صفحه 5 از 80 نخست ... 23456781555 ... آخرین
نمایش نتایج: از 41 به 50 از 798

موضوع: بیت کوین

عضو فعال
    تشکر شده 1,800 بار در 421 ارسال

پاسخ : بیت کوین

بازار کریپتو کلا کله کرده بعد خبر کرونای ترامپ. yearn.finance (گرونترین رمزارز جهان) تو چند ساعت 19.2 درصد ریخت و ریزش یک هفته اش شد 38.5 درصد. خود بیت کوین 4 درصد ریخته و اتریوم 8 درصد.

2. 6 کاربر به خاطر ارسال مفید Bourse-Plan از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال CHESTER.2020 آواتار ها
    تشکر شده 7,097 بار در 1,230 ارسال

چه کسی بیتکوین مرا دزدید!!!
    یعنی داشتم آماده میشدم پوزیشن باز کنم با این صحنه روبرو شدم!!! لپ تاپو میبندیم... شاید وقتی دیگر
    نکنـــد پــــرده چـون فـــرو افتـــد.......داستــــان داستـــــان زر بــاشد/ زير اين نيم کاسـه هاي قشنگ .......نکنـــد کاســه اي دگـــر بـــاشد /
    نکنـــد آنـکه درس ديـن مي داد....... از خــــدا پـاک بـي خبـر بـــاشد. . .

4. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید CHESTER.2020 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 1,800 بار در 421 ارسال

CHESTER جان شما نظر در این زمینه دارید:

نوبیتکس چقدر مطمئنه؟ فرض مثال فردا صبح جمع کنه بره دست مشتری به کجا بنده؟ میدونم دفتر داره و میدونم تا حالا مشکلی نبوده ولی چون در نهایت سند و مدرک و جواز مشخصی برای اینکار وجود نداره اگر جمع کنه تکلیف چیه؟ تصمیم دارم در زمان مناسب مقداری رمز-ارز خریداری کنم ولی به طور مستقیم آشنایی ندارم و پنل نوبیتکس چون مشابه کارگزاری بورسی خودمونه برام راحت تر به نظر اومد.

6. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید Bourse-Plan از ایشان تشکر کرده اند:

نقل قول نوشته اصلی توسط Bourse-Plan نمایش پست ها
    CHESTER جان شما نظر در این زمینه دارید:

نوبیتکس چقدر مطمئنه؟ فرض مثال فردا صبح جمع کنه بره دست مشتری به کجا بنده؟ میدونم دفتر داره و میدونم تا حالا مشکلی نبوده ولی چون در نهایت سند و مدرک و جواز مشخصی برای اینکار وجود نداره اگر جمع کنه تکلیف چیه؟ تصمیم دارم در زمان مناسب مقداری رمز-ارز خریداری کنم ولی به طور مستقیم آشنایی ندارم و پنل نوبیتکس چون مشابه کارگزاری بورسی خودمونه برام راحت تر به نظر اومد.
    من سوالتونو الان دیدم از این که دیر پاسخ میدهم عذر میخوام.
    ببینید در مورد صرافی های ایرانی چون بحث نماد اعتماد الکترونیکی هنوز مدون نشده بر اساس اعتبار کار میکنند. گذشته ی اون صرافی و اینکه هرچی قدیمی تر باشند مهم هست سرعت انتقال و نوع برخورد و نظرات کاربران .
    بی تعارف بگم به دنبال تضمین مانند بروکر های خودمون هستید چیزی به اون اسم وجود نداره که نظارت سازمانی داشته باشند.
    اما برای انتقال مبالغ بالا صرافی هایی هستند که بصورت حضوری میتونید برید و پروسه ی انتقالو انجام بدید (باید از بخش پشتیبانیشون سوال کنید)و مشکلی هم ندارند با این موضوع. هرچند توصیه میکنم برای دفعات اول در پارت های کم حجم تر آنلاین خرید بزنید و از صرافی هایی که انتقال اتوماتیک دارند و در لحظه ای که ریالو میزنید براتون رمز ارزو واریز میکنند استفاده کنین تا راحت تر بتونین اطمینان کنید . بعضی صرافی ها هم برای خرید های اول براتون محدودیت حجم مثلا 20 میل تا 50 میل میگذارند بعد از چند بار خرید میتونین درخواست افزایش حجم خرید بدین .
    یک روش امن دیگه هم از فروم پرشین تولز بخش خرید تتر یا رمز ارز هست که از کاربران با لیبل (فروشنده ی معتبر) استفاده کنید. اون پروسه ی فروشنده معتبر شدن در اون سایت شامل تمام اطلاعات میشه و از بابت پیگیری مشکلی ندارند ضمن اینکه در صفحه ی شخصی هر فروشنده کسانی که خرید یا فروش انجان دادند نظراتشونو دادند و امتیاز بندی خوبی داره.
    من خودم 3 سالی هست با اچ دی پی کار میکنم.
    و اینکه تتر بخرید در بایننس تبدیل کنید به رمز ارزی که مخواهید با کارمزد کمتر نسبت به صرافی های ایرانی منطقی تر هست.

راند 5 شروع شد من شورت میکنم شما چطور؟
    نکنـــد پــــرده چـون فـــرو افتـــد.......داستــــان داستـــــان زر بــاشد/ زير اين نيم کاسـه هاي قشنگ .......نکنـــد کاســه اي دگـــر بـــاشد /

8. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید CHESTER.2020 از ایشان تشکر کرده اند:

چگونه تشخیص دهیم که یک صرافی معتبر و امن است؟

قبل از اینکه معامله یا ترید ارز دیجیتال را در صرافی موردنظر شروع کنید، بررسی های لازم را در مورد معتبر بودن آن صرافی انجام دهید. توصیه می کنیم از صرافی ناشناخته استفاده نکنید. قبل از انتخاب صرافی ارز دیجیتال برای انجام معامله، موارد زیر را در نظر بگیرید:

1.دامنه صرافی موردنظر را بررسی کرده و آدرس صرافی را در مرورگر خود بوکمارک کنید.
    2.بررسی کنید آدرس صرافی در لیست اسکم نباشد (scam یعنی کلاهبردار و متقلب).
    3.در زمان بررسی صرافی ارز دیجیتال از کلیک کردن روی لینک های آنلاین خودداری کنید.
    4.از سرمایه گذاران و کاربران صرافی موردنظر در مورد صرافی سوال کنید و بررسی کنید که صرافی سابقه معتبری دارد یا خیر.
    5.بررسی کنید که صرافی موردنظر چقدر در بازار اعتبار دارد.
    6.تحقیق کنید که چه تیمی پشت این صرافی وجود دارد و وضعیت استفاده از تکنولوژی توسط صرافی چگونه است.
    7.سرمایه گذاران صرافی چه کسانی هستند و چقدر سرمایه در حال گردش است.
    8.صرافی موردنظر چه تعداد کاربر دارد و حجم معاملات آن چقدر است.
    9.کارمزدها و نحوه قیمت گذاری ها در صرافی موردنظر چگونه است.
    10.پشتیبانی صرافی موردنظر به چه صورت است.
    11.سایت، بلاگ و شبکه های اجتماعی صرافی را بررسی کنید؛ مطمئن شوید که این صرافی فعال است و برای کسب و کار خود هزینه می کند.

خرید ارز دیجیتال در ایران

در ایران، صرافی‌های آنلاین زیادی هستند که می‌توانید از آنها ارزهای دیجیتال شناخته‌شده مانند بیت‌کوین، اتریوم، لایت‌کوین، تتر، ریپل، بیت‌کوین‌کش و … را بخرید یا به آنها بفروشید.

اما به همه صرافی‌های آنلاین ایرانی نمی‌توان اطمینان کرد.

خرید ارز دیجیتال، به سادگی خرید اینترنتی است که با کارت بانکی پرداخت آنلاین را انجام می‌دهید. این صرافی‌های آنلاین نیاز به احراز هویت دارند به این معنی که باید تصویر کارت ملی، کارت بانکی و گاهی سلفی خودتان را برای آنها بفرستید. اینکار برای جلوگیری از کلاهبرداری و پول شویی انجام می‌شود.

با این حال، با فرستادن مدارک هویتی ممکن است از اطلاعات شخصی شما سوءاستفاده کنند.

و متاسفانه روشی برای خرید ارز دیجیتال بدون احراز هویت نیز وجود ندارد.

چاره این است که احراز هویت را در یک سایت معتبر انجام دهید، سایتی که شناخته شده و دارای حجم معاملات بالا باشد تا هربار نیاز نداشته باشید تصویر مدارک هویتی‌تان را به صرافی‌های آنلاین متفرقه بدهید.

از جمله سایت‌های ایرانی که خرید ارز دیجیتال را ساده‌تر کرده‌اند و اعتبار مناسبی نیز دارند سایت نوبیتکس است.

سایت نوبیتکس سیستمی طراحی کرده که افراد با هم وارد خرید و فروش می‌شوند ولی خود سایت است که احراز هویت را یکبار انجام می‌دهد و امکان معاملات بین خریداران و فروشندگان را فراهم کرده است.
    پس یک راهکار برای اینکه هربار نخواهید تصویر مدارک شناسایی و کارت بانکی شما به دست افراد ناشناخته بیفتد این است که از پلتفرم‌هایی معاملاتی مانند سایت نوبیتکس استفاده کنید.

کانال آموزش: @CryptocurrencyTrainingATH
    ویرایش توسط CHESTER.2020 : 2020/10/21 در ساعت 06:38

10. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید CHESTER.2020 از ایشان تشکر کرده اند:

دوستان اگر از تریدینگ ویو استفاده کنید در نسخه پرو فقط اجازه میده بیش تر از 3 اندیکاتور اضافه کنید که باید خریداری کنید.

از این سایت زیر میتونید از امکانات نسخه ی حرفه ای بصورت رایگان استفاده کنید.
    رفتیم برای تا..13500 تا 14000.
    ویرایش توسط CHESTER.2020 : 2020/10/21 در ساعت 20:49

12. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید CHESTER.2020 از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره‌دار (۲) sooroosh1315 آواتار ها
    تشکر شده 15,256 بار در 3,560 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط CHESTER.2020 نمایش پست ها
    دوستان اگر از تریدینگ ویو استفاده کنید در نسخه پرو فقط اجازه میده بیش تر از 3 اندیکاتور اضافه کنید که باید خریداری کنید.

از این سایت زیر میتونید از امکانات نسخه ی حرفه ای بصورت رایگان استفاده کنید.
    رفتیم برای تا..13500 تا 14000.
    سلام و تشکر بابت آموزش و نشون دادن استراتژی قبل از مشخص شدن سود و زیانش

جسارتا اینجا چقدر ضرر کردین؟

از دی که گذشت هیچ ازو یاد مَکن،فردا که نیامده ست فریاد مَکن،بر نامده و گذشته بنیاد مکن،حالی خوش باش و عمر بر باد مَکن،

14. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید sooroosh1315 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال داروساز آواتار ها
    تشکر شده 3,036 بار در 570 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط sooroosh1315 نمایش پست ها
    سلام و تشکر بابت آموزش و نشون دادن استراتژی قبل از مشخص شدن سود و زیانش

جسارتا اینجا چقدر ضرر کردین؟

25% توی ضرر خودم البته پول زیادی نیست دارم یاد می گیرم 3 ماه هست

16. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید داروساز از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره‌دار (۲) sooroosh1315 آواتار ها
    تشکر شده 15,256 بار در 3,560 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط داروساز نمایش پست ها
    25% توی ضرر خودم البته پول زیادی نیست دارم یاد می گیرم 3 ماه هست
    بیشتر ضررتون در سمت خرید بوده یا فروش ؟

بقول جناب دستغیب ،البته اینجا بر عکس آتی ، احتمال برد بنظر میاد سمت خریدارها هست تا فروشنده ها
    از دی که گذشت هیچ ازو یاد مَکن،فردا که نیامده ست فریاد مَکن،بر نامده و گذشته بنیاد مکن،حالی خوش باش و عمر بر باد مَکن،

18. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید sooroosh1315 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال داروساز آواتار ها
    تشکر شده 3,036 بار در 570 ارسال

10* پوزیشن فروش گرفتم که با 2.5% بالا رفتن بیت 25% ضرر کردم متاسفانه استاپ لاست به دلایل که نمی دانم چرا عمل نکرده..... 12800 سقف کنج بعید می دونم رد کنه باید بیاد 12100 بعد بره بالا
    البته این بیت من دیدم با دستکاری که صرافی ها انجام می دهند ممکنه هر چی بشه....

20. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید داروساز از ایشان تشکر کرده اند:

صفحه 5 از 80 نخست ... 23456781555 ... آخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 4 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 4 مهمان ها)