صفحه 79 از 352 نخست ... 29697677787980818289129179 ... آخرین
نمایش نتایج: از 781 به 790 از 3517

موضوع: تاپیک معاملاتی آماتور ها و فقیر فقرای بورسی

ستاره‌دار (۱۰) کریس گاردنر آواتار ها
    تشکر شده 19,463 بار در 2,880 ارسال

پاسخ : تاپیک معاملاتی آماتور ها و فقیر فقرای بورسی

تقدیم به امیرمحمد عزیز
    از آدم ها بُت نسازید، این خیانت است!هم به خودتان، هم به خودشان.خدایی می‌شوند که، خدایی کردن نمی‌دانند!
    وَ شما در آخر می‌شوید، سر تا پا کافرِ خدایِ خود ساخته...!

2. 17 کاربر به خاطر ارسال مفید کریس گاردنر از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی
    تشکر شده 347 بار در 46 ارسال

سلام به همگی
    منم ثشاهد و ثعمرا دارم (پدر و پسر)
    ثشاهد یکی از سهم هایی که به نظرم چراغ خاموش داره حرکت میکنه(تو بازار منفی این روزا هم صف خرید بود) و چون مربوط به بنیاد هستش زمزمه هایی در مورد افزایش سرمایه اش شنیده میشه

4. 13 کاربر به خاطر ارسال مفید Emad.Sh از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 14,825 بار در 2,680 ارسال

یا الله

سلام علیکم

به روی چشم جناب محمد خان عزیز! اگه فرصتی پیش آید روزهای آینده مطالب کاربردی معامله گری خود را که حداقل به عقیده خودم موفق هستش!! براتون تشریح خواهم کرد اما مطالب فوق را که ساعاتی پیش برای دوستان همقطار فقیر و مسکین و یتیم خودم ازسال کردم تنها مطالب کلی و پند و عبرت آموز هستش نه تکنیک معامله گری که هدف و اصل داستان ما هستش!! جهت اطلاع شما بنده شخصآ از هیچکدام از استراتژی های متداول معامله گری در ایران و جهان تبعیت نکرده و نمیکنم و برای مثال هیچ حد ضرری را برای خود در این استراتژی منحصر به فرد شخصی خودم که با روحیات و ذهن معامله گری بنده کاملآ مطابقت کرده و سازگار است در نظر نگرفته و نخواهم گرفت!! چرا که تکنیک و استراـزی معامله گری بنده بر اساس یک سبد متشکل از 100 سهمی هستش و هرگز در چنین استراتژی حد ضرری فعال نخواهد شد اما این سبد چند اما و اگر هم دارد که به مرور واستون توضیح خواهم داد! اما و اگر اولی اینه که سن و سال شما چقدره !! که بر اساس سن و سالتون بتونید تعداد سهمهای سبدتون رو تنظیم کنید!! مثلآ اگه شما 100 میلیون پول نقد داشته باشید و سن شما به فرض 35 سال باشد!! دیگر نباید سبد خودتان را از 100 نوع سهام شرکتها پر کنید چرا که مدیریت بهینه چنین سبدی برایتان خیلی سخت و مشکل میشود! اول بایست سن خودتان را از عدد 100 کسر کنید که با این عمل عداد 65 بدست می آید و شما میتوانید حد اکثر تا میزان 65 سهم را در سبد خود جا داده و مدیریت کنید. هر چه سن و سال شما کمتر بوده و جوانتر باشید بلطبع سرعت عمل شما هم بیشتر خواهد بود و سهمهای بیشتری میتوانید در سبد خود هندل کنید این گام اول بود که فعلآ خلاصه وار واستون توضیح دادم و انشاءالله اگه فرصتی پیدا شود!! گامهای بعدی را تیز در روزهای آتی برایتان تشریح خواهم نمود امروز روز مبارکی است و ما هم مثل همه هموطنان عزیز به مهمانی و تبریک گفتن عید مبارک فطر میرویم و مهمانپذیر خویشان و دوستان خود نیز هستیم!! پس فعلآ به دلیل مشغله فراون و ضیق وقتی که دارم! از حضورتان مرخص میشوم تا روزهای آینده که در خدمت همه شما عزیزان خواهم بود. انشاءالله... نظر شخصی

نقل قول نوشته اصلی توسط امیر محمد ۲ نمایش پست ها
    سلام

جناب i177177

از مطالب شما استفاده میکنیم .....خیلی عالی

خدا خیرت بده....نوع نگارش شما هم به دل میشینه.....درواقع با اینکه توکارت مسلط هستی مدعی نیستی

لذت میبرم از افرادی که بی ادعا هستند ...

لطف میکنید که این تایپیک فقیر فقرا رو برای نوشتن انتخاب کردید....مایه افتخار ماست

لطف کرده بفرمایید که شما چطور مدیریت سرمایه میکنید؟

چون خرید وفروشهای پله ای در چند مرحله وتعدد سهام شاید بیش از 30 سهم در سبد دارید بعضی از مواقع!!

شما با سابقه بیش از 20 سال برام خیلی جالبه که سبد سهام با تعداد زیاد سهم تشکیل داده و ترید تون پله ای هست

در صورتی که خیلی از دوستان بعد از گذشت چند سال فکر میکنند حرفه ای شدند مثل حقیر تک سهم میشن میگن یا رومی رومو یا زنگی زنگ

بعضی وقتها میگیره وشانس همراهی میکنه سود میکنیم و هوا ورمون میداره که استاد شدیم

بعضی وقتها هم که شانس یاری نمیکنه تا مدتها خودمونو سرزنش میکنیم

اگر براتون مقدور هست لطف کرده بفرمایید که مثلا کسی که 100 میلیون سرمایه داره وبخواد مثلا 5 سهم انتخاب کنه و برای هرسهمی 20 م تومان اختصاص بده

چگونه خرید پله ای انجام بده یعنی چند درصد از 20 م مرحله اول رو در خرید و چند درصد در مراحل بعدی....که دربازار منفی آچمز نشه ومقداری نقد داشته باشه

البنه میدونم که ممکنه سود کمتری ببریم ولی ریسک کمتری هم داریم و حرص نمیخوریم

اگر امکانش هست روشی که خودتون معامله میکنید رو شرح دهید

در آخر از اینکه سعی میکنید کمک احوال دوستان باشید بینهایت سپاسگزارم

موفق باشید

6. 18 کاربر به خاطر ارسال مفید سهامدار 67 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 5,164 بار در 758 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط کریس گاردنر نمایش پست ها

دالبر فردا خواهد بست....به مجمع میروم....روز یکشنبه هم بازگشایی خواهد شد.....ان شالله که رو سفیدم کند....البته بازی دو سر برد و باخت داره......هر چی خدا بخواد همان میشه....
    از جناب مهدی 1400 هم ممنون هستم بابت نموداری که از دالبر گذاشته.......
    از بودن در کنار شما دوستان عزیز و بی مدعا نهایت لذت را میبرم.........
    موفق و پرسود باشید

دالبر

گزارش فعالیت ماهانه دوره 1 ماهه منتهی به 1399/02/31

▪️شرکت البرز دارو طی عملکرد 1 ماهه منتهی به اردیبهشت 1399 معادل 700,008 میلیون ریال از محصولات خود را به فروش رسانده که نسبت به دوره 1 ماهه مشابه سال قبل %11 افزایش یافته است.

▪️«دالبر» با سرمایه ثبت شده 1,860,000 میلیون ریال طی عملکرد 2 ماهه سال مالی منتهی به 1399/12/30 مبلغ 1,130,528 میلیون ریال درآمد فروش داشته که نسبت به مدت مشابه سال قبل %22 رشد داشته است.

1399/03/05 13:46:4

✅رشد ۱۱.۴۶ درصدی فروش اردیبهشت ۱۳۹۹ در مقایسه با اردیبهشت ۱۳۹۸

✅رشد ۲۲.۳۱ درصدی فروش ۲ ماهه سال جاری در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته

8. 15 کاربر به خاطر ارسال مفید امیر محمد ۲ از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره دار (1)
    تشکر شده 2,270 بار در 401 ارسال

با سلام و عرض ادب و احترام

تاپیک فقرا در صدر جدول تالار بورسی

از خواندن مطالب همه دوستان لذت بردم و از همه عزیزان این تاپیک سپاسگذارم

10. 10 کاربر به خاطر ارسال مفید آپولون از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال

موسیقیدانان تریدرهای موفقی خواهند شد! آنها ریتمها را میشناسند آنها سکوتها را میفهمند... بازار سراسر موسیقی است همه سهمها مثل نت های موسیقی ضربان آهنگ مشخصی دارند خیلی از معامله گران دیر میرقصند! خیلی ها هم سالهاست در حال رقصیدنند! در جائی که هیچ صدائی نیست! خیلی ها نیز وقتی اولین سکوت در آهنگ اتفاق می افتد! رقصشان را تمام میکنند! در حالی که بعد از آن سکوت ریتم سریعتری خواهیم داشت! خیلی ها زودتر میرقصند و موقعی که آهنگ شروع میشود دیگر توانی برای رقصیدن نخواهند داشت!! اینها با افسوس حرکت بازار را میبینند! بازار رقاصان بی بدیلی میخواهد بازار موسیقیدانهای بی مانندی میخواهد شما اگر نواهای بازار را گوش بدهید! و با آن حرکت کنید! موفق خواهید شد و گرنه حرکات شما همچون حرکات مجنونی میماند که بی دلیل به هر سمتی خود را میکوبد... ارکستر آقای بازار است و جریان ذهنی توده ای از مردم می باشد! که باید شما حرکت این جمعیت را تشخیص بدهید! همیشه جمعیتی توده وار در بازار مستانه در حال حرکتند. شما نباید با اینها همراه بشوید! اما مراقب باشید که خود جزئی از این توده جذاب نباشید! هیچگاه وارد این جمعیت نشوید! ولی باید حرکات آنها را زیر نظر داشته باشید...

اینجا مجموعه ای از افراد با سرمایه های متفاوت وارد میشوند! مهم نیست که آنها دکتر... مهندس ...آرشیتکت... و یا بیسواد باشند! اکثرآ سریع خود را وارد آن جمعیت توده وار میکنند! در اوایل احساس امنیت دارند و از هیچ چیز نمی ترسند! این جرعت آنها را بیشتر خواد کرد و دست به حماقتهای بیشتری میزنند! احساس میکنند که موفقند اما به مرور میبینند دوستان اطرافشان دیگر نیستند! آنقدر این جمعیت زیاد است که حتی توان دیدن راه را هم ندارند! بعد از مدتی همه در دره ای گرفتار خواهند شد و یک سیل همه آنها را خواهد برد... فقط چند نفر در بالای سد منتظر رسیدن این توده برای باز کردن دهانه سد بودند! اینها همچون گوسفندانی در بازار سر بریده خواهند شد!... اینجا باهوشترین افراد موفقند! احمقها سریع پولشان را در اختیار دیگران خواهند گذاشت! اینجا باید مستقل فکر کنیم! باید ایده خودمان را داشته باشیم! حتی اگر در بیابانی تنها بودید باز هم نترسید! اگر هیچکس مثل شما فکر نمی کرد! باز هم به ایده خودتان احترام بگذارید در این بازا همیشه از توده ها فراری باشید! زمانی که همه به یک چیز فکر میکنند! شما باید متفاوت بیندیشید! در بازار باهوشترین افراد وجود دارند! و شما باید از آنها باهوشتر باشید... اگر در فارکس و بازار آتی سکه و زعفران و پسته و فیوچر ترید کرده باشید! بیشتر اینها برای شما قابل لمس خواهد بود! در آنجا شما با باهوشترین افراد باید بجنگید! آنها پول شما را میخواهند و شما پول آنها را... اگر یک اشتباه کنید! سریع پولتان را خواهند گرفت اگر کوچکترین اشتباهی کردید! آنها شما را محاکمه می کنند و اگر اسیر شدید! مطمئن باشید شما را سر خواهند برید... اینجا کسی به شما پولی نخواهد داد! شما باید پول آنها را بگیرید و اگر شما به موقع این کار را نکنید! آنها شما را خواهند گرفت اشکالی ندارد اگر بارها و بارها زخمی شوید! ولی مواظب باشید که زنده بمانید... من در کارگزاریهای زیادی فعال بودم معمولآ همه یه جور فکر میکنند چه زن و چه مرد! کمتر افراد باهوشی بودند که استراتژی شخصی داشته باشند! خانمها ذاتآ میل بر مرئوس بودن دارند! آنها معمولآ معامله گران شکست خورده ای هستند! زیرا اکثرآ علی رغم داشتن توانائیهای زیاد ولی جرعت فکر کردن و تنها حرکت کردن در بازار را ندارند! و مردها هم معمولآ سرعت عمل بیشتری در رفتار احمقانه خود دارند! معمولآ اکثرآ باید حتمآ وارد توده جمعیت بشوند! جالب اینکه اکثر این توده حتی از ضرر همدیگر هم خوشحال میشوند!! که آلامی بر ضررهای خودشان است. آنها با این امید خود را فریب میدهند! که اشکالی ندارد همه ضرر کرده اند! و نمیبینند تک افرادی را که سود کرده اند! آنها را خوش شانس میخوانند و به ترید احمقانه خود ادامه میدهند... شما در بازار به این افراد احتیاج دارید که حرکات آنها را زیر نظر داشته باشید! جمعیت زیاد آنها شما را فریب ندهد! اگر برای تفریح به بازار آمده اید! سریع پولتان را از دست خواهید داد! اگر احساس میکنید خوش شانس هستید! باز هم همینطور!... شما باید استراتژی شخصی خودتان را داشته باشید و بسیار منضبط به استراتژی خود احترام بگذارید. شما در بازار هیچ دوستی نخواهید داشت! قیمتها هیچ ارزش ذاتی ندارند! آنها به قیمتی می ارزند که از شما میخرند! ممکن است سهام یک شرکت که ذاتآ 100 تومان ارزش داشته باشد را بازار 10000 تومان هم از شما بخرد!! پس آن شرکت در آن بازه زمانی 10000 تومان می ارزد ولی به شرطی که شما در آن بازار زمانی صاحب سهام آن شرکت باشید! و شاید در بازه زمانی دیگر...

مطالب فوق قسمتی از دیدگاههای شخصی بنده در بازار می باشد که الهام گرفته از اساتید بزرگ بازارهای جهانی است از این جهت که بنده تا حدودی این توده بازار را می شناسم کسانی که دوره ای در گروه فلزات و روی و کسانی که دوره ای در گروه خودرو و دوره ای... این توده بازار برای من تا حدی شناخته شده هستند و انتظار ندارم که جزء این باشند! رفتار این جمعیت حاصل برنامه ریزی بازیگران خاصی است و همیشه این جمعیت بسیار بسیار پرتعدادند و هرگز نباید خلاف جهت جمعیا هم بدویم... باید قدرت این جمعیت را تشخیص داد چیزی که اکثرآ تو بازار دچار اشتباه میشوند... سعی کنید ایده شخصی خودتان را داشته باشید این قانون یک بازی مجموع صفر هستش که باید اینها همیشه شکست خوردگان بازار باشند! سعی کنید مستقل فکر کنید و مستقل رفتار کنید و بیشتر به بررسی رفتار این جمعیت بپردازید... وسلام
    ویرایش توسط سهامدار 67 : 2020/05/25 در ساعت 19:49

12. 16 کاربر به خاطر ارسال مفید سهامدار 67 از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره دار (1)
    تشکر شده 2,270 بار در 401 ارسال

با سلام و عرض ادب و احترام

بسیار عالی...

نقل قول نوشته اصلی توسط i177177 نمایش پست ها
    موسیقیدانان تریدرهای موفقی خواهند شد! آنها ریتمها را میشناسند آنها سکوتها را میفهمند... بازار سراسر موسیقی است همه سهمها مثل نت های موسیقی ضربان آهنگ مشخصی دارند خیلی از معامله گران دیر میرقصند! خیلی ها هم سالهاست در حال رقصیدنند! در جائی که هیچ صدائی نیست! خیلی ها نیز وقتی اولین سکوت در آهنگ اتفاق می افتد! رقصشان را تمام میکنند! در حالی که بعد از آن سکوت ریتم سریعتری خواهیم داشت! خیلی ها زودتر میرقصند و موقعی که آهنگ شروع میشود دیگر توانی برای رقصیدن نخواهند داشت!! اینها با افسوس حرکت بازار را میبینند! بازار رقاصان بی بدیلی میخواهد بازار موسیقیدانهای بی مانندی میخواهد شما اگر نواهای بازار را گوش بدهید! و با آن حرکت کنید! موفق خواهید شد و گرنه حرکات شما همچون حرکات مجنونی میماند که بی دلیل به هر سمتی خود را میکوبد... ارکستر آقای بازار است و جریان ذهنی توده ای از مردم می باشد! که باید شما حرکت این جمعیت را تشخیص بدهید! همیشه جمعیتی توده وار در بازار مستانه در حال حرکتند. شما نباید با اینها همراه بشوید! اما مراقب باشید که خود جزئی از این توده جذاب نباشید! هیچگاه وارد این جمعیت نشوید! ولی باید حرکات آنها را زیر نظر داشته باشید...

اینجا مجموعه ای از افراد با سرمایه های متفاوت وارد میشوند! مهم نیست که آنها دکتر... مهندس ...آرشیتکت... و یا بیسواد باشند! اکثرآ سریع خود را وارد آن جمعیت توده وار میکنند! در اوایل احساس امنیت دارند و از هیچ چیز نمی ترسند! این جرعت آنها را بیشتر خواد کرد و دست به حماقتهای بیشتری میزنند! احساس میکنند که موفقند اما به مرور میبینند دوستان اطرافشان دیگر نیستند! آنقدر این جمعیت زیاد است که حتی توان دیدن راه را هم ندارند! بعد از مدتی همه در دره ای گرفتار خواهند شد و یک سیل همه آنها را خواهد برد... فقط چند نفر در بالای سد منتظر رسیدن این توده برای باز کردن دهانه سد بودند! اینها همچون گوسفندانی در بازار سر بریده خواهند شد!... اینجا باهوشترین افراد موفقند! احمقها سریع پولشان را در اختیار دیگران خواهند گذاشت! اینجا باید مستقل فکر کنیم! باید ایده خودمان را داشته باشیم! حتی اگر در بیابانی تنها بودید باز هم نترسید! اگر هیچکس مثل شما فکر نمی کرد! باز هم به ایده خودتان احترام بگذارید در این بازا همیشه از توده ها فراری باشید! زمانی که همه به یک چیز فکر میکنند! شما باید متفاوت بیندیشید! در بازار باهوشترین افراد وجود دارند! و شما باید از آنها باهوشتر باشید... اگر در فارکس و بازار آتی سکه و زعفران و پسته و فیوچر ترید کرده باشید! بیشتر اینها برای شما قابل لمس خواهد بود! در آنجا شما با باهوشترین افراد باید بجنگید! آنها پول شما را میخواهند و شما پول آنها را... اگر یک اشتباه کنید! سریع پولتان را خواهند گرفت اگر کوچکترین اشتباهی کردید! آنها شما را محاکمه می کنند و اگر اسیر شدید! مطمئن باشید شما را سر خواهند برید... اینجا کسی به شما پولی نخواهد داد! شما باید پول آنها را بگیرید و اگر شما به موقع این کار را نکنید! آنها شما را خواهند گرفت اشکالی ندارد اگر بارها و بارها زخمی شوید! ولی مواظب باشید که زنده بمانید... من در کارگزاریهای زیادی فعال بودم معمولآ همه یه جور فکر میکنند چه زن و چه مرد! کمتر افراد باهوشی بودند که استراتژی شخصی داشته باشند! خانمها ذاتآ میل بر مرئوس بودن دارند! آنها معمولآ معامله گران شکست خورده ای هستند! زیرا اکثرآ علی رغم داشتن توانائیهای زیاد ولی جرعت فکر کردن و تنها حرکت کردن در بازار را ندارند! و مردها هم معمولآ سرعت عمل بیشتری در رفتار احمقانه خود دارند! معمولآ اکثرآ باید حتمآ وارد توده جمعیت بشوند! جالب اینکه اکثر این توده حتی از ضرر همدیگر هم خوشحال میشوند!! که آلامی بر ضررهای خودشان است. آنها با این امید خود را فریب میدهند! که اشکالی ندارد همه ضرر کرده اند! و نمیبینند تک افرادی را که سود کرده اند! آنها را خوش شانس میخوانند و به ترید احمقانه خود ادامه میدهند... شما در بازار به این افراد احتیاج دارید که حرکات آنها را زیر نظر داشته باشید! جمعیت زیاد آنها شما را فریب ندهد! اگر برای تفریح به بازار آمده اید! سریع پولتان را از دست خواهید داد! اگر احساس میکنید خوش شانس هستید! باز هم همینطور!... شما باید استراتژی شخصی خودتان را داشته باشید و بسیار منضبط به استراتژی خود احترام بگذارید. شما در بازار هیچ دوستی نخواهید داشت! قیمتها هیچ ارزش ذاتی ندارند! آنها به قیمتی می ارزند که از شما میخرند! ممکن است سهام یک شرکت که ذاتآ 100 تومان ارزش داشته باشد را بازار 10000 تومان هم از شما بخرد!! پس آن شرکت در آن بازه زمانی 10000 تومان می ارزد ولی به شرطی که شما در آن بازار زمانی صاحب سهام آن شرکت باشید! و شاید در بازه زمانی دیگر...

مطالب فوق قسمتی از دیدگاههای شخصی بنده در بازار می باشد که الهام گرفته از اساتید بزرگ بازارهای جهانی است از این جهت که بنده تا حدودی این توده بازار را می شناسم کسانی که دوره ای در گروه فلزات و روی و کسانی که دوره ای در گروه خودرو و دوره ای... این توده بازار برای من تا حدی شناخته شده هستند و انتظار ندارم که جزء این باشند! رفتار این جمعیت حاصل برنامه ریزی بازیگران خاصی است و همیشه این جمعیت بسیار بسیار پرتعدادند و هرگز نباید خلاف جهت جمعیا هم بدویم... باید قدرت این جمعیت را تشخیص داد چیزی که اکثرآ تو بازار دچار اشتباه میشوند... سعی کنید ایده شخصی خودتان را داشته باشید این قانون یک بازی مجموع صفر هستش که باید اینها همیشه شکست خوردگان بازار باشند! سعی کنید مستقل فکر کنید و مستقل رفتار کنید و بیشتر به بررسی رفتار این جمعیت بپردازید... وسلام

14. 8 کاربر به خاطر ارسال مفید آپولون از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 5,164 بار در 758 ارسال

خود را حال مراقبه در هرچه می خواهید ببیند با جزییات
    در همان حال با عبارت تاکیدی آنچه را که می بینید بگویید. با صدای بلند یا خاموش
    مثلا من اینجا تعطیلات اخر هفته بی نظیری در کوهستان می گذرانم
    در پایان نیز با این جملات خاتمه دهید
    اکنون این چیز یا بهتر به شیوه ای عالی و از راههای بسیار هماهنگ به خیر و صلاح همه اشخاص ذینفع برای من متجلی می شود

برخی عبارات تاکیدی روزانه
    ✅هر روز وضع من بهتر و بهتر می شود، همه چیزهای دلخواهم به آسانی نزد من می آیند
    ✅من موجودی تابناکم، سرشار از نور و محبت
    ✅هر آنچه نیاز دارم، پیشاپیش در درون من است
    ✅من دقیقا به همین گونه که هستم، خود را دوست دارم و قدر دانی می کنم
    ✅من محبت کردن و محبت دیدن را دوست دارم
    ✅اکنون به رایگان محبت می بخشم و محبت می ستانم
    ✅اکنون کاری عالی و رضایت بخش با درآمدی بی نظیر دارم
    ✅اکنون برای به انجام رساندن همه آرزوهایم وقت و انرژی و پول کافی دارم
    ✅همواره در زمان درست و مکان درست قرار دارم و در کمال موفقیت به سر می برم
    ✅در اختیار داشتن همه چیزهایی که می خواهم کاملا درست و امکان پذیر است
    ✅نعمت بیکران حق طبیعی من است، اکنون آن را می پذیرم
    ✅اکنون ثروت بی پایان به زندگیم جاری می شود
    ✅هرچه بیشتر می بخشم، بیشتر می ستانم و احساس شادمانی می کنم
    ✅اکنون من در سلامت کاملم
    ✅اکنون با طرح الهی زندگیم هماهنگم
    ✅اکنون طرح الهی زندگیم بر من گام به گام آشکار می شود و آن را می پذیرم و دنبال می کنم

عبارت تاکیدی باید به زبان حال گفته شود، گویی همین الان در حال وقوع است، حال استمراری
    عبارتی را بگویید که شما را خوشحال کند، در واقع کار این عبارات، پاک کردن احساسات منفی و ایجاد احساس خوبند. هر چه شما احساس خوب بیشتری داشته باشید، موفق ترید
    شما در حال آفرینش چیزی نو هستید، با احساس منفی اولیه هم نجنگید بلکه فقط آن را مشاهده کنید، خودش خواهد رفت
    روزی ده دقیقه تا ربع ساعت برای عبارات تاکیدی کافیست. در بقیه اوقات دلبستگی ها و آرزوها را رها کنید، رها کردن مهم تر از گرفتن است. در رها کردن توجه شما به سوی عشق الهی و سکوت معطوف می شود و همین است که پیام شما را به مقصد می رساند.
    این یک سیکل، خواستن و رها کردن است.

یکی از راه های رهایی، دوست داشتن هر آنچه اطراف شماست. اطراف شما، انسان، حیوان، گیاه، اشیا و وقایع هستند، تک تک انها را که می بینید بگویید دوستت دارم، دوستت دارم همسرم، دوستت دارم کتابم، دوستت دارم گل زیبام، دوستت دارم موبایلم، و ... هزاران چیز دیگر که چشمتان به روی آنها قرار می گیرد و بهشان توجه می کنی

16. 11 کاربر به خاطر ارسال مفید امیر محمد ۲ از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره‌دار (۱۰) کریس گاردنر آواتار ها
    تشکر شده 19,463 بار در 2,880 ارسال

سلام دوستان عزیز......
    امروز گزارشات ماهانه دارویی ها را بررسی می کردم....بیشترشان نرخ فروش اردیبهشت ماه نسبت به فروردین 5 تا 10 درصد کمتر شده.....
    عجیب تر اینکه امروز رفته بودم دارو بگیرم...دارویی که ماه قبل 2700 تومان خریده بودم....امروز 3000 تومان خریدم.....
    از آدم ها بُت نسازید، این خیانت است!هم به خودتان، هم به خودشان.خدایی می‌شوند که، خدایی کردن نمی‌دانند!
    وَ شما در آخر می‌شوید، سر تا پا کافرِ خدایِ خود ساخته...!

18. 17 کاربر به خاطر ارسال مفید کریس گاردنر از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال

وقت به خیر دوستان گرامی..

خرید وفروشهای امروز بنده نا این لحظه:

_ فروش شغدیر پله دوم تو صف خرید

_ خرید وغدیر از صف فروش پله سوم

_ خرید کگاز از صف فروش مرحله سوم

_ خرید ثجوان از صف فروش مرحله دوم

_ خرید ثپردیس از صف فروش مرحله سوم

_ خرید غدیس از صف فروش پله دوم

_ خرید شگویا از صف فروش پله دوم

_ خرید کگلح تو بازه 9 درصد منفی مرحله سوم

_ خرید پاکشو از صف فروش پله دوم

_ خرید ولشرق از صف فروش پله اول

مرینوس و ثنظام امروز صف خرید داشتند اما فروشی نیستند
    کلوند هم اگر چه صف خرید امروزش رو دادند!! اما این سهم هم فعلآ فروشی نیست

تا این لحظه هم شاخص کل اصلاح بسیار شارپی داشته! و حدودآ 33000 واحدی تا الآن ریخت که به نفع بازار هستش اصلاح شارپ خیلی بهتر از اصلاح فرسایشی و زمانی هستش دو تا ریزش اینجوری دیگه داشته باشه!! کار تمومه

20. 19 کاربر به خاطر ارسال مفید سهامدار 67 از ایشان تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)