صفحه 109 از 635 نخست ... 95999106107108109110111112119159209609 ... آخرین
نمایش نتایج: از 1,081 به 1,090 از 6349

موضوع: دورهمی چند نفره

ستاره‌دار (۱۳) mhjboursy آواتار ها
    تشکر شده 84,811 بار در 17,704 ارسال

پاسخ : نوشته‌های غیر بورسی ما بورسی‌ها

خدا را صد هزار مرتبه شکر...
    چندین روز بود که یک حالت بسیار بد افسردگی گرفته بودم...
    در بورس هم دست به طلا می‌زدم خاکستر می‌شد...
    (نمی‌دانم چرا اینها همه با هم می‌آید؟)
    در مورد روابط خانوادگی و رابطه با خدا هم مشکل پیدا کرده بودم...
    خدا را شکر (گوش شیطان کر و چشم حسود کور) اکنون یک مقدار بهتر شدم...
    اصلا نمی‌توانستم نمادها را بررسی کنم...
    هرچقدر می‌خواستم خودم را مدیریت کنم نمی‌شد...
    اعصابم خرد شده بود... داشت گریه‌ام می‌گرفت...

اوووووه...
    خدا را شکر یک مقدار بهتر شدم...
    برویم بچسبیم به زندگی‌مان...
    ببینیم چه به چه است و که به کجاست و جریان چه بود...
    (این چند روز که دوستان دو سه تا ۵ درصد آمد روی دارایی‌شان برای من کاملا بدون تغییر بود! ان‌شاءالله که از این به بعد خیر است.)

پی‌نوشت: دست خانم رویا هم درد نکند... با انرژی مثبتی که می‌فرستند... یک مقدار به ما هم روحیه دادند... در اوج ناراحتی یک مقدار حالمان بهتر شد...
    «محمد حسین» هستم.
    امیرالمومنین(ع):برای دنیایت چنان کار کن که گویا همیشه زندگی خواهی کرد و برای آخرتت چنان که گویا فردا خواهی مرد.

2. 16 کاربر به خاطر ارسال مفید mhjboursy از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 24,046 بار در 4,293 ارسال

داشتم به این فکر می کردم جدا شدن مربی استقلال برای هواداران تیم خوشایند نیست! اما از زاویه ای دیگر هم میشه نگاه کرد.چرا جدا شد؟ این موضوغ مهمی است . اصل مطلب این است که باشکاهی به عظمت و بزرگی استقلال از تامین چند صد هزار دلار در موعد مقرر ناتوان است! این زنگ خطری است از اوضاع ارزی کشور ۸۰ میلیونی! به نظر می اید در اینده موارد این چنینی زیادی را در اکثر حوزه ها شاهد باشیم .این آلارم داره میگه منتظر یک شوک نصفه و نیمه ارزی باید بود.

4. 9 کاربر به خاطر ارسال مفید رادین1 از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره‌دار (۱۰) کریس گاردنر آواتار ها
    تشکر شده 19,463 بار در 2,880 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط رادین1 نمایش پست ها
    داشتم به این فکر می کردم جدا شدن مربی استقلال برای هواداران تیم خوشایند نیست! اما از زاویه ای دیگر هم میشه نگاه کرد.چرا جدا شد؟ این موضوغ مهمی است . اصل مطلب این است که باشکاهی به عظمت و بزرگی استقلال از تامین چند صد هزار دلار در موعد مقرر ناتوان است! این زنگ خطری است از اوضاع ارزی کشور ۸۰ میلیونی! به نظر می اید در اینده موارد این چنینی زیادی را در اکثر حوزه ها شاهد باشیم .این آلارم داره میگه منتظر یک شوک نصفه و نیمه ارزی باید بود.
    دوست عزیز پرداخت نشدن پول مربیان در موعد مقرر بخاطر انتقال پول هست
    و این عدم پرداخت به موقع دست مربیان را برای فسخ قرارداد باز گذاشته
    به نظر شما ویلموتوس در چه سطحی قرار دارد که با وجود دو باخت پشت هم با پرویی تمام می گوید قرار داد جدید باید ببندیم
    مربی استقلال هم دید خیلی زیر بغلش هندوانه می گذارند در خواست قرار داد جدید کرد
    شبیه قرار داد برجام

6. 10 کاربر به خاطر ارسال مفید کریس گاردنر از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره‌دار (۱۳) mhjboursy آواتار ها
    تشکر شده 84,811 بار در 17,704 ارسال

حالا من که زیاد تو نخ فوتبال نیستم... ولی چند روز پیش فتح‌الله‌زاده را دیدم با یکی دیگر در تلویزیون می‌گفتند مشکل نقل و انتقال پول نیست... هر کسی می‌خواهد بیاید به من پول بدهد برایش منتقل کنم!
    ====================
    به این‌اش هم من کاری ندارم...
    ولی در کشوری که قحطی دلار است و مردم به خاطر مشکلات اقتصادی دارند رنج می‌برند اصلا درست نیست کلی پول بروند بدهند به بازیکنان و مربیان خارجی.
    «محمد حسین» هستم.
    امیرالمومنین(ع):برای دنیایت چنان کار کن که گویا همیشه زندگی خواهی کرد و برای آخرتت چنان که گویا فردا خواهی مرد.

8. 10 کاربر به خاطر ارسال مفید mhjboursy از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 24,046 بار در 4,293 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط کریس گاردنر نمایش پست ها
    دوست عزیز پرداخت نشدن پول مربیان در موعد مقرر بخاطر انتقال پول هست
    و این عدم پرداخت به موقع دست مربیان را برای فسخ قرارداد باز گذاشته
    به نظر شما ویلموتوس در چه سطحی قرار دارد که با وجود دو باخت پشت هم با پرویی تمام می گوید قرار داد جدید باید ببندیم
    مربی استقلال هم دید خیلی زیر بغلش هندوانه می گذارند در خواست قرار داد جدید کرد
    شبیه قرار داد برجام
    من اصلا از جنبه ورزشی به موضوع نگاه نکردم! چون اصلا این مربی را نمی شناسم !می خواهم بگم وضعیت ارزی و نقل و انتقال در حد چند صد هزار دلار موضوع کوچکی است که الان تبدیل به یک مشکل شده است . البته باشکاه استقلال یک مثال موردی است که بخشی از یک مشکل بزرکتر را به تصویر می کشد . این مشکل برای همه شرکتها هست و هر چه پیشتر برویم سخت تر خواهد شد متاسفانه!

10. 8 کاربر به خاطر ارسال مفید رادین1 از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره‌دار (۱۰) کریس گاردنر آواتار ها
    تشکر شده 19,463 بار در 2,880 ارسال

من اصلا از جنبه ورزشی به موضوع نگاه نکردم! چون اصلا این مربی را نمی شناسم !می خواهم بگم وضعیت ارزی و نقل و انتقال در حد چند صد هزار دلار موضوع کوچکی است که الان تبدیل به یک مشکل شده است . البته باشکاه استقلال یک مثال موردی است که بخشی از یک مشکل بزرکتر را به تصویر می کشد . این مشکل برای همه شرکتها هست و هر چه پیشتر برویم سخت تر خواهد شد متاسفانه!
    آها...از این منظر بله حق با شماست..

12. 7 کاربر به خاطر ارسال مفید کریس گاردنر از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 10,117 بار در 1,977 ارسال

چه تحلیل جالبی کردید ! آفرین . من از این دید بهش نگاه نکرده بودم . حالا البته نمی دانم چقدر درسته . دوستان صاحب نظر باید بیشتر نظر بدهند. ولی همون چند روز پیش که دولت صحبت از ارز دولتی کرد و دوستان خبر را با هزار آب و تاب مخصوصا برای سهام دارویی گذاشتند عرض کردم که اینها باز هم دارند دروغ می گویند

14. 8 کاربر به خاطر ارسال مفید ebiman از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال علیرضا حسنی آواتار ها
    تشکر شده 5,233 بار در 1,383 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط mhjboursy نمایش پست ها
    خدا را صد هزار مرتبه شکر...
    چندین روز بود که یک حالت بسیار بد افسردگی گرفته بودم...
    در بورس هم دست به طلا می‌زدم خاکستر می‌شد...
    (نمی‌دانم چرا اینها همه با هم می‌آید؟)
    در مورد روابط خانوادگی و رابطه با خدا هم مشکل پیدا کرده بودم...
    خدا را شکر (گوش شیطان کر و چشم حسود کور) اکنون یک مقدار بهتر شدم...
    اصلا نمی‌توانستم نمادها را بررسی کنم...
    هرچقدر می‌خواستم خودم را مدیریت کنم نمی‌شد...
    اعصابم خرد شده بود... داشت گریه‌ام می‌گرفت...

اوووووه...
    خدا را شکر یک مقدار بهتر شدم...
    برویم بچسبیم به زندگی‌مان...
    ببینیم چه به چه است و که به کجاست و جریان چه بود...
    (این چند روز که دوستان دو سه تا ۵ درصد آمد روی دارایی‌شان برای من کاملا بدون تغییر بود! ان‌شاءالله که از این به بعد خیر است.)

پی‌نوشت: دست خانم رویا هم درد نکند... با انرژی مثبتی که می‌فرستند... یک مقدار به ما هم روحیه دادند... در اوج ناراحتی یک مقدار حالمان بهتر شد...
    هورمونیه. منم ماهی دو سه بار کوتاه مدت (یک روزه) و ماهی یک بار میان مدت (دو سه روزه) چت میزنم.

16. 6 کاربر به خاطر ارسال مفید علیرضا حسنی از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 10,117 بار در 1,977 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط علیرضا حسنی نمایش پست ها
    هورمونیه. منم ماهی دو سه بار کوتاه مدت (یک روزه) و ماهی یک بار میان مدت (دو سه روزه) چت میزنم.
    حسنی جون مطمئنی همین اندازه است؟!( شوخی کردم ها )

18. 6 کاربر به خاطر ارسال مفید ebiman از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره‌دار(3) roya123 آواتار ها
    تشکر شده 30,129 بار در 5,476 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط mhjboursy نمایش پست ها

چقدر تصویرش غم‌انگیز است...
    من کاری به متنی که زیرش نوشته شده بود (در آن تارنما) ندارم. ولی همین عکس خیلی غم‌انگیز است...
    در گذشته... تنها سیاه‌پوستان و هندی‌ها و سرخ‌پوستان را به بردگی می‌کشیدند یا می‌کشتند...
    این روزها هم برده‌داری هست...
    ولی جنس طناب‌ها عوض شده.
    بندها نامرئی هستند.
    زنجیرهای امروز آهنی نیستند... از جنس رسانه هستند. از جنس اینترنت... از جنس شبکه اجتماعی... از جنس فیلم و خبر... و از همه مهمتر از جنس اقتصاد.
    طرف این ور دنیا نشسته مثل چیز شب تا صبح کار می‌کند برای سیر کردن شکم و فرار از آوارگی...
    نمی‌داند آن ور دنیا یک نفر نشسته و دارد کنترلش می‌کند. نمی‌فهمد که برده است. طناب‌های نامرئی‌ای که دور گردنش است را نمی‌فهمد. گمان می‌کند اکبر آقا و اصغر آقا و کاسب محل و کدخدا و ... زندگی را به او سخت کرده‌اند... یا گمان می‌کند مشیت خداست و جبر زمانه...
    هیچ وقت یادم نمی‌رود چند سال پیش (سال ۲۰۰۶ تا ۲۰۱۰) که بحران مالی جهانی را شکل دادند و ماهی‌شان را از آن آب گل‌آلود گرفتند... بازنده‌ی این بازی یونان بود... یونانی که تا پیش از آن شاگرد اول اقتصاد اروپا بود... کله‌پایش کردند... یک نفر در یک روستانی یونان... که تا دیروز زندگی خوبی داشته... یک باره چشم باز می‌کند می‌بیند همه‌چیز از دستش رفت و رویایش به کابوس تبدیل شد... او اصلا نمی‌تواند بفهمد... نمی‌تواند ببیند چه کسی آن سوی دنیا دارد از او بردگی می‌کشد و قرار است از این به بعد ریاضت‌های اقتصادی‌ای که باید تحمل کند در جیب چه کسی برود و نام او در فهرست بردگان چه کسی ثبت شده... اصلا نمی‌تواند این را بفهمد... سطح فهم او نهایت به اندازه‌ی رسانه‌هایی (مانند فیسبوک و سی‌ان‌ان و...) است که هفتاد درصد آن هم دست همان برده‌داران است. اصلا عقلش نمی‌رسد که به چه کسی باید اعتراض کند... با اطرافیانش که روابط اقتصادی داشته درگیر می‌شود یا فوقش می‌آید در خیابان و درخواست تعویض رئیس جمهور را می‌دهد... ولی نمی‌فهمد که آن کسی که او را به بردگی می‌کشد کیست و بر علیه چه کسی باید اعتراض کند. و البته... اگر هم اعتراض کند زورش نمی‌رسد... چون همان‌جایی که ۷۰ درصد اقتصاد دنیا و رسانه‌ی دنیا وجود دارد، ۷۰ درصد زور تسلیحاتی جهان را هم گرد آورده.

پی‌نوشت: آن پسره که آخر است چه می‌گوید؟ شاد است انگار! دستش را هم به علامت پیروزی مشت کرده.
    پی‌نوشت: البته وعده‌ی خداوند است که مستضعفین را نجات می‌دهد. قانون است. همان‌گونه که فرعون‌ها بارها و بارها شکستند باز هم می‌شکنند. قانون است. حتی اگر هیچ موسی‌ای نیاید باز خود به خود فرعون‌ در هم خواهند شکست.
    فک کنم اون پسر اخریه موسی شون باشه
    اگر اشتیاق شما برای موفق شدن بیشتر از ترس شما از شکست خوردن باشد
    شما حتما موفق خواهید شد. "آلبرت انیشتین"

20. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید roya123 از ایشان تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 5 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 5 مهمان ها)