صفحه 89 از 352 نخست ... 39798687888990919299139189 ... آخرین
نمایش نتایج: از 881 به 890 از 3517

موضوع: تاپیک معاملاتی آماتور ها و فقیر فقرای بورسی

ستاره دار (1) میلاد سودی آواتار ها
    تشکر شده 6,002 بار در 997 ارسال

پاسخ : تاپیک معاملاتی آماتور ها و فقیر فقرای بورسی

من در شما پتانسیل های خیلی زیادی میبینم جناب کریس گاردنر ولی خیلی ها همین پتانسیل ها رو دارن ولی موفق نمیشن بنظر شما چرا ؟
    بازار بورس محلی برای گرفتن پول افراد بی علم و بی تجربه و انتقال اون پول به افراد با علم و با تجربه است

2. 9 کاربر به خاطر ارسال مفید میلاد سودی از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره‌دار (۱۰) کریس گاردنر آواتار ها
    تشکر شده 19,463 بار در 2,880 ارسال

با سلام و خوش آمد خدمت استاد خاکسار عزیز...
    بزرگوار تاپیک مان را مزین کردید....باعث افتخار ماست....

بنده آموزش علی اکبر بهاری را دیده ام....چندین بار از اواسط فیلم آموزش گفتند که چون بازار بورس ایران دستوری هست....و مثل بازارهای جهانی روال طبیعی قیمتها پیموده نمی شود....در ایران جوابگو نیست...
    استاد یک پیشنهادی دارم....می توانید کتاب را بصورت الکترونیکی هم اجازه نشرش را بدهید....سایت هایی که کتاب های پی دی اف بفروش می رسانند....

آموزشی که گذاشتید کمابیش در حد مبتدیانه یاد گرفتم...ولی در بحث زمانی چارت مشکل دارم.......بعد از تشکیل سقف و ایجاد چند کندل نزولی یک دوره 26 کندلی از سقف بکشیم و روند ریزشی یا صعودی سهم را تشخیص بدهیم....این مورد برایم گنگ بود...

اگر لطف کنید در مورد همین سیستم مطالب آموزشی خودتان را در تاپیک قرار دهید...استفاده کنیم.....
    با سپاس از شما
    از آدم ها بُت نسازید، این خیانت است!هم به خودتان، هم به خودشان.خدایی می‌شوند که، خدایی کردن نمی‌دانند!
    وَ شما در آخر می‌شوید، سر تا پا کافرِ خدایِ خود ساخته...!

4. 13 کاربر به خاطر ارسال مفید کریس گاردنر از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 14,825 بار در 2,680 ارسال

در اینکه مثبت اندیشی و مثبت فکر کردن خیلی خوبه!! هیچ شکی درش نیست و بنده هم انکارش نمیکنم و در این نوع از تفکر با شما موافق هستم اما واقعیتهای تلخ جامعه ما و خصوصآ جامعه بازار ما رو هم نمیشه انکار کرد و ازش فرار کرد!! برای مثال بنده در طول بیش از دو دهه فعالیت در بورس 3 بار کاملآ شکست خورده و همه سرمایه ام را از دست داده ام! پس چگونه میتوانم تمام این تلخکامیها و شکستهای خودم را در طول این سالهایی که گذشت فراموش کرده و منکر آن شوم!! اگر این واقعیتها را به باد فراموشی میسپردم! که درس و عبرتی از این تجارب تلخ نمیگرفتم!! و ممکن بود باز در این شاهراه پر خطر و پر فراز و نشیب بورس اشتباهات گذشته را تکرار کرده و تکرار همین اشتباهات منجر به خروج همیشگی من از این بازار می گشت!! بنابراین به عقیده بنده یادآوری خاطرات تلخ گذشته مان میتواند چراغ راه ما در این مسیر تاریک هم باشد!! و از آنجا که این بازار بیشتر بر اصل و مدار روانشناسی تکیه زده است شاید تلفیق این دو طرز تفکر مثبت و یاد آوری شکستها و همچنین عبرت گرفتن از گذشته بتواند بهترین راهنما و راه گشای ما در این بازار باشد... نظر شخصی

نقل قول نوشته اصلی توسط roya123 نمایش پست ها
    من بلد نیستم تاپیک بزنم.
    اصلا نمی دونم من این امکان رو دارم یا نه.
    در ضمن در حضور این همه بزرگان بورسی به خودم اجازه نمیدم تاپیک بزنم.
    یه بار هم در رابطه با مطالب مثبت اندیشی و روانشناسی تاپیکی زده شد که جناب محمدحسین زدن و من توش مطلب میزاشتم.
    که اونم متاسفانه دیگه نمی زارم. هم خیلی درگیر شدم و هم یکی اومد توی اون تاپیک حرف های زشتی بهم زد
    و من اونها رو دیدم. اما جناب محمدحسین پاکشون کرده بودن سریع
    همه فک کردن ندیدم اما من دیدم قبل اینکه پاک بشه.
    و دیگه از اینکه مطلب بزارم منصرف شدم.
    متاسفانه توی مملکتی زندگی می کنیم که هر جقدر هم بگیم رشد کردیم اما هستند آدم هایی که خانم ها رو تحقیر کنند.
    و بخوان بزنن توی سرشون و اجازه رشد بهشون ندن.
    من یک فعالیت اجتماعی اونجا انجام میدادم و حتی وویس می زاشتم. اما راستش ترسیدم و ادامه ندادم.
    اما من همون زمان هم به جناب کریس گفتم اسم تاپیک و بزارید میلیاردرهای سال 2020 یا تریلیونرهای 2021
    الان اگه بخوام بزارم میزارم تریلیونرهای 2021

ویرایش توسط سهامدار 67 : 2020/06/02 در ساعت 21:27

6. 8 کاربر به خاطر ارسال مفید سهامدار 67 از ایشان تشکر کرده اند:

نقل قول نوشته اصلی توسط میلاد سودی نمایش پست ها
    من در شما پتانسیل های خیلی زیادی میبینم جناب کریس گاردنر ولی خیلی ها همین پتانسیل ها رو دارن ولی موفق نمیشن بنظر شما چرا ؟
    جناب سودی در مورد اینکه خیلی ها پتانسیل دارند ولی موفق نمی شوند...کاش یک مثالی هم میآوردید تا مسئله بازتر شود....نتوانستم منظورتان را بگیرم
    ویرایش توسط کریس گاردنر : 2020/06/02 در ساعت 21:58
    از آدم ها بُت نسازید، این خیانت است!هم به خودتان، هم به خودشان.خدایی می‌شوند که، خدایی کردن نمی‌دانند!

8. 9 کاربر به خاطر ارسال مفید کریس گاردنر از ایشان تشکر کرده اند:

استاد خاکسار عزیز....
    نقاط b وc را در این نمودار درست زده ام؟
    در فیلم آموزشی گفته.....اگر c پایین تر از سقف a قبل از دوره 26 کندلی تشکیل شود ...انتظار داریم شروع نقطه b تا انتها یا پایین شروع نقطه a برود....
    دو تا خط مستقیم کشیدم یکی در قیمت 3200 که در فیلم گفته خط عمودی که کندل 26 دوره ای می باشد هر جا به سیکو اسپن B برخورد کرد آنجا حمایت ابر هست ..در صورت ریزش قیمت به زیر خط مقاومت حساب خواهد شد...و خط دیگر ابتدای شروع نقطه a هست....

در این نمودار نقطه d تشکیل شده است؟

اصلا میتوان به این دوره زمانی 26 کندلی اتکا کرد؟
    با سپاس

10. 8 کاربر به خاطر ارسال مفید کریس گاردنر از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره دار (1) میلاد سودی آواتار ها
    تشکر شده 6,002 بار در 997 ارسال

سودی هستم دوست عزیز من
    همه انگیزه دارند همه لحظه ای شور و هیجان دارند و میخوان یک شبه به نقطه ۱۰۰ برسن مثله این میمونه که شب همه تصمیم میگیرن صبح برن کوه ولی ...
    این مثل را زیاد شنیده اید احتمالا
    اونایی که آدم موفق هستن یک خصوصیت مشترک دارند بدون استثنا همه آدم های موفق هدف دارند سوالم از شما اینه شما هدف دارید ؟
    احتمالا بگید اره ولی سوال اصلی اینه هدف هاتون رو نوشتید ؟
    بازار بورس محلی برای گرفتن پول افراد بی علم و بی تجربه و انتقال اون پول به افراد با علم و با تجربه است

12. 7 کاربر به خاطر ارسال مفید میلاد سودی از ایشان تشکر کرده اند:

نقل قول نوشته اصلی توسط میلاد سودی نمایش پست ها
    سودی هستم دوست عزیز من
    همه انگیزه دارند همه لحظه ای شور و هیجان دارند و میخوان یک شبه به نقطه ۱۰۰ برسن مثله این میمونه که شب همه تصمیم میگیرن صبح برن کوه ولی ...
    این مثل را زیاد شنیده اید احتمالا
    اونایی که آدم موفق هستن یک خصوصیت مشترک دارند بدون استثنا همه آدم های موفق هدف دارند سوالم از شما اینه شما هدف دارید ؟
    احتمالا بگید اره ولی سوال اصلی اینه هدف هاتون رو نوشتید ؟
    با عرض پوزش جناب سودی عزیز...
    شما میفرمایید که بنده پتانسیل دارم..در حالی که سودی را موسوی می بینم و می نویسم...
    هدف که واضح و مشخص باشد...شور و انگیزه هم چاشنی کارش باشد...محال ممکن هست کسی کوتاهی کند....

همه ما هدف داریم..ولی نمی دانیم هدف را برای چی میخواهیم....اگر بدانیم برای چی هست...شور و انگیزه هم خواهیم داشت.....

در مورد نوشتن هدف هم خدمت شما عرض کنم...کسی را هدفی را داشته باشد و هدف را ننوشته باشد...احتمال 10 درصد موفق می شود....اما کسی که اهداف خود را بنویسد...و همیشه جلوی چشمش باشد(کاغذ هدف را بچشباند روبروی تختش یا درب یخچال)صد در صد به هدف خود خواهد رسید.....این آزمایش را در امریکا 30 سال قبل انجام دادند و بعد از 25 سال نتیجه اش را دیدند....
    الان خود بنده...می خواهم موفق باشم اما نمی دانم چرا!!؟برای خودم یا برای چشم هم چشمی یا چیز دیگر...
    میخوام پولدار باشم....اما برای چه هدفی پول میخوام ؟!نمی دانم....آیا پولدار بودن مرا به سر مقصدم خواهند رساند؟این را هم نمی دانم...
    کلا تعریف درستی از هدف نداریم....

14. 7 کاربر به خاطر ارسال مفید کریس گاردنر از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال ع-خاکسار قیری آواتار ها
    تشکر شده 7,691 بار در 427 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط کریس گاردنر نمایش پست ها

استاد خاکسار عزیز....
    نقاط b وc را در این نمودار درست زده ام؟
    در فیلم آموزشی گفته.....اگر c پایین تر از سقف a قبل از دوره 26 کندلی تشکیل شود ...انتظار داریم شروع نقطه b تا انتها یا پایین شروع نقطه a برود....
    دو تا خط مستقیم کشیدم یکی در قیمت 3200 که در فیلم گفته خط عمودی که کندل 26 دوره ای می باشد هر جا به سیکو اسپن B برخورد کرد آنجا حمایت ابر هست ..در صورت ریزش قیمت به زیر خط مقاومت حساب خواهد شد...و خط دیگر ابتدای شروع نقطه a هست....

در این نمودار نقطه d تشکیل شده است؟

اصلا میتوان به این دوره زمانی 26 کندلی اتکا کرد؟
    با سپاس
    خیر تشکیل نشده و فکر نکنم این الگو پاسخ دهد برای این نمودار شما باید اطلاعات و تکنیکهای حجم معاملات را یاد بگیرید و از ان برای تایید الگوها استفاده کنید در ضمن میتوانید از روش ساده تر برای این نمودار استفاده کنید مثال الان یه کف دوقلوی کوتاه مدت در نقطه b داریم که از ان بعنوان حمایت استفاده کنید و نقطه a , c نیز مقاومت موفق باشید
    ع- خاکسار قیری نویسنده کتاب تحلیل تکنیکال معامله گری حرفه ای در بازار سرمایه و کتاب در موقعیت یا سلام سرکار
    تحلیلهای اینجانب سیگنال خرید یا فروش نیست و مبنای معاملات شما نباید باشد

16. 11 کاربر به خاطر ارسال مفید ع-خاکسار قیری از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره‌دار(3) roya123 آواتار ها
    تشکر شده 30,129 بار در 5,476 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط کریس گاردنر نمایش پست ها
    با عرض پوزش جناب سودی عزیز...
    شما میفرمایید که بنده پتانسیل دارم..در حالی که سودی را موسوی می بینم و می نویسم...
    هدف که واضح و مشخص باشد...شور و انگیزه هم چاشنی کارش باشد...محال ممکن هست کسی کوتاهی کند....

همه ما هدف داریم..ولی نمی دانیم هدف را برای چی میخواهیم....اگر بدانیم برای چی هست...شور و انگیزه هم خواهیم داشت.....

در مورد نوشتن هدف هم خدمت شما عرض کنم...کسی را هدفی را داشته باشد و هدف را ننوشته باشد...احتمال 10 درصد موفق می شود....اما کسی که اهداف خود را بنویسد...و همیشه جلوی چشمش باشد(کاغذ هدف را بچشباند روبروی تختش یا درب یخچال)صد در صد به هدف خود خواهد رسید.....این آزمایش را در امریکا 30 سال قبل انجام دادند و بعد از 25 سال نتیجه اش را دیدند....
    الان خود بنده...می خواهم موفق باشم اما نمی دانم چرا!!؟برای خودم یا برای چشم هم چشمی یا چیز دیگر...
    میخوام پولدار باشم....اما برای چه هدفی پول میخوام ؟!نمی دانم....آیا پولدار بودن مرا به سر مقصدم خواهند رساند؟این را هم نمی دانم...
    کلا تعریف درستی از هدف نداریم....
    جناب کریس من یه نظری بدم.
    اصلا جمله ی من میخوام پولدار بشم هدف مشخص نیست خودش.
    شما باید دقیقا مشخص کنید که من در سال 1399 میخواهم n تومان درآمد کسب کنم.
    یا سرمایه ام را به n تومان برسانم. کاملا مشخص
    و اما در مورد اینکه فرمودید نمی دانید برای چه میخواهید
    هدف باید جوری باشه که حاضر باشی تحت هر شرایطی براش تلاش کنی.
    این سوال رو از خودتون بپرسید این هدف من اونقدر برام مهم هست که به خاطرش حاضر باشم هر کاری (هر کاری مثبتی البته ) انجام بدم و هر سختی ای رو تحمل کنم.
    اونقدر مهم هست که صبح ها من و از خواب بیدار کنه و شب ها خواب و از چشمام بگیره؟
    من خودم به شخصه هدفام همینقدر برام مهم هستن.
    دلایلتون از اهدافتون رو پیدا کنید. ببینید این دلایل اونقدر مهم هستن که هر وقت فس شدید با یادآوری اون دلایل انگیزه پیدا کنید؟؟؟؟
    من یه سری از اهدافم اونقدر برام اشتیاق سوزان هستن که وقتی میخوام خوده هدف رو به کسی بگم گریه ام میگیره.
    اینا اینقدر به من انگیزه میدن.

اگر اشتیاق شما برای موفق شدن بیشتر از ترس شما از شکست خوردن باشد
    شما حتما موفق خواهید شد. "آلبرت انیشتین"

18. 10 کاربر به خاطر ارسال مفید roya123 از ایشان تشکر کرده اند:

نقل قول نوشته اصلی توسط ع-خاکسار قیری نمایش پست ها
    خیر تشکیل نشده و فکر نکنم این الگو پاسخ دهد برای این نمودار شما باید اطلاعات و تکنیکهای حجم معاملات را یاد بگیرید و از ان برای تایید الگوها استفاده کنید در ضمن میتوانید از روش ساده تر برای این نمودار استفاده کنید مثال الان یه کف دوقلوی کوتاه مدت در نقطه b داریم که از ان بعنوان حمایت استفاده کنید و نقطه a , c نیز مقاومت موفق باشید
    الان فهمیدم استاد....
    ایشان اصلا به کف دوقلو اشاره نکردند....منم فکر میکردم چون نقطه d تشکیل نشده است پس خریدش توجیح ندارد.....می توانم به عنوان کف دو قلو هم نگاه کنم....

جناب خاکسار عزیز کاش یک تاپیک آموزشی می زدید....از دانش شما استفاده می کردیم

20. 10 کاربر به خاطر ارسال مفید کریس گاردنر از ایشان تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 4 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 4 مهمان ها)