صفحه 374 از 635 نخست ... 274324364371372373374375376377384424474 ... آخرین
نمایش نتایج: از 3,731 به 3,740 از 6349

موضوع: دورهمی چند نفره

ستاره‌دار (۱۳) mhjboursy آواتار ها
    تشکر شده 84,811 بار در 17,704 ارسال

پاسخ : نوشته‌های غیر بورسی ما بورسی‌ها

♦️خودروهای احتکاری کشف شده چگونه به فروش می‌رسد؟

رئیس سازمان حمایت:
    ?قرار بر این شده نخست خود مالک خودروها را با قیمتی مصوب به فروش برساند.
    ?برای ما مهم این است که خودرو فقط با قیمت مصوب به فروش برسد، حال مالک می تواند آن را به هر کسی که می خواهد بفروشد.
    ?در حالت دوم اگر مالک نسبت به این موضوع امتناع کرد، طبق قانون این خودروها اموال تملیکی محسوب شده و توسط خودروساز در قالب قرعه کشی و طرح های فروش با قیمت مصوب به فروش خواهد رسید.
    «محمد حسین» هستم.
    امیرالمومنین(ع):برای دنیایت چنان کار کن که گویا همیشه زندگی خواهی کرد و برای آخرتت چنان که گویا فردا خواهی مرد.

2. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید mhjboursy از ایشان تشکر کرده اند:

♦️شنبه قرعه کشی خودرو‌های فروش فوق العاده انجام می‌شود
    «محمد حسین» هستم.
    امیرالمومنین(ع):برای دنیایت چنان کار کن که گویا همیشه زندگی خواهی کرد و برای آخرتت چنان که گویا فردا خواهی مرد.

4. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید mhjboursy از ایشان تشکر کرده اند:

کاربر فعال
    تشکر شده 5,205 بار در 874 ارسال

پاسخ : امروز چه کردید؟ چرا؟

شادی خانم من سال ۹۰ هم اشتباه نکنم پست های شما رو میدیدم اون موقع جووون بودیم ما پیش جناب ساده ی ساده تحلیل بنیادی میخواستیم یاد بگیریم دانشجوی دوره دکترا بودم یادش بخیر جوانی
    بله درست می فرماییدیادش بخیر اون روزها با این تفاصیل که بنده الان یک نوه سه سال و نیمه دارم که وقتی منا می بینه میگه مامانی جون سرمایه گذاری خوبه برای من هم سرمایه گذاری کن

6. 10 کاربر به خاطر ارسال مفید shadi از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره دار (1) میلاد سودی آواتار ها
    تشکر شده 6,002 بار در 997 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط shadi نمایش پست ها
    بله درست می فرماییدیادش بخیر اون روزها با این تفاصیل که بنده الان یک نوه سه سال و نیمه دارم که وقتی منا می بینه میگه مامانی جون سرمایه گذاری خوبه برای من هم سرمایه گذاری کن
    البته من هنوز ۳۱ سالمه
    انشالله من هم بابامیشم یه روزی
    بازار بورس محلی برای گرفتن پول افراد بی علم و بی تجربه و انتقال اون پول به افراد با علم و با تجربه است

8. 8 کاربر به خاطر ارسال مفید میلاد سودی از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره‌دار(3) roya123 آواتار ها
    تشکر شده 30,129 بار در 5,476 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط میلاد سودی نمایش پست ها
    البته من هنوز ۳۱ سالمه
    یعنی شما توی سن 22 سالگی دانشجوی دوره دکترا بودین؟؟؟
    اگه فوق لیسانستون رو دو ساله هم تموم کرده باشید
    و دانشجوی سال اول دکترا هم که بوده باشید
    الان باید حداقل 33-34 سالتون باشه.
    ببخشید البته ها.
    عددها با هم همخوانی نداشتند.
    یه حالت دیگه ای هم میتونه اتفاق بیوفته شما از اون دانش آموزان جهشی بوده باشید که
    در سن 15-16 سالگی وارد دانشگاه شده باشید.

اگر اشتیاق شما برای موفق شدن بیشتر از ترس شما از شکست خوردن باشد
    شما حتما موفق خواهید شد. "آلبرت انیشتین"

10. 9 کاربر به خاطر ارسال مفید roya123 از ایشان تشکر کرده اند:

کاربر فعال
    تشکر شده 5,205 بار در 874 ارسال

البته من هنوز ۳۱ سالمه
    انشالا

12. 6 کاربر به خاطر ارسال مفید shadi از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره دار (1) میلاد سودی آواتار ها
    تشکر شده 6,002 بار در 997 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط roya123 نمایش پست ها
    یعنی شما توی سن 22 سالگی دانشجوی دوره دکترا بودین؟؟؟
    اگه فوق لیسانستون رو دو ساله هم تموم کرده باشید
    و دانشجوی سال اول دکترا هم که بوده باشید
    الان باید حداقل 33-34 سالتون باشه.
    ببخشید البته ها.
    عددها با هم همخوانی نداشتند.
    یه حالت دیگه ای هم میتونه اتفاق بیوفته شما از اون دانش آموزان جهشی بوده باشید که
    در سن 15-16 سالگی وارد دانشگاه شده باشید.

رسته های پزشکی و دامپزشکی و داروسازی مستقیما وقتی از کنکور قبول میشی مقطع دکترای عمومی میخونی من سال ۸۶ قبول شدم و ۹۲ فارغ التحصیل
    بازار بورس محلی برای گرفتن پول افراد بی علم و بی تجربه و انتقال اون پول به افراد با علم و با تجربه است

14. 8 کاربر به خاطر ارسال مفید میلاد سودی از ایشان تشکر کرده اند:

نقل قول نوشته اصلی توسط sooroosh1315 نمایش پست ها
    این چپ هست راست هست، دنبال چیه؟ ������

404 | صفحه موردنظر یافت نشد | اعتمادآنلاین

برداشتندش.
    چه بود؟
    «محمد حسین» هستم.

16. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید mhjboursy از ایشان تشکر کرده اند:

دوستان عزیز.
    لطفا در جستارهای مختلف تنها در مورد همان جستار نوشته قرار بدهیم. که کسی که می‌خواهد مثلا «جو بازار» یا «دلایل خرید و فروش‌های امروز» را نگاه کند نوشته‌های غیر مرتبط را مجبور نشود در کنارش مطالعه کند.

هم این جستار هست... هم جستار هر چه دل تنگت می‌خواهد بگو... هم تاپیک فقیر فقرا... هم هر کسی می‌تواند در بخش آزاد یا در بخش اصلی انجمن جستار خودش را داشته باشد...
    «محمد حسین» هستم.

18. 7 کاربر به خاطر ارسال مفید mhjboursy از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره‌دار (۲) sooroosh1315 آواتار ها
    تشکر شده 15,256 بار در 3,560 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط mhjboursy نمایش پست ها

برداشتندش.
    چه بود؟
    مهم نبود ... یک نفر گفته بود مردم (قشر کارگر) میریزند باستیل هیلز را تصرف می کنند بزودی .... از سر نا عدالتی های اقتصادی و... بعد اومدم بخونم ببینم چی گفته ... که متنش طولانی بود حوصله ام نشد 10 صفحه حررف زده بود :| رفتم کامنت ها رو خوندم ... متوجه شدم افرادی که خوانده بودنش خیلی خوششون اومده بوده و حسابی حرف های پوپولیستی زده بوده احتمالا و مشکلات اقتصادی رو گردن بقیه انداخته بوده و گفته بوده بقیه حقتونو خوردن وگرنه شما خیلی خوبین (خلاصه شده اش ی همچین چیزی بوده احتمالا ... )
    (پیدایش کردم یک سایت دیگر هم نوشته است اعتمادآنلاین: سیدمحمدرضا مرتضوی، دبیرکل خانه صنعت و معدن ایران، گفت: امضاهای طلایی ناموس این مملکت را فروخته است. این فقر برای تقسیم ناعادلانه ثروت است و هرکسی امضای طلایی می‌دهد و می‌گیرد ناموس‌فروش است.) روزی مردم می ریزند و باستی هیلز را می گیرند | سیدمحمدرضا - مجله هارپی

ولی در کل فکر کنم دیگه هیچ وقت تو کشور آشوب و فتنه و اعتراض نداشته باشیم .... این آشوب ها از بیرون هدایت میشدن بنظرم و اگر نخوان دیگه توافق بین المملی داشته باشن و نگاه به داخل باشه کلا خبری از آشوب نمیشه

از ی طرفم البته برام سوال هست مگر میشه نگاه به داخل باشه ؟ بالاخره آقا زاده ها دلار می خوان ... باید ی راهی باشه که بتونن بچاپن .... بهترین راه چاپیدن هم نگاه به خارج هست و واردات همه چی

نمی دونم

از یک طرف انتخابات آمریکا هست ... از یک طرف مشخص نیست می خوان ناز کنن که بعد از انتخابات با ضرر کمتر برگردن به توافق جدید یا راست میگن واقعا دیگه قرار نیست نگاه به خارج باشه

از یک طرف هم بنظرم تمام هدف دولت اینه نقدینگی رو جمع کنه و سرعت گردش رو کم کنه .... صندوق دارا بده ... بیان خودرو ثبت نام کنن 3 ماه پولشون حبس بشه (البته 1000 میلیارد تومن ناقابل بیشتر حبس نمیشه با خودرو) از ی طرف دل مشغولی و سرگرمی درست کنه که شما 7-8 میلیون تومن سهام عدالت داری ... چند ماه یکبار 30 درصدش می تونی بفروشی و سرگرمی درست کنند برای چند ماه

بازم نمی دونم .... نظر شما چیه آقا محمد حسین .... دنبال ارتباط با غرب هستن ... یا همین کشور های منطقه و چین و نگاه به داخل کافیه ؟ اصلا چرا 8-10 سال مردم منتظر بودن با آمریکا رابطه برقرار کنیم ؟ به قول این جوان ها کراش داشتن با آمریکا (عاشق ی نفر هسی ولی بهش نمی گی ؟! درست گفتم معنی کراش داشتن؟)

شبیه ی آقایی میمونه که 5 سال میرفته خواستگاری ی خانمی هر سری خانواده یکی از طرفین ناز می کردن .... دیگه اروپا اومده گفته بذارین بهم برسن...بعد همون 6 ماه اول فهمیدن که قرار نیست اتفاق خاصی بیوفته و تحریم ها یکهو برداشته نمیشن و سرمایه گذار خارجی نمیاد....آخرشم ترامپ اومد گفت طلاق می خوام ... مهریه اش که تحریم های بیشتر بود گذاشت اجرا
    ما هم بعد از چند سال زندگی مشترک سر عقل اومدیم میگیم توافق بین المللی بزرگترین اشتباه و خریتمون بوده.... الانم رو آوردیم به خودکفایی ....آمریکا هم که از اون طرف وابسته شده دلش می خواد ما برگردیم بگیم غلط کردیم بی تو خیلی سخت میگذره .... بیا برگردیم به برجام .... اونام یکم ناز کنن بگن شرایط جدید باید بذاریم تو مهریه (مهریه میگن؟ آها تو عقد)

ولی خوب ایران عاقل شده و میگه درسته که تنهایی سخته ولی بهتراز بودن با اون آمریکاس....شاید گاهیم با چین قرار گذاشت رفتن دور دور .... خوبی چین اینه دنبال عقد و مهریه نیست خودمونو می خواد

(صرفا جهت شوخی)
    ویرایش توسط sooroosh1315 : 2020/06/01 در ساعت 15:01
    از دی که گذشت هیچ ازو یاد مَکن،فردا که نیامده ست فریاد مَکن،بر نامده و گذشته بنیاد مکن،حالی خوش باش و عمر بر باد مَکن،

20. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید sooroosh1315 از ایشان تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 6 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 6 مهمان ها)