صفحه 281 از 635 نخست ... 181231271278279280281282283284291331381 ... آخرین
نمایش نتایج: از 2,801 به 2,810 از 6349

موضوع: دورهمی چند نفره

عضو فعال
    تشکر شده 5,164 بار در 758 ارسال

پاسخ : نوشته‌های غیر بورسی ما بورسی‌ها

...
    ویرایش توسط امیر محمد ۲ : 2020/02/25 در ساعت 21:41

2. 10 کاربر به خاطر ارسال مفید امیر محمد ۲ از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره‌دار (۱۰) کریس گاردنر آواتار ها
    تشکر شده 19,463 بار در 2,880 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط امیر محمد ۲ نمایش پست ها
    ...

4. 7 کاربر به خاطر ارسال مفید کریس گاردنر از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال

نکته ای مهم برای دوستانی که علاوه بر معنویت دنبال موفقیت و ثروت بیشتر نیز هستند

دنیای فیزیکی فرافکنی ذهن در پرده آگاهی ماست.

یعنی همانطور که یک فرد رویا بین در خواب دنیایی کامل را می بیند و حتی خود را هم در آن می بیند و همه آن دنیا در ذهن او بوجود آمده
    این دنیای فیزیکی هم همینطور است.

یعنی دنیای فیزیکی یا عینی نمود دنیای ذهنی است.

سوالی که پیش می آید این است که چرا همیشه ما خود و خیابان و منزلمان را پس یکسان می بینیم؟؟

چون ذهن را عادت داده ایم که همیشه همینها را ببیند.
    اگر فردی مدتی درختی در خانه اش متصور شود و آن را حس کند و باور کند، این درخت در دنیای فیزیکی نیز ظاهر می شود با اسباب و سبب

فردی که همواره خود را یک کارمند با حقوق ثابت دیده و از بدبختی های خود در ذهنش سخن می گوید همیشه با چنین صحنه های خود ساخته ای مواجهه می شود. اگر این فرد بتواند این چرخه بدبختی ذهنی را بشکند و مدتی خود را در ذهنش خوشبخت ببیند و تکرار کند با کلام با واژه با تصویر با احساس(اینها ابزار ذهنند)، عینیت آن ناچارا در بیرون توسط شاهد مشاهده خواهد شد.

شادی دنیوی زمانی حاصل می شود که درون و برون یکسان باشند. تغییر بیرون کاری احمقانه است مانند جنگیدن با تصویر در سینما، برای تغییر باید فیلم عوض شود.

این فیلم را چندین بار قبل پخش شدن بسازید و ببیند. این کار برای شما شادی و خوشبختی های دنیایی می آورد.

هر یک از ما خالق جهان خودیم و همانطور که فیزیک کوانتوم هم در آزمایش دو شکاف یانگ ثابت کرده، مشاهده گر واقعیت را می سازد.

توجه کنید که اراده سرنوشت را شکل می دهد و برای فرد قوی سرنوشتی وجود ندارد. تمام جهان را هر لحظه خود فرد خلق می کند و در واقع سرنوشت پنداری بیش نیس

6. 13 کاربر به خاطر ارسال مفید امیر محمد ۲ از ایشان تشکر کرده اند:

نقل قول نوشته اصلی توسط امیر محمد ۲ نمایش پست ها
    نکته ای مهم برای دوستانی که علاوه بر معنویت دنبال موفقیت و ثروت بیشتر نیز هستند

دنیای فیزیکی فرافکنی ذهن در پرده آگاهی ماست.

یعنی همانطور که یک فرد رویا بین در خواب دنیایی کامل را می بیند و حتی خود را هم در آن می بیند و همه آن دنیا در ذهن او بوجود آمده
    این دنیای فیزیکی هم همینطور است.

یعنی دنیای فیزیکی یا عینی نمود دنیای ذهنی است.

سوالی که پیش می آید این است که چرا همیشه ما خود و خیابان و منزلمان را پس یکسان می بینیم؟؟

چون ذهن را عادت داده ایم که همیشه همینها را ببیند.
    اگر فردی مدتی درختی در خانه اش متصور شود و آن را حس کند و باور کند، این درخت در دنیای فیزیکی نیز ظاهر می شود با اسباب و سبب

فردی که همواره خود را یک کارمند با حقوق ثابت دیده و از بدبختی های خود در ذهنش سخن می گوید همیشه با چنین صحنه های خود ساخته ای مواجهه می شود. اگر این فرد بتواند این چرخه بدبختی ذهنی را بشکند و مدتی خود را در ذهنش خوشبخت ببیند و تکرار کند با کلام با واژه با تصویر با احساس(اینها ابزار ذهنند)، عینیت آن ناچارا در بیرون توسط شاهد مشاهده خواهد شد.

شادی دنیوی زمانی حاصل می شود که درون و برون یکسان باشند. تغییر بیرون کاری احمقانه است مانند جنگیدن با تصویر در سینما، برای تغییر باید فیلم عوض شود.

این فیلم را چندین بار قبل پخش شدن بسازید و ببیند. این کار برای شما شادی و خوشبختی های دنیایی می آورد.

هر یک از ما خالق جهان خودیم و همانطور که فیزیک کوانتوم هم در آزمایش دو شکاف یانگ ثابت کرده، مشاهده گر واقعیت را می سازد.

توجه کنید که اراده سرنوشت را شکل می دهد و برای فرد قوی سرنوشتی وجود ندارد. تمام جهان را هر لحظه خود فرد خلق می کند و در واقع سرنوشت پنداری بیش نیس
    سلام برادر امیر محمد عزیز
    خوش آمدید
    پستی با ارزش که چندین بار خواندنش خالی از لطف نیست.......
    فقط مشکل اینجاست که چگونه از این محدوده ذهنی به فراسوی نامحدود برویم؟......هر چند خودم هم این کار را می کنم اما موقتی هست......یکجورایی ذهنیت قبلی کفه اش خیلی سنگین تر از بوجود آوردن این ذهنیت خوب هست......چقدر زمان میبره؟
    راهکاری یا تمرین عملی و علمی هم کاش می گذاشتی.........یا داستانی در این مورد تا بیشتر در وجودمان تاثیر گذارد

8. 12 کاربر به خاطر ارسال مفید کریس گاردنر از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره‌دار(3) roya123 آواتار ها
    تشکر شده 30,129 بار در 5,476 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط کریس گاردنر نمایش پست ها
    سلام برادر امیر محمد عزیز
    خوش آمدید
    پستی با ارزش که چندین بار خواندنش خالی از لطف نیست.......
    فقط مشکل اینجاست که چگونه از این محدوده ذهنی به فراسوی نامحدود برویم؟......هر چند خودم هم این کار را می کنم اما موقتی هست......یکجورایی ذهنیت قبلی کفه اش خیلی سنگین تر از بوجود آوردن این ذهنیت خوب هست......چقدر زمان میبره؟
    راهکاری یا تمرین عملی و علمی هم کاش می گذاشتی.........یا داستانی در این مورد تا بیشتر در وجودمان تاثیر گذارد
    اول از جناب امیرمحمد به خاطر پست بسیار زیبا و مطالب ارزشمندی که قرار دادن تشکر می کنم.
    و اما جناب کریس که دنبال تمرین عملی هستید.
    تمرین عملی همان عبارت تأکیدی می تونه باشه.
    فیلم بازی کردن میتونه باشی. فیلم کسی که میخوایید باشید رو بازی کنید.
    اما اصلا به نتیجه فکر نکنید.
    مادامی که به نتیجه فکر می کنید یعنی دارید به نداشته هاتون توجه می کنید و می گید پس کو ....
    فقط انجام بدید.... نتیجه به وقتش حاصل میشه. حتما و قطعا حاصل میشه.
    اما شما زمانی که تمرینات رو انجام می دید اصلا به نتایج فکر نکنید.
    شما باید جوری برای خودتون فیلم بازی کنید که انگار میخوان توی اون فیلم به بهترین بازیگر جایزه اسکار رو بدن.
    نقش آدمی که میخوایید باشید رو برای خودتون بازی کنید.
    اگر اشتیاق شما برای موفق شدن بیشتر از ترس شما از شکست خوردن باشد
    شما حتما موفق خواهید شد. "آلبرت انیشتین"

10. 13 کاربر به خاطر ارسال مفید roya123 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال

بیایید شک کنیم

آرزو یا خواسته و از طرف دیگر نگرانی و ترس، به نظر می رسند دو قطب متفاوتند که یکی را می خواهیم و دیگری را نمی خواهیم ولی وقتی با دقت نگاه کنیم می بینیم که هر دو یکی هستند.
    ما نگران داشته ها و نداشته هایمان هستیم. ما ترس از آینده مبهم داریم. ما نگران بی پولی و عدم سلامت هستیم از همان طرف ما آرزوی سلامتی کامل، عمر زیاد، پول زیاد و ماشینها و خانه های انچنانی را داریم. می توانیم به جای هر دو کلمه نگرانی و آرزو کلمه غم را به کار ببریم. ما غم سلامتی. غم و حسرت ماشین خوب ، غم پول زیاد را می خوریم. همه آنها فقط حس بد و رنج در ما بوجود می آورند‌ .

آرزو اگر با شوق و اشتیاق نباشد، آرزو نیست بلکه غم و نگرانی است. خواسته هایی که شوق و اشتیاق در آنها باشد احتمال برآورده شدن دارن، اکثر ما آرزوهایی داریم ولی اشتیاقی در ما نیست برای آنها . مدتهاست شوق در اکثر ما مرده است چون فکر کردن به یک خواسته به تنهایی شوقی نمی آورد، شوق با تجربه مستقیم بدست می اید. با تجسمات و تخیلات قوی با دیدن نمایشی کامل بدست می آید. آن اشتیاق سوزانی که ناپلئون هیل از آن حرف زد ولی راه آن را نگفت.

این ماهیت یک خواسته است که ذهن را وا می‌دارد دنیایی برای تحقق خود خلق کند. حتی یک خواسته‌ی کوچک می‌تواند زنجیره‌ای طولانی از عکس‌العمل‌ها را رقم بزند. پس یک خواسته و اشتیاق قدرتمند چه می‌تواند بکند؟ اشتیاق می‌تواند جهانی را متولد کند، قدرت‌های آن معجزه‌وار هستند. همانطور که یک کبریت کوچک می‌تواند جنگلی بزرگ را به آتش بکشد"

خواسته ها، ذهن را برای تحقق خود به عمل وا می دارند و جهان بیرون را فرافکنی می کنند و می سازند. یک ذهن ضعیف نمی تواند آنچه را خلق می کند کنترل کند، تحت تاثیر احساسات و افکار دیگران چیزی آشفته می آفریند ولی یک ذهن قوی که بوسیله شناخت آن بدست می اید می تواند آنچه لازم است را فرافکنی کند.

در سطح عمیق تر برای افراد روشن تر:
    آنچه ذهن فرافکنی می کند و کل دنیایش مانند رویایی بیش نیست ، مانند افرادی که خوابهای گوناگون می بینند و خود را نیز در آن خواب مشاهده می کنند.

در سطحی عمیق تر:
    بیایید به آن کسی که می گوید من این خواسته را دارم شک کنیم. چه کسی می گوید من فلان ماشین را می خواهم و این خواسته من است؟؟؟؟؟
    خواسته ها مال شما نیستند، آنها را با کلمه مال به خود حقیقتان نچسبانید. خواسته مانند نگرانی یک فکر است یک وضعیت ذهنی است که می آید و می رود اگر به آن نچسبید. نگویید من یک خواسته دارم. خواسته را ایگو و ذهن دارد برای حفظ امنیت خودش. خواسته و نگرانی و ترس را مشاهده کنید.

ببیند که یک فکر ترسناک در ذهن شما شکل گرفت ،مثلا می گوید اگر کنکور قبول نشوی بدبخت می شوی،
    ببیند که یک خواسته در ذهن شما شکل گرفت؛ مثلا آن ماشین عالیست اگر آن را داشته باشم می توانم کلاس بگذارم، پیش همسرم عزیزتر می شوم، احساس بهتری داشتم. اینها همه یک فکر است، از کجا معلوم با همان ماشین تصادف نکنی روز اول و بدبختر نشوی. در دنیا همه چیز ممکن است. پس یک خواسته مانند یک ترس، با داستانهای بعدش قوت می گیرد و شما خواسته را از آن خود می دانید.

ماشین خواستن، خواسته همه ذهنهاست تقریبا، پس خواسته شخصی شما نیست. مُد شده است. ذهن جمعی آن را القا می کند.

آن کسی که می بیند خواسته و آرزو و نگرانی در ذهن شما بوجود آمد آن اگاهی شماست. حتی آن هم شما نیستید بلکه هوشیاری عظیمی که آن آگاهی از اوست، شمایید. او نقطه انرژی هوشمند بی نیاز است. ماشین و غیره بر او نمی افزاید و نمی کاهد.
    خواسته هایی که در شما شکل می گیرد را مشاهده کنید تا آسوده شوید. نگویید این خواسته من است در آنصورت خودت باید برای تحققش تلاش کنید ولی اگرخواسته از آن شما نباشد، شما نیز وظیفه ای برای برآورده کردن آن ندارید و بار از دوش شما برداشته می شود.(این به معنی بی عمل بودن نیست)

افکار
    خواسته ها و آرزوها
    نگرانی ها
    ترسها
    احساسات درون بدن
    لذت و دردها
    تمام موارد بالا را رد گیری کنید و مشاهده کنید و ببیند که چطور می آیند و می روند.

12. 13 کاربر به خاطر ارسال مفید امیر محمد ۲ از ایشان تشکر کرده اند:

نقل قول نوشته اصلی توسط roya123 نمایش پست ها
    اول از جناب امیرمحمد به خاطر پست بسیار زیبا و مطالب ارزشمندی که قرار دادن تشکر می کنم.
    و اما جناب کریس که دنبال تمرین عملی هستید.
    تمرین عملی همان عبارت تأکیدی می تونه باشه.
    فیلم بازی کردن میتونه باشی. فیلم کسی که میخوایید باشید رو بازی کنید.
    اما اصلا به نتیجه فکر نکنید.
    مادامی که به نتیجه فکر می کنید یعنی دارید به نداشته هاتون توجه می کنید و می گید پس کو ....
    فقط انجام بدید.... نتیجه به وقتش حاصل میشه. حتما و قطعا حاصل میشه.
    اما شما زمانی که تمرینات رو انجام می دید اصلا به نتایج فکر نکنید.
    شما باید جوری برای خودتون فیلم بازی کنید که انگار میخوان توی اون فیلم به بهترین بازیگر جایزه اسکار رو بدن.
    نقش آدمی که میخوایید باشید رو برای خودتون بازی کنید.
    ممنون از شما خواهر...
    متاسفانه بنده چند کتاب در زمینه همین موضوع خواندم..........کلا قاطی کردم.....ولی با تجربه ای که کسب کردم...میدانم افکار مثبت و منفی هر دو به نتیجه میرسه....
    وقتی افکارم مثبت باشد..شجاعت و انگیزه و خواسته خود به خود جذب می شود....ولی افکار منفی حتی اثرات مثبت را هم از بین می برد.....

سوالم این بود...بر فرض بنده افکار منفی و مخرب دارم و سعی می کنم مثبت باشم...اما این عمل زودگذر هست...چکار کنم که ماندگاری در این افکار مثبت را بیشتر کنم؟چجوری مانع برگشت افکار منفی باشم؟
    چند وقت پیش هم احساسم را به شما گفتم که نتیجه هم داشت....ولی هر از چندگاهی یکباره افکار منفی پیداش میشه.......

و بیشترین وزن افکار منفی هم این هست دیگه از من گذشت یا اینکه فرصتها را از دست دادم(البته نه فقط در مورد بورس بلکه در همه چنبه های زندگی)

تا الان که ضمیر ناخوداگاه من بخاطر محیط اطراف یا بینش های خودم چه غلط یا درست شکل گرفته.....پس باید ائل ضمیر خود را از نو برنامه ریزی کنم.....بنظر شما سخت نیست؟

14. 14 کاربر به خاطر ارسال مفید کریس گاردنر از ایشان تشکر کرده اند:

داداش امیر محمد
    ای کاش یک بار سمینار کوین ترودو را گوش می کردی.....ای کاش بخاطر من این کار را انجام میدادی

نیمه دوم پستت یک چیز دیگری بود پست اولت چیز دیگه....اصلا با هم همخوانی داشت....پست دومت نصف آخری باز شک و دودلی بوجود آورد

16. 12 کاربر به خاطر ارسال مفید کریس گاردنر از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره‌دار(3) roya123 آواتار ها
    تشکر شده 30,129 بار در 5,476 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط کریس گاردنر نمایش پست ها
    ممنون از شما خواهر...
    متاسفانه بنده چند کتاب در زمینه همین موضوع خواندم..........کلا قاطی کردم.....ولی با تجربه ای که کسب کردم...میدانم افکار مثبت و منفی هر دو به نتیجه میرسه....
    وقتی افکارم مثبت باشد..شجاعت و انگیزه و خواسته خود به خود جذب می شود....ولی افکار منفی حتی اثرات مثبت را هم از بین می برد.....

سوالم این بود...بر فرض بنده افکار منفی و مخرب دارم و سعی می کنم مثبت باشم...اما این عمل زودگذر هست...چکار کنم که ماندگاری در این افکار مثبت را بیشتر کنم؟چجوری مانع برگشت افکار منفی باشم؟
    چند وقت پیش هم احساسم را به شما گفتم که نتیجه هم داشت....ولی هر از چندگاهی یکباره افکار منفی پیداش میشه.......

و بیشترین وزن افکار منفی هم این هست دیگه از من گذشت یا اینکه فرصتها را از دست دادم(البته نه فقط در مورد بورس بلکه در همه چنبه های زندگی)
    اولا از من گذشت نداریم. شما مطمئن باشید که برای تمام انسان ها همه چیز در بهترین زمان و مکان خودشان اتفاق می افتد.
    و مطمئن باشید که شما در بهترین زمان و مکان خودتان هستید.
    و اما در مورد اینکه چیکار کنیم از افکار منفی خلاص بشیم.
    اصلا کاری به افکار منفی نداشته باشید.
    غیر ممکنه که ما جلوشون رو بگیریم.
    اونا میان چه دوست داشته باشید چه نداشته باشید.
    اما تنها راهش اینه که هر وقت یه فکر منفی اومد سریع یه فکر مثبت جایگزینش کنید
    مثلا مثال بورسی بزنم. مثلا یه سهمی رو میخوایید بخرید میگید اگه منفی شد بیچاره شدم چی؟
    فکر مثبت سریع جایگزینش کنید. این همه توی بورس سود کردم. این سهم به این دلایل خوبه.
    خدا مواظب من هست و ... نمی دونم دیگه. یه چیزی که به خودتون انرژی میده
    یا درچه بالاتر اون اینجوری اگه این سهم خیلی سود داد چی ؟؟؟ اگه من و خیلی خوشحال کرد چی؟
    اگه زندگی من و عوض کرد چی؟
    البته اینها به این معنا نیست که بدون تحقیق وارد هر سهمی بشیماااااااا
    کارهای اولیه رو باید انجام بدیم. بمونه مبارزه با ترسمون حالا
    و بعد هر وقت فکر منفیه دوباره اومد این فکر مثبت رو بهش بگی باز. و به فکر منفی بگو آینههههههههه؟؟؟
    مثه بچگی ها که یکی یه چیزی بهمون می گفت می گفتیم آینه
    یعنی واسه خودت چیزی که گفتی.
    شما هم به فکر منفی آینه بدین.
    طنز میشه قشنگ تر هم میتونید ازش راحت شی. والا
    پس خلاصه اینکه کاری با افکار منفی نداشته باشید.
    فقط سریع یه دونه مثبتش و جایگزین کنید.
    آقا اصن تو خیابون داری میری میخوری زمین لباست پاره میشه.
    مثبتش چی میشه؟ خوبه اون لباس گرونم تنم نبود.
    خیلی راحته فکر مثبت پیدا کردن.
    ویرایش توسط roya123 : 2020/02/25 در ساعت 23:50
    اگر اشتیاق شما برای موفق شدن بیشتر از ترس شما از شکست خوردن باشد
    شما حتما موفق خواهید شد. "آلبرت انیشتین"

18. 13 کاربر به خاطر ارسال مفید roya123 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال

هنگامی که آموزش سطح ۸ را طی می کنید، تمام دانه هایی که در طی آن دوره ها درون شما کاشته شده اند جوانه زده و قدرت آن ها را رها می کند.
    ممکن است احساس کنید یک آتشفشان در درون شما رها شده است و قدرت و انرژی در بدن شما مانند گدازه جریان دارد.
    ممکن است احساس کنید که چشم بند ها کنار رفته است و بالاخره می توانید “انرژی” و ” حقیقت” را ببینید.
    ممکن است احساس کنید زنجیر هایی که به شما متصل شده اند و شما را نگه می دارند شکسته شده اند و اکنون آزاد و رها شده اید.
    آموزش سطح ۸ را می توان “بیداری” ، “فوق العاده قدرتمند” ، “افشا” و “دستیابی به موفقیت” نامید. همچنین می تواند “موفقیت کل” ، “حقیقت آشکار” یا “تجربه ی آزادی” نامیده شود.
    بسیاری آن را “ثروت نامحدود” ، ” شکوفایی رفاه” یا ” دوره ی شادابی دائمی” می نامند.
    این آموزش شما را به سطح جدیدی از “بودن” سوق می دهد و به شما توانایی بالاتری می دهد تا آرزوی خود را سریع تر و آسان تر از گذشته بدست آورید.
    به نوعی بیشتر انرژی منفی که شما را از شادی و نشاط عمیق واقعی دور می کند، از درون شما تبخیر می کند و بر همه ی درک بشر پیشی می گیرد. این آموزش کارمای شما را تمیز می کند و به این ترتیب جهت زندگی شما از راه های اصلی تغییر می یابد.
    وقتی سطح ۸ را تکمیل می کنید:?
    1️⃣شما آرامش درونی را تجربه خواهید کرد که قابل توصیف نیست.
    2️⃣شما سرانجام “معنای” واقعی در زندگی خود خواهید داشت.
    3️⃣شما احساس می کنید که “در تراز” هستید و دارای اطمینان کامل هستید.
    4️⃣اسرار و “حقیقت” آشکار خواهند شد.
    5️⃣قدرت درون شما رها خواهد شد.
    6️⃣آگاهی شما باز خواهد شد، بنابراین به شما این امکان را می دهد که چیزها را طوری ببینید و درک کنید که قبلا تصور نمی کردید.
    7️⃣شما دارای روشنایی ذهنی و عاطفی خواهید بود.
    8️⃣شما کاملا از ترس رهایی خواهید یافت.
    9️⃣شما احساس می کنید که می توانید جادو کنید و هر خواسته ی خود را آَشکار سازید.
    ?این آموزش شما را از بسیاری از ناامنی های کاشته شده و دفن شده عمیق، درد و هرگونه احساس منفی عدم اعتماد به نفس یا عدم “کافی بودن” رهایی می بخشد.
    این آموزش بزرگترین پیشرفتی خواهد بود که تاکنون در زندگی خود تجربه کرده اید.
    وقتی آموزش را تمام می کنید، احساس خواهید کرد که تمام زندگی شما یک رویا بوده است و اینکه سرانجام از یک “خلسه” بیرون آمده اید. شما کاملا احساس “بیدار” ، “زنده” ، “آگاه بودن” خواهید داشت

20. 13 کاربر به خاطر ارسال مفید امیر محمد ۲ از ایشان تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 6 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 6 مهمان ها)