نمایش نتایج نظرسنجی: آیا این ریزش از نوع روند هست یا دستکاری؟؟ یا زود گذز؟؟

رأی دهندگان
29. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • روند و بلند مدت

4 13.79%
  • دستکاری و بلند مدت

4 13.79%
  • روند و موقت

12 41.38%
  • دستکاری و موقت

9 31.03%
صفحه 10 از 10 اولیناولین ... 78910
نتایج از شماره 91 تا 94 از مجموع 94

موضوع: دفتر مشق

ستاره دار(1)
    ارسال
    1,736
    تشکر شده 5,854 بار در 1,658 ارسال

پاسخ : دفتر مشق

در مورد بازار به نظر من اگر بخاهیم روند رو به تورم و نرخ ارز گره بزنیم اشتباه بزرگی است(یعنی از این به بعد بازار)
    متاسفانه دیدم حتی قدیمی های بازار هر 6 ماه انتظار افزایش 10%برای نرخ ارز دارن اونم بخاطر تحریم!!!!!
    کسی که چنین حرفی میزنه از ساز وکار تعیین نرخ ارز در جمهوری اسلامی کاملا بی اطلاع است
    تو این 1 سال گذشته چطور نرخ ارز را ثابت نگه داشتن؟
    من و شما ارز نخریدیم؟؟یا تحریم برداشته شد؟؟

بودجه 99 به گفته خود عناصر حاکمیت حدود 40 هزار میلیارد کسری خاهد داشت
    من فکر میکنم حدود 60 تا 70 هزار میلیارد برای سال 99 دولت کسر بودجه داشته باشه
    چون واقعا نرخ برگشت نرخ فروش نفت خام رو غیر منطقی دیدن و محقق نخاهد شد
    پس دو راه وجود داره یا افزایش نرخ ارز یا برداشت از صتدوق ذخیره ارزی
    بنظر من نهاوندیان و نوبخت ترکیبی از این دوراه انتخاب میکنن و بخشی از کسر بودجه را به سال 1400 منتقل و به دولت بعدی
    محول میکنن
    در مورد حشد الشعبی هم به نظر من با اینکه آبروی سپاه رفته اما دست به اقدام خطرناک نمیزنن
    %80مشکلات کشور داخلی و ناشی از مدیریت غلط ،رانت و فساد سازمان یافته و فراگیر است.

نوسان جزیی از بازار است و من نوسانگیرم

2. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید FARIBORZ NAEL از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره دار(1)
    ارسال
    1,736

غم نامه
    امروز متاسفانه در مراسم خاکسپاری شهید سرافراز سلیمانی بیش از 31نفر تا حالا جان باختن و تعداد خیلی زیادی مجروح شدن که حال
    برخی به شدت وخیم است
    امیدوارم هرچه زودتر این فاجعه ای که رخ داد ختم به خیر شود و اوضاع از این که هست بدتر نشود
    بیایید به دور از تعصب و با عقلانیت به توانایی ایران و ایالات متحده و تاثیرش بر بورس نگاهی داشته باشیم
    اگر کسی هم دلیلی داره با منطق بیان کند
    امریکا در اطراف ایران بیش از 8 پایگاه نظامی دارد
    در خلیج فارس بیش از 7 ناو هواپیما بر (شناور فوق سنگین) که هر کدام متوسط حدود 15 هزار نفر تفنگدار دارند
    سوال اینجاست ؟
    اگر ایران بخاهد بر علیه امریکا اقدامی انجام بده از لحاظ نظامی برای آنکه ایمن باشد
    یعنی خطر واکنش آمریکا را نداشته باشد باید تمامی اهداف یکباره مورد هدف قرار داده شوند تا شر امریکا از منطقه کنده شود
    من نمیدانم جمهوری اسلامی آیا این توانایی را دارد؟یا نه؟
    به فرض توانایی داشته باشد
    آمریکا بعد از اینکه حدود 100 هزار نظامی اش در منطقه کشته شوند چه خاهد کرد؟؟
    جمهوری اسلامی حتی یک موشک ندارد که با آن بتواند خاک امریکا را تهدید کند یا خطری داشته باشد
    پس از لحاظ نظامی بهتر است دیگه ادامه ندم
    چون آنچنان جنگ نابرابر خاهد بود که فقط بغضی گلوگیر برای آدم می ماند
    .
    .
    راه دوم جنگ نیابتی و فرسایشی و چریکی است (محتمل ترین گزینه)
    به این قسمت قضیه هم نمیخام فکر کنم چون ته ماجرا میشود فقط هزینه مالی غیر قابل تصور و طولانی برای ایران
    (امروز 250 میلیون به اسم نیروی قدس اما به کام نیروهای موسوم به محور مقاومت در مجلس تصویب شد)
    خدا خودش عاقبت این فاجعه را ختم به خیر کند
    چون سرانجام همین مردم هستند که اینچنین زیر دست و پا له و خرد میشوند
    %80مشکلات کشور داخلی و ناشی از مدیریت غلط ،رانت و فساد سازمان یافته و فراگیر است.

4. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید FARIBORZ NAEL از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره دار(1)
    ارسال
    1,736

دو سهم با قبول ریسک خریدم

6. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید FARIBORZ NAEL از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی
    ارسال
    156
    تشکر شده 661 بار در 146 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط FARIBORZ NAEL نمایش ارسال ها
    غم نامه
    امروز متاسفانه در مراسم خاکسپاری شهید سرافراز سلیمانی بیش از 31نفر تا حالا جان باختن و تعداد خیلی زیادی مجروح شدن که حال
    برخی به شدت وخیم است
    امیدوارم هرچه زودتر این فاجعه ای که رخ داد ختم به خیر شود و اوضاع از این که هست بدتر نشود
    بیایید به دور از تعصب و با عقلانیت به توانایی ایران و ایالات متحده و تاثیرش بر بورس نگاهی داشته باشیم
    اگر کسی هم دلیلی داره با منطق بیان کند
    امریکا در اطراف ایران بیش از 8 پایگاه نظامی دارد
    در خلیج فارس بیش از 7 ناو هواپیما بر (شناور فوق سنگین) که هر کدام متوسط حدود 15 هزار نفر تفنگدار دارند
    سوال اینجاست ؟
    اگر ایران بخاهد بر علیه امریکا اقدامی انجام بده از لحاظ نظامی برای آنکه ایمن باشد
    یعنی خطر واکنش آمریکا را نداشته باشد باید تمامی اهداف یکباره مورد هدف قرار داده شوند تا شر امریکا از منطقه کنده شود
    من نمیدانم جمهوری اسلامی آیا این توانایی را دارد؟یا نه؟
    به فرض توانایی داشته باشد
    آمریکا بعد از اینکه حدود 100 هزار نظامی اش در منطقه کشته شوند چه خاهد کرد؟؟
    جمهوری اسلامی حتی یک موشک ندارد که با آن بتواند خاک امریکا را تهدید کند یا خطری داشته باشد
    پس از لحاظ نظامی بهتر است دیگه ادامه ندم
    چون آنچنان جنگ نابرابر خاهد بود که فقط بغضی گلوگیر برای آدم می ماند
    .
    .
    راه دوم جنگ نیابتی و فرسایشی و چریکی است (محتمل ترین گزینه)
    به این قسمت قضیه هم نمیخام فکر کنم چون ته ماجرا میشود فقط هزینه مالی غیر قابل تصور و طولانی برای ایران
    (امروز 250 میلیون به اسم نیروی قدس اما به کام نیروهای موسوم به محور مقاومت در مجلس تصویب شد)
    خدا خودش عاقبت این فاجعه را ختم به خیر کند
    چون سرانجام همین مردم هستند که اینچنین زیر دست و پا له و خرد میشوند
    مطبلتون را دو بار خوندم چون باورم نميشه شخصي در اينجا ( حداقل من نديدم ) بدون تعصب و تحقير كردن امريكا به تحليل بپردازه
    هميشه فكر ميكردم كساني كه درگير بورس ميشوند قدرت تحليل بالايي دارند چرا كه بايد بگردي و بيابي و سود كني و يا با ضرر كمتر خروج كني اما امروز ميبينم انسانها بيشتر از نصف قدرت تحليل خودشون را در تحقير و كوچك انگاشتن حريف ميگيرند و تصور ميكنند با توهين به رييس جمهور امريكا معادلات عوض ميشه .دريغ از اينكه در امريكا اينقدر مردم قدرت تحمل و درك مخالف خودش را دارند كه بيشترين انتقادات هميشه از درون كشور و مردم نسبت به رفتار نهادهاي قدرتشون صورت ميگيره نه تنها اين دوره بلكه هميشه اين بوده و هست .
    وقتي تمام رسانه هاي آنها مثل ما در حال بولد كردن اتفاقات به نفع خودشان است مردم در خيابان جمع ميشوند و مخالفت خودشون با جنگ را اعلام ميكنند و در مقابل نهادهاي قدرت ميايستند اما ما اينجا همهگي يه خيابانها ميريزيم و آرزوي جنگ ميكنيم !
    آيا مردم امريكا عاشق ما هستند كه ميخوان جنگ نشه ؟ خير آنها به دنبال منافع حداكثري خودشون هستند و حاضر نيستند هزينه جنگ را بدهند با اونكه از نظر رفاه اجتماعي بسيار از ما بالاتر هستند
    به هر روي من هم اميدوارم جنگي صورت نگيرد چراكه هزينه مادي و معنوي آن بسيار خواهد بود و آرزوي آرامش و آسايش براي سرزمينم دارم 🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻

8. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید noori از ایشان تشکر کرده اند:

صفحه 10 از 10 اولیناولین ... 78910

اطلاعات موضوع

Users Browsing this Thread

در حال حاضر 1 نفر از این موضوع دیدن می کنند (0 عضو و 1 مهمان)

بوک مارک ها

مجوزهای ارسال و ویرایش

• شما نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
  • شما نمی توانید به ارسال ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید ارسال های خود را ویرایش کنید
  •