صفحه 575 از 635 نخست ... 75475525565572573574575576577578585625 ... آخرین
نمایش نتایج: از 5,741 به 5,750 از 6349

موضوع: دورهمی چند نفره

ستاره‌دار (۱۳) mhjboursy آواتار ها
    تشکر شده 84,811 بار در 17,704 ارسال

پاسخ : نوشته‌های غیر بورسی ما بورسی‌ها

نقل قول نوشته اصلی توسط mhjboursy نمایش پست ها
    الان نگاه کردم دیدم طرف تو بخش Bio زده:

بدبخت دله دزد!
    خیلی از ما ایرانی‌ها از این افکار در سرمان داریم.
    کجا فلان قانون را دور بزنم، کجا بروم وسط صف بایستم، کجا حق دو نفر را بخورم...
    که چه؟
    که این که دو قران گیرم بیاید!

ولی جالب اینجا است که این زوری که برای دزدی می‌زنیم را اگر در راه درست به کار بیاندازیم پول بیشتری هم گیرمان می‌آید!

این یارو هم اگر این‌قدر تلاشی که برای دزدیدن حساب کاربری از پدر من و احیانا شماره کارت از یکی دیگر و وقت گذاشتن برای پیدا کردن طعمه‌های پنج‌تومانی احمق‌تر از خودش و چت کردن به عنوان یک دختر و خودش را یک دختر هرزه جا زدن و به دام پلیس نیافتادن و غیره خرج کرده بود را برای یک کار دیگر خرج می‌کرد اکنون چند برابر درآورده بود.

بدبخت دله‌دزد!
    «محمد حسین» هستم.
    امیرالمومنین(ع):برای دنیایت چنان کار کن که گویا همیشه زندگی خواهی کرد و برای آخرتت چنان که گویا فردا خواهی مرد.

2. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید mhjboursy از ایشان تشکر کرده است:

عضو فعال
    تشکر شده 1,800 بار در 421 ارسال

سلام.
    خوب اگر پیامک می‌آمد که من حذفش می‌کردم!
    قبلا این شماره اصلا تلگرام نداشته.
    اینو امتحان کردین؟ به هر حال به هر روشی (هک یا سوء استفاده حضوری) هم که این اتفاق افتاده باشه، صاحب اصلی اکانت میتونه دسترسی بقیه رو terminate/حذف کنه.

4. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید Bourse-Plan از ایشان تشکر کرده اند:

نقل قول نوشته اصلی توسط Bourse-Plan نمایش پست ها
    اینو امتحان کردین؟ به هر حال به هر روشی (هک یا حضوری) هم که این اتفاق افتاده باشه، صاحب اصلی اکانت میتونه دسترسی بقیه رو terminate/حذف کنه.

نه.
    چون اصلا امکانش نیست!
    ببینید. من با این شماره پیش از این اصلا حساب کاربری نداشتم که حالا بخواهم بروم داخلش!
    «محمد حسین» هستم.
    امیرالمومنین(ع):برای دنیایت چنان کار کن که گویا همیشه زندگی خواهی کرد و برای آخرتت چنان که گویا فردا خواهی مرد.

6. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید mhjboursy از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 1,800 بار در 421 ارسال

نه.
    چون اصلا امکانش نیست!
    ببینید. من با این شماره پیش از این اصلا حساب کاربری نداشتم که حالا بخواهم بروم داخلش!
    آقا من باز نمیفهمم قضیه رو خب چرا با همین شماره اکانت تلگرام نمیسازید؟ پدر شما صاحب یک خط همراه اول هستند و تا پیش از این تلگرام نداشتند. یک روز شما میبینید شماره (اکانت) پدرتان روی تلگرام فعال شده و با ایشون وارد مکاتبه میشید. متوجه میشید در یک اتفاق غیر طبیعی شخص دیگری کنترل این شماره/اکانت رو به دست گرفته و داره از این خط سوء استفاده میکنه. تا اینجا آیا درسته؟ خب، حالا کافیه پدر شما یا خود شما روی گوشی ایشون یا روی یک دیوایس جدید یا اصلا روی گوشی خودتون به عنوان اکانت دوم، حساب تلگرامی جدیدی بسازید با همون شماره تلفن پدرتون. سرور تلگرام هم کُد تایید رو به شماره موبایل پدر شما که در لحظه اکنون در اختیار ایشون هست خواهد فرستاد. شما/پدرتون شماره رو توی تلگرام وارد میکنید و کانکت میشید. بعدش میرید قسمت Settings و همون گزینۀ حذف (Terminate) رو میزنید. دسترسی سایرینی که به این حساب متصل بودن، لغو میشه.

8. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید Bourse-Plan از ایشان تشکر کرده اند:

آقا من باز نمیفهمم قضیه رو خب چرا با همین شماره اکانت تلگرام نمیسازید؟ پدر شما صاحب یک خط همراه اول هستند و تا پیش از این تلگرام نداشتند. یک روز شما میبینید شماره (اکانت) پدرتان روی تلگرام فعال شده و با ایشون وارد مکاتبه میشید. متوجه میشید در یک اتفاق غیر طبیعی شخص دیگری کنترل این شماره/اکانت رو به دست گرفته و داره از این خط سوء استفاده میکنه. تا اینجا آیا درسته؟ خب، حالا کافیه پدر شما یا خود شما روی گوشی ایشون یا روی یک دیوایس جدید یا اصلا روی گوشی خودتون به عنوان اکانت دوم، حساب تلگرامی جدیدی بسازید با همون شماره تلفن پدرتون. سرور تلگرام هم کُد تایید رو به شماره موبایل پدر شما که در لحظه اکنون در اختیار ایشون هست خواهد فرستاد. شما/پدرتون شماره رو توی تلگرام وارد میکنید و کانکت میشید. بعدش میرید قسمت Settings و همون گزینۀ حذف (Terminate) رو میزنید. دسترسی سایرینی که به این حساب متصل بودن، لغو میشه.
    سلام.
    ممنونم.
    نمی‌توانم حساب بسازم.
    این کار را که شما فرمودید انجام داده‌ام. ولی از سوی تلگرام پیامک تایید نمی‌آید.
    چندین بار هم از طریق وب‌تلگرام و هم از طریق خود گوشی اقدام کردیم. نمی‌آید.
    «محمد حسین» هستم.

10. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید mhjboursy از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره‌دار (۲) sooroosh1315 آواتار ها
    تشکر شده 15,256 بار در 3,560 ارسال

سلام

مشکل اینجاس که برای ورود به اکانت برای آقا محمد حسین ، پیامک فعال سازی نمیاد ، (احتمالا چون اون اکانت اکتیو هست ! و گوشی نخست هم بوده ، پیامک بصورت پیام به حساب تلگرام طرف می رود!!!! و تازه اگر هم وارد بشوند نمی توانند ان اکانت را غیر فعال کنند ، چون ان معتبرتر و ان لاین هست ، احتمالا می گوید 1 هفته صبر کنید برای دلیت اکانت و...

البته پیامک تلگرام دریافت می شود و فیلتر نیست ! گاهی وقت ها البته پیامکش نمی رسد ! معمولا ساعت 24 تا تا یک بامداد حتی اگر فیلترینگ شدید هم باشد ، راه می دهند

آقا محمد حسین قبل از اینکه تلگرام را باز کنید (فورس کلوز کنید) فیلترشکن را روی گوشی روشن کنید بعد تلگرام را باز کنید و درخواست بدین ، اس ام اس را دریافت می کنید.

==============

منم 2-3 تا سیم کارت ایرانسل گرفتم چند ماه پیش ، کمتر از 24 ساعت بعد از ثبت نام بدستم رسید ! منتها یک مشکلی داشتن ، پاکت ها باز بود !!! تراشه سیم کارت هم که 3 تکه اس براحتی بدون شکستن کارتش درمیاد ، روی سیم کارت ها هم اثر انگشت + خط افتاده در اثر سایش و گذاشته شدن رو دستگاه بود

البته گفتم حتما سییمکارت خام داشتن ، گذاشتن تو دستگاه که ثبت و اینا بشه !!!!
    (البته روند کار اینجوری نباید باشه احتمالا! نمایندگی تهران کد شناسه بسته رو در سییستم خودش ثبت کنه و سیم کارت بدست متقاضی برسه

و البته مشکل بزرگتر اینکه ، مامور زحمت کش پست (پیک موتوری عزیز دل) میاد از کارت ملی تصویر تهیه میکنه ، بعد می تونه از این تصویر سو استفاده کنه
    چند وقت پیش هم یکی دیگر از اعضای خانواده سیم کارت سفارش داده بود ، شناسنامه و کارت ملیش را نداشتیم ، اما یدونه کپی اش را پیدا کردیم دادیم مامور پست رفت و سیم کارت هم فعال شد
    (10-12 سال پیش یدونه کپی کارت ملی کف خیابون پیدا کردم :|برداشتم آوردم خونه برای همین سو استفاده ها هنوز داخل کشو هست :|
    مملکته داریم :|

===================
    همراه اول هم باز پیام داده بود کد پستی بده سیم کارت یوسییم بگیر ، از تهران اداره پست تماس گرفت برای دریافت نشانی منزل ، ی کد پیگیری پستی هم دادن ، کد را رصد کردم ، نوشتن تحویل اقای... شد و تا ظهر درب منزل تحویل بگیرید

ما هرچی منتظر موندیم کسی نیومد دم در ، بعدم ثبت شد بسته به مقصد رسید (حالا آن مامور عزیز دل پست هم احتمالا کپی کارت ملی من را داره و می تونه ادعا کنه که تحویل داده )
    ثبت شکایت زدم در اداره پست 48 ساعت بعد زد شکایت رد شده
    درخواست تجدید بررسی زدم ، الان 2-3 ماهه زده در حال پیگیری

مشکل اصلی هم اینجاس که تمام دار و نداره و اطلاعات و همتا و... رو این سیم کارته اس ، سیم کارته از خودم معتبرتره
    از دی که گذشت هیچ ازو یاد مَکن،فردا که نیامده ست فریاد مَکن،بر نامده و گذشته بنیاد مکن،حالی خوش باش و عمر بر باد مَکن،

12. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید sooroosh1315 از ایشان تشکر کرده اند:

نقل قول نوشته اصلی توسط sooroosh1315 نمایش پست ها
    سلام

مشکل اینجاس که برای ورود به اکانت برای آقا محمد حسین ، پیامک فعال سازی نمیاد ، (احتمالا چون اون اکانت اکتیو هست ! و گوشی نخست هم بوده ، پیامک بصورت پیام به حساب تلگرام طرف می رود!!!! و تازه اگر هم وارد بشوند نمی توانند ان اکانت را غیر فعال کنند ، چون ان معتبرتر و ان لاین هست ، احتمالا می گوید 1 هفته صبر کنید برای دلیت اکانت و...

البته پیامک تلگرام دریافت می شود و فیلتر نیست ! گاهی وقت ها البته پیامکش نمی رسد ! معمولا ساعت 24 تا تا یک بامداد حتی اگر فیلترینگ شدید هم باشد ، راه می دهند

آقا محمد حسین قبل از اینکه تلگرام را باز کنید (فورس کلوز کنید) فیلترشکن را روی گوشی روشن کنید بعد تلگرام را باز کنید و درخواست بدین ، اس ام اس را دریافت می کنید.
    سلام.
    نه آقا نمی‌آید.
    ده بار آزمایش کردم.
    مشکل فیلترینگ اینترنت نیست. به راحتی با فیلتر شکن در اینترنت گشت می‌زنم. ولی پیامک نمی‌آید.
    این ۱
    -----------------
    ۲- دوم این که این سیم کارت یک سال از عمرش گذشته. این یارو (مردک دله‌دزد سکس‌چت‌کن) تازه دو سه روز است که Joint telegram شده! دو راه بیشتر نیست: یا آن یک سال پیش پیامک گرفته و اکنون تایید کرده (که این حالت غیر ممکن است و گمان کنم اعتبار پیامک یک ساعت یا نهایت یک روز باشد! نه یک سال!). و یا این که آن موقع وارد تلگرام شده. که این هم نمی‌شود چون دو روز پیش برای من پیام آمده Baba Joint Telegram! ؟ در حالی که اگر یک سال پیش عضو شده بود باید همان یک سال پیش این پیام می‌آمد.)
    -----------------
    ۳- چون از فیلتر شکن گفتید... ببینید... برای من پیامک را می‌فرستندها! اگر نمی‌توانست بفرستد در همان حالت generating key... می‌ماند. ولی برای من می‌فرستد و فیلدی می‌گذارد که در آن من کد تایید فرستاده شده را وارد کنم. پس مشکل فیلترشکن نیست. (باز هم می‌گویم من مشکل فیلتر شکن ندارم و هم از طریق وب‌تلگرام و هم از طریق گوشی همه جا می‌روم.)
    -----------------
    ۴- بابت ساعت ۰ تا ۱ هم متشکرم. یک باره هم حالا که شما فرمودید در این زمان آزمایش می‌کنم. ولی... امروز که داشتم در مورد این موضوع در اینترنت می‌گشتم دیدم آن تارنماهایی که راهنمایی می‌کنند هم نوشته‌اند پیامک نمی‌آید!!! حالا چگونه برای شما آمده نمی‌دانم.
    ==============

منم 2-3 تا سیم کارت ایرانسل گرفتم چند ماه پیش ، کمتر از 24 ساعت بعد از ثبت نام بدستم رسید ! منتها یک مشکلی داشتن ، پاکت ها باز بود !!! تراشه سیم کارت هم که 3 تکه اس براحتی بدون شکستن کارتش درمیاد ، روی سیم کارت ها هم اثر انگشت + خط افتاده در اثر سایش و گذاشته شدن رو دستگاه بود

البته گفتم حتما سییمکارت خام داشتن ، گذاشتن تو دستگاه که ثبت و اینا بشه !!!!
    (البته روند کار اینجوری نباید باشه احتمالا! نمایندگی تهران کد شناسه بسته رو در سییستم خودش ثبت کنه و سیم کارت بدست متقاضی برسه

و البته مشکل بزرگتر اینکه ، مامور زحمت کش پست (پیک موتوری عزیز دل) میاد از کارت ملی تصویر تهیه میکنه ، بعد می تونه از این تصویر سو استفاده کنه
    چند وقت پیش هم یکی دیگر از اعضای خانواده سیم کارت سفارش داده بود ، شناسنامه و کارت ملیش را نداشتیم ، اما یدونه کپی اش را پیدا کردیم دادیم مامور پست رفت و سیم کارت هم فعال شد
    (10-12 سال پیش یدونه کپی کارت ملی کف خیابون پیدا کردم :|برداشتم آوردم خونه برای همین سو استفاده ها هنوز داخل کشو هست :|
    مملکته داریم :|

===================
    همراه اول هم باز پیام داده بود کد پستی بده سیم کارت یوسییم بگیر ، از تهران اداره پست تماس گرفت برای دریافت نشانی منزل ، ی کد پیگیری پستی هم دادن ، کد را رصد کردم ، نوشتن تحویل اقای... شد و تا ظهر درب منزل تحویل بگیرید

ما هرچی منتظر موندیم کسی نیومد دم در ، بعدم ثبت شد بسته به مقصد رسید (حالا آن مامور عزیز دل پست هم احتمالا کپی کارت ملی من را داره و می تونه ادعا کنه که تحویل داده )
    ثبت شکایت زدم در اداره پست 48 ساعت بعد زد شکایت رد شده
    درخواست تجدید بررسی زدم ، الان 2-3 ماهه زده در حال پیگیری

مشکل اصلی هم اینجاس که تمام دار و نداره و اطلاعات و همتا و... رو این سیم کارته اس ، سیم کارته از خودم معتبرتره
    یک جا دو جا نیست این مسائل.
    متاسفانه.
    «محمد حسین» هستم.

14. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید mhjboursy از ایشان تشکر کرده اند:

«محمد حسین» هستم.

16. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید mhjboursy از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره‌دار (۲) sooroosh1315 آواتار ها
    تشکر شده 15,256 بار در 3,560 ارسال

گوشی پدر هک نشده ؟

قبلا یکبار از این برنامه های جاسوسی رو گوشی نصب کردم ، خیلی عجیب بود ، ی لینک بود ، میزدی ی فایل 8 کیلوبایتی دانلود میشد سریع و سریع هم نصب میشد ، هیچ جای گوشی هم نرم افزاره نبودش ، (باید گوشی طرف را می گرفتی و لینک خودتو براش اس ام اس می کردی و اس ام اس را روی گوشی طرف اجرا می کردی و تمام ، کمتر از چند ثانیه)

بعد با کامپیوتر وصل میشدی به سرور وارد اکانت میشدی ، یهو دیدم ی عالمه عکس از خودم داخل اکانته هست ، بدون اینکه خودم متوجه بشم با هر بار روشن و خاموش شدن صفحه عکس گرفته بود و اپلود کرده بود (کم حجم )

تقریبا به همه چیز گوشی از پیام ها تا نام فایل ها و... دسترسی داشتی ، رو گوشی هم هیچ اتفاقی نمیوفتاد ، روان کار می کرد.

برنامه برگ ریزونی بود. و رایگان (برای سایر اپشن هاش باید پرداخت می کردی)
    از دی که گذشت هیچ ازو یاد مَکن،فردا که نیامده ست فریاد مَکن،بر نامده و گذشته بنیاد مکن،حالی خوش باش و عمر بر باد مَکن،

18. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید sooroosh1315 از ایشان تشکر کرده اند:

نقل قول نوشته اصلی توسط sooroosh1315 نمایش پست ها
    گوشی پدر هک نشده ؟

قبلا یکبار از این برنامه های جاسوسی رو گوشی نصب کردم ، خیلی عجیب بود ، ی لینک بود ، میزدی ی فایل 8 کیلوبایتی دانلود میشد سریع و سریع هم نصب میشد ، هیچ جای گوشی هم نرم افزاره نبودش ، (باید گوشی طرف را می گرفتی و لینک خودتو براش اس ام اس می کردی و اس ام اس را روی گوشی طرف اجرا می کردی و تمام ، کمتر از چند ثانیه)

بعد با کامپیوتر وصل میشدی به سرور وارد اکانت میشدی ، یهو دیدم ی عالمه عکس از خودم داخل اکانته هست ، بدون اینکه خودم متوجه بشم با هر بار روشن و خاموش شدن صفحه عکس گرفته بود و اپلود کرده بود (کم حجم )

تقریبا به همه چیز گوشی از پیام ها تا نام فایل ها و... دسترسی داشتی ، رو گوشی هم هیچ اتفاقی نمیوفتاد ، روان کار می کرد.

برنامه برگ ریزونی بود. و رایگان (برای سایر اپشن هاش باید پرداخت می کردی)
    نمی‌دانم والا...
    ببینید... من خودم آدم بسیار محافظه‌کاری هستم.... پدرم هم در مورد این مسائل رایانه‌ای و اینترنتی مانند من محافظه کار هستند.
    و زیاد در اینترنت هم گشت و گذار نمی‌کنند و چیزی هم نصب نمی‌کنند و کلا هر دو سه ماه یک دفعه یک بار اینترنت گوشی را (وای‌فای را) وصل می‌کنند یک چیزی در گوگل مثلا جستجو می‌کنند و تمام.
    ------------------------------
    حالا اصلا اینها را ول کنید...
    ببینید... اگر یک بدافزار را پدرم نصب کرده باشند... این باز مستلزم آن است که پیامک بیاید.
    که اگر پیامک می‌آمد مشکلی نبود. (من خودم حساب را به دست می‌گرفتم و آن یارو مردک دوزاری که خودش را جای زن‌های بدکاره می‌گذارد را بیرون می‌کردم.)
    ولی زمانی که پیامک نمی‌آید بد افزار چگونه می‌تواند پیامک را بخواند؟
    ------------------------------
    بگذارید اکنون روی شماره خودم هم آزمایش کنم... که مطمئن شوم پیامک نمی‌آید. (شاید به قول شما سریع می‌آید و برنامه آن را حذف می‌کند! هر چند بعید است.) شما هم می‌توانید آزمایش کنید ببینید پیامک می‌آید یا نه؟

ویرایش:
    برای خودم هم پیامک نیامد. برای پدرم هم نبامد.
    ویرایش توسط mhjboursy : 2021/01/15 در ساعت 19:00
    «محمد حسین» هستم.

20. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید mhjboursy از ایشان تشکر کرده است:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 16 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 16 مهمان ها)