صفحه 21 از 80 نخست ... 11181920212223243171 ... آخرین
نمایش نتایج: از 201 به 210 از 798

موضوع: بیت کوین

ستاره‌دار (۲) sooroosh1315 آواتار ها
    تشکر شده 15,256 بار در 3,560 ارسال

پاسخ : بیت کوین

نقل قول نوشته اصلی توسط mhjboursy نمایش پست ها
    عجب حرفی زدیدها!!! دم شما گرم!

بروم به او بگویم ببینم چه می‌گوید؟
    (ببینید... بین خودمان باشد... در حالت عادی این هفته‌ای صد درصد خیلی چرت به نگر می‌رسد... ولی طرف هم این‌قدر آدم‌حسابی بود که این چیزها به او نمی‌خورد... هم این که خیلی وارد بود که نمی‌توانم به او بگویم داشت اشتباه می‌کرد! ������ چه بگویم والا... ������ )
    احتمالا ، احتمال هفته ای 5000 تا باخت هم زیاد است ، نکته اش در این است که برد هایت تعدادش بیشتر از باخت هایت باشد.

قبلا ها یکی از دوستان که حلال و حرام برایش مهم نبود ، قمار می کرد ، 1 میل گذاشته بود تا حدود 15-16 میل هم پولش را رشد داد در چمپیون لیگ (خیلی حرفه ای شده بود در فوتبال تیم انالیز می کرد و ی وضعی) اخر سر رو یک بازی قمار سنگین کرد که پولش یا صفر شود یا 10 برابر و همه را باخت ،
    از دی که گذشت هیچ ازو یاد مَکن،فردا که نیامده ست فریاد مَکن،بر نامده و گذشته بنیاد مکن،حالی خوش باش و عمر بر باد مَکن،

2. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید sooroosh1315 از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره‌دار (۱۳) mhjboursy آواتار ها
    تشکر شده 84,811 بار در 17,704 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط sooroosh1315 نمایش پست ها
    احتمالا خود نوبیتکس

و معاملات احتمالا در همه سایت ها داخلی هست ، و وقتی اختلاف زیاد شود یک عده از این محله می خرن می برن در محله دیگه می فروشن (چون دارایت در دست خود است )
    ببینید... یک نواری هم آن بالا زده این‌جوری:

۱۲۰ میلیارد تومان...
    به جهان که نمی‌خورد...
    یا مال خود نوبیتکس است...
    یا مال بازار داخلی...
    و این که نمی‌دانم این مربوط به آن جدول پایین می‌شود یا نه؟

بین این دو (جدول و نوار) هم جدول سفارش‌ها را گذاشته. ببینیم:

اکثرا یکی دو میلیون تومان هستند.
    پس احتمالا مال داخل هستند!
    «محمد حسین» هستم.
    امیرالمومنین(ع):برای دنیایت چنان کار کن که گویا همیشه زندگی خواهی کرد و برای آخرتت چنان که گویا فردا خواهی مرد.

4. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید mhjboursy از ایشان تشکر کرده اند:

نه آقاااااااا....
    این فرزند فعلا منسوخ شده... (البته برای بیت‌کوین دقیقا همین را می‌خواهم استفاده کنم. ولی برای بورس زیاد به درد نمی‌خورد.)
    من یک‌جورهایی از این پسرم ناامید شده‌ام. در این مسابقه که ممکن است جزء نفرات بالایی نباشم. ولی حتی اگر نخست هم بشوم باز به این فرزند (در این بازار) کاری نداریم.
    (من هنوزم هم معتقد به ۵ کبیر هستم.) (ان‌شاءالله تا تمام شدن آقای روحانی بازار گل و بلبل داشته باشیم.)
    ان شاء الله ،

دوش وقت سحر از غصه نجاتم دادند

واندر آن ظلمت شب آب حیاتم دادند

چه مبارک سحری بود و چه فرخنده شبی

آن شب قدر که این تازه براتم دادند

من اگر کامروا گشتم و خوشدل چه عجب

مستحق بودم و این‌ها به زکاتم دادند

هاتف آن روز به من مژده این دولت داد

که بدان جور و جفا صبر و ثباتم دادند

این همه شهد و شکر کز سخنم می‌ریزد

اجر صبریست کز آن شاخ نباتم دادند

همت حافظ و انفاس سحرخیزان بود

که ز بند غم ایام نجاتم دادند

اینجام اسپم شد کلا ، خودتان دستی به سر و گوشش بکشین اضافات را پاک کنید
    از دی که گذشت هیچ ازو یاد مَکن،فردا که نیامده ست فریاد مَکن،بر نامده و گذشته بنیاد مکن،حالی خوش باش و عمر بر باد مَکن،

6. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید sooroosh1315 از ایشان تشکر کرده اند:

اکثرا یکی دو میلیون تومان هستند.
    پس احتمالا مال داخل هستند!

می‌دانید دارم به چه می‌اندیشم؟؟؟

به همان که دسته آتاری را کشیده بود!
    نکند این نوبیتکس (یا جمع این کارگزاری‌های داخلی) واقعا دسته آتاری را قطع کرده باشند!؟ با همین ۱۲۰ میلیارد تومان هم (اگر مربوط به بازار داخلی باشد) می‌توان یک بازار راه انداخت! فقط می‌ماند تطبیق قیمت‌های داخلی با بازارهای خارجی...

https://s3.picofile.com/file/7577076...ysms_ir_9_.jpg
    ویرایش توسط mhjboursy : 2021/01/26 در ساعت 20:53
    «محمد حسین» هستم.
    امیرالمومنین(ع):برای دنیایت چنان کار کن که گویا همیشه زندگی خواهی کرد و برای آخرتت چنان که گویا فردا خواهی مرد.

8. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید mhjboursy از ایشان تشکر کرده اند:

می‌دانید دارم به چه می‌اندیشم؟؟؟

به همان که دسته آتاری را کشیده بود!
    نکند این نوبیتکس (یا جمع این کارگزاری‌های داخلی) واقعا دسته آتاری را قطع کرده باشند!؟ با همین ۱۲۰ میلیارد تومان هم (اگر مربوط به بازار داخلی باشد) می‌توان یک بازار راه انداخت! فقط می‌ماند تطبیق قیمت‌های داخلی با بازارهای خارجی...

https://s3.picofile.com/file/7577076...ysms_ir_9_.jpg

در واقع به هم وصل نیستن اصلا ، و داخلی و محلی هست خرید و فروش ها

اما کالایی که داد و ستد میشود واقعی هست ، و در بازار خارج قابل نقد شوندگی دارد ، اگر اختلاف قیمت وجود داشته باشد می بری در بازار (سایت /صرافی) خارجی نقدش می کنی.

ی چیزی مانند دلار های 4500 تومانی در آبادان !!!! خوب میارنش تهران می فروشنش.

الان با یک حساب دمو امتحان کردم ، تکان نمی خورد لامصب :|حوصله ام سر رفت.

10. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید sooroosh1315 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال CHESTER.2020 آواتار ها
    تشکر شده 7,097 بار در 1,230 ارسال

ولی خوبی‌اش این است که:
    ۱- نقدشوندگی دارد. (قوانین من‌درآوردی و کاملا عاقلانه‌ی شاپور دانا و دوستانش مبنی بر صف‌نشینی و کی زودتر زنبیل گذاشت و وایسا چند روز دیگر شاید نقد شود ندارد)
    ۲- زودتر قابل برداشت ریالی است. (من اکنون فروختم و صبح فردا نشده پول دستم را می‌گیرد! در کارگزاری‌های تقریبا دزد بورس ایران پول من باید سه روز در حسابشان بماند! تازه اگر وام نداشته باشم!)
    ۳- کارمزد خیلی خیلی بهتر است. ۴ تومان برای کارمزد برداشت می‌گیرد و سه دهم درصد هم برای خرید و فروش (در حالت تریدر که من همین اکنون فعال کردم). در مجموع در بدترین حالت می‌شود یک سوم کارمزد کارگزاری بورس در بازار سرمایه.

سرعتش را هم آزمایش کردم. خیلی خوب بود. (من گمان می‌کردم چیزی به نام درنگ (تاخیر/Delay) وجود دارد و نمی‌توان سریع داد و ستد کرد. ولی انگار همان لحظه که خریدی هم می‌توانی بفروشی (البته من اگر اشتباه نکنم ۲۰ دقیقه بعد فروختم. ولی همان لحظه هم می‌خواستم انگار می‌شد فروخت.
    دنیای بیت دنیای بدون محدودیت هست و ایدئولوژی آن همین است...
    در مورد اون دوستتون بله در بایننس تا دو بیت کوین در روز بدون احراز هویت میتوان برداشت زد.
    معاملات فیوچرز با اهرم میتوان به آن درصد هفتگی رسید...
    معاملات اسپات یعنی با اصل سرمایه بدون اعتبار و اهرم مانند بورس خودمان امکان صد درصد خیلی کم است مگر اینکه از رصد پامپ و دامپ استفاده کنیم که در اسپات ارزششو نداره...
    نکنـــد پــــرده چـون فـــرو افتـــد.......داستــــان داستـــــان زر بــاشد/ زير اين نيم کاسـه هاي قشنگ .......نکنـــد کاســه اي دگـــر بـــاشد /
    نکنـــد آنـکه درس ديـن مي داد....... از خــــدا پـاک بـي خبـر بـــاشد. . .

12. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید CHESTER.2020 از ایشان تشکر کرده اند:

نقل قول نوشته اصلی توسط CHESTER.2020 نمایش پست ها
    دنیای بیت دنیای بدون محدودیت هست و ایدئولوژی آن همین است...
    در مورد اون دوستتون بله در بایننس تا دو بیت کوین در روز بدون احراز هویت میتوان برداشت زد.
    معاملات فیوچرز با اهرم میتوان به آن درصد هفتگی رسید...
    معاملات اسپات یعنی با اصل سرمایه بدون اعتبار و اهرم مانند بورس خودمان امکان صد درصد خیلی کم است مگر اینکه از رصد پامپ و دامپ استفاده کنیم که در اسپات ارزششو نداره...
    منظور آن دوستمان برداشت نبود. محدودیت تراکنش بود. می‌گفت در باینانس (بدون پاسپورت) نمی‌توانی بیش از ۵۰ هزار دلار داد و ستد داشته باشی.
    ---------------
    بلی. از اهرم استفاده می‌کرد.
    ---------------
    عجب! پس اینجا هم فیوچرز دارد!
    «محمد حسین» هستم.

14. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید mhjboursy از ایشان تشکر کرده اند:

پامپ و دامپ یک استراتژی در بازار است که سرمایه گذاران وظیفه شناس و با وجدان به شدت با آن مخالفند. افرادی که وقتی قیمت ها پایین باشد روی کالا و سهام سرمایه گذاری هنگفتی می کنند و سپس به شدت تبلیغات انجام می دهند، اغلب از اظهارات دروغین و گمراه کننده استفاده می کنند .این کار بخشی از اصطلاح بالاست که “پامپ” نامیده می شود و مثلا با تبلیغات ادعا می کنند که اکنون بهترین موقع برای خرید ارز است و این باعث افزایش تقاضا و بالا رفتن قیمت می شود. هنگامی که دامپ رخ دهد، افراد مورد نظر سهام خود را با بالاترین قیمت می فروشند. این کار معمولا برای آنها سود به همراه دارد اما باعث می شود که ارزش همان کالا بعد از مدتی پایین بیاید. این بخش از اصطلاح “دامپ” نامیده می شود.بازارهای ارزدیجیتال به اندازه بازارهای دیگر مستعد پذیرش استراتژی های پامپ و دامپ هستند. برای در امان ماندن از آن، باید از سرمایه گذاری زیاد و تهاجمی اجتناب کرد و سرمایه گذاران باید به سرعت منشا اطلاعات نادرست را دریابند.
    «محمد حسین» هستم.

16. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید mhjboursy از ایشان تشکر کرده اند:

پامپ و دامپ یک استراتژی در بازار است که سرمایه گذاران وظیفه شناس و با وجدان به شدت با آن مخالفند. افرادی که وقتی قیمت ها پایین باشد روی کالا و سهام سرمایه گذاری هنگفتی می کنند و سپس به شدت تبلیغات انجام می دهند، اغلب از اظهارات دروغین و گمراه کننده استفاده می کنند .این کار بخشی از اصطلاح بالاست که “پامپ” نامیده می شود و مثلا با تبلیغات ادعا می کنند که اکنون بهترین موقع برای خرید ارز است و این باعث افزایش تقاضا و بالا رفتن قیمت می شود. هنگامی که دامپ رخ دهد، افراد مورد نظر سهام خود را با بالاترین قیمت می فروشند. این کار معمولا برای آنها سود به همراه دارد اما باعث می شود که ارزش همان کالا بعد از مدتی پایین بیاید. این بخش از اصطلاح “دامپ” نامیده می شود.بازارهای ارزدیجیتال به اندازه بازارهای دیگر مستعد پذیرش استراتژی های پامپ و دامپ هستند. برای در امان ماندن از آن، باید از سرمایه گذاری زیاد و تهاجمی اجتناب کرد و سرمایه گذاران باید به سرعت منشا اطلاعات نادرست را دریابند.
    مگر این‌قدر کوچک است (مانند بورس ایران - آن هم در زمان سابق) که با تبلیغ یک نفر یا حتی یک عده زیاد بالا پایین شود؟
    «محمد حسین» هستم.

18. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید mhjboursy از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال علیرضا حسنی آواتار ها
    تشکر شده 5,233 بار در 1,383 ارسال

ایرانی ها به خاطر نوع زندگیشون و تربیت ذهنیشون به خاطر اینکه همگی در یه اقتصاد تورمی رشد کردن در بازارهای صعودی عملکرد خوبی دارن چون ریسکهای بلانسبت خرکی ور میدارن، حالا بازار اهرم دارم باشه طبیعتا سودشون بیشترم میشه.

مثلا بیت کوین از ۱۰ هزار دلار میره تا ۳۰ هزار دلار خب خیلی از خارجی ها با ترس و لرز پوزیشن فروش ورمیدارن تو اون قیمت بعد ایرانیه میره رو ۳۰ هزار به نیت ۱۰۰ هزار بدون هیچ ترسی پوزیشن خرید باز میکنه، خب میزنه بیت کوین هم میره بالا تا ۴۰ هزارم میره طبیعتا سود های کلانی میبره طرف.

اگه دقت کرده باشین ایرانی ها معمولا تو بازار نزولی به فنا میدن خودشون رو چون تو نزول ذهنشون دیگه نمیدونه باید چیکار کنه و استراتژی خروج و تحلیل متناسب ندارن، یارو ۱۰۰ میلیون میاره تو بازار میشه یک میلیارد بعدا که بازار نزولی میشه میبینی یه ۲۰۰ میلیونم از جیب داده رفته نگو بازار که برگشته مثلا رو ۵۰۰ میلیون طرف رفته یه ۵۰۰ میلیونم ماشین یا خونش رو فروخته آورده تو بازار فکر کرده دیگه بازار به کف خورده و بعد بازم بازار بیشتر نزول میکنه میبینی ۵۰۰ میلیونش به اضافه ۱۰۰ میلیون اولش با هم شده ۴۰۰ میلیون.

معمولا تو بازارهای صعودی ایرانی ها فکر میکنن نابغه هستن حالا یا ملک باشه یا سهام یا دلار یا حتی سپرده بانکی همین توهم هم بعدها کار دستشون میده.

20. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید علیرضا حسنی از ایشان تشکر کرده اند:

صفحه 21 از 80 نخست ... 11181920212223243171 ... آخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)