صفحه 88 از 352 نخست ... 38788586878889909198138188 ... آخرین
نمایش نتایج: از 871 به 880 از 3517

موضوع: تاپیک معاملاتی آماتور ها و فقیر فقرای بورسی

ستاره‌دار (۱۰) کریس گاردنر آواتار ها
    تشکر شده 19,463 بار در 2,880 ارسال

پاسخ : تاپیک معاملاتی آماتور ها و فقیر فقرای بورسی

چند روزی در حال یادگیری ایچیموکو بودم....تا اواخر یاد گیری رفتم و آخرش مدرس گفت البته این ایچیموکو در بازار ایران جواب نمی ده....برای بازار های جهانی خوبه....

خب پدر آمرزیده این را اول جلسه می گفتی...چرا ضد حال میزنی....

از دوستان کسی با ایچیموکو استفاده کرده در معاملاتش؟
    از آدم ها بُت نسازید، این خیانت است!هم به خودتان، هم به خودشان.خدایی می‌شوند که، خدایی کردن نمی‌دانند!
    وَ شما در آخر می‌شوید، سر تا پا کافرِ خدایِ خود ساخته...!

2. 11 کاربر به خاطر ارسال مفید کریس گاردنر از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 14,825 بار در 2,680 ارسال

یا الله

سلام علیکم

به به رویا خانم اون هم تو تاپیک ما فقیر و فقرا و مسکینها تازه گی ها سر میزنند و قدم رنجه مرمودند!!

تا چند روز پیش بنده شما رو از تیپ و قماش ما بدبخت بیچاره ها تصور نمیکردم و شما رو توی تصوراتم از بچه پولدارها و یا ژن خوبان فرض میکردم!! خیلی خوش آمدین به تاپیک درویشی ما

نقل قول نوشته اصلی توسط roya123 نمایش پست ها
    پس وقتی خودش می ترسه میخواد یکی باشه که اگه ضرر کرد اون رو مقصر بدونه.
    وگرنه که باید خودش جرأت می کرد بخره.
    بعدشم آدم اولش که وارد بورس میشه باید با مبالغ کم وارد بشه
    وقتی مزه سود رو چشید و ترسش هم ریخت پولش و زیاد کنه.
    نه اینجوری یهویی بپره تو عمق 4 متری استخر.
    به نظر من کسی که از نظر ذهنی آمادگی پذیرش سودهای بورس رو نداشته باشه حتی اگه سود هم کنه جایی دیگه از دست میده.
    که البته به نظرم نه جای دیگه که توی همون بورس از دست میده.
    همه ی ما این مراحل و پشت سر گذاشتیم.
    دنیا قانون و حساب کتاب داره.
    همینجوری نیست که هر کی از راه برسه سود کنه.
    نه تو بورس توی هر کاری دیگه ای هم.
    باید اول ذهن آمادگی پذیرشش رو داشته باشه تا توی دنیای واقعی اتفاق بیوفته.

4. 8 کاربر به خاطر ارسال مفید سهامدار 67 از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره‌دار(3) roya123 آواتار ها
    تشکر شده 30,129 بار در 5,476 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط i177177 نمایش پست ها
    یا الله

سلام علیکم

به به رویا خانم اون هم تو تاپیک ما فقیر و فقرا و مسکینها تازه گی ها سر میزنند و قدم رنجه مرمودند!!

تا چند روز پیش بنده شما رو از تیپ و قماش ما بدبخت بیچاره ها تصور نمیکردم و شما رو توی تصوراتم از بچه پولدارها و یا ژن خوبان فرض میکردم!! خیلی خوش آمدین به تاپیک درویشی ما
    هی برااااادر؟؟؟.....
    شوخی دارین با ما؟؟؟!!!!
    من و ژن خوب؟؟؟
    من یه درد کشیده ام

البته از اولش هم با اسم تاپیک مشکل داشتم.
    به جناب کریس هم گفتم.
    ولی دیگه گویا نمیشد عوضش کرد.
    برید اولین پست های تاپیک و بخونید. اسمی که به جناب کریس پیشنهاد هم دادم هستش.
    در کل دوست ندارم خودم رو حتی در کلام هم فقیر بدونم چه برسه در فکر
    من قطعا خودم رو ثروتمند میدونم نه به دلیل اینکه ژن خوب هستم. به دلیل اینکه یه فکر ثروتمند دارم.
    بیل گیتس میگن: اگه فقیر به دنیا اومدی تقصیر خودت نیست اما اگه فقیر از دنیا بری تقصیر خودت هست.
    ویرایش توسط roya123 : 2020/06/02 در ساعت 20:14
    اگر اشتیاق شما برای موفق شدن بیشتر از ترس شما از شکست خوردن باشد
    شما حتما موفق خواهید شد. "آلبرت انیشتین"

6. 11 کاربر به خاطر ارسال مفید roya123 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 14,825 بار در 2,680 ارسال

یا الله

سلام علیکم

حق با شماست و جسارت بنده رو ببخشید! فقط داشتم با شما کمی مزاح میکردم همین

اما حالا که شما خودتان را ثروتمند فرض میکنید! و یقینآ هم ثروتمند هستید و یا اینکه حداقل در آینده نه چندان خیلی دور ثروتمند خواهید شد! چطور است یک تاپیک به نام "تاپیک ثروتمند" یا مثلآ "ثروت ساز" ایجاد کنید! و ما هم مسلمآ از تاپیک شما اسقبال خواهیم کرد!! حقیقتش خسته شدیم از بس فقیر و مسکین باقی مانده ایم و به قوت لایموت درویشی خود قانع گشته ایم! ما هم دوست داریم و بدمون نمیاد دنباله رو شما ثروتمندان و یا ثروت سازان باشیم و به طور حتم در تاپیک جدید شما حضور مستمر خواهیم یافت ...

نقل قول نوشته اصلی توسط roya123 نمایش پست ها
    هی برااااادر؟؟؟.....
    شوخی دارین با ما؟؟؟!!!!
    من و ژن خوب؟؟؟
    من یه درد کشیده ام

البته از اولش هم با اسم تاپیک مشکل داشتم.
    به جناب کریس هم گفتم.
    ولی دیگه گویا نمیشد عوضش کرد.
    برید اولین پست های تاپیک و بخونید. اسمی که به جناب کریس پیشنهاد هم دادم هستش.
    در کل دوست ندارم خودم رو حتی در کلام هم فقیر بدونم چه برسه در فکر
    من قطعا خودم رو ثروتمند میدونم نه به دلیل اینکه ژن خوب هستم. به دلیل اینکه یه فکر ثروتمند دارم.
    بیل گیتس میگن: اگه فقیر به دنیا اومدی تقصیر خودت نیست اما اگه فقیر از دنیا بری تقصیر خودت هست.

8. 8 کاربر به خاطر ارسال مفید سهامدار 67 از ایشان تشکر کرده اند:

اگر یک فلج مادرزاد قهرمان دو المپیک نشود فقط و فقط خودش مقصر است.

اگر این جمله سارتر را سرلوحه زندگی خود قرار دهیم و باورهای خود را بر اساس آن تنظیم کنیم به تمام موفقیت‌های موجود در زمین خواهیم رسید. این جمله یعنی بهانه بی بهانه. هیچ بهانه‌ای تأکید می‌کنم هیچ بهانه‌ای پذیرفته نیست. شما و فقط خود شما صد در صد مسئول زندگی خودتان هستید. هیچ‌کس و هیچ‌چیز دیگر و حتی هیچ کمبودی نمی‌تواند در برابر شما برای رسیدن به هدفتان سد شود اگر بخواهید و باور داشته باشید.

از آدم ها بُت نسازید، این خیانت است!هم به خودتان، هم به خودشان.خدایی می‌شوند که، خدایی کردن نمی‌دانند!

10. 10 کاربر به خاطر ارسال مفید کریس گاردنر از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره‌دار(3) roya123 آواتار ها
    تشکر شده 30,129 بار در 5,476 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط i177177 نمایش پست ها
    یا الله

سلام علیکم

حق با شماست و جسارت بنده رو ببخشید! فقط داشتم با شما کمی مزاح میکردم همین

اما حالا که شما خودتان را ثروتمند فرض میکنید! و یقینآ هم ثروتمند هستید و یا اینکه حداقل در آینده نه چندان خیلی دور ثروتمند خواهید شد! چطور است یک تاپیک به نام "تاپیک ثروتمند" یا مثلآ "ثروت ساز" ایجاد کنید! و ما هم مسلمآ از تاپیک شما اسقبال خواهیم کرد!! حقیقتش خسته شدیم از بس فقیر و مسکین باقی مانده ایم و به قوت لایموت درویشی خود قانع گشته ایم! ما هم دوست داریم و بدمون نمیاد دنباله رو شما ثروتمندان و یا ثروت سازان باشیم و به طور حتم در تاپیک جدید شما حضور مستمر خواهیم یافت ...
    من بلد نیستم تاپیک بزنم.
    اصلا نمی دونم من این امکان رو دارم یا نه.
    در ضمن در حضور این همه بزرگان بورسی به خودم اجازه نمیدم تاپیک بزنم.
    یه بار هم در رابطه با مطالب مثبت اندیشی و روانشناسی تاپیکی زده شد که جناب محمدحسین زدن و من توش مطلب میزاشتم.
    که اونم متاسفانه دیگه نمی زارم. هم خیلی درگیر شدم و هم یکی اومد توی اون تاپیک حرف های زشتی بهم زد
    و من اونها رو دیدم. اما جناب محمدحسین پاکشون کرده بودن سریع
    همه فک کردن ندیدم اما من دیدم قبل اینکه پاک بشه.
    و دیگه از اینکه مطلب بزارم منصرف شدم.
    متاسفانه توی مملکتی زندگی می کنیم که هر جقدر هم بگیم رشد کردیم اما هستند آدم هایی که خانم ها رو تحقیر کنند.
    و بخوان بزنن توی سرشون و اجازه رشد بهشون ندن.
    من یک فعالیت اجتماعی اونجا انجام میدادم و حتی وویس می زاشتم. اما راستش ترسیدم و ادامه ندادم.
    اما من همون زمان هم به جناب کریس گفتم اسم تاپیک و بزارید میلیاردرهای سال 2020 یا تریلیونرهای 2021
    الان اگه بخوام بزارم میزارم تریلیونرهای 2021

اگر اشتیاق شما برای موفق شدن بیشتر از ترس شما از شکست خوردن باشد
    شما حتما موفق خواهید شد. "آلبرت انیشتین"

12. 9 کاربر به خاطر ارسال مفید roya123 از ایشان تشکر کرده اند:

بسمه تعالی.....
    کریس گاردنر رفت بالای منبر....
    هر چه دل تنگتان خواهد بگویید...در مورد هر چیزی که میخواهید...تبادل نظر کنیم...

14. 8 کاربر به خاطر ارسال مفید کریس گاردنر از ایشان تشکر کرده اند:

خیلی هل فکر میکنند داشتن زندگی بهتر یا موفقیت یا ثروت به خواست خدا ارتباط دارد یا اینکه طرف خوش شانس باشد...یا بابای پولدار داشته باشد..
    یا اینکه همای سعادت روی شانه اش بنشیند....یا اینکه قبل تولد سرنوشتش روی پیشانیش نوشته شده باشد......

اما دوستان من به شما میگویم...برای داشتن زندگی بهتر.موفقیت و ثروت....فقط دو چیز لازم هست1-شور وانگیزه2-ذهن آزاد.........

الباقی حرفها بهانه ای بیش نیست............
    همیشه و هر روز این جمله ژان پل سارتر را برای خود زمزمه می کنم......پشت این جمله یک دهها کتاب حرف هست......

اگر یک فلج مادرزاد قهرمان دو المپیک نشود فقط و فقط خودش مقصر است.

16. 10 کاربر به خاطر ارسال مفید کریس گاردنر از ایشان تشکر کرده اند:

یلما رودالف (Wilma Rudolf) در یک خانواده‌ی فقیر پرجمعیت، در اثر زایمان زودرس به دنیا آمد و بیستمین فرزند از 22 فرزند خانواده بود. ویلما به دلیل مشکلات زمان تولدش، بسیار نحیف و ضعیف بود و در سن چهار سالگی، پای چپ او بر اثر ابتلا به بیماری فلج اطفال از کار افتاد. پس از آن، ویلما درست مثل فارست گامپ مجبور بود بریس فلزی به پا کند تا بتواند راه برود. اما وقتی که او به سن 9 سالگی رسید، به پزشکانی که معتقد بودند او هرگز نمی‌تواند راه برود، ثابت کرد که اشتباه کرده‌اند و توانست بدون بریس فلزی و هیچ‌گونه کمک دیگری اولین قدمش را بردارد؛ و چهارسال بعد، پس از تمرینات سخت و فیزیوتراپی‌های متعدد، او توانست به طور عادی راه برود.

“پزشکان به من گفتند که هرگز نمی‌توانم راه بروم. مادرم معتقد بود که می‌توانم. من حرف مادرم را باور کردم.” ویلما رودالف

در اینجا دوباره موضوع غیرممکنی مطرح شد: ویلما چیزی بیشتر از اثبات اشتباه پزشکان می‌خواست. مادرش همیشه به او می‌گفت که هرکاری که در زندگی‌اش بخواهد، می‌تواند انجام دهد. پس بدون در نظر گرفتن شرایط مالی خانواده‌اش، بدون در نظر گرفتن کودکی دشوار و مشکلات پا و شرایط جسمی سختی که با آن بزرگ شده بود، او تصمیم گرفت که می‌خواهد بزرگ‌ترین دونده‌ی جهان باشد. همان‌طور که می‌توانید تصورش را بکنید، افراد معدودی در خانواده و اطرافیان، از این ایده استقبال کردند و مشوق او بودند، اما چیزی جلودار او نبود.

وقتی که او در سن 13 سالگی وارد مسابقه شد و مقام آخر را به دست آورد، ناامید نشد و از تلاش دست نکشید.
    وقتی که او تقریبا در تمام مسابقاتی که در دوران دبیرستان برگزار می‌شد، مقام آخر را کسب کرد، ناامید نشد و از تلاش دست نکشید.
    زمانی که بالاخره مقام یکی مانده به آخر را کسب کرد، باز هم نا امید نشد و در واقع باعث شد که بیشتر تلاش کند.
    بعد از آن، زمانی فرا رسید که اوضاع بر وفق مراد ویلما پیش می‌رفت. نهایتا او یک مسابقه و پس از آن مسابقات بسیارِ دیگری را برنده شد. در کالج، یک مربی شروع به کمک، تمرین دادن و آماده کردنش برای ورود به بازی‌های المپیک سال 1960 رم کرد. او در مسابقه‌ی دوی سرعت 100 و 200 متر، و دوی امدادی 400 متر شرکت کرد و با وجود تمام سختی‌های زندگی اش _مشکلات مالی‌اش، شرایط سخت تولد زودرس و زنده ماندن غیر محتملش، بیماری سختی که با آن دست و پنجه نرم کرده بود، پای فلج و بریس آهنی اش_اولین زن آمریکایی بود که توانست در یک دوره‌ی المپیک، ۳ مدال طلا کسب کند.

آیا متوجه خصوصیتی که باید برای رسیدن به رویاهایتان داشته باشید، شدید؟
    “اگر من بخواهم خصوصیتی را انتخاب کنم که به نظر می‌رسد بیشترین تاثیر را در موفقیت _در هر زمینه‌ای_ دارد، پایداری و ثبات قدم را انتخاب می‌کنم. اراده‌ی آهنینی که تا به انتها یار توست؛ حتی زمانی که هفتاد بار زمین می‌خوری، برمی‌خیزی و می‌گویی، این بار هفتاد و یکم است» ریچارد ام.دوس (Richard M. Devos)

پایداری و مقاومت، کلید تمام درهای بسته است. همه‌ی ما از شک و تردید به خود رنج می‌بریم، مخصوصا زمانی که به سرزمین ناشناخته‌ی رویاها و اهدافمان قدم می‌گذاریم.

ما نگران این هستیم که ما به اندازه کافی خوب نباشیم.
    ما نگران این هستیم که شکست بخوریم.
    ما نگران هستیم که دیگران به ما بی‌توجهی کنند.
    خوب چیزی که هست اینکه، همه ی اینها ممکن است درست باشند. اما خب که چه؟

شما ممکن است درحال حاضر به اندازه‌ی کافی خوب نباشید.
    شما مطمئناً اشتباه خواهید کرد و شکست خواهید خورد.
    ممکن است دیگران در طول مسیر به شما توجهی نکنند .
    اما با وجود تمام این‌ها، اگر شما مقاومت کنید و همچنان به تلاش ادامه دهید، در نهایت احتمال موفقیت بیشتری خواهید داشت. با استقامت است که شما از شکست‌ها و ناکامی‌ها عبور می‌کنید تا تمام ملزومات رسیدن به موفقیت را کسب کرده و نهایتاً آن را به دست آورید. همه‌ی ما می‌توانیم این کار را انجام دهیم، و راز و رمزی در پس آن نهفته نیست. کلید آن، به بیان ساده این است که اول کشف کنید که چه می‌خواهید، سپس به تلاشتان ادامه دهید، در صورت لزوم رویکرد خود را بهبود ببخشید، و نهایتا به جایی که می‌خواهید برسید.

ویلما رودالف را به عنوان یک سرمشق برای خودتان در نظر بگیرید، موانعی جدی در زندگی‌اش وجود داشت که می‌توانستند جلودار او باشند، اما تمام آن شرایط نتوانستند او را از رسیدن به هدفش منصرف کنند. او به تلاش کردن و سختکوشی ادامه داد، تا جایی که بلاخره توانست به رویا و هدفش دست پیدا کند. وقتی که من داستانی شبیه به داستان زندگی ویلما رودالف می‌شنوم، ناخودآگاه تمام بهانه‌ها و دلایلی که برای پی نگرفتن و نرسیدن به رویاهایم در ذهن دارم، به نظر پوچ و مضحک و احمقانه می‌آیند.

18. 10 کاربر به خاطر ارسال مفید کریس گاردنر از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال ع-خاکسار قیری آواتار ها
    تشکر شده 7,691 بار در 427 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط کریس گاردنر نمایش پست ها
    چند روزی در حال یادگیری ایچیموکو بودم....تا اواخر یاد گیری رفتم و آخرش مدرس گفت البته این ایچیموکو در بازار ایران جواب نمی ده....برای بازار های جهانی خوبه....

خب پدر آمرزیده این را اول جلسه می گفتی...چرا ضد حال میزنی....

از دوستان کسی با ایچیموکو استفاده کرده در معاملاتش؟

سلام کلا مبحث تکنیکال یک مبحث وارداتی هست و نویسنده ها تئوریسینهای ان خارجی و برگرفته از بازار بورس و اخلاق و رفتار سهامداران خودشان هست بسیاری از این تکنیکها و الگوها و اندیکاتورها در بازار ما پاسخ نمیدهد

تدریس تحلیل تکنیکال کاربردی که بکار کاراموز در بورس ایران بیاید کار یک مترجم نیست که یک کتاب ترجمه رو بردارد و از روی ان اموزش دهد و صرفا کسی میتواند یک اموزش خوب تکنیکال بدهد که خودش علاوه بر تئوریسین بودن و خلاق بودن یک عمر نیز با تحلیل تکنیکال و ابزارهای ان در بورس ایران کار کرده باشد و مجموعه ای از این تکنیکها و تجربه خودش که کاربرد بورس ایران باشد اموزش دهد
    اما در مورد ایچی بنده ان را میپسندم و بنظرم میتواند در بورس خودمان کاربرد خوبی داشته باشد اما باید چندسال با ان کار کنید تا رفتار ان در روندها بدستتان بیاید و همچنین به سایر مباحث و تکنیکهای تحلیل تکنیکال نیز مسلط باشید و از هر کدام چند تایید بگیرید برای کاهش ریسک معاملات
    یه سری تکنیکهای ایچی و تجربیات خودم از نوع تکنیکهای ان را در کتاب تحلیل تکنیکال معامله گری حرفه ای در بازار سرمایه اموزش داده ام البته این کتاب فقط یکبار چاپ کرده ام و چاپ دوم نخواهد شد و تمام شده است
    بنده قبلا در یک جلسه این سیستم معاملاتی عالی را اموزش داده ام و همه نیز یاد گرفته اند قسمتهای از ان را میاورم امیدوارم مفید واقع شود

نکات مهم اندیکاتور ایچیموکو

تا زمانیکه قیمت زیر ابرها است روند نزولی است بخصوص انکه کندلها حمایت تنکنسن و کیجون سن نداشته باشند یعنی کندلها پایین ان باشند در روندهای نزولی قویتر ابرها گسترده تر میشوند و در پولبک مقاومتها میتواند معتبر بماند
    2- زمانیکه ابرها باریکتر میشوند و تنکنسن بالاتر از کیجون سن قرار میگیرد
    و سپس کندلها از ابرها خارج میشوند میتواند سیگنال خرید باشد

زمانیکه تنکن سن کیجون سن را به پایین قطع کند و کندلها در زیر ان حرکت کنند میتواند نشانه تغیر روند صعودی به نزولی باشد

علاوه بر اینها می شه سیگنال هایی رو در ایچی دید که سیگنال روندی نیستند و
    نشان دهند (حداقل) وقوع نوسان در بازار هستند.

هر کدام از میانگین
    های ایچی نقش حمایت/مقاومت دارند. وقتی کندل ها از این میانگین ها عبور می
    کنند در واقع حمایت / مقاومت شکسته شده. طبیعیه که کراس قیمت و چیکو و
    کراس قیمت و تنکنسن سیگنال ضعیف بشمار می آیند و کراس کندل ها و کیجنسن و
    کراس کندل ها و کومو سیگنال قوی تری هستند.

شیفت کومو رو جدی بگیرید. وقتی کوموی نزولی به صعودی یا صعودی به نزولی
    تبدیل می شه یعنی میانگین کوتاه مدت و بلندمدت جابجا شده اند. اگر این
    جابجایی همراستا با حرکت کندل ها باشه (یعنی اگر کوموی نزولی به کوموی
    صعودی تبدیل شده و کندل ها هم حرکت صعودی دارند) این یک نشانه جدی از تغییر
    رونده.
    • اگر مورد یا وضعیتی رخ بده که هر دو میانگین (تنکن و کیجن) همزمان از کومو خارج شوند این یک سیگنال خرید خوب است.

عمق ابر نشان دهنده نوسان پذیری بازار است.
    هر چقدر ضخامت ابر بیشتر باشد نشان دهنده نوسان بیشتر در بازار خواهد بود و ابر نازکتر نشان از نوسان کم بازار است.
    هر چه ابر ضخیم تر باشد سطوح حمایت و مقاومت نیز معتبرترند.
    ابرهای کومو در روند صعودی اگر در حال ضخیم شدن باشد که میتواند نشان از مقاومتهای بازار باشد
    حمایتها و مقاومتها که مشخص هستند در تنکن سن و کیجون سن این گستردگی ابرها نیر نکته جالبی بود که عرض شد
    معامله در داخل ابر توصیه نمی شود. زیرا در این محدوده ماهیت قیمت بدون روند است.
    در روند صعودی بخش پایین ابر یا سنکو اسپن B اگر مسطح شد میتواند موجب کاهش رشد قیمت شود

زمانیکه قیمتها پایین کیجون سن هستند برای صعود سهم کیجون سن یک مقاومت مهم و کلیدی هست و در سهام صعودی که قیمتها بالای کیجون سن هستند کیجون سن یک حمایت مهم و کلیدی هست
    پتانسیل صعود بالا زمانی هست که سنکواسپن A و سنکو اسپن B هر دو صعودی باشند
    صعودی متعادل سنکو اسپن A صعودی و سنکو اسپن B مسطح ( افقی )
    نزولی قوی سنکو اسپن A و سنکو اسپن B هر دو نزولی
    نزولی ضعیف باز یه کم ابرها شباهت به صعودی ضعیف دارد یعنی سنکو A
    یه کم صعودی و سنکو B مسطح
    در زمان تغییر روند صعودی به نزولی نیز سنکواسپن A سنکو اسپن B را قطع میکند و تغییر جهت ابرهای کومو به نزولی شکل میگیرد
    در روندهای صعودی و زمان اصلاح اگر قیمت به حمایت تنکن سن واکنش نشان داد در صعود مجدد سقف قبلی چیکو اسپن مقاومت سهم محسوب میشود

بهترین وضعیت از دیدگاه ایچی این هست که سهم بالای ابر کومو باشد و حمایت تنکنسن و کیجون سن نیز داشته باشد بخصوص حمایت کیجون سن برای میاندمدتها اهمیت زیادی دارد و حمایت تنکنسن برای کوتاه مدتها
    ع- خاکسار قیری نویسنده کتاب تحلیل تکنیکال معامله گری حرفه ای در بازار سرمایه و کتاب در موقعیت یا سلام سرکار
    تحلیلهای اینجانب سیگنال خرید یا فروش نیست و مبنای معاملات شما نباید باشد

20. 12 کاربر به خاطر ارسال مفید ع-خاکسار قیری از ایشان تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 9 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 9 مهمان ها)