صفحه 7 از 635 نخست ... 456789101757107507 ... آخرین
نمایش نتایج: از 61 به 70 از 6349

موضوع: دورهمی چند نفره

عضو جدید
    تشکر شده 136 بار در 20 ارسال

پاسخ : صنايع فولاد آلياژي يزد ( فولاي )

نقل قول نوشته اصلی توسط Abad نمایش پست ها
    منتظر زمان باشید چامسکی عزیز ، من از کوره بدر نمی روم ... و اینده خواهد امد ....
    هیچ فردی هم نیازی نیست که از من پیروی کند چه برسد به ملتی ... اوایل که مطلب می زدم گفتم مطلب می زنم برای تجربه خودم ...
    زمانی که کمنگنز 200 تومانی را زیر خاکی می دانستم ایراد بر من گرفتن ... سوابق موجود است ... حالا بالای 2500 است ...
    اما اینکه می گویید افزایش سرمایه را نمی دانم ... مشکل شما جای دیگری است ...
    از این به بعد هم پاسخ شما را با 3 گل خواهم داد ...درود

این مطلب را برای بار دوم می‌فرستم چون زمینه دارد:
    بنده نظر جناب آباد را کاملا تایید میکنم و در این مدت مطالب ایشان را پیگیری کرده ام.
    ایشان به دور از «مرید و مراد بازی» فقط کار حرفه ای تحلیل بنیاد و تکنیکال سهام را انجام داده اند و به عنوان یک حرفه ای بازار از اشتراک نظرات خود با دیگران و اینکه دیگران از نظرات ایشان سود ببرند دریغ نکردند.
    کسانی که مطالب ایشان را خوانده اند و استفاده کرده اند و سود برده اند هم به ایشان اظهار ارادت میکنند. این موضوع چیز پیچیده ای نیست. من لم یشکر المخلوق، لما یشکرالخالق.
    آباد جان! دوستت داریم.
    آباد عزیز:
    پیش ساز تو من از سحر سخن دم نزنم
    که زبانی چو بیان تو ندارد سخنم

2. 10 کاربر به خاطر ارسال مفید masoud_bo از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال Abad آواتار ها
    تشکر شده 42,142 بار در 6,947 ارسال

پاسخ : صنايع فولاد آلياژي يزد ( فولاي )

نقل قول نوشته اصلی توسط masoud_bo نمایش پست ها
    این مطلب را برای بار دوم می‌فرستم چون زمینه دارد:
    بنده نظر جناب آباد را کاملا تایید میکنم و در این مدت مطالب ایشان را پیگیری کرده ام.
    ایشان به دور از «مرید و مراد بازی» فقط کار حرفه ای تحلیل بنیاد و تکنیکال سهام را انجام داده اند و به عنوان یک حرفه ای بازار از اشتراک نظرات خود با دیگران و اینکه دیگران از نظرات ایشان سود ببرند دریغ نکردند.
    کسانی که مطالب ایشان را خوانده اند و استفاده کرده اند و سود برده اند هم به ایشان اظهار ارادت میکنند. این موضوع چیز پیچیده ای نیست. من لم یشکر المخلوق، لما یشکرالخالق.
    آباد جان! دوستت داریم.
    آباد عزیز:
    پیش ساز تو من از سحر سخن دم نزنم
    که زبانی چو بیان تو ندارد سخنم
    از لطف شما سپاسگزارم دوست عزیز ...
    Abad (گروه سرمایه گذاری آباد )
    تصمیم ساز است ، تصمیم گیری و مسئولیت آن با شماست. هر تصمیمی برای آینده امکان خطا دارد

4. 15 کاربر به خاطر ارسال مفید Abad از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره‌دار (۱۳) mhjboursy آواتار ها
    تشکر شده 84,811 بار در 17,704 ارسال

پاسخ : نوشته‌های غیر بورسی ما بورسی‌ها

«محمد حسین» هستم.
    امیرالمومنین(ع):برای دنیایت چنان کار کن که گویا همیشه زندگی خواهی کرد و برای آخرتت چنان که گویا فردا خواهی مرد.

6. 14 کاربر به خاطر ارسال مفید mhjboursy از ایشان تشکر کرده اند:

-> بازار مطمئنا خرسی آغاز خواهد شد و حتی اگر جمع شود هم اثرش می‌ماند.
    -> اگر روحیه نداریم ولش کنیم.
    -> اگر احساس می‌کنیم بازار هر روز قرار است خراب باشد بفروشیم و از این خوشنود باشیم که از زیانی بزرگ فرار کرده‌ایم.
    -> اگر احساس می‌کنیم اکنون اواخر بازار منفی است و قرار است اوضاع به زودی درست شود، ناارحت نباشیم. خوشحال باشیم.
    -> در همه حال راضی و خرسند باشیم. این زیان ۵ درصدی در برابر انبوه نعمت‌های خدا هیچ چیز نیست. به نعمت‌های خدا بیاندیشیم و خرسند باشیم. ما می‌توانیم یک نفس عمیق بکشیم! این خودش یک دنیا نعمت است. می‌توانست این‌گونه نباشد. ممکن بود اکنون با یک ریه‌ی خراب هر بار که نفس می‌کشیدیم تا عمق وجودمان می‌سوخت. این ریه نعمت است. این امکان تنفس نعمت است. همه چیز نعمت است. در برابر همه‌ی اینها این زیان‌های اندک هیچ چیز نیست. ما غرق در نعمت هستیم. همین که ورشکست نشده‌ایم نعمت است. این زیان‌ها هنوز حتی بخشی از سودهایی که کرده‌ایم را هم جبران نکرده! به این بیاندیشیم. ما غرق در نعمت‌های زیبای خدا هستیم. به این بیاندیشیم.
    -> یک
    الحمد لله رب العالمین از ته دل بگوییم و خدا را به خاطر انبوه نعمت‌هایی که همین اکنون در آن غرق هستیم سپاس بگوییم. همین کارایی امروز ما را هم بالا خواهد برد. ان‌شاءالله.
    «محمد حسین» هستم.
    امیرالمومنین(ع):برای دنیایت چنان کار کن که گویا همیشه زندگی خواهی کرد و برای آخرتت چنان که گویا فردا خواهی مرد.

8. 18 کاربر به خاطر ارسال مفید mhjboursy از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره‌دار(3) roya123 آواتار ها
    تشکر شده 30,148 بار در 5,487 ارسال

معجزه وقتى تو زندگيت شروع به اتفاق افتادن ميكنه كه
    به
    همون اندازه كه به ترسهات انرژى ميدى،

به روياهاتم انرژى بدى ....
    اگر اشتیاق شما برای موفق شدن بیشتر از ترس شما از شکست خوردن باشد
    شما حتما موفق خواهید شد. "آلبرت انیشتین"

10. 9 کاربر به خاطر ارسال مفید roya123 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی
    تشکر شده 602 بار در 99 ارسال

پاسخ : جــــو بــــازار

نقل قول نوشته اصلی توسط roya123 نمایش پست ها
    جناب امام قلی خان با اینکه میگید پیر شدید اما ماشالا ماشالا بزنم به تخته چه حافظه ی خوبی دارید ها. این صفحه رو شما بهش اشاره کردید من رفتم ببینم چی بوده. گویا چالشی بوده بین جناب نوام و جناب آباد در سال 97
    برعکس .جناب نوام اشاره میکنند که بورس ایران پایین چندانی ندارد

12. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید عمو محسن از ایشان تشکر کرده اند:

یک کارگاه می‌خواستم بزنم به نام «کارگاه موج، روند، فروش». ولی دیدم مباحثی که در آن می‌تواند مطرح شود کم و احیانا خصوصی است و احتمالا مانند کارگاه پیشین یک نفر بیشتر در آن شرکت نمی‌کند و اگر هم چند نفر شرکت کنند به خاطر اختلاف دیدگاه‌ها به هم نمی‌توانند کمک کنند. یعنی یک نفر ذهنش دنبال فروش بنیادی است و یک نفر دنبال هوش مصنوعی و یک نفر دنبال حمایت و مقاومت و یک نفر دنبال خبر و یکی حقیقی‌حقوقی و از این جور چیزها... و اگر هم همه ذهنشان روی یک چیز باشد آن وقت بحث حفاظت اطلاعات و عدم مشارکت پیش می‌آید...
    کلا ولش کردم... فعلا...
    .
    .
    .
    سخت‌ترین کار دنیا فروش است.
    ?????

خرید صد مرتبه آسان‌تر است.

به خاطر این است که در هنگام خرید می‌توانی عدم قطعیت را کنترل کنی. (اگر احتمال کم بود اصلا نمی‌خری! برای همین همواره خرید آسان است.) ولی در هنگام فروش نمی‌توانی به خوبی کنترل کنی. (نمی‌توانی صبر کنی نمودار قیمت به هدف تو برسد. شاید نرسد. نمی‌توانی آستانه زیان درست و حسابی بگذاری. می‌بینی خیلی وقت‌ها اصلا بلافاصله پس از اینکه آستانه زیان تو شکسته شد قیمت دوباره رشد کرد.) در خرید این احتمال‌ها را به آسانی آدم کنترل می‌کند ولی در فروش یک تعامل و تعادل می‌شود که به ازای کاهش احتمال باید سودت را کاهش دهی.

خیلی رویش اندیشه کردم. خیلی اذیت دارم می‌شوم. چون نتیجه نمی‌گیرم. نمی‌دانم چقدر دیگر باید تلاش کنم.
    «محمد حسین» هستم.

14. 13 کاربر به خاطر ارسال مفید mhjboursy از ایشان تشکر کرده اند:

در انجمن‌های بورسی و کانال‌های تلگرامی بورسی ماشاءالله هزار ماشاءالله همه خر پول و خرمایه‌دار و سهامدارعمده‌ی شرکت‌های بزرگ هستند! (جوری می‌نویسند انگار حقیقی بالای ۶۰ درصد شصت‌تا شرکت هستند.) همه هر روز الحمدلله سود می‌کنند و زیان‌ها را هم معلوم نیست چه کسانی می‌کنند.

خدا را شکر.
    «محمد حسین» هستم.

16. 13 کاربر به خاطر ارسال مفید mhjboursy از ایشان تشکر کرده اند:

یک بنده‌خدایی بود تو یک کانال تلگرامی هر روز تیک می‌زد. هر روز «دیدی گفتم» یکی از نمادهای سبدش را که رشد خوبی کرده بود را بالا می‌آورد...
    من یک بار با خودم فکر کردم این طرف هر چه نماد خوب امروز بازار بوده را «دیدی گفتم» کرده... روز گذشته‌اش هم همین‌جور... روز پیش‌اش هم همین‌جور...
    خلاصه با خودم گفتم چگونه ممکن است؟ یا این بنده خدا همین‌جوری هر چیزی را بالا می‌رود و دیدی‌گفتم می‌کند یا اینکه این بنده خدا روی تمام نمادهای بازار پیشنهاد (Signal) داده! حالا آنهایی که بالا می‌روند خود به خود در فهرست ایشان قرار می‌گیرد... (آنهایی را هم که می‌روند پایین و زیرزمین و ... را هم کلا نگاه نمی‌کند.)

روش جالبی بود.
    «محمد حسین» هستم.

18. 13 کاربر به خاطر ارسال مفید mhjboursy از ایشان تشکر کرده اند:

نقل قول نوشته اصلی توسط mhjboursy نمایش پست ها
    در انجمن‌های بورسی و کانال‌های تلگرامی بورسی ماشاءالله هزار ماشاءالله همه خر پول و خرمایه‌دار و سهامدارعمده‌ی شرکت‌های بزرگ هستند! (جوری می‌نویسند انگار حقیقی بالای ۶۰ درصد شصت‌تا شرکت هستند.) همه هر روز الحمدلله سود می‌کنند و زیان‌ها را هم معلوم نیست چه کسانی می‌کنند.

خدا را شکر.
    فقط معلوم نیست چرا خیلی از این اساتید از راه فروش جزوه و برگزاری کلاس و وبینار و سمینار و ... امرار معاش می‌کنند؟
    «محمد حسین» هستم.

20. 11 کاربر به خاطر ارسال مفید mhjboursy از ایشان تشکر کرده اند:

صفحه 7 از 635 نخست ... 456789101757107507 ... آخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 4 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 4 مهمان ها)