صفحه 218 از 352 نخست ... 118168208215216217218219220221228268318 ... آخرین
نمایش نتایج: از 2,171 به 2,180 از 3517

موضوع: تاپیک معاملاتی آماتور ها و فقیر فقرای بورسی

عضو فعال
    تشکر شده 14,825 بار در 2,680 ارسال

پاسخ : تاپیک معاملاتی آماتور ها و فقیر فقرای بورسی

صندوق پالایش از دیروز تا امروز 20درصد نوسان مثبت! خوشا به حال خریداران دیروزش! 24 ساعت نگذشته 20 درصد به موجودیشون توی این نماد اضافه شد و یه چک تضمینی 10 درصد مثبت دیگه هم برای روز شنبه واسشون کشیده!

من که این هفته از ترسم حتی نمیتونستم بهش نیگاه کنم! چه برسه به اینکه بخوام ازش یه پله دیگه اضافه کنم! یازیگراش و بازارگدانش چه کردند با ما قدیمیها!

2. 8 کاربر به خاطر ارسال مفید سهامدار 67 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال

اما در عوض شگویا رو توانستم تا آخرین مرحله باهاش همراه باشم و خرید پله ای رو تا منفی ترین قیمت انجام بدم! دیگه به این یکی اجازه ندادم تو قیمتهای کف بهم فرصت خرید نده! آخه خاطرات خوشی ازش دارم و با اینکه این سهم جدیده و تازه وارد به بورس هستش اما تا الآن توانستم بیش از 11 بار ازش نوسان شیرین بگیرم اون هم مرحله ای! پس واسه من حداقل سهم بسیار خوش یمن ی بوده! واسه دیگران رو نمیدونم! همینطور سهمهایی از قبیل غشهداب _ غسالم _ولیز _ و این جدیدآ بوعلی

4. 7 کاربر به خاطر ارسال مفید سهامدار 67 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال

نسبت کدهای خریدار به کدهای فروشنده در نماد پالایش یک به 30!! امروز به احدی جز خودشان اجازه ورود ندادند! دیروز هم همینطور! ظاهرآ همه شش دانگ سودهای آینده رو در این نماد فقط و فقط واسه خودشان میخواهند و میپندارند! اینها حقیقتآ چه کسانی هستند!! آیا همان افراد دولتی و رانتی نیستند که شپنا رو به قیمت 5000 تومان و یا شبندر رو تو قیمت 7300تومان و یا شستا رو تو قیمت 6000 تومان تا دسته فرو کردند به مردم و خلق الله بیچاره!! الله اعلم!
    اما اونچیزی که از رفتار این افراد مشاهده میشه و سابقآ حداقل من توی این بازار چنین رفتاری رو ندیده ام و تجربه نکرده ام توی این 25 سال گذشته! رفتار افراط گری و تفریط گری این ها هستش! هم توی شارپ بردن بالا در نمادهای مورد نظرشون و هم در شارپ کشیدن پایین قیمتهای همان نمادها!
    ویرایش توسط سهامدار 67 : 2021/01/20 در ساعت 11:37

6. 10 کاربر به خاطر ارسال مفید سهامدار 67 از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره دار (1)
    تشکر شده 2,270 بار در 401 ارسال

واکنش مثبت امروز دلار در برخورد با حمایتش

8. 6 کاربر به خاطر ارسال مفید آپولون از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 3,020 بار در 701 ارسال

شستا

10. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید کریشنا از ایشان تشکر کرده اند:

Banned
    تشکر شده 281 بار در 72 ارسال

پولم توی این بازار تا دیروز رسیده بود به یک سوم! باز خدا رو شکر امروز 5درصدش جبران شد یعنی میشه یه روزی فقط به پولم برسم و از این بازار لعنتی جیم فنگ بشوم؟ یعنی ممکنه؟ خدایا خودت از دست این قوم کافر و خدانشناس نجاتمون بده آمین
    ویرایش توسط هندوکش : 2021/01/20 در ساعت 13:34

12. 8 کاربر به خاطر ارسال مفید هندوکش از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 1,550 بار در 375 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط هندوکش نمایش پست ها
    پولم توی این بازار تا دیروز رسیده بود به یک سوم! باز خدا رو شکر امروز 5درصدش جبران شد یعنی میشه یه روزی فقط به پولم برسم و از این بازار لعنتی جیم فنگ بشوم؟ یعنی ممکنه؟ خدایا خودت از دست این قوم کافر و خدانشناس نجاتمون بد] آمین
    دوست عزیز قطعا خواهی رسید و بالاتر هم میره ولی مشکل این که بورس اعتیاد داره و بندرت میشه خروج زد.بنده با 27 سال سابقه بورسی بیش از ده بار بیرون رفتم اما به یکماه نمیرسه باز بر میگردم.ترس و طمع ذات بورسه و همین جذابش کرده.سالم و پرسود باشی.

14. 7 کاربر به خاطر ارسال مفید عطارد از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره‌دار (۱۰) کریس گاردنر آواتار ها
    تشکر شده 19,463 بار در 2,880 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط هندوکش نمایش پست ها
    پولم توی این بازار تا دیروز رسیده بود به یک سوم! باز خدا رو شکر امروز 5درصدش جبران شد یعنی میشه یه روزی فقط به پولم برسم و از این بازار لعنتی جیم فنگ بشوم؟ یعنی ممکنه؟ خدایا خودت از دست این قوم کافر و خدانشناس نجاتمون بده آمین
    دوست عزیز...اینکه سهامتان به قیمت خریدتان برسد...خواهد رسید...اما زمانبر خواهد بود...میتوانید درصدی از سهامتان را در مقاومت های مهم سهم و شاخص...بفروشید و در حمایت پایینتر بخرید.... تمام شده تان پایین خواهد آمد..

دوستی سهمی داشت....بعد از ریزش 30 درصدی...از من نظر خواست...گفتم این سهم تا فلان جا خواهد ریخت....نمودار گویاست...وضعیت شاخص هم مشخص هست...قبول نکرد...اتفاقا همه سهامش را با 70 درصد زیان فروخت...در سهم دیگری گیر کرد....اگر همان سهمش را نگه میداشت...الان 30 درصد در زیان بود...
    اگر به پینهاد من نصف سهمش را میفروخت و در پایین جایگزین میکرد...الان 10 درصد هم توی سود بود...
    از آدم ها بُت نسازید، این خیانت است!هم به خودتان، هم به خودشان.خدایی می‌شوند که، خدایی کردن نمی‌دانند!
    وَ شما در آخر می‌شوید، سر تا پا کافرِ خدایِ خود ساخته...!

16. 9 کاربر به خاطر ارسال مفید کریس گاردنر از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره‌دار (۱۰) کریس گاردنر آواتار ها
    تشکر شده 19,463 بار در 2,880 ارسال

کاربری بود در تالار منحل شده....جبار سینگ..
    گیر سه پیچ داده بود....دلار تا بهمن ماه 4500 تومان خواهد شد....آنموقع دلار 13 تومان بود..
    دیگه براش عادت شده بود...طوطی وار روزی 10 بار تکرار میکرد....
    دلار تا 19 تومان رفت...بهمن ماه هم تمام شد....کاربران بهش هجوم آوردند...آخرش گفت غلط کردم...
    تارگت ها و قیمتهایی ندهیم....که آخرش به غلط کردم ختم بشود...
    با روح و روان سهامداران زیان دیده بازی نکنیم...
    سواد اقتصادی نداریم...تحلیل نمیدانیم.... مجبور نیستیم...با حرفهای آب دوغ خیاری جلب توجه کنیم...
    از آدم ها بُت نسازید، این خیانت است!هم به خودتان، هم به خودشان.خدایی می‌شوند که، خدایی کردن نمی‌دانند!
    وَ شما در آخر می‌شوید، سر تا پا کافرِ خدایِ خود ساخته...!

18. 10 کاربر به خاطر ارسال مفید کریس گاردنر از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 16,731 بار در 3,662 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط کریس گاردنر نمایش پست ها
    دوست عزیز...اینکه سهامتان به قیمت خریدتان برسد...خواهد رسید...اما زمانبر خواهد بود...میتوانید درصدی از سهامتان را در مقاومت های مهم سهم و شاخص...بفروشید و در حمایت پایینتر بخرید.... تمام شده تان پایین خواهد آمد..

دوستی سهمی داشت....بعد از ریزش 30 درصدی...از من نظر خواست...گفتم این سهم تا فلان جا خواهد ریخت....نمودار گویاست...وضعیت شاخص هم مشخص هست...قبول نکرد...اتفاقا همه سهامش را با 70 درصد زیان فروخت...در سهم دیگری گیر کرد....اگر همان سهمش را نگه میداشت...الان 30 درصد در زیان بود...
    اگر به پینهاد من نصف سهمش را میفروخت و در پایین جایگزین میکرد...الان 10 درصد هم توی سود بود...
    شما درست میگید ولی مشکل یه جای دیگر هم هست دوست عزیز
    اگر شخص مورد نظر و دوست شما سهمش را با 30% زیان میفروخت ، ایا صبر میکرد و پولش را نگه میداشت تا به ریزش کامل برسد؟ احتمال بسیار زیاد خیر
    مهم این بود که بفروشه و چند ماه صبر کنه ... تا انتهای ریزش ولی این یک پروسه است که کمتر کسانی انرا میتوانند رعایت کنند
    اکثرا نقد هم بکنند ، یه روز که بازار برگرده و سبز شود ، از ترس جاموندن باز دست به خرید میزنند
    موردی که شما میگید خیلی کم پیش میاد کسی فروخته باشه و پولش را نقد نگه داشته باشد برای خرید در قیمتهای انتهای ریزش

به هر حال این بازار یعنی بورس تهران بازاری است که از ابتدای ورود سالها قبل ، به ما گفتند 70% افراد در ان در کوتاه و میان مدت زیان میکنند و بعد از سالها به عینه دیدیم که این چنین است . منم در بدو ورود کوتاه و میان مدت زیان دادم . اکثرا چنین هستند . مگر اینکه ورود مطابق با ابتدای روند صعودی باشد که برای اکثرا ورودشان منطبق با ابتدای صعود نیست . خیلی ها اتفاقا انتهای صعود وارد میشوند
    واقعیتی است که در این بازار 70% مشارکت کننده هاش با زیان خارج میشوند و به همین دلیل است که تا یکی دو سال پیش به هر کی میگفتی من بورس فعالم ، کج کج بهت نگاه میکرد و میگفت اوه اوه این بورس که بد جائی است نوسان زیاد داره . این کار فایده ای هم داره ؟ خودم از زبان صدها نفر تا به حال این جمله ها را شنیدم
    بورس یک سال اخیر و با شانتاژهای خبری افتاد سر زبانها و گرنه جاذبه ای نداشت
    حالا هم که با ریزش وحشتناک 5 ماه گذشته اش ، وجهه و عدم جذابیتش از قبل بدتر هم شد
    ویرایش توسط b4city : 2021/01/23 در ساعت 01:07

20. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید b4city از ایشان تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 7 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 7 مهمان ها)