صفحه 36 از 635 نخست ... 26333435363738394686136536 ... آخرین
نمایش نتایج: از 351 به 360 از 6349

موضوع: دورهمی چند نفره

ستاره‌دار (۲) sooroosh1315 آواتار ها
    تشکر شده 15,256 بار در 3,560 ارسال

پاسخ : جــــو بــــازار

یک بنده خدایی گفته بود بنزین چندان تاثیر گذار نست (صرفا تو نرخ اسنپ ها تاثیر بگذارد ) احتمال دارد خودشان از عمد این فرصت را ایجاد کرده باشند عوامل اغتشاشات و زم و این ها را بگیرند (البته یک تیر چند نشان )

و چیزی که با عث گرانی می شود نرخ گازوییل و حمل و نقل هست که باعث تورم می شود که گازوییل گران نشده (خودش نکته ی جالبیه این تغییر نکردن گازوییل که کمتر بهش پرداخته میشه )

معمولا هفته ای 25 لیتر بنزین هر فرد عادی مصرف میکنه میشه ماهی 100 لیتر

50 تاش 500 تومنیه میشه 25 هزار تومن
    50 تاش هم 2000 تومنی میشه 100 هزار تومان

کلا یک فرد عادی 125 هزار تومن به هزینه اش اضاف میشه که 105 هزار تومن به هر خانواده 2 نفره برای بنزین میرسه
    ماهی 20 هزار تومن فشار به هر خانواده ایرانی چیز سنگینی نیست (البته نون هم از 220 تومن شد 320 تومن که اونم حساب کنیم تقریبا 15 هزار تومن در ماه به هزینه های خانواده اضاف کرد ) فعلا فشار در حد 20-15 هزار تومان در ماه هست . که کسی رو نمیکشه .

و تا گازوییل گررون نشده اتفاقی نیوفتاده و جوو الکی زیاد میدن
    از دی که گذشت هیچ ازو یاد مَکن،فردا که نیامده ست فریاد مَکن،بر نامده و گذشته بنیاد مکن،حالی خوش باش و عمر بر باد مَکن،

2. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید sooroosh1315 از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره‌دار (۱۳) mhjboursy آواتار ها
    تشکر شده 84,811 بار در 17,704 ارسال

پاسخ : نوشته‌های غیر بورسی ما بورسی‌ها

نقل قول نوشته اصلی توسط mohsen18 نمایش پست ها
    خب همه مشکلات درست شدند با انتقال مطالب از اونور ب اینور

وجود این همه مدیر تو این سایت بی حکمت نیست

خسته نباشی مدیر
    زنده باشید.

هدف این است که تا جای ممکن نوشته‌ها را در جای درست خودشان قرار دهیم. تا اگر کسی خواست جو بازار را دنبال کند همان‌ها را دنبال کند.

اینجا هرچقدر خواستید (در چارچوب قوانین انجمن) موارد متفرقه را دنبال بفرمایید.

«محمد حسین» هستم.
    امیرالمومنین(ع):برای دنیایت چنان کار کن که گویا همیشه زندگی خواهی کرد و برای آخرتت چنان که گویا فردا خواهی مرد.

4. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید mhjboursy از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 10,117 بار در 1,977 ارسال

تا حالا که سه قوه بوده حالا شده تصمیم دولت و مجلس ؟

اف ای تی اف رو هم میگفتن رهبری تایید کرده بعد گندش در اومد کعه خبر صحت نداره و در ادامه جهانگیری پینپوکیو از دروغی که گفته بود عذرخواهی کرد

همین خبر گرون شدن بنزین تو دولت احمدی نژاد اتفاق افتاد و بیچارش کردید ، مهم نیست که متاسفی

صد البته که احمدی نژاد ایراد های اساسی زیادی هم داشت ، ولی اونوقت که دوستان شما کاسه داغ تر از آش میشدند شما کجا بودی ؟

هر چقدر دوست داری متاسف باش ، چه برای من و چه برای خودت

اصلا مهم نیست

تاریخ در حال تکراره و اصلا هم عجیب نیست
    من که نقل قول کردم مرد حسابی . خودت متوجه ای چی میگی ! اصلا چه ربطی به احمدی نژاد و روحانی و غیره داره . چرا همه چیز را ربط میدی به فلان و بهمان !

Banned
    تشکر شده 5,654 بار در 1,971 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط sooroosh1315 نمایش پست ها
    .

پسر مگه تو سوئیس زندگی میکنی ؟

اینجا ایرانه

نصف بیشتر مردم اینجا از بیکاری رفتند اسنپ و تپسی

حتی خیلی از خانم ها که خرج خانواده خودشون میدن با قرض رفتند ماشین گرفتند و تو همین اسنپ مشغول کار شدند

نگاه به خودمون نکنیم که بورس شده شغل اولمون

رانندگان این دو شرکت اینترنتی از فضا نیومدند که !

همشون له میشن

له له

اونی که پول داره اصلا از ماشینش پیاده نمیشه بنزین بزنه حتی اگر قیمت بشه لیتری 20 هزار تومان

به نظر من فقط بیژن زنگنه میخواد ببینه مردم تا کجا جا دارند

که انگار جماعت 4 درصدی هنوز جا دارند

7. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید تیدی آلفا از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال

نقل قول نوشته اصلی توسط sooroosh1315 نمایش پست ها
    یک بنده خدایی گفته بود بنزین چندان تاثیر گذار نست (صرفا تو نرخ اسنپ ها تاثیر بگذارد ) احتمال دارد خودشان از عمد این فرصت را ایجاد کرده باشند عوامل اغتشاشات و زم و این ها را بگیرند (البته یک تیر چند نشان )

و چیزی که با عث گرانی می شود نرخ گازوییل و حمل و نقل هست که باعث تورم می شود که گازوییل گران نشده (خودش نکته ی جالبیه این تغییر نکردن گازوییل که کمتر بهش پرداخته میشه )

معمولا هفته ای 25 لیتر بنزین هر فرد عادی مصرف میکنه میشه ماهی 100 لیتر

50 تاش 500 تومنیه میشه 25 هزار تومن
    50 تاش هم 2000 تومنی میشه 100 هزار تومان

کلا یک فرد عادی 125 هزار تومن به هزینه اش اضاف میشه که 105 هزار تومن به هر خانواده 2 نفره برای بنزین میرسه
    ماهی 20 هزار تومن فشار به هر خانواده ایرانی چیز سنگینی نیست (البته نون هم از 220 تومن شد 320 تومن که اونم حساب کنیم تقریبا 15 هزار تومن در ماه به هزینه های خانواده اضاف کرد ) فعلا فشار در حد 20-15 هزار تومان در ماه هست . که کسی رو نمیکشه .

میگم این محاسبات را یکبار دیگه توضیح میدید چطور شده ؟! بعد هم مگه همه ماشین را برای تفریح سوار می‌شوند که هفته ای 25 لیتر کافی باشه براشون ؟

9. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید ebiman از ایشان تشکر کرده است:

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط mhjboursy نمایش پست ها
    زنده باشید.

هدف این است که تا جای ممکن نوشته‌ها را در جای درست خودشان قرار دهیم. تا اگر کسی خواست جو بازار را دنبال کند همان‌ها را دنبال کند.

اینجا هرچقدر خواستید (در چارچوب قوانین انجمن) موارد متفرقه را دنبال بفرمایید.

در قسمت امضا از حضرت علی نوشتی ولی در عمل .....

طرف تو تاپیک جو بازار از بنزین مطلب زده رفتی زیر مطلبش لایک کردی

مطالب من خار داشت ؟

بنزین بنزینه دیگه

سلیقه ای رفتار نکن ، امضای خودت ویرایش کن و از این جوجه روشنفکرای اروپایی مطلب بزار

11. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید تیدی آلفا از ایشان تشکر کرده اند:

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط ebiman نمایش پست ها
    من که نقل قول کردم مرد حسابی . خودت متوجه ای چی میگی ! اصلا چه ربطی به احمدی نژاد و روحانی و غیره داره . چرا همه چیز را ربط میدی به فلان و بهمان !

نقل قول از کی ؟

اگه نقل قوله چرا اسمش نگفتی ؟

13. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید تیدی آلفا از ایشان تشکر کرده است:

ستاره‌دار (۲) sooroosh1315 آواتار ها
    تشکر شده 15,256 بار در 3,560 ارسال

اتفاقا بنده از خط اتوبوس استفاده می کنم برای تفریح هم اسنپ (پیاده روی می کنم معلوم نیست سر از کجا در بیارم ) تازه همین پیاده روی هم تنها باشم با اتوبوس بر میگردم اگر دیر وقت نباشه

این مطالب هم احتمالا منتقل بشه به تاپیک غیر بورسی (راحت تر بنویسم )

استفاده از خودروی شخصی در حد ی صبح زود رسیدن سر کار هست و برگشت (اگر هم شغل آزاد باشه و جابجایی زیاد داشته باشه که موتور سیکلت مصرفی نداره ! ترافیکم نداره

تاکسی ها هم که 300 لیتر بنزین گرفتن و می تونن رقابتی تر با اسنپ کار کنن (فکرش بکن تاکسی باشی اسنپم باشی چه لذتی ببری )

نرخ اسنپ هم الان شما با گوشی چک کنید 2 برابر شده نسبت به دیشب (مالیاتی که باید پرداخت کنند ، دامپینگ مال زمانی بود که جا نیوفتاده بود )

دیگه چی بود سوال ها ؟

راستی من خودروی شخصی ندارم و اگر بنزین بشه لیتر 1000 میلیارد تومن و در ازاش بهم یارانه و یا هر چیز دیگه ای بدن بسیار خوشحال میشم (تا الانم افرادی که خودروی شخصی و مصرف بنزین داشتن ، داشتن حق امثال من و خیلی از سیستان بلوچستانی ها و روستاهای خوزستان و... رو می خوردن )

و البته پست قبلی ربطی به خودرو نداشتن من نداشت صرفا ی محاسبه علمی و اقتصادی بود جدا از میل شخصی

در کل خودروی شخصی یعنی آلودگی .... کشور به دوچرخه و موتور سیکلت برقی و آمبولانس و خودرو های امدادی نیاز داره صرفا ،

دیگه اینکه امام علی (ع) صرفا متعلق به افرادی که خودشونو عقل کامل یا هر واژه هم معنی دیگه ای میدونن نیست

راستی من به آقای روحانی نه دور اول نه دور دوم رای ندادم و به اشخاص دیگری رای دادم .... از آقای زنگنه هم خوشم نمی آید به شخص بنده ضرر رسانده است ... ولی این مسایل از هم جدا هستن اگر آگاهانه نگاه کنید

کسی حق ندارد سهمیه بنزین من را مصرف کند در حالی که من هم در این کشور متولد شدم مالیات پرداخت کردم و برای حفظ مرز ها 2 سال از عمر خودم را صرف کردم.

ویرایش توسط sooroosh1315 : 2019/11/15 در ساعت 22:07
    از دی که گذشت هیچ ازو یاد مَکن،فردا که نیامده ست فریاد مَکن،بر نامده و گذشته بنیاد مکن،حالی خوش باش و عمر بر باد مَکن،

15. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید sooroosh1315 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 2,444 بار در 902 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط ارادت نمایش پست ها
    عراق 2 ایران 1
    ایران خیلی شانس آورد بیشتر نخورد...از دقیقه 5 بازی خداخدا میکردن بازی تموم بشه...انگار به ساق بازیکنان وزنه 5 کیلو بسته بودن...ارنج تیم کاملا اشتباه...آزمون در بازی بحرین و امروز بدترین بازیکن...حضور شجاعی در زمین واقعا جای تعجب داشت....حضور شجاعی در تیم ملی جای سواله ..همینطور کنعانی زادگان و آزمون.....با اینکه پرسپولیسی هستم اما استقلال الان مقابل عراق بهتر بازی میکرد تا تیم ملی ایران....
    در مورد تیم ملی چند ساعت میشه حرف زد...اگر جام جهانی جای بزرگانه بهتره عراق مسافر باشه.......حتی اگه ایران تمام بازیهای برگشت رو ببره با خیرات و دعا و......گفتن ....تیم ملی نیاز به خونه تکونی داره........و......
    طی پیگیریها و انتقاداتم رییس فدراسیون فوتبال از مردم بخاطر نتایج ضعیف عذرخواهی کرد.....اما کمترین کار ممکن استعفاء شخص رئیسه

17. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید ارادت از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال

نقل قول از کی ؟

اگه نقل قوله چرا اسمش نگفتی ؟
    نقل قول از امام جمعه !

19. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید ebiman از ایشان تشکر کرده است:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 2 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 2 مهمان ها)