صفحه 539 از 635 نخست ... 39439489529536537538539540541542549589 ... آخرین
نمایش نتایج: از 5,381 به 5,390 از 6349

موضوع: دورهمی چند نفره

ستاره‌دار(3) roya123 آواتار ها
    تشکر شده 30,129 بار در 5,476 ارسال

پاسخ : نوشته‌های غیر بورسی ما بورسی‌ها

کی اینستا رو خیلی خوب و حرفه ای بلده؟؟؟
    من یه سوال دارم....
    خیلی خیلی مهمه برام سوالم.
    اگر اشتیاق شما برای موفق شدن بیشتر از ترس شما از شکست خوردن باشد
    شما حتما موفق خواهید شد. "آلبرت انیشتین"

2. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید roya123 از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره دار (1) manmehdiam آواتار ها
    تشکر شده 9,854 بار در 1,425 ارسال

راستش ما بعدها! فهمیدیم که نامردا مولوی و حافظ و سعدی را هم عوضی به ما معرفی کرده بودند. حتی حضرت فردوسی را!
    باز هم دم هم شهریه خودم گرم. خیام بزرگ! هیچ مزخرف گویی نتوانست و نتوانسته این بشر را عوضی معنی کند! خیام عاقل ترین عاشق دنیاست! سرگذشت و بیوگرافی اش هم این را نشان میدهد! نازنین آدم و هم دمی بوده این خیام! پس معنویت را خیام در اوجش هم داره. رباعیتاتش و بیوگرافی اش این رو میگه! بیخود نیست که معنویتی به عظمت عطار هم همنشین ابدی اش هست! ولی مرز مشخصی میان معنویت و هپروت را خیام برای ما ترسیم میکند! آنچه هست را همچین لخت و عریان ارائه میده که اینه داداش! حقیقت اینه! خوشت بیاد یا نیاد اول باید ببینی حقیقت چی هست؟ گیرم که خیلی تلخ باشه! ولی واقعیت و حقیقت مستقل از دلبخواه هاست. اینجاست که تعقل به کار می اید. خلاصه اینکه خیام دژ استوار تعقل ما ایرانی هاست. و البته که حضرت فردوسی نماد ایرانیت ما ایرانی هاست!
    و معنویت را هم ما به اوج رسانده ایم! سعدی هست....حافظ هست و البته که مولوی بزرگ! که تمام پیغمبران تمام ادیان پیشش باید درس معنویت بیاموزند.

به جز اینها شما چی کم دارین برادر من خواهر من! شعور کیهانی در ماورای اتمهایی که انرژیهای مثبت را به سمت شما گسیل میداره؟!!! خوب شما از ردیف اون ادم بالایی ها هم بالاتری؟ معنوی تری؟ فیلسوف تری؟ چی چی هستی؟
    خوب معنویت پس تکلیفش مشخصه پدر جان! معنویت ربطی به دین..ربطی به هپروت ربطی به دنیاهای موهومه بی معنی که شواهدی پشتش نیست! ربطی به اینها نداره !
    چقدر خوب هست که ما معنوی باشیم! معنویت هم یعنی در جستجوی امر متعالی بودن! اگر رازآلودگی هم در این داستان هست در مصداق امر متعالی هست! در خود خواستن این امر متعالی شکی نیست! به این میگن معنویت! با اخلاق آمیخته هست. اوج اخلاق میشه اوج انسان معنوی..یعنی باید اخلاق مدارترین ادم دنیا باشی تا که معنوی بشی. ربطی به دینداری نداره!
    این معنویت منافاتی با عقل نداره! چون عاقلانه ترین کار هست. پس تکلیف این مشخص شد!
    اما هر آینه ما باید عاقل باشیم! اگر در این قرن و با این زار و زندگی دنیا ما هنوز نفهمیدیم که باید عاقل باشیم خوب کارمان زار است.
    خوب ببینیم عاقلان دنیا چه کردند ما هم اقلا تقلید بکنیم دیگه!!! عاقلان دنیا به عاقل ترین ها گوش دادند! عصر روشنگری شد...رنسانس شد و بشر این رو فهمید که خدا و مسیح و به طور کلی دین و این داستانها فقط کلیسا! عقل مبناست! بشر عاقل شد خلاصه! شواهد علمی مبنا شد. بشر از آسمان و اوهام دیدش رو برگرداند به زمین! طبیعت و هرآنچه واقعا هست! و علم این کار را کرده! کسی شریکش نیست! علم و خردمندی!
    عاقلانه ترین کار این هست که ما چیزهایی را قبول کنیم که واقعا هستند! شواهد علمی آنها را پشتیبانی میکند.
    شواهد تنها چیزی هستند که داریم و البته بهترین چیزی هستند که داریم! شواهد معمولا با اندازه گیری سرکار دارند لذا خطا همیشه هست! منتهی اساس کار ایرادی ندارد. اینکه شواهد مبناست.
    [B]تحلیل ها یا نظرات بورسی و غیربورسی من صرفا محتمل ترین حالتی است که تصور میکنم به وقوع بپیوندد. اگر به دیده نقد نظری دارید بر من منت میگذارید ولی اگر خواندنش شما را آزرده میکند، آن را نادیده بگیرید، حتما نظر شما درست تر است![/B]

4. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید manmehdiam از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال Davar آواتار ها
    تشکر شده 9,251 بار در 2,006 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط manmehdiam نمایش پست ها

راستش ما بعدها! فهمیدیم که نامردا مولوی و حافظ و سعدی را هم عوضی به ما معرفی کرده بودند. حتی حضرت فردوسی را!
    باز هم دم هم شهریه خودم گرم. خیام بزرگ! هیچ مزخرف گویی نتوانست و نتوانسته این بشر را عوضی معنی کند! خیام عاقل ترین عاشق دنیاست! سرگذشت و بیوگرافی اش هم این را نشان میدهد! نازنین آدم و هم دمی بوده این خیام! پس معنویت را خیام در اوجش هم داره. رباعیتاتش و بیوگرافی اش این رو میگه! بیخود نیست که معنویتی به عظمت عطار هم همنشین ابدی اش هست! ولی مرز مشخصی میان معنویت و هپروت را خیام برای ما ترسیم میکند! آنچه هست را همچین لخت و عریان ارائه میده که اینه داداش! حقیقت اینه! خوشت بیاد یا نیاد اول باید ببینی حقیقت چی هست؟ گیرم که خیلی تلخ باشه! ولی واقعیت و حقیقت مستقل از دلبخواه هاست. اینجاست که تعقل به کار می اید. خلاصه اینکه خیام دژ استوار تعقل ما ایرانی هاست. و البته که حضرت فردوسی نماد ایرانیت ما ایرانی هاست!
    و معنویت را هم ما به اوج رسانده ایم! سعدی هست....حافظ هست و البته که مولوی بزرگ! که تمام پیغمبران تمام ادیان پیشش باید درس معنویت بیاموزند.

به جز اینها شما چی کم دارین برادر من خواهر من! شعور کیهانی در ماورای اتمهایی که انرژیهای مثبت را به سمت شما گسیل میداره؟!!! خوب شما از ردیف اون ادم بالایی ها هم بالاتری؟ معنوی تری؟ فیلسوف تری؟ چی چی هستی؟
    خوب معنویت پس تکلیفش مشخصه پدر جان! معنویت ربطی به دین..ربطی به هپروت ربطی به دنیاهای موهومه بی معنی که شواهدی پشتش نیست! ربطی به اینها نداره !
    چقدر خوب هست که ما معنوی باشیم! معنویت هم یعنی در جستجوی امر متعالی بودن! اگر رازآلودگی هم در این داستان هست در مصداق امر متعالی هست! در خود خواستن این امر متعالی شکی نیست! به این میگن معنویت! با اخلاق آمیخته هست. اوج اخلاق میشه اوج انسان معنوی..یعنی باید اخلاق مدارترین ادم دنیا باشی تا که معنوی بشی. ربطی به دینداری نداره!
    این معنویت منافاتی با عقل نداره! چون عاقلانه ترین کار هست. پس تکلیف این مشخص شد!
    اما هر آینه ما باید عاقل باشیم! اگر در این قرن و با این زار و زندگی دنیا ما هنوز نفهمیدیم که باید عاقل باشیم خوب کارمان زار است.
    خوب ببینیم عاقلان دنیا چه کردند ما هم اقلا تقلید بکنیم دیگه!!! عاقلان دنیا به عاقل ترین ها گوش دادند! عصر روشنگری شد...رنسانس شد و بشر این رو فهمید که خدا و مسیح و به طور کلی دین و این داستانها فقط کلیسا! عقل مبناست! بشر عاقل شد خلاصه! شواهد علمی مبنا شد. بشر از آسمان و اوهام دیدش رو برگرداند به زمین! طبیعت و هرآنچه واقعا هست! و علم این کار را کرده! کسی شریکش نیست! علم و خردمندی!
    عاقلانه ترین کار این هست که ما چیزهایی را قبول کنیم که واقعا هستند! شواهد علمی آنها را پشتیبانی میکند.
    شواهد تنها چیزی هستند که داریم و البته بهترین چیزی هستند که داریم! شواهد معمولا با اندازه گیری سرکار دارند لذا خطا همیشه هست! منتهی اساس کار ایرادی ندارد. اینکه شواهد مبناست.
    سپاس بابت این متن.

عالی بود.
    .

6. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید Davar از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره‌دار(3) roya123 آواتار ها
    تشکر شده 30,129 بار در 5,476 ارسال
    اگر اشتیاق شما برای موفق شدن بیشتر از ترس شما از شکست خوردن باشد
    شما حتما موفق خواهید شد. "آلبرت انیشتین"

8. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید roya123 از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره‌دار (۱۳) mhjboursy آواتار ها
    تشکر شده 84,811 بار در 17,704 ارسال

اینترنت داغان‌مان کرد...
    تارنماهای داخلی چرا مشکل دارند؟ اینها که دیگر ربط به آذربایجان و ارمنستان و ترکیه و غیره ندارند.
    «محمد حسین» هستم.
    امیرالمومنین(ع):برای دنیایت چنان کار کن که گویا همیشه زندگی خواهی کرد و برای آخرتت چنان که گویا فردا خواهی مرد.

10. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید mhjboursy از ایشان تشکر کرده اند:

ایشاءالله و انشاءالله معنی درستی ندارند. معنی بدی دارند. درست ان‌شاءالله است. (حاج بایدن هم بلد است!)
    (البته ما می‌گوییم ایشالا... که هم حالت خودمانی داشته باشد و هم ایشاءالله نباشد.)
    «محمد حسین» هستم.
    امیرالمومنین(ع):برای دنیایت چنان کار کن که گویا همیشه زندگی خواهی کرد و برای آخرتت چنان که گویا فردا خواهی مرد.

12. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید mhjboursy از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی
    تشکر شده 511 بار در 127 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط mhjboursy نمایش پست ها
    ایشاءالله و انشاءالله معنی درستی ندارند. معنی بدی دارند. درست ان‌شاءالله است. (حاج بایدن هم بلد است!)
    (البته ما می‌گوییم ایشالا... که هم حالت خودمانی داشته باشد و هم ایشاءالله نباشد.)
    درود. ماشاءالله به پسر هندسام و جذاب تون. زنده باشن.
    خدایا منم از اینا میخوام

14. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید Sweety از ایشان تشکر کرده اند:

از شما چه پنهان من هم می‌خواهم.
    «محمد حسین» هستم.

16. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید mhjboursy از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی
    تشکر شده 511 بار در 127 ارسال

عه فکر کردم دارید!
    خدا بهتون بده، ان شاءالله

18. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید Sweety از ایشان تشکر کرده اند:

داغانمان کرد این اینترنت آقا داغااااان!
    برگه‌های انجمن بورسی درست و حسابی باز نمی‌شود...
    دکمه‌ی خرید را می‌زنی می‌بینی کار نمی‌کند...
    نگاه می‌کنی به آمار تابلو توی کارگزاری... می‌بینی چیزی تکان نمی‌خورد... باید بروی صد تا چیز را بررسی کنی... که آیا مشکل از اینترنت است؟ از کارگزاری است؟ از هسته است؟ یا اصلا واقعا در عمل داد و ستدی صورت نمی‌گیرد...؟
    اصلا اعصابی از این بنده خرد شد امروز که...
    اوف...

معلوم نیست که پایش را گذاشته روی سیم که هی قطع و وصل می‌شود؟

می‌گویند مربوط به کشورهای خارجی است...
    احتمالا مربوط به همین جنگ قره‌باغ باید باشد...
    آخر با سیم‌میم‌های ما چه کار دارید؟ بروید آن‌ور دعواهایتان را بکنید...

بعد این که...
    اینترانت مگر نساخته بودند؟ خوب چه شد؟ آقای آذری‌جهرمی آمد گفت حتی یک عالم از سرورهایمان را هم داخلی کرده‌ایم... (فضا)
    خوب چه شد پس؟ (احتمالا این هم رفته کنار آن ۱۲ ثانیه لعنتی!)

یالا.. یالا... ما اینترنت می‌خواهیم یالا...
    «محمد حسین» هستم.

20. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید mhjboursy از ایشان تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 6 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 6 مهمان ها)