صفحه 359 از 635 نخست ... 259309349356357358359360361362369409459 ... آخرین
نمایش نتایج: از 3,581 به 3,590 از 6349

موضوع: دورهمی چند نفره

عضو فعال CHESTER.2020 آواتار ها
    تشکر شده 7,097 بار در 1,230 ارسال

پاسخ : نوشته‌های غیر بورسی ما بورسی‌ها

نقل قول نوشته اصلی توسط ali0700 نمایش پست ها
    من یک گروه کوچک واتساپی دارم دوستان همکارم عضو کردم چون همشون از رو دست من می خریدند و اتاق کارم شلوغ می شد خلاصه دوستان رو توی گروه عضو کردم ، اکثرا ناشی و هیجانی وقتی به تشویق من اینها بورسباز شدن چون رمز و کاربری همه دست من هست چکشون می کردم و باورم نمی شد اینقدر مردم هیجانی و احساسی خرید و فروش می کردن من خودم حداقل دو ماه با یک میلیون کار می کردم بعد یواش یواش پله پله با احتیاط خرید می زدم اما اینها هنوز نیومده شدید خرید و فروش می کنن

امروز داستان جالبی اتفاق افتاد برا همگروهی ها از شاخص و نمادها شاخص ساز و احتمال اینکه کدوم نماد برگرده می نوشتم این دوست من فکر کرده اینها سیگنال خرید هست و شروع کرده خرید
    تاز به من قول داده بود 3 ماه به سبدش دست نزنه من گفتم فارس و تاپیکو و شپنا از شاخص سازها هستن این فکر کرده می گم بخرید

فایل پیوست 5421
    باورتان میشود اگر بگویم یکی از دوستان قلمبه 80m وارد سهمی کرده بعدا ما از احوالاته خرابش در این هفته فهمیدیم البته! وقتی پرسیدم ملاک خرید چه بوده تعداد روزهای مثبت و منفی در یک ماه گذشته را عنوان کرد!!!!!!!!!! یعنی در ماه آینده هم همین انتظارو داشت (بزبان ساده تر دچار قضاوتی جهت دار شد و اصل اولیه ی فلسفه ی قمار بازی) به همه ی دوستان جدید که از رشد کند صندوق ها ی ای تی اف ارضا نمیشوند و دوست دارند جفت پا بپرند وسط قسمت کم عمق استخر !! لطفا عبارت gambler's fallacy یا Monte Carlo fallacy و یا fallacy of the maturity of chancesرا جستجو و مطالعه بفرمایید . عبارت drawdown finance, را هم سرچ بفرمایید تا دلیل جمله ی به سود ها فرصت و به ضرر ها امان ندهید را ملموس درک بفرمایید. و اگر اینها را خوانده اید ولی باز هم به موقع تصمیم انجامش نمیدهید عبارت How to Improve Decision Making for Traders را سرچ و مطالعه بفرمایید

نکنـــد پــــرده چـون فـــرو افتـــد.......داستــــان داستـــــان زر بــاشد/ زير اين نيم کاسـه هاي قشنگ .......نکنـــد کاســه اي دگـــر بـــاشد /
    نکنـــد آنـکه درس ديـن مي داد....... از خــــدا پـاک بـي خبـر بـــاشد. . .

2. 12 کاربر به خاطر ارسال مفید CHESTER.2020 از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره‌دار(3) roya123 آواتار ها
    تشکر شده 30,148 بار در 5,487 ارسال

دوستانی که تکنیکالی کار می کنن میشه لطفا من رو راهنمایی کنند؟؟؟
    من از تکنیکال رسیدم به مبحث هارمونیک و تقریبا خیلی هم جلو رفتم اما اونقدر الگوهای زیاد با نسبت های متفاوتی داره که کلا ازش دلزده شدم.
    تا حالا توی تحلیل های دوستان هم ندیدم از هارمونیک کسی توی تحلیل هاش استفاده کنه.
    به نظرتون روش خوبی نیست؟؟؟
    ویرایش توسط roya123 : 2020/05/18 در ساعت 00:59
    اگر اشتیاق شما برای موفق شدن بیشتر از ترس شما از شکست خوردن باشد
    شما حتما موفق خواهید شد. "آلبرت انیشتین"

4. 9 کاربر به خاطر ارسال مفید roya123 از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره‌دار (۲) sooroosh1315 آواتار ها
    تشکر شده 15,256 بار در 3,560 ارسال

رو گذشته نمودار چک کنید ببینید آینده گذشته باهاش چطوره
    از دی که گذشت هیچ ازو یاد مَکن،فردا که نیامده ست فریاد مَکن،بر نامده و گذشته بنیاد مکن،حالی خوش باش و عمر بر باد مَکن،

6. 9 کاربر به خاطر ارسال مفید sooroosh1315 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی HOSSEINY آواتار ها
    تشکر شده 1,394 بار در 171 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط roya123 نمایش پست ها
    دوستانی که تکنیکالی کار می کنن میشه لطفا من رو راهنمایی کنند؟؟؟
    من از تکنیکال رسیدم به مبحث هارمونیک و تقریبا خیلی هم جلو رفتم اما اونقدر الگوهای زیاد با نسبت های متفاوتی داره که کلا ازش دلزده شدم.
    تا حالا توی تحلیل های دوستان هم ندیدم از هارمونیک کسی توی تحلیل هاش استفاده کنه.
    به نظرتون روش خوبی نیست؟؟؟
    سلام
    منظورتون الگوهای هارمونیک اسکات کارنی هست ؟

این الگوها فوق العاده کارامد هستن منتهی بورس ایران چون تک مسیر هستند(رو به بالا) و قدرت سل در بازار وجود نداره کمتر ازش استفاده میشه
    اما برای تمرین فقط روی abcd تمرکز کنید الگوهای دیگه به مرور زمان اموزش ببینید
    هروقت تونستید با یک‌نگاه به چارت الگوی abcd تشخیص بدید برید سراغ الگوی بعد والی اموزش و یادگیری این الگوها کمک چندانی به شما نخواهد

8. 11 کاربر به خاطر ارسال مفید HOSSEINY از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 1,985 بار در 387 ارسال

سلام دوستان اگه كسي تو شهر رشت اموزشگاه بورس كه اساتيد خوب داره لطفا معرفي كنه براي يكي از دوستام ميخام ممنون

10. 9 کاربر به خاطر ارسال مفید rezasatari از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی ali0700 آواتار ها
    تشکر شده 652 بار در 75 ارسال

همه سهم های من در کارگزاری مفید هست و الان هم کارگزاری بانک کشاورزی احراز هویت کرده ام و می خواهم فعالیت کنم قصد دارم چند سهم از مفید به کشاورزی منتقل کنم ولی هر بار درخواستم رد می شود نمی دانم باید در قسمت تغییر کارگزاری چه کنم اگر تصویر برگه سهم نزد کارگزاری می خواهند که ما نداریم ! یعنی واقعا باید در سامانه سمات ثبت نام کنم؟ یا راه حل دیگری دارد
    هر کجا هســـتم باشـــم، آسمان مال من است

12. 9 کاربر به خاطر ارسال مفید ali0700 از ایشان تشکر کرده اند:

همه سهم های من در کارگزاری مفید هست و الان هم کارگزاری بانک کشاورزی احراز هویت کرده ام و می خواهم فعالیت کنم قصد دارم چند سهم از مفید به کشاورزی منتقل کنم ولی هر بار درخواستم رد می شود نمی دانم باید در قسمت تغییر کارگزاری چه کنم اگر تصویر برگه سهم نزد کارگزاری می خواهند که ما نداریم ! یعنی واقعا باید در سامانه سمات ثبت نام کنم؟ یا راه حل دیگری دارد
    منم یه کارگزاری دیگه هم رفتم ثبت نام کردم.
    البته قرار شده هر زمان اعتبار اوکی شد من سهامم رو انتقال بدم.
    اما اون روز اقاهه ازم این و پرسید که من متوجه سوالش نشدم.
    گفت میخوای سهامت رو فریز کنی یا میخوای برگه سهامت رو از کارگزاری بیاری.
    منم گفتم من اصلا متوجه سوالتون نشدم. فریز یعنی چی؟
    که دیگه حرف پیش اومد اخرش متوجه نشدم فریز یعنی چی.

14. 8 کاربر به خاطر ارسال مفید roya123 از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره‌دار (۱۰) کریس گاردنر آواتار ها
    تشکر شده 19,463 بار در 2,880 ارسال

دوست عزیز کاش دلیل انتخاب کارگزاری کشاورزی را می گفتید...بنده قریب به 9 سال با این کارگزاری کار کردم....دریغ از ذره ای امکانات و تسهیلات و مزایا....حتی تا اواسط سال 98 هیچ عرضه اولیه ای هم به من اختصاص ندادند....
    تنها مزیتش شاید این باشد که هنگی سیستم نسبت به کارگزاری های دیگر کمتر باشد
    از آدم ها بُت نسازید، این خیانت است!هم به خودتان، هم به خودشان.خدایی می‌شوند که، خدایی کردن نمی‌دانند!
    وَ شما در آخر می‌شوید، سر تا پا کافرِ خدایِ خود ساخته...!

16. 8 کاربر به خاطر ارسال مفید کریس گاردنر از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره‌دار (۱۳) mhjboursy آواتار ها
    تشکر شده 84,811 بار در 17,704 ارسال

سلام عزیز.
    برخی کارگزاری‌ها بازی‌های (مسخره‌بازی‌های) خاص خودشان را دارند. (عموما دولتی‌ها)
    یک کارگزاری بود به من می‌گفت هر بار باید پا شوی بیایی اینجا برای هر بار تغییر کارگزار ناظر فرم پر کنی و برگه امضاء کنی! من هم گفتم باشد حتما صبر کن الان آمدم! بنشین تا بیایم!
    پی‌نوشت: البته یک راهی هم دارد ها!!! اگر اعتبار می‌دهند اعتبار بگیرید و خود به خود هر چیزی که می‌خرید حتی بدون درخواست کارگزار ناظر خود به خود می‌آید در این کارگزاری جدید (که اعتبار گرفته‌اید) و فریز می‌شود...
    «محمد حسین» هستم.
    امیرالمومنین(ع):برای دنیایت چنان کار کن که گویا همیشه زندگی خواهی کرد و برای آخرتت چنان که گویا فردا خواهی مرد.

18. 10 کاربر به خاطر ارسال مفید mhjboursy از ایشان تشکر کرده اند:

نقل قول نوشته اصلی توسط mhjboursy نمایش پست ها
    سلام عزیز.
    برخی کارگزاری‌ها بازی‌های (مسخره‌بازی‌های) خاص خودشان را دارند. (عموما دولتی‌ها)
    یک کارگزاری بود به من می‌گفت هر بار باید پا شوی بیایی اینجا برای هر بار تغییر کارگزار ناظر فرم پر کنی و برگه امضاء کنی! من هم گفتم باشد حتما صبر کن الان آمدم! بنشین تا بیایم!
    پی‌نوشت: البته یک راهی هم دارد ها!!! اگر اعتبار می‌دهند اعتبار بگیرید و خود به خود هر چیزی که می‌خرید حتی بدون درخواست کارگزار ناظر خود به خود می‌آید در این کارگزاری جدید (که اعتبار گرفته‌اید) و فریز می‌شود...
    ای وای پس فریز یعنی این؟
    من الان به بابام داشتم می گفتم میخوام اعتبار بگیرم دیگه نمی تونم پول از بورس بکشم.
    بعد گفتم یکی از سهامم رو توی این کارگزاری نگه میدارم.
    و یه مقداری هم اینجا خرید و فروش می کنم که هر زمان بخوام پولی از بورس بکشم از این کارگزاری بکشم.
    یعنی فریز کنند دیگه نمیشه؟؟؟
    مشکل گرفتن اعتبار اینه که هر وقت پول لازم شدی باید اندازه ی کل اعتبارت سهم بفروشی.
    فک کردم این مشکل و حل کردم.

20. 8 کاربر به خاطر ارسال مفید roya123 از ایشان تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 6 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 6 مهمان ها)