صفحه 17 از 635 نخست ... 7141516171819202767117517 ... آخرین
نمایش نتایج: از 161 به 170 از 6349

موضوع: دورهمی چند نفره

ستاره‌دار (۱۳) mhjboursy آواتار ها
    تشکر شده 84,811 بار در 17,704 ارسال

پاسخ : نوشته‌های غیر بورسی ما بورسی‌ها

نقل قول نوشته اصلی توسط roya123 نمایش پست ها
    نه منظورم کتاب بورسی بود و نه کتاب داستان. منظورم سیر مطالعاتی که بهش علاقه دارید. چون کاملا مشهود هست که اهل مطالعه هستید. و کسانی که اهل مطالعه هستند یک سیر مطالعاتی دارند در زمینه ای که به آن عشق می ورزند که شما هم به آن اشاره کردید.

من هم اگه بخوام جواب سوال شما رو مثل خودتون بدم باید اینجوری پاسخ بدم:

اگه منظورتون کتاب بورسی هست که هنوز متاسفانه نخوندم. فقط دارم کلیپ های آموزشی و کلاس های آموزشی رو می بینم که البته اولین کتابی که تصمیم گرفتم بخونم کتابی هست که جناب mehdi1400 بهم معرفی کردند که اسمش خیلی من و وسوسه کرد بخونمش. که در اولین فرصتی که برم کتابفروشی تهیه اش می کنم و می خونم (چگونه از بورس 2 میلیون دلار بدست بیارم)

اگه منظورتون کتاب داستان هست که دیگه نمی خونم. اما زمان نوجوانی می خوندم و علاقه ام هم به رمان های تخیلی ژول ورن زیاد بود که تعدادی از آثار ژول ورن از جمله : راز کشتی سنتیا، دور دنیا در 80 روز، سفر به اعماق زمین و .... رو مطالعه کردم و گاهی هم از این رمان های رمانتیک می خوندم که به نظر من بی محتوا هستند. یک جلد از رمان هفت جلدی کلیدر را هم خوندم اما دیگه فرصت پیش نیومد بقیه اش و بخونم و از اینکه نویسنده خیلی خیلی زیاد تک تک صحنه و لحظه ها را بیش از حد توصیف کرده بود خسته می شدم.

و اما اگه بخوام در مورد مطالعاتی که با عشق می خونم بگم بیشتر مطالعات روانشناسی بگم درست نیست چون بحث روانشناسی کلا یه مبحث جدای از اینایی هست که من می خونم. بهتره بگم مطالب انگیزیشی و موفقیت و آموزش مهارت های زندگی، قانون جذب و این گونه چیزها رو بیشتر دوست دارم. که مثلا مهارت های زندگی شامل مهارت پول در آوردن هم میشه.

کتاب هایی مثل: هفت راز موفقیت اثر ریچارد وبستر، موفقیت نامحدود در 20 روز اثر آنتونی رابینز، اعتماد به نفس مجتبی هورایی، چهار اثر از فلورانس اسکاویل شین، فروشنده یک دقیقه ای اسپرسن جانسون، چه کسی پنیر مرا دزدید از برایان تریسی، معجزه ذهن برای رسیدن به آرزوها اثر مهندس مرتضی احمدی منش، مردانه بازی کن زنانه پیروز باش گیل ایوانز، مردان مریخی زنان ونوسی اثر جان گری، بعضی از کتاب های خانم باربارا دی انجلس از جمله: رازهایی در مورد زنان، رازهایی در مورد مردان، آیا تو آن گمشده ام هستی (البته جدیدا با خودم فکر می کنم اثار بارابا به درد نمیخورن شاید. چون بیشترین کتاب در مورد روابط رو باربارا نوشته و بیشترین ازدواج رو باربارا داشته. اگه موفق بود چرا باید این همه ازدواج داشته باشه؟؟؟؟!!!) استاد عشق (زندگی نامه دکتر حسابی)، قلعه حیوانات، کیمیاگر (تا نصفه) ، آیین دوست یابی دیل کارنگی، شفای کودک درون دکتر لوسیا کاپاچیونه (تا نصفه خوندم) ، اثر مرکب از دارن هاردی و ............. کتاب هایی از این قبیل

و در اولین فرصتی که به دست بیارم میخوام کتاب های خانم هیکس رو هم بخونم.

و البته دوره های قانون جذب، ان ال پی، موفقیت و کارگاههای اعتماد به نفس و این جور دوره ها هم برام جذابن و شرکت می کنم همیشه.
    نام کتاب چگونه از بورس 2 میلیون دلار بدست بیارم نبود! چگونه از بورس 2 میلیون دلار بدست آورده بـــــــودم بود. (در گذشته)
    (به قول اهالی برره: منظور از بید بود بیده!)
    ========================
    من هم عاشق بحث‌های روانشناسی و البته انگیزشی هستم.
    بیشتر سخنرانی گوش می‌دهم.
    سخنرانی‌های مذهبی/روانشناسی.
    حین پیاده‌روی...
    (چون عاشق پیاده‌روی هم هستم. عـــــــــــاااااشـــــق پیاده‌روی‌ام.)
    موارد مذهبی بیشتر فلسفه و عرفانی و اخلاقی گوش می‌دهم. در مورد روانشناسی هم بیشتر در مورد ازدواج یا اخلاق شخصی.

در گذشته که سخنرانی زیاد نبود و کلا اینترنت زیاد این‌گونه استفاده نداشت خیلی رادیو گوش می‌کردم... یادم است رادیو گفتگو و رادیو سلامت را تازه زده بودند خیلی عالی بود... رادیو سلامت بحث‌های روانشناسی می‌گذاشت و رادیو گفتگو همه‌چیز... از اقتصاد گرفته تا سیاست و ... و البته پیش از اینها و بهتر از اینها: رادیو معارف.

این پدیده‌ی جدیدی که در ایران (چند سال است) مرسوم شده احساس می‌کنم واقعا یک نعمت است که خدا به ما داده... این که می‌آیند کتاب‌ها را (و از آن بهتر خلاصه‌ی کتاب‌ها را) تبدیل به صوت می‌کنند...
    فوووووووق‌العاده است...
    آدم هم می‌تواند به پیاده‌روی‌اش/ورزشش برسد و هم هم‌زمان فکرش کار کند و بهره ببرد...
    فوووووووووووووق‌العاده است...
    نعمتی است که باید حتما از آن استفاده کرد.

پی‌نوشت: پیوند تارنمای بی‌پلاس: خلاصه کتاب‌های آقای علی بندری:
    https://bpluspodcast.com
    «محمد حسین» هستم.
    امیرالمومنین(ع):برای دنیایت چنان کار کن که گویا همیشه زندگی خواهی کرد و برای آخرتت چنان که گویا فردا خواهی مرد.

2. 8 کاربر به خاطر ارسال مفید mhjboursy از ایشان تشکر کرده اند:

اکنون که متن بالا را می‌خوانم...
    چقدر مطالعه درست است؟
    قطعا مطالعه باید باشد... ولی مطالعه‌ی زیاد هم دقیقا برعکس عمل می‌کند.
    به قول شاعر: آب کم جو... تشنگی آور به دست...
    چقدر باید دنبال آب بود و چقدر تشنگی به دست آورد و چقدر تجربه؟

این را نمی‌دانم...

ولی این را می‌دانم که (نقطه ضعف خودم هم هست که) باید کار ژرف باشد.
    کیفیت خواندن و کار کردن مهم است.
    یک ساعت تفکر عمیق به یک نمودار بهتر است از هزار ساعت کار کردن غیر ژرف روی نمودارها...

کاش به این مهم دست پیدا کنم.
    #ژرف‌کاری
    «محمد حسین» هستم.
    امیرالمومنین(ع):برای دنیایت چنان کار کن که گویا همیشه زندگی خواهی کرد و برای آخرتت چنان که گویا فردا خواهی مرد.

4. 8 کاربر به خاطر ارسال مفید mhjboursy از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره‌دار(3) roya123 آواتار ها
    تشکر شده 30,129 بار در 5,476 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط mhjboursy نمایش پست ها
    نام کتاب چگونه از بورس 2 میلیون دلار بدست بیارم نبود! چگونه از بورس 2 میلیون دلار بدست آورده بـــــــودم بود. (در گذشته)
    (به قول اهالی برره: منظور از بید بود بیده!)
    ========================
    من هم عاشق بحث‌های روانشناسی و البته انگیزشی هستم.
    بیشتر سخنرانی گوش می‌دهم.
    سخنرانی‌های مذهبی/روانشناسی.
    حین پیاده‌روی...
    (چون عاشق پیاده‌روی هم هستم. عـــــــــــاااااشـــــق پیاده‌روی‌ام.)
    موارد مذهبی بیشتر فلسفه و عرفانی و اخلاقی گوش می‌دهم. در مورد روانشناسی هم بیشتر در مورد ازدواج یا اخلاق شخصی.

در گذشته که سخنرانی زیاد نبود و کلا اینترنت زیاد این‌گونه استفاده نداشت خیلی رادیو گوش می‌کردم... یادم است رادیو گفتگو و رادیو سلامت را تازه زده بودند خیلی عالی بود... رادیو سلامت بحث‌های روانشناسی می‌گذاشت و رادیو گفتگو همه‌چیز... از اقتصاد گرفته تا سیاست و ... و البته پیش از اینها و بهتر از اینها: رادیو معارف.

این پدیده‌ی جدیدی که در ایران (چند سال است) مرسوم شده احساس می‌کنم واقعا یک نعمت است که خدا به ما داده... این که می‌آیند کتاب‌ها را (و از آن بهتر خلاصه‌ی کتاب‌ها را) تبدیل به صوت می‌کنند...
    فوووووووق‌العاده است...
    آدم هم می‌تواند به پیاده‌روی‌اش/ورزشش برسد و هم هم‌زمان فکرش کار کند و بهره ببرد...
    فوووووووووووووق‌العاده است...
    نعمتی است که باید حتما از آن استفاده کرد.

پی‌نوشت: پیوند تارنمای بی‌پلاس: خلاصه کتاب‌های آقای علی بندری:
    https://bpluspodcast.com
    اره واقعا نعمت بزرگی است. گاهی به خاطر گوشیم و لپ تاپم خدا رو هزاران هزار بار شکر می کنم و به خودم احسنت می گم که از اینکه یه پولی دادم بابت خرید اینها اما دارم نهایت استفاده رو ازشون می کنم. (به قول معروف پیرشون و در آوردم. هندزفری من بیچاره تیکه تیکه و پراز چسب کاریه ) اپلیکشن هایی که آموزشی هستند مثل دوره قانون جذب، دوره هوش مالی استاد ماهان تیموری، زندگینامه افراد موفق و مصاحبه هایی که باهاشون شده ، بعضی از دوره های استاد علی نورهانی در زمینه آموزش تبلیغ نویسی و اموزش راه اندازی سایت و به قول شما کتاب های صوتی و ........ اینها واقعا نعمت هستند. البته کتاب صوتی واقعا دوست ندارم. حس می کنم در مورد کتاب بیشترین نتیجه رو زمانی گرفتم که کتاب رو خریدم و خوندم. نه کتاب صوتی دوست دارم و نه پی دی اف از روی لپ تاپ. هر چند همه روش ها رو هم استفاده کردم. اما بیشتر تاثیر کتاب چاپ شده و فیزیکی داشته برام.
    من حتی دوره های صوتی اساتیدی که میگم رو وقتی گوش می دم همیشه باید یه دفتر و یه عالمه خودکارهای رنگ رنگی دستم باشه و هر چی گوش می دم رو خلاصه نویسی کنم که تاثیرش رو ببینم. البته یه فایل صوتی رو بارها و بارها تو اتوبوس تو مترو زمان پیاده روی موقعی که دارم آشپزی می کنم موقعی که دارم ظرف میشورم یا جارو می کنم یا لباس می شورم گوش میدم و در نهایت یه بار هم میشینم تو اتاقم با تمام تمرکز گوش می دم و خلاصه نویسی می کنم.
    اگر اشتیاق شما برای موفق شدن بیشتر از ترس شما از شکست خوردن باشد
    شما حتما موفق خواهید شد. "آلبرت انیشتین"

6. 7 کاربر به خاطر ارسال مفید roya123 از ایشان تشکر کرده اند:

اکنون که متن بالا را می‌خوانم...
    چقدر مطالعه درست است؟
    قطعا مطالعه باید باشد... ولی مطالعه‌ی زیاد هم دقیقا برعکس عمل می‌کند.
    به قول شاعر: آب کم جو... تشنگی آور به دست...
    چقدر باید دنبال آب بود و چقدر تشنگی به دست آورد و چقدر تجربه؟

این را نمی‌دانم...

ولی این را می‌دانم که (نقطه ضعف خودم هم هست که) باید کار ژرف باشد.
    کیفیت خواندن و کار کردن مهم است.
    یک ساعت تفکر عمیق به یک نمودار بهتر است از هزار ساعت کار کردن غیر ژرف روی نمودارها...

کاش به این مهم دست پیدا کنم.
    #ژرف‌کاری
    افرین. اتفاقا دیروز بعد از اینکه دوره موفقیت و nlp استاد فرشید پاکذات که اومدن شیراز دوره برگزار کنن رو ثبت نام کردم (یعنی پیش ثبت نام رو پرداخت کردم) بعدش داشتم فک می کردم می گفتم یعنی لازم بود 400 تومن بدم این دوره رو شرکت کنم؟؟؟ من که از دوره کارشناس جذب شوید استاد شریفی خیلی نتیجه گرفتم و هنوز دو قسمت از دوره مونده... بعدش داشتم به این جمله فکر می کردم: (آب کم جو تشنگی آور به دست) هر چی فکر می کردم معنیش و متوجه نمی شدم. با خودم میگفتم یعنی باید کم مطالعه کنیم؟؟؟؟ باز یادم به حرف استاد پاکذات افتاد که می گفت یه کتاب و بخون و بهش عمل کن زندگیت از این رو به اون رو میشه مهم عمل کردنه. بعد باز پاسخ خودم رو اینجوری می دادم که خب خیلی اساتید موفقیت دنیا تأکید اکید دارن که روی آموزش خودتون سرمایه گذاری کنید که بیشترین نتیجه رو خواهید گرفت و کلا با خودم درگیر بودم....
    و الان که اینها رو شما نوشتید یادم افتاد به حرف استاد شریفی که می گفتن یه زمان رسیده بود که من شاید 200 تا کتاب خونده بودم اما نمی تونستم در مورد زندگی خودم تغییراتی که میخوام رو ایجاد کنم. به دیگران خیلی کمک می کردم و زندگی هاشون واقعا تغییر می کرد خیلی ها ازم مشاوره می گرفتن توی مشکلاتشون. ولی می گفت حس کردم این جمله واسم خیلی مصداق داره : هر چه بگندد نمکش می زنند وای به روزی که بگندد نمک.... و می گفتم این همه کتاب خوندم اما بهشون عمل نکردم. و می گفت شروع کردم کتاب ها رو دوباره از اول خوندن و این بار به تمام چیزهایی که گفته بودن عمل کردم و معجزه پشت معجزه توی زندگیم اتفاق افتاد. واقعا همینه. صرف مطالعه کردن درست نیست. مثلا من بدون مطالعه این کتاب ها رویا هستم. بعد از مطالعه کتاب ها رویا هستم با n مقدار دانسته. اما دانشی که توی عمل ازش استفاده نشه به هیچ دردی نمیخوره. همین و بس. خیلی از کتاب هایی که من خوندم شاید اصلا عملا توی زندگیم به کارشون نگرفتم و واسه همین بود که سال ها کتاب های این شکلی می خوندم اما هشتم گروی نهم بود... از زمانی که شروع کردم به تمرین و تغییر خودم و تغییر دنیای درونم، تغییرات توی دنیای بیرونم هم اتفاق افتاد. و هنوز خیلی خیلی مونده که به چیزی که میخوام برسم. یکی از آرزوهای من اینه که سخنران بشم. شاید یه روزی تبدیل به یه چهره مشهور بشم و مدت ها بعد یه چهره مشهور جهانی... وای چقد رویاها قشنگن. فکر کردن بهشون هم قشنگه...
    شاید در زمینه بورس هم سخنرانی کنم. راههای موفقیت های مالیم و موفقیت هام توی بورس و توی زندگی کلا.... کتابهام شاید یه روزی چاپ بشن...

8. 7 کاربر به خاطر ارسال مفید roya123 از ایشان تشکر کرده اند:

ان‌شاءالله...
    ان‌شاءالله که ما کتاب چگونه ده میلیارد دلار در بورس ایران در آوردم شما را از بازار تهیه کنیم و بخوانیم.

مهم هم همت است... همت که باشد آدم را به همه چیز می‌رساند...

اکنون که این را گفتم... نقل قول می‌کنم از یکی از سخنرانی‌های مذهبی که گوش می‌کردم... می‌گفت یک بنده‌خدایی تازه آمده بوده حوزه... هر چقدر کتاب می‌خوانده می‌دیده هیچ چیز نمی‌فهمد... خلاصه‌اش کنم: این‌قدر تلاش کرده و پشت‌کار به خرج داده (البته با توسل و ایمان به غیب) که نه تنها آن کتابی که صد بار خوانده بود و نفهمیده بود را فهمیده... بلکه به تدریج به یکی از درس‌خوانده‌ها و داشن‌آموختگان ارشد و باهوش‌ها و حتی نوابغ دوران خودش تبدیل شده!
    یعنی همت حتی می‌تواند میزان هوش یک فرد را هم افزایش دهد! چیزی که خیلی عجیب است... باقی چیزها هم که در برابر این هوش چیزی نیستند و قطعا به فضل خدا به دست می‌آیند.

«محمد حسین» هستم.

10. 9 کاربر به خاطر ارسال مفید mhjboursy از ایشان تشکر کرده اند:

ان‌شاءالله...
    ان‌شاءالله که ما کتاب چگونه ده میلیارد دلار در بورس ایران در آوردم شما را از بازار تهیه کنیم و بخوانیم.

مهم هم همت است... همت که باشد آدم را به همه چیز می‌رساند...

اکنون که این را گفتم... نقل قول می‌کنم از یکی از سخنرانی‌های مذهبی که گوش می‌کردم... می‌گفت یک بنده‌خدایی تازه آمده بوده حوزه... هر چقدر کتاب می‌خوانده می‌دیده هیچ چیز نمی‌فهمد... خلاصه‌اش کنم: این‌قدر تلاش کرده و پشت‌کار به خرج داده (البته با توسل و ایمان به غیب) که نه تنها آن کتابی که صد بار خوانده بود و نفهمیده بود را فهمیده... بلکه به تدریج به یکی از درس‌خوانده‌ها و داشن‌آموختگان ارشد و باهوش‌ها و حتی نوابغ دوران خودش تبدیل شده!
    یعنی همت حتی می‌تواند میزان هوش یک فرد را هم افزایش دهد! چیزی که خیلی عجیب است... باقی چیزها هم که در برابر این هوش چیزی نیستند و قطعا به فضل خدا به دست می‌آیند.

مرسییییییییییییی یه دنیا ...... انشاء الله... واسه شما هم همینطور. .. البته شاید شما در آورده باشید ده میلیارد و

اره دقیقا... یه برزگی میگن واسه موفقیت سه چیز لازم است: پشتکار و پشتکار و پشتکار

12. 7 کاربر به خاطر ارسال مفید roya123 از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره‌دار (۱۰) کریس گاردنر آواتار ها
    تشکر شده 19,463 بار در 2,880 ارسال

اول سلام
    دوم عذر میخوام که وسط بحثتان پریدم
    رویا خانم فکر نمی کنید که بایست یه استاد انتخاب کنید و از فرمولهای آن یکی استفاده کنید
    اینطوری که دوره همه اساتید میرید قاطی پاتی نمیشه؟
    حتی در مورد کتابهای انگیزشی
    درسته که مبدا و مقصد یکی هست
    ولی فاصله رسیدن و طی شده در این دو مقطع و مسیری که بایست پیموده بشود.آدم را گیج نمی کند؟
    که بخواهیم از چندین نفر کتاب بخوانیم و دوره چند استاد شرکت کنیم؟
    به نظر شما کتاب آموزشی بهتر هست یا کتاب داستانی انگیزشی؟

14. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید کریس گاردنر از ایشان تشکر کرده اند:

قابل توجه جناب سروش عزیز.
    یکی از چیزهای غیر بورسی‌ای که (در راهنمایی/هنرستان) من آموختم بحث پسماند بود. پسماند انرژی.
    روی فهم نمودار خیلی کمک می‌کند...
    همین‌جور قضیه‌ی اصطکاک و دیگر مسائل حرکت مانند شتاب و سرعت و جابه‌جایی و نیرو و...
    «محمد حسین» هستم.

16. 6 کاربر به خاطر ارسال مفید mhjboursy از ایشان تشکر کرده اند:

نقل قول نوشته اصلی توسط کریس گاردنر نمایش پست ها
    اول سلام
    دوم عذر میخوام که وسط بحثتان پریدم
    رویا خانم فکر نمی کنید که بایست یه استاد انتخاب کنید و از فرمولهای آن یکی استفاده کنید
    اینطوری که دوره همه اساتید میرید قاطی پاتی نمیشه؟
    حتی در مورد کتابهای انگیزشی
    درسته که مبدا و مقصد یکی هست
    ولی فاصله رسیدن و طی شده در این دو مقطع و مسیری که بایست پیموده بشود.آدم را گیج نمی کند؟
    که بخواهیم از چندین نفر کتاب بخوانیم و دوره چند استاد شرکت کنیم؟
    به نظر شما کتاب آموزشی بهتر هست یا کتاب داستانی انگیزشی؟
    سلام جناب کریس. خوشحال میشم که توی بحثمون شرکت کنید. خب شما کاملا درست میگید. اینکه آدم خودش رو توی این چیزا غرق کنه هم خوب نیست. اما من خودم رو غرق نکردم. تقریبا مطالعاتم در یک زمینه هستند. آنچه برای موفقیت و رسیدن انسان به کمال نیاز هست. دوره هایی که شرکت کردم برای برطرف شدن نقاط ضعفم بوده. مثلا من کارگاه اعتماد به نفس و رفع خجولی رو رفتم برای افزایش اعتماد به نفسم و از بین رفتن ترسم از صحبت کردن در جمع. که واقعا تاثیرش خیلی عالی بود. ما اونجا حتی صدای حیوانات رو هم درآوردیم. هر دیوونه بازی ای که ممکنه درآوردیم و با کودک درونمون ارتباط بهتری برقرار کردیم. حتی منی که استرس صحبت کردن در جمع رو داشتم آخر کارگاه دکلمه خوندم (یه شعر ) و استاد همزمان باهاش گیتار زد و خیلی جالب بود که گفت به به چه استعدادهایی داریم. و بعدها چندین و چند نفر از دوستان من بهم گفتند که صدای گرم و زیبا و آرامش بخشی دارم و حتی بهم گفتند برم گوینده ی رادیو بشم که البته راهش و بلد نبودم... در کل میخوام بگم این دوره ها من و بیشتر و بیشتر به خودم می شناسونن. دوره ی کارشناس جذب که یه تغییرات بزرگی توی زندگیم به وجود آورد و الان حس می کنم هنوز نقاط ضعفی دارم که باید برطرف بشه. چون میخوام خیلی قوی باشم.
    در مورد سوال اخرتون بنظرم هر دو لازم هست. هم آموزشی و هم انگیزشی و هر کدوم به تنهایی کافی نیست. انگیزشی خالی خالی هم آدم رو تبدیل به یه آدم هیچی ندونه خوشحال میکنه. آموزشی به تنهایی هم خشکه. هر دو لازمه.
    و اینکه فرمودید از چندین نفر نیاموریم کاملا درسته. ما باید حواسمان باشه از کی یاد میگیریم. من جذب و از استاد شریفی، هوش مالی و مدیریت مالی و کسب و کار رو ترجیح میدم از استاد تیموری یاد بگیرم. ان ال پی هم که ابرمرد ان ال پی ایران استاد فرشید پاکذات هستن. . .
    و در آینده اگه لازم شد... در مورد همسر داری از خانم پریسا نصری خوشم میاد که بخونم و یاد بگیرم. البته از آرایش زیادش و ناخن هایه همیشه مدیکور شده و لاک دارش خوشم نمیاد. نمیدونم با این ناخن هاش نمازش قبوله یا نه و اینکه اصن نماز میخونه یا نه....
    خدایا من و ببخش بخاطر قضاوتم....
    خوب دارم تبلیغ شون رو هم می کنماااا .... دلشونم بخواد
    ویرایش توسط roya123 : 2019/11/01 در ساعت 01:41

18. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید roya123 از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره‌دار (۱۰) کریس گاردنر آواتار ها
    تشکر شده 19,463 بار در 2,880 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط roya123 نمایش پست ها
    سلام جناب کریس. خوشحال میشم که توی بحثمون شرکت کنید. خب شما کاملا درست میگید. اینکه آدم خودش رو توی این چیزا غرق کنه هم خوب نیست. اما من خودم رو غرق نکردم. تقریبا مطالعاتم در یک زمینه هستند. آنچه برای موفقیت و رسیدن انسان به کمال نیاز هست. دوره هایی که شرکت کردم برای برطرف شدن نقاط ضعفم بوده. مثلا من کارگاه اعتماد به نفس و رفع خجولی رو رفتم برای افزایش اعتماد به نفسم و از بین رفتن ترسم از صحبت کردن در جمع. که واقعا تاثیرش خیلی عالی بود. ما اونجا حتی صدای حیوانات رو هم درآوردیم. هر دیوونه بازی ای که ممکنه درآوردیم و با کودک درونمون ارتباط بهتری برقرار کردیم. حتی منی که استرس صحبت کردن در جمع رو داشتم آخر کارگاه دکلمه خوندم (یه شعر ) و استاد همزمان باهاش گیتار زد و خیلی جالب بود که گفت به به چه استعدادهایی داریم. و بعدها چندین و چند نفر از دوستان من بهم گفتند که صدای گرم و زیبا و آرامش بخشی دارم و حتی بهم گفتند برم گوینده ی رادیو بشم که البته راهش و بلد نبودم... در کل میخوام بگم این دوره ها من و بیشتر و بیشتر به خودم می شناسونن. دوره ی کارشناس جذب که یه تغییرات بزرگی توی زندگیم به وجود آورد و الان حس می کنم هنوز نقاط ضعفی دارم که باید برطرف بشه. چون میخوام خیلی قوی باشم.
    در مورد سوال اخرتون بنظرم هر دو لازم هست. هم آموزشی و هم انگیزشی و هر کدوم به تنهایی کافی نیست. انگیزشی خالی خالی هم آدم رو تبدیل به یه آدم هیچی ندونه خوشحال میکنه. آموزشی به تنهایی هم خشکه. هر دو لازمه.
    و اینکه فرمودید از چندین نفر نیاموریم کاملا درسته. ما باید حواسمان باشه از کی یاد میگیریم. من جذب و از استاد شریفی، هوش مالی و مدیریت مالی و کسب و کار رو ترجیح میدم از استاد تیموری یاد بگیرم. ان ال پی هم که ابرمرد ان ال پی ایران استاد فرشید پاکذات هستن. . .
    و در آینده اگه لازم شد... در مورد همسر داری از خانم پریسا نصری خوشم میاد که بخونم و یاد بگیرم. البته از آرایش زیادش و ناخن هایه همیشه مدیکور شده و لاک دارش خوشم نمیاد. نمیدونم با این ناخن هاش نمازش قبوله یا نه و اینکه اصن نماز میخونه یا نه....
    خدایا من و ببخش بخاطر قضاوتم....
    خوب دارم تبلیغ شون رو هم می کنماااا .... دلشونم بخواد
    راستش اینجور سمینارها اصلا نرفتم
    شکر خدا شهرتان بزرگ هست هر جور استادی میاد شهر ما هم فوق فوقش سالی یه بار یه پهلوانی میاد که میریم میمون و مارش را می بینیم
    دوره سمینار دکتر شاهین فرهنگ را هم دوره موفقیت و هم ازدواج موفق را صوتی گوش دادم(مورد ازدواج موفق را به آقا محمد حسین تاکید می کنم حتما گوش بده)
    همه اساتید تاکیدشان بر ضمیر ناخودآگاه و تصویرسازی ذهنی و جملات تاکیدی مثبت هست..که اینها در کتابها هم موجود هست.
    خلاصه کلام منم آنقدر خواندم و خواندم دریغ از یک جو عمل

20. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید کریس گاردنر از ایشان تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 6 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 6 مهمان ها)