صفحه 45 از 635 نخست ... 35424344454647485595145545 ... آخرین
نمایش نتایج: از 441 به 450 از 6349

موضوع: دورهمی چند نفره

عضو فعال Dext3R آواتار ها
    تشکر شده 1,705 بار در 334 ارسال

پاسخ : نوشته‌های غیر بورسی ما بورسی‌ها

دوستان برای زیرنویس فیلم و سریال ها به این سایت مراجعه کنید. مشکل بزرگی بود برا فیلم بازا که خداروشکر رفع شد.

2. 7 کاربر به خاطر ارسال مفید Dext3R از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره‌دار (۲) sooroosh1315 آواتار ها
    تشکر شده 15,256 بار در 3,560 ارسال

سلام
    عصر چهارشنبه 29 آبان ماه سال 1398 بخیر و خوشی.

الحمدلله رب العالمین، وقتی خسته آیم خواب می بینیم، خوابمون که تموم میشه بیدار می شویم (بعد احساس خوبی داریم، دیشب خواب میدیدم سوار ی کشتی در حال غرق شدن هستم، در به در دنبال قایق نجات و.... بودم ی سریا قایق نجاتا رو مصادره کرده بودن، ولی منم چون پای جونم درمیان بود کوتاه نمیومدم. بعدش بیدار شدم دیدم خدا رو شکر زیر پام سفت هست، مشکلی وجود ندارد.)

ان شاء ا... که حال آقا محمد حسین و خانواده گرامیشان خوب است، صرفا اینترنت قطع شده

بقول آقا محمد حسین ببینیم این جمعه چه اتفاقات مبارک و خوش یمنی رخ می دهد.

یک نکته ی دیگر اینکه شنبه گذشته 190 هزار کد معاملاتی اقدام به خرید کردن اونم با سرانه ای یکی دو میلیون بیشتر از میانگین چند هفته گذشته، تعداد هم میانگین 140 هزار بود

و جالب تر اینکه شاخص یکشنبه منفی ترین رقم خود رو دید و به 85 هزار واحد رسید، و امروز با 88 هزار واحد، دقیقا برابر با چهارشنبه گذشته به پایان رسید، در واقع بنزین نه شاخص را بالا برد نه پایین آورد، فقط یک نوسان خوب ایجاد کرد برا با تجربه ها، تقریبا هر سهمی یکشنبه خریده بودین از منفی ها در قطعی اینترنت، امروز حداقل می تونستین با 3 درصد سود خارج بشین.

خیلی از مشخصه های بازار نشان از افت دارن برا هفته ی آینده، حالا این افت چقدر قدرت داره، ا... اعلم.
    از دی که گذشت هیچ ازو یاد مَکن،فردا که نیامده ست فریاد مَکن،بر نامده و گذشته بنیاد مکن،حالی خوش باش و عمر بر باد مَکن،

4. 12 کاربر به خاطر ارسال مفید sooroosh1315 از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره‌دار (۱۳) mhjboursy آواتار ها
    تشکر شده 84,811 بار در 17,704 ارسال

سلام به دوستان.
    اینترنت ما قطع بوده... اینترنت شماها چگونه وصل بوده آن وقت؟؟؟؟
    من گمان کردم کلا تارنمای بورسی‌دات‌کام را مسدود کرده‌اند و فقط یک چند تارنمای خاص مانند کارگزاری‌ها را باز گذاشته‌اند.
    حتی من این دو روز TseTmc هم نداشتم.
    تعجب می‌کنم، اکنون می‌بینم همه‌ی شماها بوده‌اید!!!
    احتمالا شهر به شهر متفاوت است...
    چند روز پیش جناب Zorba می‌گفتندها... که کارگزاری‌شان و TseTmcشان باز نمی‌شود...
    انگار دوره‌ای بوده...
    ============================
    دم داداشم گرم که در نبود ما الحمد لله را گفتند.
    ============================
    این دو روز فرصت مناسبی بود برای مطالعه... ولی من بیشتر مشغول دعوا با همسایه‌ی سیگاری، بدبو و مردم‌آزارمان بودم.
    هنوز هم اعصابم یک مقدار خرد است.
    ولی الحمدلله برای همین الحمدلله. آب روی آتش است. در هر شرایطی باشی حست را بهتر می‌کند.
    خدا کند همواره غرق در شکر کردن خدا باشم/باشیم.

پی‌نوشت: از خوانندگان این نوشته: تو را به خدا اگر اهل دود و دم هستید ترک کنید. نه برای خودتان فایده‌ای دارد و نه برای خانواده‌تان و نه برای اطرافیانتان و نه برای جامعه‌تان. یا اگر اهل این‌دست آلودگی‌ها هستید فقط آن را برای خودتان نگه دارید. تلاش کنید آلودگی فقط و فقط برای خودتان باشد و آزارتان به کس دیگری نرسد. شما را به خدا... مردم را با این بوی بد و بیماری و آلودگی اذیت نکنید. شما را به خدا...

«محمد حسین» هستم.
    امیرالمومنین(ع):برای دنیایت چنان کار کن که گویا همیشه زندگی خواهی کرد و برای آخرتت چنان که گویا فردا خواهی مرد.

6. 11 کاربر به خاطر ارسال مفید mhjboursy از ایشان تشکر کرده اند:

نقل قول نوشته اصلی توسط roya123 نمایش پست ها
    چون در اون روز شما هماهنگ با کائنات بودین و وقتی آدم با کائنات هماهنگ شود بیشترین انرژی را از کائنات دریافت می کند.
    هماهنگی با کائنات یعنی با تاریک شدن هوا بخوابید و با روشن شدن هوا بیدار شوید. حالا با تاریک شدن هوا که دیکه خیلی زوده
    هر چند قدیمی ها هنوز هم اینجوری هستند. البته ان قدیمی هایی که من می گم الان دیگه زیر خاک هستند. نیستن هیچ کدومشون.
    مثلا بابا بزرگ مامان بزرگا که من دیگه هر 4 تاشون و هم ندارم.
    اما بهترین ساعت خواب 10 شب تا 2 هست. که عمل تصفیه خون و دفع سموم بدن انجام میشه و من نظر شخصیم اینه که ادم 11 هم بخوابه و 6 بیدار شه اوکیه.
    اما چیزی که من خودم عملا می تونم انجام بدم اینه که 12 بخوابم و صبح 7- 8 بیدار شم. البته یه بیداری موقع نماز صبح هم وسطش هست دیگه. همین جوری هم من انجام میدم سرحالم.
    و یه نکته مهم دیگه اینه که خواب روز نه تنها برای بدن مفید نیست که ضرر هم داره. تنها خواب روزی که برای بدن مفید است خواب قیلوله هست که ساعت حدود 10 -11 صبح هست اونم فقط به مدت 20 دقیقه مفید هست.
    حالا که من با فدا کردن یکی دو روز انگار خوابم را درست کردم. اگر دوباره برنگردد. (شبیه این معتادها شده‌ام که ده بار ترک می‌کنند... اکنون این بار دهم است که خوابم را درست کرده‌ام.)

نمی‌دانم دوستان هم مانند من هستند یا نه؟ خواب قیلوله را من... دوست ندارم ولی گاهی انجام می‌دهم (به اجبار)... ولی هم اینکه می‌افتد برای بعد از نهار! و هم اینکه مدتش می‌رود بالای یک ساعت! و هم اینکه یک سردردی بعدش می‌گیرم که نگو و نپرس... نمی‌دانم جریانش چیست؟

=========================

در دستورات دینی هست که بین‌الطلوعین نخوابید.
    دوستانی که اهل دین هستند می‌دانند که حرام و حلال و امر و نهی خدا فایده‌ای برای خدا ندارد. و در حقیقت فایده‌ی خودمان است.
    «محمد حسین» هستم.
    امیرالمومنین(ع):برای دنیایت چنان کار کن که گویا همیشه زندگی خواهی کرد و برای آخرتت چنان که گویا فردا خواهی مرد.

8. 6 کاربر به خاطر ارسال مفید mhjboursy از ایشان تشکر کرده اند:

نقل قول نوشته اصلی توسط sooroosh1315 نمایش پست ها
    سلام
    عصر چهارشنبه 29 آبان ماه سال 1398 بخیر و خوشی.

الحمدلله رب العالمین، وقتی خسته آیم خواب می بینیم، خوابمون که تموم میشه بیدار می شویم (بعد احساس خوبی داریم، دیشب خواب میدیدم سوار ی کشتی در حال غرق شدن هستم، در به در دنبال قایق نجات و.... بودم ی سریا قایق نجاتا رو مصادره کرده بودن، ولی منم چون پای جونم درمیان بود کوتاه نمیومدم. بعدش بیدار شدم دیدم خدا رو شکر زیر پام سفت هست، مشکلی وجود ندارد.)

ان شاء ا... که حال آقا محمد حسین و خانواده گرامیشان خوب است، صرفا اینترنت قطع شده

بقول آقا محمد حسین ببینیم این جمعه چه اتفاقات مبارک و خوش یمنی رخ می دهد.

یک نکته ی دیگر اینکه شنبه گذشته 190 هزار کد معاملاتی اقدام به خرید کردن اونم با سرانه ای یکی دو میلیون بیشتر از میانگین چند هفته گذشته، تعداد هم میانگین 140 هزار بود

و جالب تر اینکه شاخص یکشنبه منفی ترین رقم خود رو دید و به 85 هزار واحد رسید، و امروز با 88 هزار واحد، دقیقا برابر با چهارشنبه گذشته به پایان رسید، در واقع بنزین نه شاخص را بالا برد نه پایین آورد، فقط یک نوسان خوب ایجاد کرد برا با تجربه ها، تقریبا هر سهمی یکشنبه خریده بودین از منفی ها در قطعی اینترنت، امروز حداقل می تونستین با 3 درصد سود خارج بشین.

خیلی از مشخصه های بازار نشان از افت دارن برا هفته ی آینده، حالا این افت چقدر قدرت داره، ا... اعلم.

رویا
    ===

ما در تارنمای (انجمن) هم‌میهن یکی دو تا جستار داشتیم در مورد خواب و رویا...
    خدا می‌داند که چقدر من آن جستارها را دوست داشتم...
    اصلا یک جستار فلسفی من آنجا داشتم به نام «خیال» که حسابی در مورد این موارد تحقیق کرده بودم. (عشقم بود. این جستار. )
    این خواب و رویا عالمی دارد برای خودش...
    جنبه‌های فلسفی و عرفانی‌اش را بگذاریم کنار.
    آنجا یک جستاری بود که دوستان در آن یک تلاش خاصی انجام می‌دادند. یک کار عجیب. خیلی عجیب و مقداری هم مرموز.
    می‌آمدند خواب‌ها و رویاهای خودشان را مدیریت می‌کردند.
    کاری می‌کردند که رویاهایی که دوست دارند را ببینند.
    و از آن جالب‌تر اینکه در میانه‌ی خواب خودآگاهی و هوشیاری خودشان را باز می‌یافتند! (مانند یک بازی سه‌چهاربعدی می‌شود که در کنار درگیری تمامی احساسات پنج‌گانه انجام می‌دهی. بازی‌ای که برنامه‌نویس و بازیگرش هم خودت هستی یک جورهایی. و البته هم خودت و هم خدا و هم کائنات!)
    از توانایی‌هایی که از این موضوع می‌توان گرفت و عجایبی که احتمال دارد در بین این کارها آدم با آن روبرو شود و جنبه‌های اندیشه‌ای (فلسفی) آن بگذریم... در مورد اختلالاتش بگویم که مثلا... یکی‌اش این بود که طرف به میزان کافی استراحت نمی‌کرد. یک مقدار (البته کم) کمتر آرامش لام را از خواب می‌برد. و یکی از اختلالاتش که شاید برایتان جالب باشد این بود که یکی از دوستان آنجا تعریف می‌کرد که در بیداری مدام خودم را بشکون می‌گیرم! (این راهکارش بود برای اینکه در خواب بفهمد خواب است یا بیدار!) می‌گفت در بیداری خودم را همه‌اش بشکون می‌گیرم. می‌گفت یک بار این کار را چندین بار انجام دادم و هر بار مطمئن شدم که بیدار هستم و در رویا به سر نمی‌برم. ولی بعد که یک مقدار بیشتر فکر کردم فهمیدم خواب هستم و رفتم به پرداختن به نقش خودآگاهم در میان خواب (بازی و لذت). اختلال را گرفتید دوستان؟؟؟
    برای من که خیلی جالب بود.
    من از شنیدن خواب‌های دیگران و به‌خصوص آنهایی که در آن خودآگاهی‌شان را به دست آورده بودند وااااااااااااااااااقعا لذت می‌بردم.
    یکی می‌گفت رفته حرم امام رضا(ع)
    من که زیاد تلاش نکردم... ولی اگر تلاش می‌کردم دوست داشتم مدام دو جا را در رویا بروم... یکی همین حرم امام رضا(ع) هست... که از قضا فکر کنم در رویا بهتر از بیداری باشد... یکی هم کنار دریا است... من عاااااااااشق دریا هستم.
    ???
    آهان.... اکنون یادم افتاد... آنجا هم من دو تا از خواب‌هایم را تعریف کرده بودم... یکی اینکه یک حالت نیمه‌هوشیاری در خواب پیدا کرده بودم (با اراده پیش از خواب... یک مقدار تلاش کردم... مثلا دو سه روز... ولی دیدم وقت ندارم برای این ژیگول بازی‌ها ولش کردم.) خواب جالبی بود... در هوا معلق شده بودم. مانند سوپرمن... بعد فهمیدم توانایی‌های خاصی دارم و حالت خواب دارم... بعد از اینجا به بعد بازی‌ام شروع شده بود! اراده می‌کردم و یکباره مانند جت از فلان‌جای آسمان می‌رفتم بهمان‌جا... یا می‌آمدم دم زمین... بعد دوباره با سرعت مافوق‌صوت می‌رفتم تو آسمان...
    اصلا یک وضعی...
    لذتی داشت که نگو و نپرس...

من هرگاه به آن جستار و کارهایی که بچه‌های آنجا انجام می‌دادند نگاه می‌کنم یا یاد باغ اسرار می‌افتم یا یاد نارنیا... که در کودکی دختردایی‌ام برایمان تعریف می‌کرد... که چند تا بچه بودند... که از کمد خانه‌شان وارد یک دنیای دیگر می‌شدند!

پی‌نوشت: خاک تو سر این پارسی‌جو. برای تصاویر «باغ‌اسرار» جستجو کردم نوشت هیچ نداریم! اصلا برای باغ هم چیزی ندارند! نه این و نه جس‌جو! یوز هم که کلا... الکی است. به هر روی... می‌خواستم تصویر «باغ اسرار» را بگذارم... خودتان تصورش بفرمایید.
    «محمد حسین» هستم.

10. 6 کاربر به خاطر ارسال مفید mhjboursy از ایشان تشکر کرده اند:

نوشته‌ی بالا را نمی‌توانم ویرایش کنم (ایموجی‌های یونیکدش می‌پرد).
    در ادامه...

یک بنده‌خدایی بود در آن انجمن/جستار (که آن انجمن تعطیل شد البته بماند!) این بنده خدا می‌گفت من در خواب می‌روم خودکشی می‌کنم!

خودم ازش پرسیدم این که بد است... درد است... اذیت است... (طرف خودش را از پنجره‌ی خانه‌شان می‌انداخت پایین!)
    می‌گفت نه!
    می‌گفت بار نخست می‌ترسیدم!
    ولی زمانی که بفهمی این کار همه‌اش خواب است و خیال اصلا هیجانش می‌شود یک جور لذت!
    زمانی که درد نکشی و بفهمی دردی نیست فقط هیجانش می‌ماند...

( من دیگر حرفی ندارم. )
    (حالا فرض کنید کار این بنده خدا با اختلالات آن بنده‌خدای قبلی که خدمتتان گفتم قاطی می‌شد! )

خیلی حرف در این باب دارم...
    خیلی دوست دارم روزها و روزها در این مورد بنشینم حرف بزنم...
    هم زیباست و جذاب (جذاب‌ترین کار در دنیا می‌تواند بشود. لذتی فوق لذت‌های دنیا) و هم اندیشه در آن و در کیفیت رویا انسان را می‌تواند یک پله بالاتر ببرد و انسان را با افکاری آشنا کند که در حالت عادی متوجه نمی‌شد...
    ولی بهتر است همین‌جا موضوع را تمامش کنم.

شهوت کلام!
    «محمد حسین» هستم.

12. 6 کاربر به خاطر ارسال مفید mhjboursy از ایشان تشکر کرده اند:

نقل قول نوشته اصلی توسط mhjboursy نمایش پست ها

رویا
    ===

ما در تارنمای (انجمن) هم‌میهن یکی دو تا جستار داشتیم در مورد خواب و رویا...
    خدا می‌داند که چقدر من آن جستارها را دوست داشتم...
    اصلا یک جستار فلسفی من آنجا داشتم به نام «خیال» که حسابی در مورد این موارد تحقیق کرده بودم. (عشقم بود. این جستار. )
    این خواب و رویا عالمی دارد برای خودش...
    جنبه‌های فلسفی و عرفانی‌اش را بگذاریم کنار.
    آنجا یک جستاری بود که دوستان در آن یک تلاش خاصی انجام می‌دادند. یک کار عجیب. خیلی عجیب و مقداری هم مرموز.
    می‌آمدند خواب‌ها و رویاهای خودشان را مدیریت می‌کردند.
    کاری می‌کردند که رویاهایی که دوست دارند را ببینند.
    و از آن جالب‌تر اینکه در میانه‌ی خواب خودآگاهی و هوشیاری خودشان را باز می‌یافتند! (مانند یک بازی سه‌چهاربعدی می‌شود که در کنار درگیری تمامی احساسات پنج‌گانه انجام می‌دهی. بازی‌ای که برنامه‌نویس و بازیگرش هم خودت هستی یک جورهایی. و البته هم خودت و هم خدا و هم کائنات!)
    از توانایی‌هایی که از این موضوع می‌توان گرفت و عجایبی که احتمال دارد در بین این کارها آدم با آن روبرو شود و جنبه‌های اندیشه‌ای (فلسفی) آن بگذریم... در مورد اختلالاتش بگویم که مثلا... یکی‌اش این بود که طرف به میزان کافی استراحت نمی‌کرد. یک مقدار (البته کم) کمتر آرامش لام را از خواب می‌برد. و یکی از اختلالاتش که شاید برایتان جالب باشد این بود که یکی از دوستان آنجا تعریف می‌کرد که در بیداری مدام خودم را بشکون می‌گیرم! (این راهکارش بود برای اینکه در خواب بفهمد خواب است یا بیدار!) می‌گفت در بیداری خودم را همه‌اش بشکون می‌گیرم. می‌گفت یک بار این کار را چندین بار انجام دادم و هر بار مطمئن شدم که بیدار هستم و در رویا به سر نمی‌برم. ولی بعد که یک مقدار بیشتر فکر کردم فهمیدم خواب هستم و رفتم به پرداختن به نقش خودآگاهم در میان خواب (بازی و لذت). اختلال را گرفتید دوستان؟؟؟
    برای من که خیلی جالب بود.
    من از شنیدن خواب‌های دیگران و به‌خصوص آنهایی که در آن خودآگاهی‌شان را به دست آورده بودند وااااااااااااااااااقعا لذت می‌بردم.
    یکی می‌گفت رفته حرم امام رضا(ع)
    من که زیاد تلاش نکردم... ولی اگر تلاش می‌کردم دوست داشتم مدام دو جا را در رویا بروم... یکی همین حرم امام رضا(ع) هست... که از قضا فکر کنم در رویا بهتر از بیداری باشد... یکی هم کنار دریا است... من عاااااااااشق دریا هستم.
    ???
    آهان.... اکنون یادم افتاد... آنجا هم من دو تا از خواب‌هایم را تعریف کرده بودم... یکی اینکه یک حالت نیمه‌هوشیاری در خواب پیدا کرده بودم (با اراده پیش از خواب... یک مقدار تلاش کردم... مثلا دو سه روز... ولی دیدم وقت ندارم برای این ژیگول بازی‌ها ولش کردم.) خواب جالبی بود... در هوا معلق شده بودم. مانند سوپرمن... بعد فهمیدم توانایی‌های خاصی دارم و حالت خواب دارم... بعد از اینجا به بعد بازی‌ام شروع شده بود! اراده می‌کردم و یکباره مانند جت از فلان‌جای آسمان می‌رفتم بهمان‌جا... یا می‌آمدم دم زمین... بعد دوباره با سرعت مافوق‌صوت می‌رفتم تو آسمان...
    اصلا یک وضعی...
    لذتی داشت که نگو و نپرس...

من هرگاه به آن جستار و کارهایی که بچه‌های آنجا انجام می‌دادند نگاه می‌کنم یا یاد باغ اسرار می‌افتم یا یاد نارنیا... که در کودکی دختردایی‌ام برایمان تعریف می‌کرد... که چند تا بچه بودند... که از کمد خانه‌شان وارد یک دنیای دیگر می‌شدند!

پی‌نوشت: خاک تو سر این پارسی‌جو. برای تصاویر «باغ‌اسرار» جستجو کردم نوشت هیچ نداریم! اصلا برای باغ هم چیزی ندارند! نه این و نه جس‌جو! یوز هم که کلا... الکی است. به هر روی... می‌خواستم تصویر «باغ اسرار» را بگذارم... خودتان تصورش بفرمایید.
    http://px.tejaratnews.com/index.php?...JkPXNzbA%3D%3D
    از دی که گذشت هیچ ازو یاد مَکن،فردا که نیامده ست فریاد مَکن،بر نامده و گذشته بنیاد مکن،حالی خوش باش و عمر بر باد مَکن،

14. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید sooroosh1315 از ایشان تشکر کرده اند:

نقل قول نوشته اصلی توسط sooroosh1315 نمایش پست ها
    OMG

«محمد حسین» هستم.

16. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید mhjboursy از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال Dext3R آواتار ها
    تشکر شده 1,705 بار در 334 ارسال

آمنه سادات ذبیح پور یک ... است.

(جاخالی رو خودتون پر کنید)

لعنت به صدا و سیمای میلی ...

طبق حرفتون که میگید آشوب ها خوابیده و نقشه های آمریکا نابود شده پس چرا اینترنتو وصل نمیکنید ؟!

18. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید Dext3R از ایشان تشکر کرده اند:

نقل قول نوشته اصلی توسط Dext3R نمایش پست ها
    آمنه سادات ذبیح پور یک ... است.

(جاخالی رو خودتون پر کنید)

لعنت به صدا و سیمای میلی ...

طبق حرفتون که میگید آشوب ها خوابیده و نقشه های آمریکا نابود شده پس چرا اینترنتو وصل نمیکنید ؟!
    شما که بورسی هسی چرا؟ (من باب مزاح)
    موج یکش تموم شده الان موج 2 هستن

موج 3 زود شروع بشه پر قدرت هست،

می برن روند فرسایشی، (روزی ی سایت آزاد می کنند)
    الان اینترنت رو وصل کنن، انگار پنکه بگیری رو زغالی که خاموش شده سطحش، باز گر میگیره

فردا اعلام برات از اغتشاش گر ها هست، شهر های مختلف، ان شاء ا... جمعیت زیاد باشه، اینترنتم وصل میشه،

من که بعد از مدت ها دارم میرم مرگ بر آمریکا بگم،

20. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید sooroosh1315 از ایشان تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 6 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 6 مهمان ها)