که به خواستگاری دخترش بیاید و او را خواستگاری کند. جوان فرصتی برای فکر کردن طلبید و پادشاه به او مهلت داد .

همین که پادشاه از آن مکان دور شد ، جوان وسایل خود را جمع کرد و به مکانی نا معلوم رفت. ندیم پادشاه از رفتار جوان تعجب کرد و به جست و جوی جوان پرداخت تا علت این تصمیم را بداند. بعد از مدتها جستجو او را یافت. گفت: (( تو در شوق رسیدن به دختر پادشاه آنگونه بی قرار بودی ، چرا وقتی پادشاه به سراغ تو آمد و ازدواج با دخترش را از تو خواست ، از آن فرار کردی؟ ))
    جوان گفت: (( اگر آن بندگی دروغین که بخاطر رسیدن به معشوق بود ، پادشاهی را به در خانه ام آورد ، چرا قدم در بندگی راستین نگذارم تا پادشاه جهان را در خانه خویش نبینم؟ ))

14. 11 کاربر به خاطر ارسال مفید امیر محمد ۲ از ایشان تشکر کرده اند:

نقل قول نوشته اصلی توسط امیر محمد ۲ نمایش پست ها
    جوانی گمنام عاشق دختر پادشاهی شد. رنج این عشق او را بیچاره کرده بود و راهی برای رسیدن به معشوق نمی یافت. مردی زیرک از ندیمان پادشاه که دلباختگی او را دید و جوانی ساده و خوش قلبش یافت، به او گفت پادشاه ، اهل معرفت است، اگر احساس کند که تو بنده ای از بندگان خدا هستی ، خودش به سراغ تو خواهد.
    جوان به امید رسیدن به معشوق ، گوشه گیری پیشه کرد و به عبادت و نیایش مشغول شد. به طوری که اندک اندک مجذوب پرستش گردید و آثار اخلاص در او تجلی یافت.

روزی گذر پادشاه بر مکان او افتاد ، احوال وی را جویا شد و دانست که جوان ، بنده ای با اخلاص از بندگان خداست. در همان جا از وی خواست که به خواستگاری دخترش بیاید و او را خواستگاری کند. جوان فرصتی برای فکر کردن طلبید و پادشاه به او مهلت داد .

همین که پادشاه از آن مکان دور شد ، جوان وسایل خود را جمع کرد و به مکانی نا معلوم رفت. ندیم پادشاه از رفتار جوان تعجب کرد و به جست و جوی جوان پرداخت تا علت این تصمیم را بداند. بعد از مدتها جستجو او را یافت. گفت: (( تو در شوق رسیدن به دختر پادشاه آنگونه بی قرار بودی ، چرا وقتی پادشاه به سراغ تو آمد و ازدواج با دخترش را از تو خواست ، از آن فرار کردی؟ ))
    جوان گفت: (( اگر آن بندگی دروغین که بخاطر رسیدن به معشوق بود ، پادشاهی را به در خانه ام آورد ، چرا قدم در بندگی راستین نگذارم تا پادشاه جهان را در خانه خویش نبینم؟ ))
    خب میتونست بندگی خدا رو کنه و با دختر پادشاه هم ازدواج کنه.
    ازدواج با دختر پادشاه چه مانعی واسه بندگی خدا بود؟؟؟
    ویرایش توسط roya123 : 2020/06/21 در ساعت 22:27

16. 13 کاربر به خاطر ارسال مفید roya123 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 5,164 بار در 758 ارسال

هر فردی در ذهنش معمولا پلن یا طرحی برای حل مشکل خودش دارد و با خودش می گوید تنها راه حل من همین است که مشکلم حل می شود و همیشه به همین طرح فقط فکر می کند چون ذهن انسان محدود است. اگر از خداوند هم دعوت نکند نهایتا همان طرح را اجرا خواهد کرد به صورت کامل یا نصف و نیمه
    ولی بهترین راه حلها که به ذهن هیچ بشری خطور نمی کند در دست خداوند است ولی خداوند هرگز دخالتی در اراده و اختیار انسان نمی کند مگر اینکه از خداوند دعوت کنید.
    پس نکته کار در این است که شما بارها از خداوند دعوت باید کنید تا فلان مشکل شما را حل کند. دعوت از خداوند کلید این روش است. بخوانید تا اجابت کند

18. 8 کاربر به خاطر ارسال مفید امیر محمد ۲ از ایشان تشکر کرده اند:

شیران دارد مقاومت رد می‌کند! اگر بتواند دو روز مثبت بخورد وضعش خوب می‌شود.
    شزنگ هم با روزی دو درصد خوب است‌ها!
    وایران هم بد نیست.
    جم هم با قدرت دارد رو به بالا حرکت می‌کند.
    شکلر را هم در جستار کارگاه حجم نوشتم... اگر یک مقدار مثبت بخورد خوب می‌شود.
    وسین هم صف خرید سنگین است وگرنه می‌گفتم... مانند شپاس...

ویرایش توسط mhjboursy : 2020/06/22 در ساعت 11:43
    «محمد حسین» هستم.

20. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید mhjboursy از ایشان تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 5 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 5 مهمان ها)