صفحه 51 از 352 نخست ... 414849505152535461101151 ... آخرین
نمایش نتایج: از 501 به 510 از 3517

موضوع: تاپیک معاملاتی آماتور ها و فقیر فقرای بورسی

عضو فعال
    تشکر شده 2,444 بار در 902 ارسال

پاسخ : تاپیک معاملاتی آماتور ها و فقیر فقرای بورسی

نقل قول نوشته اصلی توسط iligal نمایش پست ها
    سلام اگه منظورتون رنگهای مختلف کاربران این سایته که همشون یکرنگ و یکدلن
    اما رنگ سبز برای مدیران و افراد باسابقه و قابل اعتماد سایت
    رنگ قرمز برای افراد ستاره دار که در مسابقات هفتگی،پایه،ماهانه و شاخص کل برنده شدن و به لحاظ پیشبینی روندها وضعیت مطلوبی دارند
    افراد با رنگ آبی پر رنگ کاربران فعال
    و افراد با رنگ آبی کم رنگ کاربران تازه ثبت نام کرده یا کم فعال!!!
    سلام....پیشنهاد میکنم به ازای هر 5 سال به دوستانی که سابقه فعالیت دارن یک ستاره مخصوص اختصاص بدید.....تا باسابقه ها و قدیمی های سایت مشخص بشن.. هرچند.حسنیکالم میگه مورد موافقت قرار نمیگیره

2. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید ارادت از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 5,164 بار در 758 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط ارادت نمایش پست ها
    امیر محمد جان سلام.....برادر کوچکترت رو دریاب... کباب .پیتزا.رستوران نه حداقل دو تا سیگنال مارو دعوت کن ...انشاا..با کریس میایم میهمونی
    سلام
    به روی چشم ارادت خان
    شما جون بخواه...
    داداش کباب چه قابلی داره
    داداش گریس که افتخار ندادند
    ما در رکابیم...هر موقع امر بفرمایید

واله من تو بازار مثبتی زیاد نمیتونم سود کنم
    الان مرقام با میانگین ۴۴۰ دارم...تو این بازار بالا نمیره
    من بیشتر نوسان میگیریم تو تایم روز

عاشق خرید تو منفیم و فروش به صف خرید

شما کارت درسته ...ما باید شاگردی کنیم پیش شما

دوستت دارم
    ویرایش توسط امیر محمد ۲ : 2019/12/08 در ساعت 19:21

4. 6 کاربر به خاطر ارسال مفید امیر محمد ۲ از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 2,444 بار در 902 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط امیر محمد ۲ نمایش پست ها
    سلام
    به روی چشم ارادت خان
    شما جون بخواه...
    داداش کباب چه قابلی داره
    داداش گریس که افتخار ندادند
    ما در رکابیم...هر موقع امر بفرمایید

واله من تو بازار مثبتی زیاد نمیتونم سود کنم
    الان مرقام با میانگین ۴۴۰ دارم...تو این بازار بالا نمیره
    من بیشتر نوسان میگیریم تو تایم روز

عاشق خرید تو منفیم و فروش به صف خرید

شما کارت درسته ...ما باید شاگردی کنیم پیش شما

دوستت دارم
    سلام بزرگوار میانگینت 540 نیست جسارتا؟من بودم یکهفته پیش فروش میکردم و سهمی دیگر...شایدم سهامداری وسود اجازه خروج رو بهت نداده..انشاا...بتونه از این قله اورست بالا بره

6. 7 کاربر به خاطر ارسال مفید ارادت از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 24,046 بار در 4,293 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط roya123 نمایش پست ها
    جناب رادین شما هم که آبی شدین. به شما هم تبرییییییییییک
    سلام
    ممنون . از شادی در پوست خودم نمی گنجم.

8. 8 کاربر به خاطر ارسال مفید رادین1 از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره‌دار(3) roya123 آواتار ها
    تشکر شده 30,129 بار در 5,476 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط ارادت نمایش پست ها
    چند بار این پست رو خوندم اما به هیچ رنگی به معنای خاص تعلق نداشتم.....اما از هر رنگ یک جملش با اخلاق من سازگار بود.........نمیدونم من مشکل دارم یا.....من پرسپولیس ام وعاشق رنگ قرمز...خونگرم وعاشق پیشه ...دلسوز مهربان و بخشنده در زمان خودش...زندگی را سخت نمیگرم و درونگرا......همه چیزرا بانگاه فیلسوفانه و یکم احساسی....فقط همینا درمورد من صدق میکنه...حالا یکی بگه من کی هستم....اما بدونید آفتاب پرست نیستم.....
    من که نمی دونم اینا درست هستن یا نه. اقای امیر محمد در مورد رنگ ابی مطلب گذاشتن . منم در مورد رنگ هایی که خودم دوست دارم سرچ زدم. اینا اومد منم پیست کردم. نمی دونم اصلا درست هست یا نه.
    اگر اشتیاق شما برای موفق شدن بیشتر از ترس شما از شکست خوردن باشد
    شما حتما موفق خواهید شد. "آلبرت انیشتین"

10. 6 کاربر به خاطر ارسال مفید roya123 از ایشان تشکر کرده اند:

مدیر(ستاره دار 11) iligal آواتار ها
    تشکر شده 27,906 بار در 3,915 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط sooroosh1315 نمایش پست ها
    امکان درخواست رنگ سبز فیروزه ای هم هست، یا رنگ ها محدودیت دارن بر اساس دسته؟������

مثلا کاربری که مثل من ناشی و گمراه کننده هست را سبز فیروزه ای بگذارید ������
    سلام و شب به خیر اختیار دارید شما
    در مسابقه ماهانه اول هستین و در پایان این ماه 2 ستاره تقدیمتون خواهد شد و رنگ کاربریتونم
    قرمز میشه!!!
    بخشنده باش و افتاده و با داشته های خودت فخر نفروش!

12. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید iligal از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره‌دار (۱۰) کریس گاردنر آواتار ها
    تشکر شده 19,463 بار در 2,880 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط iligal نمایش پست ها
    سلام و شب به خیر اختیار دارید شما
    در مسابقه ماهانه اول هستین و در پایان این ماه 2 ستاره تقدیمتون خواهد شد و رنگ کاربریتونم
    قرمز میشه!!!
    جناب مدیر
    ستاره من چی شد؟
    در مسابقه بازار پایه اول شدم

14. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید کریس گاردنر از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 2,293 بار در 491 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط Abad نمایش پست ها
    سلام

اول اینکه دوست دارم کمک جناب غلام بکنم ... خیلی علاقه مند است که عمیق بورس را یاد بگیرد و دوستان اشاره کردن که فقط خود ما هستیم که باید با مطالعه و تجربه این کار بکنیم ... اما قبلا من به ایشان توصیه های کردم نمی دونم چقدرش رو عملی کردن ... حتی یادم هست در مورد وامی صحبت کردن و من گفتم پیگیری کنند و در برنامه ریزی ان کمک می کنم ولی بعد اطلاعی ندادن ...

دوم اینکه .... دوستان از پدران خود گله مند نباشید به انها محبت کنید ... انها محصول نظام فکری و فرهنگی هستن که در ان زندگی کرده اند ... و تغییر در سنین بالا به سختی امکان پذیر است ان هم در صورتی که خود فرد بخواهد امکان پذیر است ...

سوم اینکه جناب ایلیگال عزیز واقعا لطف و محبت کردن و کاملا اعلام امادگی نمودن ... خدا بزرگه ... شاید فرصتی فراهم شد ... و جمعی از دوستان در بوشهر یا جای دیگر گرد هم امدیم ... در هر صورت باز هم تشکر از لطف ایشان ...

چهارم می خواهم بگم حرفه ای شدن در بورس سخت است نمی خواهم نا امید کنم دوستان را ... می خواهم بگویم اگر قصد چنین کاری را دارید باید همت بلند و تلاش سختی بکنید ... البته راه ساده تر ان این است که بخشی از سبد را با من یا با دوستان مجرب تر هماهنگ باشند و با بخشی از سبد خودشان ترید و کسب تجربه کنند همراه با اموزش و رصد مفاهیم ... همین کریس خودمان را چندین بار سهمی را گفتیم دو مورد ان یادم هست یکی پخش و دیگری داوه ... ولی صبر ندارد ... اگر کنارم بود یه کم دعواش می کردم ....

و اخر اینکه من در تایپ کردن و نمودار کشیدن و ... ضعیف هستم ...
    به همین خاطر باید کوتاه بنویسم که اکثر مواقع ترجیح می دهم ننویسم ...

جناب آباد عزیز با سلام
    خیلی واقعا ذوق کردم وقتی دیدم خط اول از من نوشتید و گفتید که میخواید بهم کمک کنید. در مورد وام بگم که بنده وام رو گرفتم و اتفاقا وارد بورس کردم. قسط ماهیانه اش حدود 1400 میشه که از حقوقم پرداخت میکنم و با خیال راحت اوردم تو بورس و اشتباه سال 92 رو تکرار نکردم. اتفاقا میخواستم بهتون پیام بدم اما راستش خجالت کشیدم و گفتم برای هرچیزی بخوام از شما سوال کنم شاید رنجیده خاطر بشید و گفته بودید که فقط با من خرید کن بنده هم با شما فولای خریدم با خیال راحت و میانگین کم کردم حتی به خواهرم هم گفتم فولای بخر و اونم در قیمت 620 وارد شد والان من در 40 و خورده ای سود و خواهرم نمیدونم چقدر اما هر روز زنگ میزنه و میگه فولای رو ببین چقدر خوبه میره بالا وخیلی خوشحاله.
    راستش میدونید چرا میخوام از شما اطلاعات بگیرم؟ چون چند بار از رو دست شما خرید کردم چون بنیادی کار میکنید و مطمین هستید که سهم بالا میره من هم خیلی خیلی با اطمینان کامل میخریدم و واقعا سودهای خوبی کردم. الان میبینم بنیادی یاد بگیرم استرسم خیلی کمتر میشه به علاوه وقتی بنیادی بلد باشم با کمی اطلاعات تکنیکالی در بهترین قیمت میشه وارد سهم شد بهترین قیمت. اگر از اینکه شما همیشه تو این سایت بیایید و کمک همه کنید و سهم معرفی کنید خیالم راحت باشه واقعا عالی میشه اما میدونم که این سایت تا یه جایی جوابگو هست و هرلحظه ممکنه ارتباط با شما رو از دست بدم برای همین هم میخوام واقعا از شما کمک بگیرم و همچنین یاد هم بگیرم. تکنیکال رو باید خیلی خوب خوب بلد شد تا بتونیم سهم بخریم و برای تکنیکال هم باید حد ضرر مشخص کرد چرا چون میدونی که ممکنه سهم از این جایی که هست بریزه اما بنیادی میدونی که سهم پایین تر نمیاد و با خیال راحت خرید میکنی این خیلی مهمه که استرس نداشته باشی و خیالت از بابت اینکه پولت آب نمیشه راحته
    اما در مورد یادگیری بگم که من تا چند وقته پیش میگفتم خب یاد بگیرم که چی بشه اما بعد از شنیدن فایل های صوتی سهیل رضایی که در مورد روانشاسی بود واقعا فهمیدم کسی که برای خودش ارزش قایل بشه حتما دنبال یادگیری میفته و برای یادگیری هزینه میکنه حالا چه پولی چه زمانی . و الان میبینم کسی با تجربه شما وقتی میایید تو این سایت و این همه اطلاعات دارید رو نباید بذارم قسر در برید و حتما باید ازتون مطالبی یاد بگیرم برای همین هم چند بار از شما خواستم که بگید چه کتابهایی خوندید و چه فیلم هایی دیدید که من هم مثل شما همون کارها رو انجام بدم. این همه درس خوندم و مدرک گرفتم اما الان میبینم مدرک نداشتم اما تجربه داشتم که بتونم واقعا درآمد خوبی داشته باشم واقعا بهتر بود . یه زمانی همه دنبال مدرک بودن ولی الان فهمیدم مدرک به درد نمیخوره و اگر از همون اول دنبال کاری بودم که بهش علاقه داشتم حتی اگر کاری بود که از نظر بقیه پرستیژ و... نداشت اما علاقه ام بود و ازش درآمد خوبی داشتم می ارزید به تمام این سال ها که الکی درس خوندم
    از اینکه بی حاشیه و خیلی با اطمینان به بنده و بقیه دوستان کمک میکنید و یاد میدید مطالب رو واقعا ازتون ممنونم و تشکر میکنم
    امیدوارم خدا هر چی میخواید بهتون بده و همیشه سالم باشید و سلامت
    دوستان باید ببخشید سرتون رو درد آوردم
    بنده هم مثل خانم رویا تایپم واقعا خوبه وقتی میبینم دوستان اینجا خیلی بی حاشیه و از ته دل مطلب میذارن وقتی میخوام پست بذارم کار به درد دل میکشه

16. 6 کاربر به خاطر ارسال مفید gholamk از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 2,293 بار در 491 ارسال

یا ابوالفضل چقدر زیاد شد
    الان که دیدم شاخ درآوردم

18. 6 کاربر به خاطر ارسال مفید gholamk از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره‌دار (۱۰) کریس گاردنر آواتار ها
    تشکر شده 19,463 بار در 2,880 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط gholamk نمایش پست ها
    یا ابوالفضل چقدر زیاد شد
    الان که دیدم شاخ درآوردم
    راستش بنده هم می خواستم بگم یک اسپندی برای خودتان دود کنید خدای ناکرده چشم نخورین

20. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید کریس گاردنر از ایشان تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 3 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 3 مهمان ها)