صفحه 20 از 80 نخست ... 10171819202122233070 ... آخرین
نمایش نتایج: از 191 به 200 از 799

موضوع: بیت کوین

ستاره‌دار (۱۳) mhjboursy آواتار ها
    تشکر شده 84,811 بار در 17,704 ارسال

پاسخ : بیت کوین

نقل قول نوشته اصلی توسط sooroosh1315 نمایش پست ها
    سلام آقا محمد حسین جان

تبریک می گویم

(این اخری یک درصد نیست ، هزینه ساتنا و ایناهاس فکر کنم ، 100 میلیون تومنی 4-5 تومن احتمالا)

و یک چیز دیگر که تست نکرده اید ، برداشت و واریز خود بیت کوین هست ، خود بیت کوین را از کیف سایت به کیف دستکتاپ منتقل کنید و بلعکس. فکر کنم این هم کارمزد دارد.
    سلام بر برادر عزیزم.
    نه... هزینه‌ی پایا ۲۰۰۰ ریال شده (من بیشتر کارهایم را با پایا می‌کنم. در جریانش هستم. پیش‌تر رایگان بود ولی یکی دو ماهی است که ۲۰۰۰ ریال کم می‌کنند). ولی این ۹۸۸ تومان گرفت.
    تو بخش کارمزدها هم نوشته ۱ درصد. در نوشته‌ی بعدی می‌آورم.
    «محمد حسین» هستم.
    امیرالمومنین(ع):برای دنیایت چنان کار کن که گویا همیشه زندگی خواهی کرد و برای آخرتت چنان که گویا فردا خواهی مرد.

2. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید mhjboursy از ایشان تشکر کرده اند:

خوب... با این خرید و فروشی که انجام دادیم معلوم شد نرخ‌های‌شان چگونه بود و منظورشان چه بود...

حجم معاملات ۳۰ روز گذشته کارمزد معاملات
    کمتر از 10 میلیون تومان 0.35%
    این که درست بود... همان هفدهم درصد را گرفت...

----------------------------

دارایی دیجیتال هزینه برداشت حداقل قابل برداشت
    بیت‌کوین 0.00035 BTC

این هم مشخص شد که برای من نبود. و تنها برای انتقال دارایی به کشورهای دیگر (یا برعکس) به درد می‌خورد. (گران هم حساب می‌کنند. به قیمت اکنون می‌شود ۲۶۶ تومان! (تومان جدید).)

-------------------------------

میزان برداشت ریالی کارمزد برداشت
    کمتر از 400 هزار تومان یک درصد میزان برداشت
    این هم درست بود. (البته اکنون پولش نیامده. نوشته بود ۷ صبح فردا می‌آید.
    پس با این حساب زمان واریز هم مشخص شد. (احتمالا همان ساتنا است. چون پایا هر روز ساعت ۱۱:۳۵ انجام می‌شود.)
    «محمد حسین» هستم.
    امیرالمومنین(ع):برای دنیایت چنان کار کن که گویا همیشه زندگی خواهی کرد و برای آخرتت چنان که گویا فردا خواهی مرد.

4. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید mhjboursy از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره‌دار (۲) sooroosh1315 آواتار ها
    تشکر شده 15,256 بار در 3,560 ارسال

آقا محمد حسین جان
    حالا 500 تومان واریز کنید ، و ببینید چقدر زمان می برد بشود 1 میل ان هم وقتی بیت ثابت است و کم نوسان.
    از دی که گذشت هیچ ازو یاد مَکن،فردا که نیامده ست فریاد مَکن،بر نامده و گذشته بنیاد مکن،حالی خوش باش و عمر بر باد مَکن،

6. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید sooroosh1315 از ایشان تشکر کرده اند:

این بخش چیست؟
    https://i.vgy.me/NzrgxD.png
    نوشته معاملات اخیر بازار.
    منظورش معاملات اخیر بازار جهانی روی بیت‌کوین است؟
    منظورش معاملات اخیر بازار جهانی روی تمام رمزارزها است؟
    منظورش معاملات اخیر بازار داخلی (ایران) روی بیت‌کوین است؟ (یا روی رمز ارزها)
    منظورش معاملات اخیر خود نوبیتکس است روی رمزارزها...؟
    «محمد حسین» هستم.

8. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید mhjboursy از ایشان تشکر کرده اند:

آقا محمد حسین جان
    حالا 500 تومان واریز کنید ، و ببینید چقدر زمان می برد بشود 1 میل ان هم وقتی بیت ثابت است و کم نوسان.
    راستش را بخواهید.... من پسرانم را بردم روی بیت‌کوین... گفتم یک چرخ بزنید ببینید برای پدرتان می‌توانید نان در آورید؟ یا نه؟؟؟؟... گفتند یا نه... حسابی ناامیدم کردند... (یعنی زمانی که پسرانم روی بیت‌کوین کار می‌کردند با زمانی که هیچ داد و ستدی روی بیت‌کوین انجام نمی‌شد هیچ فرقی نمی‌کرد! هر جفتش یک بازدهی را داشت!!! ?????
    ?‍♂️
    ----------------------
    ولی با یک عزیزی در یک محفل بورسی صحبت می‌کردم آن بنده خدا (که اصلا حالت دروغ‌گویی یا سرکار گذاشتن یا اشتباه کردن نداشت) درآمد گفت هفته‌ای صد درصد از بیت‌کوین می‌گیرد!!!! می‌گفت فقط محدودیتش این است که با باینانس کار می‌کند و نمی‌تواند بیش از ۵۰ هزار دلار تراکنش داشته باشد (در ماه؟ یا در هفته...؟) و برای همین همیشه حسابش را روی ۵ تا ۱۰ هزار دلار نگه می‌دارد.
    (باز هم می‌گویم به او نمی‌خورد دروغ‌گو یا از این آدم‌های چرت و پرت باشد.)
    حالا چطور ممکن است؟ نمی‌دانم....
    ------------------------
    ولی من این را گذاشته‌ام برای دوران پیری و کوری‌ام... فعلا یک کوچولو با آن بازی کنیم دستمان گرم شود... تا ببینیم خدا چه می‌خواهد...

فعلا هم که تمام دارایی‌ام را از آنجا کشیدم بیرون! (ورشکست نشوند یک وقتی؟!!!)
    «محمد حسین» هستم.

10. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید mhjboursy از ایشان تشکر کرده اند:

نقل قول نوشته اصلی توسط mhjboursy نمایش پست ها
    این بخش چیست؟
    https://i.vgy.me/NzrgxD.png
    نوشته معاملات اخیر بازار.
    منظورش معاملات اخیر بازار جهانی روی بیت‌کوین است؟
    منظورش معاملات اخیر بازار جهانی روی تمام رمزارزها است؟
    منظورش معاملات اخیر بازار داخلی (ایران) روی بیت‌کوین است؟ (یا روی رمز ارزها)
    منظورش معاملات اخیر خود نوبیتکس است روی رمزارزها...؟
    احتمالا خود نوبیتکس

و معاملات احتمالا در همه سایت ها داخلی هست ، و وقتی اختلاف زیاد شود یک عده از این محله می خرن می برن در محله دیگه می فروشن (چون دارایت در دست خود است )
    از دی که گذشت هیچ ازو یاد مَکن،فردا که نیامده ست فریاد مَکن،بر نامده و گذشته بنیاد مکن،حالی خوش باش و عمر بر باد مَکن،

12. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید sooroosh1315 از ایشان تشکر کرده اند:

ولی خوبی‌اش این است که:
    ۱- نقدشوندگی دارد. (قوانین من‌درآوردی و کاملا عاقلانه‌ی شاپور دانا و دوستانش مبنی بر صف‌نشینی و کی زودتر زنبیل گذاشت و وایسا چند روز دیگر شاید نقد شود ندارد)
    ۲- زودتر قابل برداشت ریالی است. (من اکنون فروختم و صبح فردا نشده پول دستم را می‌گیرد! در کارگزاری‌های تقریبا دزد بورس ایران پول من باید سه روز در حسابشان بماند! تازه اگر وام نداشته باشم!)
    ۳- کارمزد خیلی خیلی بهتر است. ۴ تومان برای کارمزد برداشت می‌گیرد و سه دهم درصد هم برای خرید و فروش (در حالت تریدر که من همین اکنون فعال کردم). در مجموع در بدترین حالت می‌شود یک سوم کارمزد کارگزاری بورس در بازار سرمایه.

سرعتش را هم آزمایش کردم. خیلی خوب بود. (من گمان می‌کردم چیزی به نام درنگ (تاخیر/Delay) وجود دارد و نمی‌توان سریع داد و ستد کرد. ولی انگار همان لحظه که خریدی هم می‌توانی بفروشی (البته من اگر اشتباه نکنم ۲۰ دقیقه بعد فروختم. ولی همان لحظه هم می‌خواستم انگار می‌شد فروخت.
    «محمد حسین» هستم.

14. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید mhjboursy از ایشان تشکر کرده اند:

نقل قول نوشته اصلی توسط mhjboursy نمایش پست ها
    راستش را بخواهید.... من پسرانم را بردم روی بیت‌کوین... گفتم یک چرخ بزنید ببینید برای پدرتان می‌توانید نان در آورید؟ یا نه؟؟؟؟... گفتند یا نه... حسابی ناامیدم کردند... (یعنی زمانی که پسرانم روی بیت‌کوین کار می‌کردند با زمانی که هیچ داد و ستدی روی بیت‌کوین انجام نمی‌شد هیچ فرقی نمی‌کرد! هر جفتش یک بازدهی را داشت!!! ���������������� �������������
    ������‍♂️
    ----------------------
    ولی با یک عزیزی در یک محفل بورسی صحبت می‌کردم آن بنده خدا (که اصلا حالت دروغ‌گویی یا سرکار گذاشتن یا اشتباه کردن نداشت) درآمد گفت هفته‌ای صد درصد از بیت‌کوین می‌گیرد!!!! می‌گفت فقط محدودیتش این است که با باینانس کار می‌کند و نمی‌تواند بیش از ۵۰ هزار دلار تراکنش داشته باشد (در ماه؟ یا در هفته...؟) و برای همین همیشه حسابش را روی ۵ تا ۱۰ هزار دلار نگه می‌دارد.
    (باز هم می‌گویم به او نمی‌خورد دروغ‌گو یا از این آدم‌های چرت و پرت باشد.)
    حالا چطور ممکن است؟ نمی‌دانم....
    ------------------------
    ولی من این را گذاشته‌ام برای دوران پیری و کوری‌ام... فعلا یک کوچولو با آن بازی کنیم دستمان گرم شود... تا ببینیم خدا چه می‌خواهد...

فعلا هم که تمام دارایی‌ام را از آنجا کشیدم بیرون! (ورشکست نشوند یک وقتی؟!!!)
    آقا برایش معامله می کنیم که محدودیت ها دور بخورد ، هفته ای 250 دلار سودش برای خودمان مابقی 4750 دلار برای او ،

فرزندان گرام در بازار نزولی داخل که عالی بودن در مسابقات جز 3-4 نفر اول بودید. تازه محمد حسین تایم شروع شده.

16. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید sooroosh1315 از ایشان تشکر کرده اند:

آقا برایش معامله می کنیم که محدودیت ها دور بخورد ، هفته ای 250 دلار سودش برای خودمان مابقی 4750 دلار برای او ،

فرزندان گرام در بازار نزولی داخل که عالی بودن در مسابقات جز 3-4 نفر اول بودید. تازه محمد حسین تایم شروع شده.
    عجب حرفی زدیدها!!! دم شما گرم!

بروم به او بگویم ببینم چه می‌گوید؟
    (ببینید... بین خودمان باشد... در حالت عادی این هفته‌ای صد درصد خیلی چرت به نگر می‌رسد... ولی طرف هم این‌قدر آدم‌حسابی بود که این چیزها به او نمی‌خورد... هم این که خیلی وارد بود که نمی‌توانم به او بگویم داشت اشتباه می‌کرد! ? چه بگویم والا... ? )
    «محمد حسین» هستم.

18. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید mhjboursy از ایشان تشکر کرده اند:

نه آقاااااااا....
    این فرزند فعلا منسوخ شده... (البته برای بیت‌کوین دقیقا همین را می‌خواهم استفاده کنم. ولی برای بورس زیاد به درد نمی‌خورد.)
    من یک‌جورهایی از این پسرم ناامید شده‌ام. در این مسابقه که ممکن است جزء نفرات بالایی نباشم. ولی حتی اگر نخست هم بشوم باز به این فرزند (در این بازار) کاری نداریم.
    (من هنوزم هم معتقد به ۵ کبیر هستم.) (ان‌شاءالله تا تمام شدن آقای روحانی بازار گل و بلبل داشته باشیم.)
    «محمد حسین» هستم.

20. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید mhjboursy از ایشان تشکر کرده اند:

صفحه 20 از 80 نخست ... 10171819202122233070 ... آخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 9 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 9 مهمان ها)