صفحه 279 از 352 نخست ... 179229269276277278279280281282289329 ... آخرین
نمایش نتایج: از 2,781 به 2,790 از 3517

موضوع: تاپیک معاملاتی آماتور ها و فقیر فقرای بورسی

عضو فعال
    تشکر شده 14,825 بار در 2,680 ارسال

پاسخ : تاپیک معاملاتی آماتور ها و فقیر فقرای بورسی

مرحله ای خرید کردن و مرحله فروختن حداقل این حسن و مزیت رو برای من در این 25 سال اخیر داشته که تعداد سهمهای سبدم را به طور میانگین سالانه 30درصدی افزایش داده! بعضی جاها باید در خریدهامون کمی سخاوتمندانه رفتارکنیم! و بلعکس در فروشهامون هم همینطور و همیشه به فکر خرید در کف کف و فروش در سقف و پیک قله نباشیم! با این یازار اگه کمی مهربون رفتار کنیم! رفتار بازار هم با ما با گذشت زمان تغییر خواهد کرد و با ما مهربانتر خواهد بود!... نظر شخصی و ای بسا کاملآ اشتباه

نقل قول نوشته اصلی توسط b4city نمایش پست ها
    درود عزیز جان . اینارو میخری واقعا ؟ لزومی داره سهم هائی که قفلند پله پله بخری ولو اینکه به قول خودتون سود و زیانش پول یه دست چلوکباب باشه ( منظورم به کلیت سهام کوچک است نه فقط لیست شما )
    بخشی از خرید فروشتون هم به بزرگان اختصاص بدید
    دست نگهدارید . این بازار داره ذره ذره جان به لبمان میکنه و مرگ مغزی واقعی شده . تونل وحشت است
    نمادهائی که روز قبل با صف میبندند یا رنج مثبت هستند صبح روز بعد با صف فروش و منفی باز میشوند دیگه وای به حال بقیه اش که صف فروش قفلند

2. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید سهامدار 67 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 16,731 بار در 3,662 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط i177177 نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز

حریدهای زیر فقط برای کد شخصی من هستش ولی برای 4 صندوق دیگه هم خریدهایی رو انجام دادم امروز.

1400/01/18
    خريد 7,000 سهم پارس مينو 6,420 ريال
    7000
    45,106,815
    0
    (3,730,513,298)
    تالار قم
    39,486,028
    سپاس از لیستی که اوردید
    منظورم به شک در خریدتون نبود . صداقت شما مورد تائید است . شاید بد منظورمو بیان کردم . منظورم همین بود که چرا وقتی سهمی صف فروش قفل است و کمترین امیدی به جمع شدنش نیست میخری . خب صبر کن یا حداقل زمانی بخر که تحرکی در اون دیده شود . خطر قفل شدن با این وضعیت اسف باری که میبینم هست . این خطر جدی هم هست
    البته شما خودتون استاد هستید در نوسان گیری . منم دوستانه میگم منظوری ندارم

4. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید b4city از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال

ثاخت هم خرید شد که فراموش کردم اعلام کنم

6. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید سهامدار 67 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال

بنده به صف خریدها و صف فروشها هیچ اهمیتی نمیدهم! چون کم در این بازار ندیدم صف خرید 100 میلیونی در مدت زمان یک ساعت تبدیل به صف فروش 100 میلیونی شود! یک نمونه بارز این مثالم بکهنوج هستش! برای من تنها معیار و ملاک خریدم فقط و فقط قیمتها هستن نه فاکتورهای دیگه! قیمتها با آدما حرف میزنند! همین سهمهایی رو که امروز خرید کردم اکثرشون رو دو هفته پیش با قیمتهای بالاتری میفروختم! از جمله وصنعت 714 تومانی و ثاخت 283 تومانی و غپینوی 677 تومانی و خگستر 313 تومانی و ... قیمتها هستند که برای یک معامله گر می توانند جذابیت ایجاد کنند! هم برای خرید و هم برای فروش

نقل قول نوشته اصلی توسط b4city نمایش پست ها
    سپاس از لیستی که اوردید
    منظورم به شک در خریدتون نبود . صداقت شما مورد تائید است . شاید بد منظورمو بیان کردم . منظورم همین بود که چرا وقتی سهمی صف فروش قفل است و کمترین امیدی به جمع شدنش نیست میخری . خب صبر کن یا حداقل زمانی بخر که تحرکی در اون دیده شود
    البته شما خودتون استاد هستید در نوسان گیری . منم دوستانه میگم منظوری ندارم

8. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید سهامدار 67 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال

قدر مسلم و مسجل است که بورس تمام شده دیگه . تتمه امید هم از دست رفته . توافق هم جدی است و شدنی . انتظارات تورمی هم فروکش کرده و خلاص شده . سود کردن هم بسیار بسیار سخت شده حتی بازارهای دیگر
    فقط حسن بازارهای دیگر اینه که زیان نداره یا زیانش جزئی است
    منظورم به این روزها نیست . اینده است . شاید بهترین کار ، هیچ کاری نکردن باشد برای مدتی . همگان اصرار داریم هر روز یه کاری بکنیم ولی باتلاق عمیق است . این نظر شخصی من است
    حجم معاملات فاجعه است
    کمتر از یک دهم شده اگر مبنا را 30 هزار میلیارد اوج بازار در نظر بگیریم نه 35 هزار میلیارد
    همون 30 هم در نظر بگیریم حجم به یک دهم و کمترش رسیده

یاداور سالهای 93 و 94 و حتی بدتر از ان زمان . ان زمان در بدترین روزهاش همین یک دهم بود حجم

10. 8 کاربر به خاطر ارسال مفید b4city از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال

ظاهرآ همه منتظرن که دامنه نوسان تغییر کنه و از این حالت نامتقارن در بیاد بیرون تا خریدهاشون رو انجام بدن تا الآن که حجم اندکی توی بازار امروز معامله شده! و اکثر سهمها توی صف فروششون قفل شدند!

صف فروش وصنعت جمع شد و داره کم کم از منفیش کم میکنه!

12. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید سهامدار 67 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال

نقل قول نوشته اصلی توسط i177177 نمایش پست ها
    مرحله ای خرید کردن و مرحله فروختن حداقل این حسن و مزیت رو برای من در این 25 سال اخیر داشته که تعداد سهمهای سبدم را به طور میانگین سالانه 30درصدی افزایش داده! بعضی جاها باید در خریدهامون کمی سخاوتمندانه رفتارکنیم! و بلعکس در فروشهامون هم همینطور و همیشه به فکر خرید در کف کف و فروش در سقف و پیک قله نباشیم! با این یازار اگه کمی مهربون رفتار کنیم! رفتار بازار هم با ما با گذشت زمان تغییر خواهد کرد و با ما مهربانتر خواهد بود!... نظر شخصی و ای بسا کاملآ اشتباه
    همه اینا که گفتی قبول ولی برای زمانی است که با یک بازار نرمال طرف باشیم . نه تونل وحشت باشد و نه گل و بلبل
    وضعیت فعلی نرمال نیست
    در کامنت قبلی حجم معاملات را تشابه دادم به سالهای رکود 93 و 94 و گفتم حتی بدتر
    بدترش اینه که اون موقع شما قفل در صف فروش نبودی . مایل به فروش بودی راحت میفروختی

اینجا الان کسی به پول نیاز پیدا کنه و یهو دستش خالی شود سهامش همون کاغذ پاره است و باید بر ه دستش را جلوی دیگران دراز کنه . سهمش پول نمیشه
    شاید بدترین و تاسف بار ترین معامله گران تاریخ بورس در کره زمین از ابتدا تا الان را در این مقطع فعلی در بورس ایران داریم مشاهده میکنیم
    با چند سیگنال خط و خش ... دیدددد دیدددد دددددد اها الان صدا صاف شد فرکانس اوکی است
    اینجا بورس تهران است کازینوی تمام عیار . خوش امدید صبح دل انگیزان به خیر و شادی
    خودکشی با سرمایه

14. 7 کاربر به خاطر ارسال مفید b4city از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 3,220 بار در 578 ارسال

درود
    این بازار به مراتب بدتر از سالهای 93 و 94 گفته شده است. اون موقع حداقل بازار از سمت تازه واردهای بورس در خطر نبود که اینطور روی سهمهای مختلف شاخه به شاخه بپرند و یا رقیب قدری همچون ارزهای دیجیتال وجود نداشت.
    واقعا خاک بر سر این این دولت و مدیران بورس اون که به تمام معنا از اعتدال دور و دچار افراط و تفریط هستند.
    ارادت
    دنیا همه هیچ و اهل دنیا همه هیچ
    ای هیچ برای هیچ بر هیچ مپیچ

16. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید bikaraneh از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 3,020 بار در 701 ارسال

شستا

18. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید کریشنا از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال

حالا که حرفش شد و بازار هم قفله و سرمون خلوت ، اینم همینجا بگم و مزاحمت را کم کنم . هدف نصیحت نیست . هدف این نیست که من هالیمه . اتفاقا خودم در 2 ماه اخیر خیلی گند زدم و اعصابم خرده که چه اصراری بود بازم خرید فروش کنم
    هدف پند دادن به شخص شما دوست بزرگوار هم نیست عرض کردم شما استاد هستید و با تجربه و افتخار شاگردی دارم خدمت شما و همگی . مطالب کلی است و نوعی درد دل
    پسر خواهرم رو شاخص 1 میلیون سال گذشته با 90 تومن وارد شد و اتفاقا پرتفوی او دست من بود برای مدتی و بعد خودش دست گرفت
    حدود 2 ماه پیش وارد پرتفوی او شدم ببینم چه کرده دیدم دو روز قبلش خروج زده و خوش بختانه با سود هم خروج زده

حتی عرضه اولیه ها را با صف خرید هم فروخته بود و کلا خارج شده بود . گفتم چرا ؟
    این پسر جوان بی تجربه به من گفت دائی اخه این چه بازار سرمایه ای است که هر روز منفیه ؟ ایشون اتی کار ( it ) حرفه ای و خوبی است و از همه جا خبر داره . گفت من بازار سرمایه خیلی کشورها را دیدم و بررسی کردم هیچ کجای کره زمین مثل اینجا نیست

کاش پرتوفی من با 14 سال سابقه دست این پسر بی تجربه بود و خارجم کرده بود الان چند صد میلیونی جلوتر بودم
    به قول جناب رگنار عزیز بعضی وقتها بی تجربه ها و سوپری محله مون از دور به ماجرا بهتر میتونه بنگره

20. 9 کاربر به خاطر ارسال مفید b4city از ایشان تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 3 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 3 مهمان ها)